Stainer Unia Kolejarz Rawicz

RKS Kolejarz Rawicz |
Nazwisko Imię Urodzony Średnia
Główny skład
LidseyJaimon1998-02-272.000
BalinskiDamian1977-09-051.954
SzlauderbachSzymon1999-10-261.849
PludraKacper2002-01-011.375
PawlakArkadiusz1995-09-091.318
SaduskiKrzysztof0.250
KurtzBrady1997-09-270.250
SmektalaBartosz1998-08-220.250
KuberaDominik1999-04-150.250
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
2. Liga Żużlowa
PolenDominik Kubera16172.8330172.8332.8330.000
AustralienBrady Kurtz315372.4670372.4672.3002.800
AustralienJaimon Lidsey10531062.00051112.0942.0482.125
USALuke Becker739711.82110812.0772.0632.087
PolenDamian Balinski839631.6156691.7691.7601.786
PolenArkadiusz Pawlak1147611.29810711.5111.4801.545
AustralienKaynan Rew2760.8574101.4292.0000.000
PolenSzymon Szlauderbach1255701.2736761.3821.3461.414
PolenKacper Pludra1249551.1228631.2861.2401.333
TjeckienPetr Chlupac311111.0003141.2730.7501.571
PolenKrzysztof Saduski1230230.7674270.9000.6431.125
AustralienTodd Kurtz1310.333010.3330.3330.000
SpanienFacundo Albin1300.000000.0000.0000.000
RysslandPavel Nagibin1200.000000.0000.0000.000
Sparingi
PolenDamian Balinski28212.6250212.6252.5002.750
PolenSzymon Szlauderbach29182.0001192.1111.7502.400
PolenKacper Pludra28151.8751162.0002.0002.000
PolenArkadiusz Pawlak29141.5562161.7781.5002.000
TjeckienPetr Chlupac2980.8892101.1111.0001.200
PolenKrzysztof Saduski2720.286130.4290.7500.000
PolenTymoteusz Picz2810.125010.1250.0000.250
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
21/03 ()Sparingi | Power Duck Iveston PSŻ Poznań - Stainer Unia Kolejarz RawiczGolecinie Stadion46 - 44
22/03 (16:00)Sparingi | Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Power Duck Iveston PSŻ PoznańFlorian Kapala Stadion35 - 49
30/03 (15:30)2. Liga Żużlowa | Stainer Unia Kolejarz Rawicz - ZOOleszcz Polonia BydgoszczFlorian Kapala Stadion150045 - 45
07/04 (14:45)2. Liga Żużlowa | Polonia Pila - Stainer Unia Kolejarz RawiczSpeedwaystadion Pila49 - 41
13/04 (16:00)2. Liga Żużlowa | Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Wilki KrosnoFlorian Kapala Stadion36 - 54
11/05 (16:00)2. Liga Żużlowa | Stainer Unia Kolejarz Rawicz - OK Kolejarz OpoleFlorian Kapala Stadion39 - 50
26/05 (16:00)2. Liga Żużlowa | Power Duck Iveston PSŻ Poznań - Stainer Unia Kolejarz RawiczGolecinie Stadion51 - 39
01/06 (16:00)2. Liga Żużlowa | Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Power Duck Iveston PSŻ PoznańFlorian Kapala Stadion35 - 55
09/06 (17:00)2. Liga Żużlowa | OK Kolejarz Opole - Stainer Unia Kolejarz RawiczStadion Kolejarz48 - 42
22/06 (16:00)2. Liga Żużlowa | Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Wanda KrakówFlorian Kapala Stadion57 - 33
07/07 (17:15)2. Liga Żużlowa | Wilki Krosno - Stainer Unia Kolejarz RawiczSpeedwaystadion Krosno52 - 38
26/07 (18:00)2. Liga Żużlowa | Wanda Kraków - Stainer Unia Kolejarz RawiczStadion Sportowy KS Wanda23 - 66
27/07 (16:00)2. Liga Żużlowa | Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Polonia PilaFlorian Kapala Stadion47 - 42
04/08 (17:00)2. Liga Żużlowa | ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz - Stainer Unia Kolejarz RawiczStadion Polonii54 - 36