ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz

ŻKS Polonia Bydgoszcz SA |
Nazwisko Imię Urodzony Średnia
Główny skład
BachRene1990-06-071.922
BergeDimitri1996-02-051.757
WellsRicky1991-07-271.727
BrzozowskiKamil1987-02-201.689
GrajczonekJosh1990-02-051.476 (NSL)
GrobauerValentin1994-12-211.381
AdamczakDamian1991-09-071.326
IvacicMatic1993-09-031.231
OrwatTomasz1999-05-231.021
StudzinskiMarcel2001-04-160.735
SmetanaOndrej1995-05-020.600
JaglaMateusz1999-01-060.407
CuryloMikolaj1992-12-060.250
TonderMateusz1999-11-22 0.250
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
2. Liga Żużlowa
PolenKamil Brzozowski943952.20991042.4192.2782.520
PolenMarcin Jedrzejewski419402.1052422.2112.2222.200
AustralienJosh Grajczonek943781.81411892.0702.5291.769
DanmarkRene Bach734631.8536692.0292.2001.895
TysklandValentin Grobauer29151.6673182.0002.2501.800
USARicky Wells27101.4294142.0003.0000.667
FrankrikeDimitri Berge838661.7378741.9472.1331.826
SlovenienMatic Ivacic415221.4671231.5332.0001.000
PolenMateusz Jagla1551.000271.4001.4000.000
PolenTomasz Orwat931381.2265431.3871.5331.250
PolenMateusz Tonder2671.167181.3332.0000.667
PolenMarcel Studzinski517120.7063150.8821.2860.600
Sparingi
AustralienJosh Grajczonek1351.667272.3332.3330.000
RysslandVadim Tarasenko1482.000192.2500.0002.250
Mistrzostw Polski Par Klubowych
AustralienJosh Grajczonek16101.6672122.0000.0002.000
Sparingi
TysklandValentin Grobauer1242.000042.0002.0000.000
SlovenienMatic Ivacic210181.8000181.8001.8001.800
PolenKamil Brzozowski28141.7500141.7501.7501.750
Mistrzostw Polski Par Klubowych
PolenKamil Brzozowski1691.5001101.6670.0001.667
Sparingi
PolenMarcel Studzinski2860.750170.8751.5000.250
PolenMateusz Tonder2640.667150.8330.0001.000
PolenTomasz Orwat2750.714050.7140.0001.250
PolenMikolaj Curylo2630.500030.5000.0000.750
PolenDamian Adamczak1200.000000.0000.0000.000
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
23/03 (15:00)Sparingi | ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz - Car Gwarant Start GnieznoStadion Polonii30 - 48
24/03 (14:30)Sparingi | Car Gwarant Start Gniezno - ZOOleszcz Polonia BydgoszczFranciszka Hynka Stadion53 - 37
30/03 (15:30)2. Liga Żużlowa | Stainer Unia Kolejarz Rawicz - ZOOleszcz Polonia BydgoszczFlorian Kapala Stadion150045 - 45
07/04 (14:30)2. Liga Żużlowa | ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz - OK Kolejarz OpoleStadion Polonii47 - 43
14/04 (16:00)2. Liga Żużlowa | Power Duck Iveston PSŻ Poznań - ZOOleszcz Polonia BydgoszczGolecinie Stadion50 - 40
11/05 (14:45)Mistrzostw Polski Par Klubowych Final | BydgoszczStadion PoloniiWyniki
12/05 (17:00)2. Liga Żużlowa | Wilki Krosno - ZOOleszcz Polonia BydgoszczSpeedwaystadion Krosno44 - 46
26/05 (15:00)2. Liga Żużlowa | ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz - Wanda KrakówStadion Polonii63 - 27
02/06 (16:00)2. Liga Żużlowa | Wanda Kraków - ZOOleszcz Polonia BydgoszczStadion Sportowy KS Wanda38 - 52
09/06 (17:00)2. Liga Żużlowa | ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz - Wilki KrosnoStadion Polonii62 - 28
16/06 (17:15)2. Liga Żużlowa | Polonia Pila - ZOOleszcz Polonia BydgoszczSpeedwaystadion Pila42 - 47
20/06 (17:00)2. Liga Żużlowa | ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz - Polonia PilaStadion Polonii49 - 41
06/07 ()2. Liga Żużlowa | ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz - Power Duck Iveston PSŻ PoznańStadion Polonii
29/07 ()2. Liga Żużlowa | OK Kolejarz Opole - ZOOleszcz Polonia BydgoszczStadion Kolejarz
03/08 ()2. Liga Żużlowa | ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz - Stainer Unia Kolejarz RawiczStadion Polonii