Wilki Krosno

Wilki Krosno SA |
Nazwisko Imię Urodzony Średnia
Główny skład
PorsingNicklas1993-01-071.780
KarpovAndrej1987-01-061.725 (NSL)
Kruse HansenKenneth1987-10-191.692
HansenPatrick1998-10-281.612
MazurEdward1993-09-241.538
SkupienLars1997-10-241.509 (NSL)
BjerreLasse1993-10-311.125 (NSL)
SajdullinJevgienij0.250
KotlyarVitaly0.250
DavidssonJonas1984-08-070.250
PickeringJosh1996-11-300.250
RolnickiPatryk1998-07-050.250
SkorjaNick1998-07-280.250
StefanówKrystian2000-04-200.250
SwidnickiMateusz2001-08-100.250
PacalajDavid2001-10-170.250
ZielińskiPatryk2002-01-010.250
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
2. Liga Żużlowa
UngernNorbert Magosi15102.0003132.6000.0002.600
PolenPatryk Rolnicki524471.9582492.0422.0632.000
UkrainaAndrej Karpov13681331.95641372.0152.2971.677
DanmarkNicklas Porsing1051771.51013901.7651.9001.571
AustralienJosh Pickering212201.6670201.6671.8331.500
DanmarkLasse Bjerre1691.5001101.6670.0001.667
PolenPawel Hlib730421.4007491.6331.0002.267
PolenEdward Mazur1251711.39210811.5881.8391.200
DanmarkPatrick Hansen526361.3854401.5381.9331.000
PolenMateusz Swidnicki1147641.3628721.5321.3751.613
SverigeJonas Davidsson314191.3572211.5001.8001.333
SlovenienNick Skorja420251.2503281.4001.5001.300
PolenLars Skupien934391.1472411.2061.0001.368
PolenPatryk Zieliński1334150.4412170.5000.4380.556
PolenMarcin Rempala1200.000000.0000.0000.000
PolenMateusz Rząsa1100.000000.0000.0000.000
Sparingi
PolenEdward Mazur1492.2502112.7500.0002.750
PolenMateusz Swidnicki1252.500052.5000.0002.500
PolenPawel Hlib1482.000192.2500.0002.250
SlovenienNick Skorja15102.0000102.0000.0002.000
DanmarkPatrick Hansen1471.750071.7500.0001.750
PolenPatryk Zieliński1341.333151.6670.0001.667
SlovakienDavid Pacalaj1530.600251.0000.0001.000
PolenLars Skupien1100.000000.0000.0000.000
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
23/03 (14:30)Sparingi | Unia Tarnow - Wilki KrosnoJaskółcze Gniazdo Stadion44 - 46
07/04 (15:15)2. Liga Żużlowa | Wilki Krosno - Wanda KrakówSpeedwaystadion Krosno53 - 37
13/04 (16:00)2. Liga Żużlowa | Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Wilki KrosnoFlorian Kapala Stadion36 - 54
12/05 (17:00)2. Liga Żużlowa | Wilki Krosno - ZOOleszcz Polonia BydgoszczSpeedwaystadion Krosno44 - 46
19/05 (17:00)2. Liga Żużlowa | Wilki Krosno - OK Kolejarz OpoleSpeedwaystadion Krosno48 - 42
26/05 (14:45)2. Liga Żużlowa | Polonia Pila - Wilki KrosnoSpeedwaystadion Pila54 - 35
02/06 (17:15)2. Liga Żużlowa | Wilki Krosno - Polonia PilaSpeedwaystadion Krosno46 - 42
09/06 (17:00)2. Liga Żużlowa | ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz - Wilki KrosnoStadion Polonii62 - 28
16/06 (16:15)2. Liga Żużlowa | Wilki Krosno - Power Duck Iveston PSŻ PoznańSpeedwaystadion Krosno39 - 47
23/06 (17:00)2. Liga Żużlowa | OK Kolejarz Opole - Wilki KrosnoStadion Kolejarz53 - 37
29/06 (18:00)2. Liga Żużlowa | Power Duck Iveston PSŻ Poznań - Wilki KrosnoGolecinie Stadion55 - 35
07/07 (17:15)2. Liga Żużlowa | Wilki Krosno - Stainer Unia Kolejarz RawiczSpeedwaystadion Krosno52 - 38
28/07 (16:00)2. Liga Żużlowa | Wanda Kraków - Wilki KrosnoStadion Sportowy KS Wanda26 - 64
18/08 (16:30)2. Liga Żużlowa Semifinal | Wilki Krosno - ZOOleszcz Polonia BydgoszczSpeedwaystadion Krosno37 - 53
25/08 (17:00)2. Liga Żużlowa Semifinal | ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz - Wilki KrosnoStadion Polonii55 - 35