Orzel Lodz

KZ Orzeł Łódź |
Nazwisko Imię Urodzony Średnia
Główny skład
OkoniewskiRafal1980-01-262.085
TungateRohan1990-01-272.019
AndersenHans1980-11-032.000
JeleniewskiDaniel1983-01-271.917
JedrzejewskiMarcin1987-04-101.355
MusielakTobiasz1993-08-181.109
HuckenbeckKai1993-02-231.000 (EL)
KiełbasaKamil2001-06-300.882 (2LZ)
PióroPiotr1999-09-080.750
WawrzyniakDawid1998-06-190.441 (EL)
SchleinRory1984-09-010.250
BorczuchEryk2000-03-020.250
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
Nice 1. Liga Żużlowa
PolenTobiasz Musielak837762.0542782.1081.9522.313
AustralienRohan Tungate939671.71813802.0512.2921.667
PolenRafal Okoniewski942741.76212862.0482.2001.909
PolenDaniel Jeleniewski835661.8864702.0002.3811.429
DanmarkHans Andersen314211.5002231.6431.7501.600
TysklandKai Huckenbeck940601.5005651.6251.8501.400
AustralienRory Schlein312151.2503181.5001.6251.250
PolenPiotr Pióro1034220.6473250.7350.8240.647
PolenDawid Wawrzyniak2410.250120.5000.0000.500
PolenKamil Kiełbasa92750.185160.2220.1250.364
Sparingi
PolenTobiasz Musielak29242.6671252.7783.0002.600
PolenRafal Okoniewski29212.3331222.4442.7502.200
Mistrzostw Polski Par Klubowych
PolenDaniel Jeleniewski16142.3330142.3332.3330.000
PolenRafal Okoniewski1691.5004132.1672.1670.000
Sparingi
PolenMarcin Jedrzejewski29131.4441141.5561.7501.400
PolenPiotr Pióro2671.167181.3331.6671.000
TysklandKai Huckenbeck1451.250051.2501.2500.000
PolenDaniel Jeleniewski1430.750141.0001.0000.000
RysslandIlya Chalov1320.667020.6670.0000.667
PolenDawid Wawrzyniak2740.571040.5710.5000.600
PolenKamil Kiełbasa2420.500020.5000.0000.667
PolenEryk Borczuch1100.000000.0000.0000.000
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
23/03 (14:00)Sparingi | OK Kolejarz Opole - Orzel LodzStadion Kolejarz51 - 39
27/03 ()Sparingi | Orzel Lodz - OK Kolejarz OpoleStadion Orla42 - 36
30/03 (20:15)Nice 1. Liga Żużlowa | Orzel Lodz - Arged Malesa TŻ OstroviaStadion Orla450047 - 43
21/04 (18:00)Nice 1. Liga Żużlowa | ROW Rybnik - Orzel LodzStadion Miejski Rybnik53 - 37
30/04 (17:00)Mistrzostw Polski Par Klubowych 1.Liga | GnieznoFranciszka Hynka StadionWyniki
12/05 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa | Orzel Lodz - Lokomotiv DaugavpilsStadion Orla57 - 33
18/05 (14:00)Nice 1. Liga Żużlowa | Unia Tarnow - Orzel LodzJaskółcze Gniazdo Stadion49 - 41
19/05 (16:30)Nice 1. Liga Żużlowa | Orzel Lodz - Car Gwarant Start GnieznoStadion Orla41 - 49
26/05 (17:00)Nice 1. Liga Żużlowa | Orzel Lodz - Zdunek Wybrzeże GdańskStadion Orla47 - 43
01/06 (16:00)Nice 1. Liga Żużlowa | Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzel LodzZbigniew Podlecki Stadion31 - 17
09/06 (16:00)Nice 1. Liga Żużlowa | Lokomotiv Daugavpils - Orzel LodzLatvijas Spidveja Centrs44 - 34
16/06 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa | Orzel Lodz - Unia TarnowStadion Orla44 - 46
22/06 (20:15)Nice 1. Liga Żużlowa | Car Gwarant Start Gniezno - Orzel LodzFranciszka Hynka Stadion47 - 42
27/07 ()Nice 1. Liga Żużlowa | Orzel Lodz - ROW RybnikStadion Orla
03/08 ()Nice 1. Liga Żużlowa | Arged Malesa TŻ Ostrovia - Orzel LodzStadion Miejski