Dackarna

Målilla MK |
Nazwisko Imię Urodzony Średnia
Główny skład
MaxMikael1973-08-218.54
UlamekSebastian1975-11-208.03
KarlssonPeter1969-12-176.96
HuszczaAndrzej1957-03-106.42
LoramMark1971-01-106.31
OkoniewskiRafal1980-01-265.93
LjungPeter1982-10-305.91
WegrzykMariusz1979-04-225.54
AndersenHans1980-11-035.30
BarkerDean1970-08-024.12
JensenJohn1964-10-182.00
KarlssonMikael1974-01-072.00
GunnarssonJoakim1980-02-252.00
TrofastMattias1981-12-302.00
Andersson (-84)Marcus1984-05-162.00
MartinssonHenrik1986-11-022.00
AnderssonViktor1987-04-022.00
IsomettäChristian1987-05-162.00
KlingRicky1987-06-022.00
ÅströmMarcus1987-11-112.00
Zawodnicy gości
JohanssonTobias1977-09-154.26
HenrikssonAnders1975-10-063.52
LjungThomas1975-02-042.05
MalmfeldtPatrik1969-03-092.00
LindrothJesper1975-09-022.00
MårtenssonPär1978-04-212.00
LarssonMarcus1985-09-232.00
GöthbergViktor1987-06-162.00
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
Elitserien
SverigePeter Karlsson20951821.916182002.1052.2831.939
SverigeMikael Max20981891.92981972.0102.0611.959
StorbritannienMark Loram19961701.771211911.9901.9802.000
DanmarkHans Andersen201001681.680291971.9702.0401.900
PolenSebastian Ulamek1254881.630121001.8522.0361.654
PolenMariusz Wegrzyk522351.5912371.6821.6431.750
SverigePeter Ljung20911281.407121401.5381.6381.432
StorbritannienDean Barker2781.1432101.4292.0000.667
SverigeTobias Johansson414141.0004181.2861.5001.125
SverigeAnders Henriksson2991.0002111.2220.0001.222
PolenRafal Okoniewski314130.9294171.2141.5001.100
SverigeThomas Ljung1129160.5522180.6210.4380.846
SverigeRicky Kling61240.333150.4170.6000.286
SverigeChristian Isomettä2200.000000.0000.0000.000
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
04/05 (19:00)Elitserien | Dackarna - RospiggarnaG&B Arena346548 - 48
11/05 (19:00)Elitserien | Rospiggarna - DackarnaHZ Bygg Arena297545 - 51
18/05 (19:00)Elitserien | Dackarna - MasarnaAvestaG&B Arena565751 - 45
25/05 (19:00)Elitserien | MasarnaAvesta - DackarnaAvesta Motorstadion263852 - 44
01/06 (19:00)Elitserien | Dackarna - Kumla IndianernaG&B Arena344359 - 37
08/06 (19:00)Elitserien | Kumla Indianerna - DackarnaGlottra Skog Arena200935 - 61
15/06 (19:00)Elitserien | Dackarna - VästervikG&B Arena640460 - 36
22/06 (19:00)Elitserien | Västervik - DackarnaHejla Arena290942 - 54
29/06 (19:00)Elitserien | Dackarna - PiraternaG&B Arena322154 - 42
06/07 (19:00)Elitserien | Piraterna - DackarnaMotala Arena226335 - 61
20/07 (19:00)Elitserien | Kaparna - DackarnaArendalsbanan257948 - 47
27/07 (19:00)Elitserien | Dackarna - KaparnaG&B Arena531958 - 38
10/08 (19:00)Elitserien | Vargarna - DackarnaICA Maxi Arena189646 - 50
17/08 (19:00)Elitserien | Dackarna - VargarnaG&B Arena544254 - 42
24/08 (19:00)Elitserien | Vetlanda Speedway - DackarnaVetlanda Motorstadion678752 - 44
31/08 (19:00)Elitserien | Dackarna - Vetlanda SpeedwayG&B Arena589048 - 48
07/09 (19:00)Elitserien | Smederna - DackarnaEskilstuna Motorstadion300248 - 48
14/09 (19:00)Elitserien | Dackarna - SmedernaG&B Arena295652 - 44
21/09 ()Elitserien Semifinal | Dackarna - Vetlanda SpeedwayG&B Arena499246 - 50
22/09 ()Elitserien Semifinal | Vetlanda Speedway - DackarnaVetlanda Motorstadion561462 - 34