ROW Rybnik

KS ROW Rybnik SA |
Nazwisko Imię Urodzony Średnia
Główny skład
WorynaKacper1996-08-312.355
MorrisNick1994-06-072.296 (2LZ)
BatchelorTroy1987-08-292.154
SucheckiZbigniew1984-07-211.865 (2LZ)
LogatjevSergej1995-02-071.515
SzczepaniakMateusz1987-02-101.509
ChmielRobert1998-06-231.305
SundströmLinus1990-10-281.200 (EL)
JonaDawid0.250
EthridgeJye1995-04-300.250
TudzieżMateusz2000-09-090.250
GieraPrzemysław2001-01-090.250
TymanDominik2003-02-080.250
KlosokKacper2003-06-240.250
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
Nice 1. Liga Żużlowa
AustralienTroy Batchelor10501082.16081162.3202.4352.222
PolenKacper Woryna10491082.20431112.2652.4092.148
AustralienNick Morris29141.5566202.2222.8001.500
PolenMateusz Szczepaniak1049891.816171062.1632.1302.192
RysslandSergej Logatjev626431.65410532.0382.2861.750
SverigeLinus Sundström1044691.5687761.7272.3331.000
PolenRobert Chmiel1035501.4295551.5712.1761.000
PolenPrzemysław Giera51570.467290.6000.5560.667
PolenMateusz Tudzież51640.250260.3750.5000.300
StorbritannienDaniel Bewley1310.333010.3330.3330.000
Sparingi
AustralienJye Ethridge1133.000033.0003.0000.000
PolenMateusz Szczepaniak624492.0426552.2922.5452.077
PolenKacper Woryna521462.1901472.2382.5831.778
RysslandSergej Logatjev624391.6259482.0002.2501.750
AustralienTroy Batchelor28141.7502162.0001.8002.333
SverigeLinus Sundström414241.7142261.8572.2861.429
Mistrzostw Polski Par Klubowych
PolenRobert Chmiel1571.400291.8000.0001.800
Sparingi
AustralienNick Morris1461.500171.7500.0001.750
PolenZbigniew Suchecki622301.3644341.5452.2730.818
Mistrzostw Polski Par Klubowych
PolenZbigniew Suchecki1571.400071.4000.0001.400
Sparingi
PolenRobert Chmiel623231.0003261.1301.2001.077
FinlandTero Aarnio1441.000041.0001.0000.000
PolenLars Skupien2860.750170.8751.3330.600
PolenMateusz Tudzież4730.429140.5711.3330.000
PolenPrzemysław Giera61780.471190.5290.5560.500
Mistrzostw Polski Par Klubowych
PolenMateusz Tudzież1200.000000.0000.0000.000
Sparingi
RysslandIlya Chalov1200.000000.0000.0000.000
PolenDominik Tyman1100.000000.0000.0000.000
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
17/03 ()Sparingi | ROW Rybnik - OK Kolejarz OpoleStadion Miejski Rybnik56 - 34
18/03 ()Sparingi | OK Kolejarz Opole - ROW RybnikStadion Kolejarz58 - 32
23/03 (15:30)Sparingi | Get Well Toruń - ROW RybnikMotoarena Toruń im. Mariana Rosego53 - 37
26/03 ()Sparingi | ROW Rybnik - LejonenStadion Miejski Rybnik48 - 42
27/03 ()Sparingi | ROW Rybnik - Falubaz Zielona GóraStadion Miejski Rybnik46 - 44
29/03 (17:30)Sparingi | Falubaz Zielona Góra - ROW RybnikSwiss Krono Arena54 - 36
14/04 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa | Car Gwarant Start Gniezno - ROW RybnikFranciszka Hynka Stadion50 - 40
21/04 (18:00)Nice 1. Liga Żużlowa | ROW Rybnik - Orzel LodzStadion Miejski Rybnik53 - 37
28/04 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa | ROW Rybnik - Unia TarnowStadion Miejski Rybnik43 - 35
30/04 (17:00)Mistrzostw Polski Par Klubowych 1.Liga | GnieznoFranciszka Hynka StadionWyniki
05/05 (15:15)Nice 1. Liga Żużlowa | Lokomotiv Daugavpils - ROW RybnikLatvijas Spidveja Centrs37 - 53
11/05 (13:15)Nice 1. Liga Żużlowa | ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże GdańskStadion Miejski Rybnik58 - 32
26/05 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa | Arged Malesa TŻ Ostrovia - ROW RybnikStadion Miejski47 - 42
02/06 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa | ROW Rybnik - Arged Malesa TŻ OstroviaStadion Miejski Rybnik61 - 29
09/06 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa | Zdunek Wybrzeże Gdańsk - ROW RybnikZbigniew Podlecki Stadion40 - 50
14/06 (18:00)Nice 1. Liga Żużlowa | ROW Rybnik - Lokomotiv DaugavpilsStadion Miejski Rybnik54 - 36
23/06 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa | Unia Tarnow - ROW RybnikJaskółcze Gniazdo Stadion51 - 39
06/07 ()Nice 1. Liga Żużlowa | ROW Rybnik - Car Gwarant Start GnieznoStadion Miejski Rybnik
27/07 ()Nice 1. Liga Żużlowa | Orzel Lodz - ROW RybnikStadion Orla