Speed Car Motor Lublin

Speedway Lublin SA |
Nazwisko Imię Urodzony Średnia
Główny skład
JonssonAndreas1980-09-032.389 (NSL)
MichelsenMikkel1994-08-192.296 (NSL)
LambertRobert1998-04-052.174 (NSL)
LampartDawid1990-08-041.985 (NSL)
LampartWiktor2001-05-211.985 (NSL)
MiesiacPawel1985-04-271.902 (NSL)
TrofimovViktor1999-10-011.831 (2LZ)
ZengotaGrzegorz1988-08-291.576
KuromonowMaciej1998-07-190.429 (NSL)
GosikKacper2003-03-200.250
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
PGE Ekstraliga
RysslandGrigorij Laguta423472.0430472.0432.0912.000
DanmarkMikkel Michelsen950931.86091022.0401.9092.143
PolenPawel Miesiac945731.6226791.7561.8641.652
PolenWiktor Lampart936481.3336541.5001.6111.389
PolenDawid Lampart937451.2167521.4051.4671.364
PolenViktor Trofimov927260.9638341.2591.4171.133
StorbritannienRobert Lambert935381.0866441.2571.4381.105
SverigeAndreas Jonsson621200.9523231.0950.6001.250
PolenMaciej Kuromonow0000.000000.0000.0000.000
Sparingi
RysslandGrigorij Laguta26152.5003183.0000.0003.000
DanmarkMikkel Michelsen27172.4291182.5710.0002.571
PolenPawel Miesiac1362.000172.3330.0002.333
SverigeAndreas Jonsson1492.250092.2500.0002.250
StorbritannienRobert Lambert29182.0001192.1110.0002.111
PolenDawid Lampart210161.6003191.9000.0001.900
PolenViktor Trofimov1441.000261.5000.0001.500
PolenWiktor Lampart28111.3750111.3750.0001.375
PolenPrzemysław Konieczny1310.333010.3330.0000.333
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
22/03 (16:30)Sparingi | Unia Tarnow - Speed Car Motor LublinJaskółcze Gniazdo Stadion34 - 44
24/03 (14:30)Sparingi | Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Speed Car Motor LublinZbigniew Podlecki Stadion31 - 53
07/04 (19:00)PGE Ekstraliga | Speed Car Motor Lublin - MRGARDEN GKM GrudziądzStadion MOSIR49 - 41
12/04 (18:00)PGE Ekstraliga | truly.work Stal Gorzów - Speed Car Motor LublinEdward Jancarz Stadion1000049 - 41
26/04 (18:00)PGE Ekstraliga | forBET Włókniarz Częstochowa - Speed Car Motor LublinSGP Arena Czestochowa1450052 - 38
03/05 (20:30)PGE Ekstraliga | Speed Car Motor Lublin - Fogo Unia LesznoStadion MOSIR40 - 50
10/05 (18:00)PGE Ekstraliga | Falubaz Zielona Góra - Speed Car Motor LublinSwiss Krono Arena54 - 36
26/05 (16:30)PGE Ekstraliga | Speed Car Motor Lublin - Get Well ToruńStadion MOSIR48 - 42
31/05 (18:00)PGE Ekstraliga | Betard Sparta Wrocław - Speed Car Motor LublinStadion Olimpijski47 - 43
07/06 (20:30)PGE Ekstraliga | Speed Car Motor Lublin - Betard Sparta WrocławStadion MOSIR42 - 48
21/06 (20:30)PGE Ekstraliga | Get Well Toruń - Speed Car Motor LublinMotoarena Toruń im. Mariana Rosego37 - 53
28/06 ()PGE Ekstraliga | Speed Car Motor Lublin - Falubaz Zielona GóraStadion MOSIR
26/07 ()PGE Ekstraliga | Fogo Unia Leszno - Speed Car Motor LublinAlfred Smoczyk Stadion
02/08 ()PGE Ekstraliga | Speed Car Motor Lublin - forBET Włókniarz CzęstochowaStadion MOSIR
11/08 ()PGE Ekstraliga | Speed Car Motor Lublin - truly.work Stal GorzówStadion MOSIR
23/08 ()PGE Ekstraliga | MRGARDEN GKM Grudziądz - Speed Car Motor LublinStadion GKM Grudziadz