truly.work Stal Gorzów

Stal Gorzów Wielkopolski SA |
Nazwisko Imię Urodzony Średnia
Główny skład
ZmarzlikBartosz1995-04-122.574
ThomsenAnders1994-01-012.346 (NSL)
KasprzakKrzysztof1984-07-182.215
WozniakSzymon1993-05-061.638
EllisAdam1996-03-211.556 (2LZ)
KarczmarzRafal1999-02-251.378
KildemandPeter1989-09-011.346
SzczotkaAlan2001-03-120.545
CzerniawskiHubert2000-11-100.516
PytlewskiKamil1994-02-270.250
RissErik1995-09-130.250
HjelmlandFilip1998-09-100.250
BartkowiakMateusz2003-01-010.250
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
PGE Ekstraliga
PolenBartosz Zmarzlik14781842.35951892.4232.5532.300
PolenSzymon Wozniak13621111.790101211.9522.2061.643
PolenKrzysztof Kasprzak14721071.486151221.6941.8001.595
DanmarkAnders Thomsen1151731.43111841.6471.5381.760
PolenRafal Karczmarz1461580.9517651.0661.4000.742
DanmarkPeter Kildemand1348390.8139481.0001.4000.565
DanmarkFrederik Jakobsen2540.800040.8001.0000.500
PolenMateusz Bartkowiak1234180.5293210.6180.6470.588
StorbritannienAdam Ellis2500.000000.0000.0000.000
PolenKamil Pytlewski1300.000000.0000.0000.000
PolenAlan Szczotka1200.000000.0000.0000.000
Sparingi
PolenBartosz Zmarzlik310272.7000272.7002.6672.714
Mistrzostw Polski Par Klubowych
PolenBartosz Zmarzlik16142.3330142.3332.3330.000
PolenSzymon Wozniak1691.5003122.0002.0000.000
Sparingi
DanmarkPeter Kildemand314261.8571271.9292.2501.800
PolenKrzysztof Kasprzak313221.6923251.9232.6671.700
PolenSzymon Wozniak314211.5001221.5712.0001.400
DanmarkAnders Thomsen314181.2863211.5000.8001.889
PolenRafal Karczmarz311111.0001121.0911.2501.000
PolenMateusz Bartkowiak31050.500270.7000.3330.857
StorbritannienAdam Ellis2530.600030.6000.7500.000
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
23/03 (15:00)Sparingi | MRGARDEN GKM Grudziądz - truly.work Stal GorzówStadion GKM Grudziadz44 - 46
24/03 (15:00)Sparingi | truly.work Stal Gorzów - MRGARDEN GKM GrudziądzEdward Jancarz Stadion44 - 46
28/03 (14:30)Sparingi | Car Gwarant Start Gniezno - truly.work Stal GorzówFranciszka Hynka Stadion47 - 43
05/04 (20:30)PGE Ekstraliga | forBET Włókniarz Częstochowa - truly.work Stal GorzówSGP Arena Czestochowa1600047 - 43
12/04 (18:00)PGE Ekstraliga | truly.work Stal Gorzów - Speed Car Motor LublinEdward Jancarz Stadion1000049 - 41
28/04 (16:00)PGE Ekstraliga | Fogo Unia Leszno - truly.work Stal GorzówAlfred Smoczyk Stadion51 - 39
05/05 (19:00)PGE Ekstraliga | truly.work Stal Gorzów - Falubaz Zielona GóraEdward Jancarz Stadion41 - 49
11/05 (14:45)Mistrzostw Polski Par Klubowych Final | BydgoszczStadion PoloniiWyniki
17/05 (18:00)PGE Ekstraliga | truly.work Stal Gorzów - Betard Sparta WrocławEdward Jancarz Stadion48 - 42
24/05 (18:00)PGE Ekstraliga | truly.work Stal Gorzów - MRGARDEN GKM GrudziądzEdward Jancarz Stadion51 - 39
31/05 (20:30)PGE Ekstraliga | Get Well Toruń - truly.work Stal GorzówMotoarena Toruń im. Mariana Rosego49 - 40
09/06 (16:30)PGE Ekstraliga | truly.work Stal Gorzów - Get Well ToruńEdward Jancarz Stadion49 - 41
21/06 (18:00)PGE Ekstraliga | MRGARDEN GKM Grudziądz - truly.work Stal GorzówStadion GKM Grudziadz51 - 38
30/06 (16:15)PGE Ekstraliga | Betard Sparta Wrocław - truly.work Stal GorzówStadion Olimpijski58 - 32
28/07 (19:30)PGE Ekstraliga | Falubaz Zielona Góra - truly.work Stal GorzówSwiss Krono Arena57 - 33
04/08 (19:30)PGE Ekstraliga | truly.work Stal Gorzów - Fogo Unia LesznoEdward Jancarz Stadion46 - 44
11/08 (16:45)PGE Ekstraliga | Speed Car Motor Lublin - truly.work Stal GorzówStadion MOSIR50 - 40
23/08 (18:00)PGE Ekstraliga | truly.work Stal Gorzów - forBET Włókniarz CzęstochowaEdward Jancarz Stadion45 - 45