OK Kolejarz Opole

TS Kolejarz Opole |
Nazwisko Imię Urodzony Średnia
Główny skład
WölbertKevin1989-06-142.271
PedersenBjarne1978-07-122.169
ChalovIlya1995-03-241.982
PolisOskar1996-09-151.786
LegowikHubert1995-05-211.757
GizatullinDenis1983-03-111.667
SzczepaniakMichal1983-08-011.492 (NSL)
KrzywoszJarosław1999-02-130.840
BialikAdrian1999-09-250.714
WojdyloPatryk1999-03-150.636 (EL)
LiszkaPrzemysław2000-07-240.636 (EL)
AdamczewskiMateusz2000-01-010.333
KozaErnest1994-05-250.250
LotarskiDamian2001-03-080.250
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
2. Liga Żużlowa
TysklandKevin Wölbert11531102.07591192.2452.2142.280
DanmarkBjarne Pedersen14701422.029101522.1712.2572.086
PolenOskar Polis942701.66714842.0002.1541.931
PolenHubert Legowik1251881.725121001.9612.1031.773
DanmarkMads Hansen524441.8333471.9582.2311.636
PolenMichal Szczepaniak1048831.7299921.9171.9201.913
PolenPrzemysław Liszka1351.667051.6671.6670.000
PolenPatryk Wojdylo1243621.4428701.6281.6671.591
RysslandDenis Gizatullin732461.4385511.5941.4711.733
TysklandErik Riss28101.2501111.3751.6001.000
PolenDamian Lotarski1340350.87511461.1501.1431.158
PolenAdrian Bialik2610.167120.3330.0000.333
Sparingi
TysklandKevin Wölbert14123.0000123.0003.0000.000
PolenPrzemysław Liszka1133.000033.0000.0003.000
PolenPiotr Pióro1133.000033.0003.0000.000
DanmarkBjarne Pedersen28192.3751202.5002.5002.500
RysslandDenis Gizatullin412221.8332242.0002.3331.667
PolenOskar Polis415241.6004281.8672.2861.500
PolenMichal Szczepaniak313231.7691241.8462.1251.400
PolenHubert Legowik417251.4714291.7062.1111.250
PolenErnest Koza418261.4443291.6111.8001.375
RysslandIlya Chalov310121.2002141.4002.5001.125
PolenJarosław Krzywosz1111.000011.0001.0000.000
DanmarkMads Hansen2760.857060.8571.3330.500
PolenDamian Lotarski2420.500020.5000.0000.667
PolenPatryk Wojdylo1410.250010.2500.2500.000
PolenAdrian Bialik1100.000000.0000.0000.000
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
17/03 ()Sparingi | ROW Rybnik - OK Kolejarz OpoleStadion Miejski Rybnik56 - 34
18/03 ()Sparingi | OK Kolejarz Opole - ROW RybnikStadion Kolejarz58 - 32
23/03 (14:00)Sparingi | OK Kolejarz Opole - Orzel LodzStadion Kolejarz51 - 39
27/03 ()Sparingi | Orzel Lodz - OK Kolejarz OpoleStadion Orla42 - 36
31/03 (15:00)2. Liga Żużlowa | OK Kolejarz Opole - Power Duck Iveston PSŻ PoznańStadion Kolejarz500048 - 42
07/04 (14:30)2. Liga Żużlowa | ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz - OK Kolejarz OpoleStadion Polonii47 - 43
14/04 (15:00)2. Liga Żużlowa | OK Kolejarz Opole - Polonia PilaStadion Kolejarz55 - 35
11/05 (16:00)2. Liga Żużlowa | Stainer Unia Kolejarz Rawicz - OK Kolejarz OpoleFlorian Kapala Stadion39 - 50
19/05 (17:00)2. Liga Żużlowa | Wilki Krosno - OK Kolejarz OpoleSpeedwaystadion Krosno48 - 42
09/06 (17:00)2. Liga Żużlowa | OK Kolejarz Opole - Stainer Unia Kolejarz RawiczStadion Kolejarz48 - 42
23/06 (17:00)2. Liga Żużlowa | OK Kolejarz Opole - Wilki KrosnoStadion Kolejarz53 - 37
05/07 (18:00)2. Liga Żużlowa | Wanda Kraków - OK Kolejarz OpoleStadion Sportowy KS Wanda20 - 70
07/07 (14:15)2. Liga Żużlowa | Polonia Pila - OK Kolejarz OpoleSpeedwaystadion Pila45 - 43
28/07 (17:00)2. Liga Żużlowa | OK Kolejarz Opole - ZOOleszcz Polonia BydgoszczStadion Kolejarz36 - 54
02/08 (17:00)2. Liga Żużlowa | OK Kolejarz Opole - Wanda KrakówStadion Kolejarz73 - 14
04/08 (17:00)2. Liga Żużlowa | Power Duck Iveston PSŻ Poznań - OK Kolejarz OpoleGolecinie Stadion43 - 47
18/08 (17:00)2. Liga Żużlowa Semifinal | OK Kolejarz Opole - Power Duck Iveston PSŻ PoznańStadion Kolejarz49 - 41
25/08 (17:00)2. Liga Żużlowa Semifinal | Power Duck Iveston PSŻ Poznań - OK Kolejarz OpoleGolecinie Stadion51 - 39