Swindon Robins

Swindon Speedway Ltd |
Nazwisko Imię Urodzony Średnia
Główny skład
DoyleJason1985-10-069.80
BatchelorTroy1987-08-297.69
MusielakTobiasz1993-08-186.52
EllisAdam1996-03-216.26
LampartDawid1990-08-044.58
WajtknechtZach1998-02-084.26
ShanesJames1997-08-053.23
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
The Premiership
AustralienBrady Kurtz15132.6000132.6002.6000.000
AustralienJason Doyle251212722.248272992.4712.6182.348
AustralienTroy Batchelor261272762.173212972.3392.4692.206
AustralienNick Morris1471.750292.2502.2500.000
DanmarkRasmus Jensen221012001.980142142.1192.4291.733
StorbritannienAdam Ellis241071781.664191971.8412.1201.596
PolenTobiasz Musielak16671101.642111211.8062.0001.639
FrankrikeDavid Bellego520311.5503341.7001.7781.636
DanmarkClaus Vissing1248481.00011591.2291.3331.000
StorbritannienEllis Perks23109930.853181111.0181.0530.981
PolenDawid Lampart413100.7693131.0002.0000.556
USARicky Wells1420.500130.7500.0000.750
StorbritannienPaul Starke31580.5332100.6670.7270.500
AustralienKevin Doolan1320.667020.6670.0000.667
StorbritannienJames Shanes31240.333370.5831.0000.375
StorbritannienZach Wajtknecht52380.348080.3480.4000.308
StorbritannienKyle Newman1310.333010.3330.0000.333
StorbritannienDanny Ayres1300.000000.0000.0000.000
AustralienTodd Kurtz1300.000000.0000.0000.000
DanmarkStefan Nielsen0000.000000.0000.0000.000
Premiership Supporters Cup
AustralienJason Doyle8381012.65821032.7112.6322.789
DanmarkStefan Nielsen1351.667272.3332.3330.000
AustralienTroy Batchelor840902.2503932.3252.4002.250
PolenTobiasz Musielak735641.8299732.0861.9332.200
StorbritannienAdam Ellis838541.4217611.6052.1051.105
DanmarkRasmus Jensen315211.4003241.6002.0000.800
DanmarkClaus Vissing2671.167181.3331.6671.000
FrankrikeDimitri Berge1451.250051.2500.0001.250
PolenDawid Lampart418160.8895211.1671.6670.667
StorbritannienEllis Perks31090.9001101.0001.6670.000
FrankrikeDavid Bellego1441.000041.0001.0000.000
StorbritannienZach Wajtknecht41690.563090.5630.5000.600
StorbritannienJames Shanes41240.333150.4170.3330.500
StorbritannienJames Sarjeant1200.000000.0000.0000.000
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
15/04 (20:30)The Premiership | Wolverhampton Wolves - Swindon RobinsLadbroke Stadium46 - 44
18/04 (20:30)Premiership Supporters Cup | Swindon Robins - Poole PiratesAbbey Stadium45 - 45
19/04 (12:30)Premiership Supporters Cup | Poole Pirates - Swindon RobinsPoole Stadium 37 - 53
22/04 (20:30)Premiership Supporters Cup | Swindon Robins - Ipswich WitchesAbbey Stadium51 - 39
25/04 (20:30)Premiership Supporters Cup | Ipswich Witches - Swindon RobinsFoxhall Stadium48 - 42
29/04 (20:30)Premiership Supporters Cup | King's Lynn Stars - Swindon RobinsNorfolk Arena47 - 43
06/05 (20:30)The Premiership | Swindon Robins - Peterborough PanthersAbbey Stadium46 - 44
20/05 (20:30)The Premiership | Belle Vue Aces - Swindon RobinsNational Speedway Stadium49 - 41
27/05 (13:00)The Premiership | Poole Pirates - Swindon RobinsPoole Stadium 51 - 39
27/05 (20:30)The Premiership | Swindon Robins - Poole PiratesAbbey Stadium45 - 45
06/06 (20:30)The Premiership | Swindon Robins - King's Lynn StarsAbbey Stadium50 - 40
17/06 (20:30)The Premiership | Swindon Robins - Belle Vue AcesAbbey Stadium55 - 35
20/06 (20:30)The Premiership | Peterborough Panthers - Swindon RobinsEast of England Showground50 - 40
27/06 (20:30)Premiership Supporters Cup | Swindon Robins - King's Lynn StarsAbbey Stadium58 - 32
01/07 (20:30)The Premiership | King's Lynn Stars - Swindon RobinsNorfolk Arena49 - 40
04/07 (20:30)The Premiership | Swindon Robins - Ipswich WitchesAbbey Stadium46 - 44
08/07 (20:30)The Premiership | Wolverhampton Wolves - Swindon RobinsLadbroke Stadium48 - 42
11/07 (20:30)The Premiership | Swindon Robins - King's Lynn StarsAbbey Stadium50 - 40
18/07 (20:30)The Premiership | Swindon Robins - Wolverhampton WolvesAbbey Stadium52 - 38
25/07 (20:30)The Premiership | Swindon Robins - Belle Vue AcesAbbey Stadium58 - 32
08/08 (20:30)The Premiership | Swindon Robins - Wolverhampton WolvesAbbey Stadium46 - 44
12/08 (20:30)The Premiership | Belle Vue Aces - Swindon RobinsNational Speedway Stadium48 - 42
15/08 (20:30)The Premiership | Ipswich Witches - Swindon RobinsFoxhall Stadium37 - 53
19/08 (20:30)The Premiership | Poole Pirates - Swindon RobinsPoole Stadium 46 - 44
22/08 (20:30)The Premiership | Swindon Robins - Poole PiratesAbbey Stadium53 - 37
26/08 (20:30)The Premiership | Swindon Robins - Ipswich WitchesAbbey Stadium66 - 24
29/08 (20:30)The Premiership | Swindon Robins - Peterborough PanthersAbbey Stadium65 - 25
05/09 (20:30)The Premiership | Ipswich Witches - Swindon RobinsFoxhall Stadium48 - 42
09/09 (20:30)The Premiership | Peterborough Panthers - Swindon RobinsEast of England Showground44 - 46
12/09 (20:30)Premiership Supporters Cup Final | Belle Vue Aces - Swindon RobinsNational Speedway Stadium49 - 41
16/09 (20:30)The Premiership | King's Lynn Stars - Swindon RobinsNorfolk Arena39 - 51
19/09 (20:30)Premiership Supporters Cup Final | Swindon Robins - Belle Vue AcesAbbey Stadium56 - 34
09/10 (20:30)The Premiership Semifinal | Wolverhampton Wolves - Swindon RobinsLadbroke Stadium39 - 49
10/10 (20:30)The Premiership Semifinal | Swindon Robins - Wolverhampton WolvesAbbey Stadium58 - 32