MSC Moorwinkelsdamm

MSC Moorwinkelsdamm |
Nazwisko Imię Urodzony Średnia
Główny skład
FingerTomJunior C
WynantJonnyJunior C
SchäferJeltoRes Junior C
SpaanAnne1988-03-04Senior
BruinsmaGeert1995-12-06U25
GastHannes1996-07-24Res U25
WesselNiels-Oliver1999-08-30U21
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
Liga Nord
TysklandJonny Wynant312292.4170292.4172.7502.250
NederländernaGeert Bruinsma419402.1050402.1052.2002.071
TysklandTom Finger26111.8330111.8331.6672.000
TysklandNiels-Oliver Wessel418311.7220311.7221.8001.692
NederländernaAnne Spaan417281.6470281.6472.0001.538
NederländernaNynke Sijbesma3691.500091.5002.0001.400
TysklandJelto Schäfer2760.857060.8570.0000.857
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
06/07 (10:00)Liga Nord | AlbersdorfDithmarschenringWyniki
11/08 (13:00)Liga Nord | DohrenSpeedwaybahn EichenringWyniki
17/08 (15:00)Liga Nord | BrokstedtStadion des MSC BrokstedtWyniki
24/08 (17:00)Liga Nord | MoorwinkelsdammSpeedwaystadion MoorwinkelsdammWyniki