Carmarthen Dragons

Carmarthen Speedway |
Nazwisko Imię Urodzony Średnia
Główny skład
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
Midland & Southern Development League
StorbritannienJoe Alcock721542.5711552.6192.8182.400
StorbritannienElliot Kelly26142.3331152.5002.5000.000
StorbritannienAdam Barber412191.5837262.1671.6672.667
StorbritannienDaniel Woodward827511.8893542.0002.3331.833
StorbritannienLuke Whitehead311191.7272211.9092.0001.800
StorbritannienLuke Barnes36101.6671111.8333.0001.600
StorbritannienTim Colley1134341.0005391.1471.2221.063
StorbritannienBen Phillips51380.615080.6150.8890.000
StorbritannienLawrence Fielding3820.250020.2500.0000.333
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
23/05 (22:00)Midland & Southern Development League | Isle of Wight Wizards - Carmarthen DragonsSmallbrook Stadium15 - 21
30/05 (22:30)Midland & Southern Development League | Weymouth Wildcats - Carmarthen DragonsPoole Stadium 16 - 18
22/06 ()Midland & Southern Development League | Carmarthen Dragons - Weymouth WildcatsLoomer Road Stadium18 - 12
29/06 (22:00)Midland & Southern Development League | Carmarthen Dragons - Birmingham BullsLoomer Road Stadium21 - 14
06/07 (22:00)Midland & Southern Development League | Carmarthen Dragons - Exeter FlaconsLoomer Road Stadium16 - 19
17/07 (22:30)Midland & Southern Development League | Milton Keynes Knights - Carmarthen DragonsPerry Bar Stadium14 - 21
07/08 (22:30)Midland & Southern Development League | Birmingham Bulls - Carmarthen DragonsPerry Bar Stadium20 - 16
23/08 (22:30)Midland & Southern Development League | Exeter Flacons - Carmarthen DragonsSt Boniface Arena16 - 13
29/08 (22:30)Midland & Southern Development League | Reading Bulldogs - Carmarthen DragonsPoole Stadium 25 - 11
31/08 (22:30)Midland & Southern Development League | Carmarthen Dragons - Isle of Wight WizardsLoomer Road Stadium14 - 22
07/09 (21:00)Midland & Southern Development League | Carmarthen Dragons - Reading BulldogsLoomer Road Stadium15 - 21
14/09 (22:00)Midland & Southern Development League | Carmarthen Dragons - Milton Keynes KnightsLoomer Road Stadium27 - 09