Piraterna

SMK Motala SK |
Nazwisko Imię Urodzony Średnia
Główny skład
ZagarMatej1983-04-032.050
HancockGreg1970-06-031.892
PawlickiPrzemyslaw1991-09-051.722
JanowskiMaciej1991-08-061.491
SundströmLinus1990-10-281.455
PawlickiPiotr1994-11-301.452
RosénAnton1991-08-210.782
AnderssonStefan1971-09-130.500
BäckTomas1990-11-280.500
JohanssonAndré1994-06-030.500
AronssonSam1994-11-220.500
Ross-CarlssonMårten1995-10-050.500
JohanssonAlexander1996-05-040.500
Zawodnicy gości
DavidssonJonas1984-08-071.356
EngmanFredrik1994-01-090.500
Pozostało w sezonie
HolderChris1987-09-241.719
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
Elitserien
AustralienChris Holder944982.22791072.4322.4442.423
USAGreg Hancock16811732.136171902.3462.3512.341
PolenPiotr Pawlicki1044781.7736841.9092.3451.067
PolenPrzemyslaw Pawlicki15681131.662121251.8382.0571.606
SlovenienMatej Zagar838601.5798681.7891.6471.905
SverigeJonas Davidsson17761211.59291301.7111.7891.632
SverigeLinus Sundström939491.2567561.4361.6251.304
SverigeAnton Rosén1874911.230151061.4321.8211.000
SverigeFredrik Engman1867711.06014851.2691.2651.273
PolenMaciej Janowski31180.7273111.0001.1250.667
Mecz towarzyski
SverigeAnton Rosén15122.4001132.6002.6000.000
Drużynowy Puchar Vetlanda
SverigeAnton Rosén28202.5000202.5002.0003.000
Mecz towarzyski
AustralienChris Holder1492.2501102.5002.5000.000
Drużynowy Puchar Vetlanda
SverigeFredrik Engman28192.3750192.3752.2502.500
Mecz towarzyski
SverigeLinus Sundström1351.667272.3332.3330.000
SverigeJonas Davidsson1482.000192.2502.2500.000
SverigeFredrik Engman1591.8001102.0002.0000.000
Drużynowy Puchar Vetlanda
SverigeSebastian Carlsson28151.8750151.8751.2502.500
Mecz towarzyski
PolenMaciej Janowski1461.500061.5001.5000.000
PolenPrzemyslaw Pawlicki1561.200061.2001.2000.000
Drużynowy Puchar Vetlanda
SverigeBenny Johansson2870.875070.8750.7501.000
SverigeAlexander Johansson2840.500040.5000.0001.000
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
26/04 (14:00)Drużynowy Puchar Vetlanda | VetlandaVetlanda MotorstadionWyniki
27/04 (10:00)Drużynowy Puchar Vetlanda | VetlandaVetlanda MotorstadionWyniki
30/04 (00:00)Mecz towarzyski | Piraterna - HammarbyMotala Arena55 - 35
07/05 (19:00)Elitserien | Piraterna - Eskilstuna SmedernaMotala Arena215751 - 39
14/05 (19:00)Elitserien | Dackarna - PiraternaG&B Arena312451 - 39
28/05 (19:00)Elitserien | Piraterna - Vetlanda SpeedwayMotala Arena239852 - 38
04/06 (19:00)Elitserien | Kumla Indianerna - PiraternaGlottra Skog Arena392145 - 45
05/06 (19:00)Elitserien | Västervik - PiraternaHejla Arena247043 - 47
11/06 (19:00)Elitserien | Piraterna - HammarbyMotala Arena225262 - 28
18/06 (19:00)Elitserien | Vargarna - PiraternaICA Maxi Arena251543 - 47
25/06 (19:00)Elitserien | Eskilstuna Smederna - PiraternaEskilstuna Motorstadion394236 - 54
02/07 (19:00)Elitserien | Piraterna - DackarnaMotala Arena332547 - 43
09/07 (19:0)Elitserien | Piraterna - VästervikMotala Arena337546 - 44
23/07 (19:00)Elitserien | Vetlanda Speedway - PiraternaVetlanda Motorstadion370252 - 38
30/07 (19:00)Elitserien | Piraterna - Kumla IndianernaMotala Arena291045 - 45
06/08 (19:00)Elitserien | Hammarby - PiraternaGubbängens IP190446 - 44
13/08 (19:00)Elitserien | Piraterna - VargarnaMotala Arena331151 - 39
03/09 (19:00)Elitserien Semifinal | Eskilstuna Smederna - PiraternaEskilstuna Motorstadion623644 - 46
04/09 (19:00)Elitserien Semifinal | Piraterna - Eskilstuna SmedernaMotala Arena375453 - 37
17/09 (19:00)Elitserien Final | Vetlanda Speedway - PiraternaVetlanda Motorstadion536346 - 44
18/09 (19:00)Elitserien Final | Piraterna - Vetlanda SpeedwayMotala Arena587851 - 39