Belle Vue Aces

Belle Vue Speedway Ltd |
Nazwisko Imię Urodzony Średnia
Główny skład
NichollsScott1978-05-168.32
ZagarMatej1983-04-037.72
GrajczonekJosh1990-02-056.36
CookCraig1987-05-216.21
FrickeMax1996-03-094.84
WorrallSteven1991-09-233.00
NielsenStefan1994-10-313.00
Pozostało w sezonie
SteadSimon1982-04-246.92
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
The Premiership
StorbritannienChris Harris313272.0777342.6152.3753.000
SverigeAndreas Jonsson28192.3750192.3752.7502.000
AustralienSam Masters1482.000192.2500.0002.250
SlovenienMatej Zagar261182221.881142362.0002.2321.790
AustralienDakota North1591.8001102.0002.0000.000
SverigePeter Karlsson1482.000082.0000.0002.000
AustralienRory Schlein1482.000082.0000.0002.000
TysklandKevin Wölbert1461.500282.0002.0000.000
StorbritannienCraig Cook261152091.817192281.9832.1001.800
StorbritannienScott Nicholls321492661.785282941.9732.0411.908
AustralienAaron Summers29161.7780161.7780.0001.778
StorbritannienKyle Howarth1461.500171.7500.0001.750
StorbritannienBen Morley1451.250271.7500.0001.750
StorbritannienSteven Worrall311372131.555262391.7451.7661.726
AustralienJosh Grajczonek21891291.449161451.6291.7961.371
AustralienMax Fricke291271881.480182061.6221.7681.448
StorbritannienStuart Robson1441.000151.2500.0001.250
DanmarkStefan Nielsen301161150.991281431.2331.4440.981
StorbritannienSimon Stead415120.8005171.1331.7500.909
StorbritannienRichard Worrall2881.000191.1250.0001.125
AustralienKevin Doolan1551.000051.0000.0001.000
StorbritannienCarl Wilkinson1441.000041.0001.0000.000
PolenGrzegorz Zengota2970.778070.7780.0000.778
StorbritannienKyle Hughes1410.250120.5000.0000.500
Midland & Southern Development League
StorbritannienAdam Sheppard1382.667193.0000.0003.000
StorbritannienJack Parkinson-Blackburn1461.500061.5000.0001.500
StorbritannienAndy Mellish1451.250051.2500.0001.250
StorbritannienSamual Darroch1320.667131.0000.0001.000
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
07/04 (20:30)The Premiership | Wolverhampton Wolves - Belle Vue AcesLadbroke Stadium49 - 41
08/04 (20:30)The Premiership | King's Lynn Stars - Belle Vue AcesNorfolk Arena50 - 43
11/04 (20:30)The Premiership | Leicester Lions - Belle Vue AcesBeaumont Park50 - 40
13/04 (20:30)The Premiership | Belle Vue Aces - Leicester LionsBelle Vue Stadium55 - 37
20/04 (20:30)The Premiership | Belle Vue Aces - Coventry BeesBelle Vue Stadium39 - 51
24/04 (20:30)The Premiership | Coventry Bees - Belle Vue AcesBrandon Stadium48 - 42
27/04 (20:30)The Premiership | Belle Vue Aces - King's Lynn StarsBelle Vue Stadium52 - 38
29/04 (20:30)The Premiership | Poole Pirates - Belle Vue AcesPoole Stadium 45 - 45
07/05 (20:30)The Premiership | Swindon Robins - Belle Vue AcesAbbey Stadium48 - 42
11/05 (20:30)The Premiership | Belle Vue Aces - Swindon RobinsBelle Vue Stadium46 - 44
29/05 (21:00)The Premiership | Lakeside Hammers - Belle Vue AcesArena Essex Raceway44 - 46
18/06 (20:30)The Premiership | Swindon Robins - Belle Vue AcesAbbey Stadium39 - 53
20/06 (20:30)The Premiership | Leicester Lions - Belle Vue AcesBeaumont Park52 - 40
22/06 (20:30)The Premiership | Belle Vue Aces - Coventry BeesBelle Vue Stadium45 - 45
26/06 (20:30)The Premiership | Coventry Bees - Belle Vue AcesBrandon Stadium47 - 43
29/06 (20:30)The Premiership | Belle Vue Aces - Poole PiratesBelle Vue Stadium49 - 44
10/07 (20:30)The Premiership | Lakeside Hammers - Belle Vue AcesArena Essex Raceway51 - 42
20/07 (20:30)The Premiership | Belle Vue Aces - King's Lynn StarsBelle Vue Stadium55 - 35
22/07 (20:30)The Premiership | King's Lynn Stars - Belle Vue AcesNorfolk Arena49 - 41
29/07 (21:00)The Premiership | Belle Vue Aces - Lakeside HammersBelle Vue Stadium52 - 37
03/08 (20:30)The Premiership | Belle Vue Aces - Poole PiratesBelle Vue Stadium53 - 39
05/08 (21:00)The Premiership | Belle Vue Aces - Wolverhampton WolvesBelle Vue Stadium54 - 39
10/08 (20:30)The Premiership | Belle Vue Aces - Lakeside HammersBelle Vue Stadium52 - 41
12/08 (20:30)The Premiership | Poole Pirates - Belle Vue AcesPoole Stadium 53 - 40
17/08 (20:30)The Premiership | Belle Vue Aces - Swindon RobinsBelle Vue Stadium48 - 42
24/08 ()The Premiership | Belle Vue Aces - Wolverhampton WolvesBelle Vue Stadium57 - 33
30/08 (16:30)The Premiership | Belle Vue Aces - Leicester LionsBelle Vue Stadium53 - 37
07/09 (20:30)The Premiership | Wolverhampton Wolves - Belle Vue AcesLadbroke Stadium36 - 57
14/09 (20:30)The Premiership Semifinal | Belle Vue Aces - Swindon RobinsBelle Vue Stadium50 - 36
21/09 (20:30)The Premiership Semifinal | Swindon Robins - Belle Vue AcesAbbey Stadium43 - 47
28/09 (20:30)The Premiership Final | Belle Vue Aces - Poole PiratesBelle Vue Stadium46 - 46
30/09 (20:30)The Premiership Final | Poole Pirates - Belle Vue AcesPoole Stadium 46 - 44