Nordhastedt Pirates

MSC NordhastedtNordseeküste |
Nazwisko Imię Urodzony Średnia
Główny skład
BrinkmannTimSenior
RuhnkeJonJunior C
GerdesAnn-KathrinJunior C
Matten DauTomekU21
MöllerMatthisRes U21
PottMaximilianRes U25
MaassenDanny1994-04-09U25
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
Liga Nord
TysklandDanny Maassen314282.0000282.0001.5002.200
TysklandMarvin Kleinert26111.8330111.8330.0001.833
TysklandLouis Ruhnke1231.500031.5000.0001.500
TysklandJon Ruhnke28111.3750111.3750.0001.375
TysklandFynn Ole Schmietendorf1451.250051.2500.0001.250
TysklandDanny Runke1451.250051.2500.0001.250
TysklandMatthis Möller310111.1000111.1002.0000.714
TysklandMaximilian Pott2640.667040.6670.0000.800
TysklandTim Brinkmann31150.455050.4550.0000.455
TysklandAnn-Kathrin Gerdes31240.333040.3330.2500.375
TysklandKevin Luck1400.000000.0000.0000.000
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
21/04 (14:00)Liga Nord | WittstockHeidering-SpeedwaystadionWyniki
06/07 (10:00)Liga Nord | AlbersdorfDithmarschenringWyniki
11/08 (13:00)Liga Nord | DohrenSpeedwaybahn EichenringWyniki
17/08 (15:00)Liga Nord | BrokstedtStadion des MSC BrokstedtWyniki