Ashfield Giants

Glasgow Tigers Speedway Ltd |
Nazwisko Imię Urodzony Średnia
Główny skład
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
Northern Junior League
StorbritannienRyan MacDonald26162.6672183.0000.0003.000
StorbritannienLewis Miller1382.667193.0003.0000.000
StorbritannienCorban Pavitt39212.3332232.5563.0001.667
StorbritannienGeorge Rothery515312.0675362.4001.5003.000
StorbritannienBen Trigger515312.0670312.0672.1112.000
StorbritannienWilliam Hocaniuk1320.667020.6670.0000.667
StorbritannienCaydin Martin61860.333390.5000.8890.111
StorbritannienSam Boon1300.000000.0000.0000.000
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
19/04 (22:30)Northern Junior League | Erimus Cubs - Ashfield GiantsSouth Tees Motorsport Park18 - 18
28/04 (20:00)Northern Junior League | Ashfield Giants - Edinburgh Dale DevilsAshfield Stadium22 - 14
03/05 (22:30)Northern Junior League | Ashfield Giants - Newcastle GemsAshfield Stadium16 - 19
05/05 (21:30)Northern Junior League | Newcastle Gems - Ashfield GiantsBrough Park Stadium19 - 17
24/05 (22:30)Northern Junior League | Edinburgh Dale Devils - Ashfield GiantsArmadale Stadium12 - 23
02/08 (22:30)Northern Junior League | Ashfield Giants - Erimus CubsAshfield Stadium19 - 17
09/08 ()Northern Junior League | Ashfield Giants - Berwick Border RaidersAshfield StadiumPrzełożony
10/08 ()Northern Junior League | Berwick Border Raiders - Ashfield GiantsShielfield ParkPrzełożony