Nazwisko Imię Urodzony Średnia
Główny skład
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
World Cup
UngernMatej Ferjan15153.0000153.0000.0003.000
SlovenienMatej Zagar29151.6670151.6670.0001.667
SlovenienIzak Santej211181.6360181.6360.0001.636
SlovenienJernej Kolenko29121.3330121.3330.0001.333
SlovenienAleš Dolinar2850.625050.6250.0000.625
SlovenienDenis Stojs1210.500010.5000.0000.500
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
20/05 ()World Cup Kval | AbensbergSpeedwaystadion AbensbergWyniki
05/08 ()World Cup Event 3 | HailshamArlington StadiumWyniki