Car Gwarant Start Gniezno

GTM START Gniezno |
Nazwisko Imię Urodzony Średnia
Główny skład
PavlicJurica1989-06-142.099
GalaAdrian1995-01-302.090
JakobsenFrederik1998-05-012.033 (2LZ)
NilssonKim1990-02-041.821
FajferOskar1994-04-301.790
KudriashovAndrej1991-07-101.760
JablonskiMiroslaw1985-02-141.704
BerntzonOliver1993-08-021.625
FajferKevin1998-06-041.000 (2LZ)
StalkowskiDamian1999-07-260.929
BurlagaWeronika0.250
LewandowskiMichal1994-04-110.250
BlazykowskiMateusz1998-10-290.250
SzwacherSzymon1999-10-120.250
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
Nice 1. Liga Żużlowa
PolenAdrian Gala735681.9437752.1432.3001.933
SverigeOliver Berntzon735681.9433712.0291.7862.190
PolenMiroslaw Jablonski834631.8534671.9712.2001.643
PolenOskar Fajfer840631.5759721.8001.6841.905
KroatienJurica Pavlic628461.6434501.7861.5712.000
RysslandAndrej Kudriashov2891.1251101.2501.0001.400
PolenDamian Stalkowski827200.7418281.0371.4170.733
PolenKevin Fajfer824200.8332220.9170.8461.000
DanmarkFrederik Jakobsen2960.667280.8891.6000.000
Sparingi
PolenOskar Fajfer415362.4003392.6002.5832.667
PolenMiroslaw Jablonski414312.2143342.4292.4002.500
RysslandAndrej Kudriashov415342.2671352.3332.2502.667
PolenDamian Stalkowski2471.750292.2502.2500.000
DanmarkFrederik Jakobsen414251.7863282.0002.0002.000
SverigeOliver Berntzon312201.6673231.9171.8892.000
Mistrzostw Polski Par Klubowych
PolenAdrian Gala1561.200281.6000.0001.600
Sparingi
PolenAdrian Gala312171.4172191.5831.2502.250
PolenKevin Fajfer312151.2501161.3331.6670.333
Mistrzostw Polski Par Klubowych
PolenOskar Fajfer1341.333041.3330.0001.333
PolenMiroslaw Jablonski1451.250051.2500.0001.250
Sparingi
KroatienJurica Pavlic2850.625160.7500.2001.667
PolenMateusz Blazykowski2620.333130.5000.5000.000
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
23/03 (15:00)Sparingi | ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz - Car Gwarant Start GnieznoStadion Polonii30 - 48
24/03 (14:30)Sparingi | Car Gwarant Start Gniezno - ZOOleszcz Polonia BydgoszczFranciszka Hynka Stadion53 - 37
28/03 (14:30)Sparingi | Car Gwarant Start Gniezno - truly.work Stal GorzówFranciszka Hynka Stadion47 - 43
29/03 (14:30)Sparingi | Car Gwarant Start Gniezno - Power Duck Iveston PSŻ PoznańFranciszka Hynka Stadion44 - 33
31/03 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa | Car Gwarant Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże GdańskFranciszka Hynka Stadion1000040 - 49
07/04 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa | Arged Malesa TŻ Ostrovia - Car Gwarant Start GnieznoStadion Miejski56 - 34
14/04 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa | Car Gwarant Start Gniezno - ROW RybnikFranciszka Hynka Stadion50 - 40
30/04 (17:00)Mistrzostw Polski Par Klubowych 1.Liga | GnieznoFranciszka Hynka StadionWyniki
19/05 (16:30)Nice 1. Liga Żużlowa | Orzel Lodz - Car Gwarant Start GnieznoStadion Orla41 - 49
26/05 (17:15)Nice 1. Liga Żużlowa | Lokomotiv Daugavpils - Car Gwarant Start GnieznoLatvijas Spidveja Centrs42 - 48
02/06 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa | Car Gwarant Start Gniezno - Lokomotiv DaugavpilsFranciszka Hynka Stadion51 - 39
09/06 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa | Unia Tarnow - Car Gwarant Start GnieznoJaskółcze Gniazdo Stadion46 - 44
22/06 (20:15)Nice 1. Liga Żużlowa | Car Gwarant Start Gniezno - Orzel LodzFranciszka Hynka Stadion47 - 42
30/06 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa | Car Gwarant Start Gniezno - Unia TarnowFranciszka Hynka Stadion
06/07 ()Nice 1. Liga Żużlowa | ROW Rybnik - Car Gwarant Start GnieznoStadion Miejski Rybnik
27/07 ()Nice 1. Liga Żużlowa | Car Gwarant Start Gniezno - Arged Malesa TŻ OstroviaFranciszka Hynka Stadion
03/08 ()Nice 1. Liga Żużlowa | Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Car Gwarant Start GnieznoZbigniew Podlecki Stadion