Nazwisko Imię Urodzony Średnia
Główny skład
CastroEddie1959-02-242.500
RumlDillion1999-03-042.250
McCloskeyWill1991-01-091.900
LaurerRudy1957-04-151.667
ShaferRick1958-08-291.200
RamirezJason1992-05-191.000
YatesGeorge1954-12-160.500
BrownSteve1958-09-050.500
GibsonJim1958-12-040.500
PerkinsRichard1961-01-040.500
RustDavid1968-09-030.500
FioreKevin1986-08-130.500
NicolBroc1998-04-220.500
RamirezSamuel1999-08-130.500
VandenBroederDakota2000-11-280.500
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
US Team Racing
USABroc Nicol15142.8000142.8000.0002.800
USACharlie Ermolenko1351.667272.3332.3330.000
USAEddie Castro15112.2000112.2002.2000.000
USADillion Ruml210202.0000202.0002.4001.600
USARichard Perkins1362.000062.0002.0000.000
USAKevin Fiore1242.000042.0000.0002.000
USAWill McCloskey21170.6364111.0002.0000.167
USARudy Laurer1320.667020.6670.6670.000
USAJim Gibson2840.500040.5000.0000.800
USASteve Brown1300.000000.0000.0000.000
USADavid Rust1100.000000.0000.0000.000
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
16/02 ()US Team Racing | Santa Maria Aces - Perris EaglesPerris Raceway51 - 34
30/03 (03:00)US Team Racing | Perris Eagles - Huntington Beach HeathensPerris Raceway42 - 39