Poole Pirates

Poole Speedway Ltd |
Nazwisko Imię Urodzony Średnia
Główny skład
HolderJack1997-01-217.39
KurtzBrady1997-09-277.05
GrajczonekJosh1990-02-056.70
KlindtNicolai1988-12-296.61
WorrallRichard1991-09-235.46
CovattiNicolas1988-06-194.70
Busk JakobsenNikolaj1994-02-144.39
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
The Premiership
AustralienRyan Douglas1482.000192.2502.2500.000
AustralienJosh Grajczonek251172061.761312372.0262.1971.839
DanmarkNicolai Klindt241182231.890162392.0252.1381.917
AustralienBrady Kurtz19891721.93381802.0222.1751.898
AustralienJack Holder261212231.843192422.0002.0511.952
FrankrikeDimitri Berge1471.750071.7500.0001.750
AustralienSam Masters1461.500171.7501.7500.000
StorbritannienRichard Lawson1451.250271.7501.7500.000
StorbritannienDaniel King1561.200281.6000.0001.600
ItalienNicolas Covatti22981301.327171471.5001.5881.404
AustralienKevin Doolan1551.000271.4000.0001.400
StorbritannienRichard Worrall1041511.2444551.3411.8100.850
DanmarkNikolaj Busk Jakobsen833361.0917431.3031.2941.313
StorbritannienBenjamin Barker1451.250051.2501.2500.000
SverigeTomas Jonasson729280.9667351.2071.4120.917
USARicky Wells1462540.87110641.0321.1880.867
AustralienJye Ethridge1640.667261.0000.0001.000
StorbritannienPaul Starke21060.600280.8000.8000.000
USALuke Becker1530.600140.8000.0000.800
StorbritannienAdam Ellis1430.750030.7500.7500.000
AustralienAaron Summers1530.600030.6000.0000.600
StorbritannienKyle Newman2930.333030.3330.0000.333
Premiership Supporters Cup
AustralienBrady Kurtz315312.0672332.2001.2002.700
StorbritannienScott Nicholls210202.0002222.2002.4002.000
Charity Shield
AustralienTodd Kurtz15112.2000112.2000.0002.200
Premiership Supporters Cup
AustralienJosh Grajczonek525411.6408491.9601.6002.200
Charity Shield
AustralienJosh Grajczonek29171.8890171.8891.8002.000
DanmarkNikolaj Busk Jakobsen29141.5563171.8891.6002.250
ItalienNicolas Covatti28121.5002141.7501.7501.750
Premiership Supporters Cup
AustralienJack Holder524381.5833411.7081.9001.571
Charity Shield
DanmarkNicolai Klindt28131.6250131.6251.7501.500
StorbritannienRichard Worrall28111.3752131.6251.5001.750
AustralienBrady Kurtz1571.400181.6001.6000.000
Premiership Supporters Cup
DanmarkNicolai Klindt420291.4502311.5501.9001.200
DanmarkNikolaj Busk Jakobsen517191.1186251.4711.2501.667
ItalienNicolas Covatti518211.1673241.3331.0001.600
Charity Shield
AustralienJack Holder2991.0003121.3331.2501.400
Premiership Supporters Cup
PolenTobiasz Musielak1551.000161.2000.0001.200
StorbritannienRichard Worrall416110.6883140.8751.2500.750
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
08/04 (20:30)Charity Shield | King's Lynn Stars - Poole PiratesNorfolk Arena40 - 50
11/04 (20:30)Charity Shield | Poole Pirates - King's Lynn StarsPoole Stadium 44 - 46
15/04 (20:30)The Premiership | Peterborough Panthers - Poole PiratesEast of England Showground46 - 44
18/04 (20:30)Premiership Supporters Cup | Swindon Robins - Poole PiratesAbbey Stadium45 - 45
19/04 (12:30)Premiership Supporters Cup | Poole Pirates - Swindon RobinsPoole Stadium 37 - 53
02/05 (20:30)The Premiership | Poole Pirates - Belle Vue AcesPoole Stadium 55 - 35
06/05 (20:30)The Premiership | Belle Vue Aces - Poole PiratesNational Speedway Stadium45 - 45
09/05 (20:30)Premiership Supporters Cup | Poole Pirates - Ipswich WitchesPoole Stadium 46 - 44
16/05 (20:30)Premiership Supporters Cup | Ipswich Witches - Poole PiratesFoxhall Stadium52 - 38
20/05 (20:30)Premiership Supporters Cup | King's Lynn Stars - Poole PiratesNorfolk Arena41 - 49
23/05 (20:30)The Premiership | Peterborough Panthers - Poole PiratesEast of England Showground46 - 44
27/05 (13:00)The Premiership | Poole Pirates - Swindon RobinsPoole Stadium 51 - 39
27/05 (20:30)The Premiership | Swindon Robins - Poole PiratesAbbey Stadium45 - 45
30/05 (20:30)The Premiership | Poole Pirates - Peterborough PanthersPoole Stadium 43 - 47
17/06 (20:30)The Premiership | Poole Pirates - Wolverhampton WolvesPoole Stadium 51 - 39
24/06 (20:30)The Premiership | Wolverhampton Wolves - Poole PiratesLadbroke Stadium44 - 46
27/06 (20:30)The Premiership | Poole Pirates - Belle Vue AcesPoole Stadium 37 - 35
01/07 (20:30)The Premiership | Belle Vue Aces - Poole PiratesNational Speedway Stadium44 - 46
04/07 (20:30)The Premiership | Poole Pirates - King's Lynn StarsPoole Stadium 49 - 41
08/07 (20:30)The Premiership | King's Lynn Stars - Poole PiratesNorfolk Arena57 - 33
11/07 (20:30)The Premiership | Ipswich Witches - Poole PiratesFoxhall Stadium42 - 48
18/07 (20:30)The Premiership | Poole Pirates - Ipswich WitchesPoole Stadium 48 - 42
01/08 (20:30)The Premiership | Poole Pirates - Peterborough PanthersPoole Stadium 50 - 40
19/08 (20:30)The Premiership | Poole Pirates - Swindon RobinsPoole Stadium 46 - 44
22/08 (20:30)The Premiership | Swindon Robins - Poole PiratesAbbey Stadium53 - 37
26/08 (21:00)The Premiership | Wolverhampton Wolves - Poole PiratesLadbroke Stadium55 - 35
29/08 (20:30)The Premiership | Ipswich Witches - Poole PiratesFoxhall Stadium43 - 47
05/09 (20:30)The Premiership | Poole Pirates - Wolverhampton WolvesPoole Stadium 41 - 49
12/09 (20:30)The Premiership | Poole Pirates - King's Lynn StarsPoole Stadium 58 - 32
16/09 (20:30)The Premiership | Poole Pirates - Ipswich WitchesPoole Stadium 51 - 39
19/09 (20:30)The Premiership | King's Lynn Stars - Poole PiratesNorfolk Arena39 - 51
26/09 (20:30)The Premiership Semifinal | Poole Pirates - Ipswich WitchesPoole Stadium 50 - 40
28/09 (20:30)The Premiership Semifinal | Ipswich Witches - Poole PiratesFoxhall Stadium54 - 36
09/10 ()Premiership Supporters Cup | Poole Pirates - King's Lynn StarsPoole Stadium Przełożony