Betard Sparta Wrocław

Wrocławskie Towarzystwo Sportowe SA |
Nazwisko Imię Urodzony Średnia
Główny skład
WoffindenTai1990-08-102.232
JanowskiMaciej1991-08-062.191
DrabikMaksym1998-02-222.034
JamrogJakub1991-06-241.742
FrickeMax1996-03-091.568
MilikVaclav1993-05-221.403
ChugunovGleb1999-12-171.208
LiszkaPrzemysław2000-07-240.684
WojdyloPatryk1999-03-150.636
GarbowskaWiktoria0.250
DulMateusz2002-04-070.250
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
PGE Ekstraliga
StorbritannienTai Woffinden737872.3514912.4592.4002.500
PolenMaciej Janowski734702.0594742.1762.2672.105
PolenMaksym Drabik944861.9558942.1362.3681.960
AustralienMax Fricke941671.63412791.9272.2001.667
PolenJakub Jamrog934401.1768481.4121.7331.158
RysslandGleb Chugunov932391.2193421.3131.5001.167
TjeckienVaclav Milik723200.8705251.0871.3000.923
PolenPrzemysław Liszka720150.7504190.9501.2220.727
PolenPatryk Wojdylo2510.200010.2000.3330.000
Sparingi
PolenMaksym Drabik414352.5002372.6432.8332.500
Polski Memoriał
PolenJaroslaw Hampel15132.6000132.6000.0002.600
Sparingi
PolenMaciej Janowski310222.2002242.4002.5002.250
Polski Memoriał
PolenJanusz Kolodziej15122.4000122.4000.0002.400
Sparingi
StorbritannienTai Woffinden312272.2500272.2502.7501.250
Polski Memoriał
PolenMaciej Janowski15112.2000112.2002.2000.000
SverigeFredrik Lindgren15102.0001112.2000.0002.200
Sparingi
AustralienMax Fricke312231.9172252.0833.0001.625
RysslandGleb Chugunov416281.7505332.0632.0002.125
Polski Memoriał
StorbritannienTai Woffinden15102.0000102.0000.0002.000
PolenKrzysztof Buczkowski15102.0000102.0000.0002.000
Sparingi
TjeckienVaclav Milik416261.6255311.9381.7142.111
Polski Memoriał
PolenJakub Jamrog1591.800091.8000.0001.800
PolenMaksym Drabik1581.600081.6000.0001.600
RysslandGleb Chugunov1581.600081.6000.0001.600
PolenAdrian Miedzinski1581.600081.6000.0001.600
Sparingi
PolenPatryk Wojdylo28101.2502121.5001.7501.250
Mistrzostw Polski Par Klubowych
PolenPrzemysław Liszka1461.500061.5000.0001.500
Polski Memoriał
PolenPiotr Protasiewicz1571.400071.4000.0001.400
TjeckienVaclav Milik1561.200061.2001.2000.000
Sparingi
PolenJakub Jamrog419201.0532221.1581.2001.111
Polski Memoriał
AustralienMax Fricke1530.600030.6000.0000.600
PolenPawel Przedpelski1630.500030.5000.0000.500
Mistrzostw Polski Par Klubowych
PolenMaksym Drabik1210.500010.5000.0000.500
Sparingi
PolenPrzemysław Liszka3930.333140.4440.3330.500
Polski Memoriał
PolenPiotr Pawlicki1310.333010.3330.3330.000
PolenGrzegorz Walasek1400.000000.0000.0000.000
Mistrzostw Polski Par Klubowych
PolenJakub Jamrog1300.000000.0000.0000.000
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
20/03 ()Sparingi | Arged Malesa TŻ Ostrovia - Betard Sparta WrocławStadion Miejski42 - 48
21/03 ()Sparingi | Betard Sparta Wrocław - Arged Malesa TŻ OstroviaStadion Olimpijski63 - 27
24/03 (15:00)Sparingi | forBET Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta WrocławSGP Arena Czestochowa49 - 41
30/03 (15:00)Sparingi | Betard Sparta Wrocław - forBET Włókniarz CzęstochowaStadion Olimpijski42 - 36
31/03 (15:15)Polski Memoriał Tomasza Jędrzejaka | WroclawStadion OlimpijskiWyniki
07/04 (16:00)PGE Ekstraliga | Fogo Unia Leszno - Betard Sparta WrocławAlfred Smoczyk Stadion50 - 40
14/04 (19:00)PGE Ekstraliga | Betard Sparta Wrocław - Falubaz Zielona GóraStadion Olimpijski49 - 41
03/05 (18:00)PGE Ekstraliga | MRGARDEN GKM Grudziądz - Betard Sparta WrocławStadion GKM Grudziadz50 - 40
11/05 (14:45)Mistrzostw Polski Par Klubowych Final | BydgoszczStadion PoloniiWyniki
17/05 (18:00)PGE Ekstraliga | truly.work Stal Gorzów - Betard Sparta WrocławEdward Jancarz Stadion48 - 42
19/05 (20:15)PGE Ekstraliga | Betard Sparta Wrocław - Get Well ToruńStadion Olimpijski54 - 36
24/05 (20:30)PGE Ekstraliga | forBET Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta WrocławSGP Arena Czestochowa41 - 49
31/05 (18:00)PGE Ekstraliga | Betard Sparta Wrocław - Speed Car Motor LublinStadion Olimpijski47 - 43
07/06 (20:30)PGE Ekstraliga | Speed Car Motor Lublin - Betard Sparta WrocławStadion MOSIR42 - 48
23/06 (16:15)PGE Ekstraliga | Betard Sparta Wrocław - forBET Włókniarz CzęstochowaStadion Olimpijski56 - 34
30/06 (20:30)PGE Ekstraliga | Betard Sparta Wrocław - truly.work Stal GorzówStadion Olimpijski
26/07 ()PGE Ekstraliga | Betard Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM GrudziądzStadion Olimpijski
04/08 ()PGE Ekstraliga | Get Well Toruń - Betard Sparta WrocławMotoarena Toruń im. Mariana Rosego
11/08 ()PGE Ekstraliga | Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta WrocławSwiss Krono Arena
25/08 ()PGE Ekstraliga | Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia LesznoStadion Olimpijski