Get Well Toruń

KS Toruń SA |
Nazwisko Imię Urodzony Średnia
Główny skład
KosciuchNorbert1984-04-282.208 (NSL)
DoyleJason1985-10-062.048
IversenNiels Kristian1982-06-201.810
HolderChris1987-09-241.733
HolderJack1997-01-211.708
HoltaRune1973-08-291.673
BogdanowiczMaksymilian1998-03-041.378 (NSL)
Kopec-SobczynskiIgor1999-06-170.853
JannikJakub0.250
SørensenTim2000-05-140.250
RydlewskiAleks2001-03-030.250
StolpJustin2001-09-260.250
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
PGE Ekstraliga
AustralienJason Doyle14751652.20071722.2932.4002.200
DanmarkNiels Kristian Iversen14681141.67661201.7651.8181.714
AustralienChris Holder14681061.55981141.6762.0811.194
AustralienJack Holder1464731.14118911.4221.3231.515
PolenRune Holta931391.2583421.3551.4671.250
PolenNorbert Kosciuch1130240.8007311.0331.0591.000
PolenIgor Kopec-Sobczynski1449250.5103280.5710.8080.304
SverigeMaksymilian Bogdanowicz123170.226290.2900.2140.353
PolenFilip Nizgorski2400.000000.0000.0000.000
PolenAleks Rydlewski0000.000000.0000.0000.000
PolenJustin Stolp0000.000000.0000.0000.000
Sparingi
AustralienJason Doyle29242.6670242.6672.6670.000
AustralienChris Holder28202.5001212.6252.6250.000
DanmarkNiels Kristian Iversen210232.3003262.6002.6000.000
PolenNorbert Kosciuch210171.7003202.0002.0000.000
Mistrzostw Polski Par Klubowych
PolenNorbert Kosciuch1591.800091.8000.0001.800
Sparingi
AustralienJack Holder27111.5711121.7141.7140.000
SverigeMaksymilian Bogdanowicz2881.0002101.2501.2500.000
PolenIgor Kopec-Sobczynski2881.000081.0001.0000.000
Mistrzostw Polski Par Klubowych
PolenIgor Kopec-Sobczynski1441.000041.0000.0001.000
SverigeMaksymilian Bogdanowicz1320.667131.0000.0001.000
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
16/03 ()Sparingi | Get Well Toruń - Arged Malesa TŻ OstroviaMotoarena Toruń im. Mariana Rosego58 - 32
23/03 (15:30)Sparingi | Get Well Toruń - ROW RybnikMotoarena Toruń im. Mariana Rosego53 - 37
05/04 (18:00)PGE Ekstraliga | Falubaz Zielona Góra - Get Well ToruńSwiss Krono Arena53 - 37
14/04 (16:00)PGE Ekstraliga | Get Well Toruń - Fogo Unia LesznoMotoarena Toruń im. Mariana Rosego42 - 48
05/05 (16:30)PGE Ekstraliga | Get Well Toruń - forBET Włókniarz CzęstochowaMotoarena Toruń im. Mariana Rosego39 - 51
11/05 (14:45)Mistrzostw Polski Par Klubowych Final | BydgoszczStadion PoloniiWyniki
19/05 (20:15)PGE Ekstraliga | Betard Sparta Wrocław - Get Well ToruńStadion Olimpijski54 - 36
26/05 (16:30)PGE Ekstraliga | Speed Car Motor Lublin - Get Well ToruńStadion MOSIR48 - 42
31/05 (20:30)PGE Ekstraliga | Get Well Toruń - truly.work Stal GorzówMotoarena Toruń im. Mariana Rosego49 - 40
09/06 (16:30)PGE Ekstraliga | truly.work Stal Gorzów - Get Well ToruńEdward Jancarz Stadion49 - 41
16/06 (16:30)PGE Ekstraliga | MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well ToruńStadion GKM Grudziadz55 - 35
21/06 (20:30)PGE Ekstraliga | Get Well Toruń - Speed Car Motor LublinMotoarena Toruń im. Mariana Rosego37 - 53
28/06 (20:30)PGE Ekstraliga | Get Well Toruń - MRGARDEN GKM GrudziądzMotoarena Toruń im. Mariana Rosego44 - 46
26/07 (20:30)PGE Ekstraliga | forBET Włókniarz Częstochowa - Get Well ToruńSGP Arena Czestochowa52 - 38
04/08 (16:45)PGE Ekstraliga | Get Well Toruń - Betard Sparta WrocławMotoarena Toruń im. Mariana Rosego41 - 49
09/08 (20:30)PGE Ekstraliga | Fogo Unia Leszno - Get Well ToruńAlfred Smoczyk Stadion64 - 26
25/08 (16:45)PGE Ekstraliga | Get Well Toruń - Falubaz Zielona GóraMotoarena Toruń im. Mariana Rosego46 - 44