Power Duck Iveston PSŻ Poznań

PSZ Poznan |
Nazwisko Imię Urodzony Średnia
Główny skład
BellegoDavid1993-05-152.049
BorodulinVladimir1992-01-251.818
KajzerMarcel1990-04-161.800
NowakMarcin1995-08-181.661 (NSL)
KrcmarEduard1996-03-261.63 (NSL)
LutowiczMarek1998-07-021.080
CurzytekMichał2002-07-030.963
WozniakAdrian1999-02-280.438
DrozdzDamian1995-12-210.353 (EL)
JørgensenJason1998-05-140.250
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
2. Liga Żużlowa
FrankrikeDavid Bellego13661532.31881612.4392.7332.194
PolenMarcin Nowak15731371.877261632.2332.3162.143
TjeckienEduard Krcmar15701311.871141452.0712.3681.719
RysslandVladimir Borodulin13621121.80641161.8712.0001.765
PolenRobert Miskowiak836581.6115631.7501.9551.429
PolenDamian Drozdz314201.4291211.5001.6671.200
PolenMarek Lutowicz1136421.1678501.3891.5881.211
PolenMarcel Kajzer835391.1149481.3711.4351.250
PolenMichał Curzytek1547491.0439581.2341.5380.857
PolenAdrian Wozniak41270.5833100.8331.0000.000
Sparingi
PolenDamian Drozdz1263.000063.0000.0003.000
FrankrikeDavid Bellego26152.5001162.6670.0002.667
TjeckienEduard Krcmar28182.2502202.5002.7502.250
PolenMarcin Nowak311222.0004262.3642.7502.143
RysslandVladimir Borodulin312242.0001252.0832.5001.875
PolenMarcel Kajzer39171.8890171.8892.0001.833
PolenMarek Lutowicz313171.3082191.4621.8001.250
PolenMichał Curzytek31270.583180.6670.3330.778
PolenBartosz Curzytek2720.286020.2860.4000.000
PolenMateusz Blazykowski1100.000000.0000.0000.000
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
21/03 ()Sparingi | Power Duck Iveston PSŻ Poznań - Stainer Unia Kolejarz RawiczGolecinie Stadion46 - 44
22/03 (16:00)Sparingi | Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Power Duck Iveston PSŻ PoznańFlorian Kapala Stadion35 - 49
29/03 (14:30)Sparingi | Car Gwarant Start Gniezno - Power Duck Iveston PSŻ PoznańFranciszka Hynka Stadion44 - 33
31/03 (15:00)2. Liga Żużlowa | OK Kolejarz Opole - Power Duck Iveston PSŻ PoznańStadion Kolejarz500048 - 42
14/04 (16:00)2. Liga Żużlowa | Power Duck Iveston PSŻ Poznań - ZOOleszcz Polonia BydgoszczGolecinie Stadion50 - 40
28/04 (14:30)2. Liga Żużlowa | Polonia Pila - Power Duck Iveston PSŻ PoznańSpeedwaystadion Pila1 - 40
26/05 (16:00)2. Liga Żużlowa | Power Duck Iveston PSŻ Poznań - Stainer Unia Kolejarz RawiczGolecinie Stadion51 - 39
01/06 (16:00)2. Liga Żużlowa | Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Power Duck Iveston PSŻ PoznańFlorian Kapala Stadion35 - 55
15/06 (15:00)2. Liga Żużlowa | Wanda Kraków - Power Duck Iveston PSŻ PoznańStadion Sportowy KS Wanda30 - 60
16/06 (16:15)2. Liga Żużlowa | Wilki Krosno - Power Duck Iveston PSŻ PoznańSpeedwaystadion Krosno39 - 47
23/06 (17:00)2. Liga Żużlowa | Power Duck Iveston PSŻ Poznań - Polonia PilaGolecinie Stadion58 - 32
29/06 (18:00)2. Liga Żużlowa | Power Duck Iveston PSŻ Poznań - Wilki KrosnoGolecinie Stadion55 - 35
30/06 (17:00)2. Liga Żużlowa | Power Duck Iveston PSŻ Poznań - Wanda KrakówGolecinie Stadion64 - 23
07/07 (17:00)2. Liga Żużlowa | ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz - Power Duck Iveston PSŻ PoznańStadion Polonii47 - 43
04/08 (17:00)2. Liga Żużlowa | Power Duck Iveston PSŻ Poznań - OK Kolejarz OpoleGolecinie Stadion43 - 47
18/08 (17:00)2. Liga Żużlowa Semifinal | OK Kolejarz Opole - Power Duck Iveston PSŻ PoznańStadion Kolejarz49 - 41
25/08 (17:00)2. Liga Żużlowa Semifinal | Power Duck Iveston PSŻ Poznań - OK Kolejarz OpoleGolecinie Stadion51 - 39
08/09 (15:15)2. Liga Żużlowa Final | Power Duck Iveston PSŻ Poznań - ZOOleszcz Polonia BydgoszczGolecinie Stadion59 - 31
15/09 (15:15)2. Liga Żużlowa Final | ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz - Power Duck Iveston PSŻ PoznańStadion Polonii61 - 29