Masarna B

Gasarna SK |
Nazwisko Imię Urodzony Średnia
Główny skład
LindbäckAntonio1985-05-053.000
NilssonKim1990-02-043.000
MillbergEmil1998-06-222.462
NormanRobin1997-10-072.086
ErikssonFreddie1981-04-232.000
PerssonJesper2001-02-112.000
LiljeqvistAlexander1993-04-031.657
Hellström-BängsPhilip2003-03-240.500
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
Division 1
SverigeDaniel Halling14123.0000123.0000.0003.000
SverigePhilip Hellström-Bängs937972.6220972.6223.0002.440
SverigeWilliam Björling416402.5000402.5002.7502.417
SverigeJesper Persson832722.2500722.2502.5002.167
SverigeJohannes Stark1492.250092.2500.0002.250
SverigeAndreas Westlund1492.250092.2502.2500.000
SverigeEmil Millberg1140862.1500862.1502.7501.893
SverigeAlexander Liljeqvist1039782.0000782.0002.8331.630
NorgeTruls Kamhaug28162.0000162.0000.0002.000
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
04/05 (14:00)Division 1 | KumlaGlottra Skog ArenaWyniki
12/05 (14:00)Division 1 | KumlaGlottra Skog ArenaPrzełożony
19/05 (13:00)Division 1 | AvestaAvesta Motorstadion227Wyniki
08/06 (14:00)Division 1 | NorrköpingICA Maxi Arena150Wyniki
14/07 (14:00)Division 1 | KumlaGlottra Skog ArenaWyniki
03/08 (14:00)Division 1 | AvestaAvesta MotorstadionWyniki
04/08 (15:00)Division 1 | EskilstunaEskilstuna MotorstadionWyniki
17/08 (15:00)Division 1 | EskilstunaEskilstuna MotorstadionWyniki
25/08 (14:00)Division 1 | AvestaAvesta Motorstadion272Wyniki
31/08 (14:00)Division 1 | MariestadCanVac ArenaWyniki
14/09 (15:00)Division 1 | NässjöNässjö MotorstadionWyniki
21/09 (15:00)Division 1 | EskilstunaEskilstuna MotorstadionWyniki