Fogo Unia Leszno

Unia Leszno SSA |
Nazwisko Imię Urodzony Średnia
Główny skład
SajfutdinovEmil1989-10-262.216
PawlickiPiotr1994-11-302.043
KolodziejJanusz1984-05-272.013
SmektalaBartosz1998-08-221.889
HampelJaroslaw1982-04-171.847
KuberaDominik1999-04-151.619
KurtzBrady1997-09-271.423
SzlauderbachSzymon1999-10-260.833
LidseyJaimon1998-02-270.250
PludraKacper2002-01-010.250
PiczTymoteusz2002-01-040.250
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
PGE Ekstraliga
PolenPiotr Pawlicki9461032.23941072.3262.3502.308
RysslandEmil Sajfutdinov945962.13341002.2222.4502.040
PolenJanusz Kolodziej941761.85413892.1712.0502.286
AustralienJaimon Lidsey2681.3332101.6670.0001.667
PolenDominik Kubera941571.3906631.5371.2781.739
PolenBartosz Smektala938531.3955581.5261.2631.789
PolenJaroslaw Hampel522281.2735331.5001.8891.231
AustralienBrady Kurtz831321.0323351.1291.5000.824
PolenTymoteusz Picz0000.000000.0000.0000.000
Mistrzostw Polski Par Klubowych
PolenJaroslaw Hampel16162.6672183.0000.0003.000
Polski Super Mecz
RysslandEmil Sajfutdinov1393.000093.0000.0003.000
PolenDominik Kubera14112.7500112.7500.0002.750
PolenJanusz Kolodziej1492.2502112.7500.0002.750
PolenPiotr Pawlicki15102.0002122.4000.0002.400
Sparingi
PolenBartosz Smektala312252.0832272.2501.8572.800
Polski Super Mecz
PolenJaroslaw Hampel1492.250092.2500.0002.250
PolenBartosz Smektala1471.750292.2500.0002.250
Mistrzostw Polski Par Klubowych
PolenPiotr Pawlicki16111.8332132.1670.0002.167
Sparingi
PolenJanusz Kolodziej314241.7146302.1431.8892.600
PolenDominik Kubera311181.6363211.9092.0001.750
RysslandEmil Sajfutdinov312211.7501221.8331.6672.333
PolenJaroslaw Hampel314241.7141251.7861.6002.250
PolenPiotr Pawlicki314231.6432251.7861.7002.000
AustralienBrady Kurtz313191.4623221.6921.6251.800
Polski Super Mecz
AustralienBrady Kurtz1441.000151.2500.0001.250
PolenSzymon Szlauderbach1210.500010.5000.0000.500
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
20/03 ()Sparingi | Fogo Unia Leszno - Falubaz Zielona GóraAlfred Smoczyk Stadion49 - 41
21/03 ()Sparingi | Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia LesznoSwiss Krono Arena32 - 58
23/03 (15:00)Polski Super Mecz | Arged Malesa TŻ Ostrovia - Fogo Unia LesznoStadion Miejski30 - 60
29/03 (16:45)Sparingi | Fogo Unia Leszno - MRGARDEN GKM GrudziądzAlfred Smoczyk Stadion47 - 43
07/04 (16:00)PGE Ekstraliga | Fogo Unia Leszno - Betard Sparta WrocławAlfred Smoczyk Stadion50 - 40
14/04 (16:00)PGE Ekstraliga | Get Well Toruń - Fogo Unia LesznoMotoarena Toruń im. Mariana Rosego42 - 48
28/04 (16:00)PGE Ekstraliga | Fogo Unia Leszno - truly.work Stal GorzówAlfred Smoczyk Stadion51 - 39
03/05 (20:30)PGE Ekstraliga | Speed Car Motor Lublin - Fogo Unia LesznoStadion MOSIR40 - 50
11/05 (14:45)Mistrzostw Polski Par Klubowych Final | BydgoszczStadion PoloniiWyniki
19/05 (15:30)PGE Ekstraliga | forBET Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia LesznoSGP Arena Czestochowa1300031 - 59
26/05 (19:00)PGE Ekstraliga | Fogo Unia Leszno - Falubaz Zielona GóraAlfred Smoczyk Stadion51 - 39
02/06 (16:30)PGE Ekstraliga | MRGARDEN GKM Grudziądz - Fogo Unia LesznoStadion GKM Grudziadz45 - 45
07/06 (18:00)PGE Ekstraliga | Fogo Unia Leszno - MRGARDEN GKM GrudziądzAlfred Smoczyk Stadion52 - 38
23/06 (19:00)PGE Ekstraliga | Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia LesznoSwiss Krono Arena43 - 47
30/06 ()PGE Ekstraliga | Fogo Unia Leszno - forBET Włókniarz CzęstochowaAlfred Smoczyk Stadion
26/07 ()PGE Ekstraliga | Fogo Unia Leszno - Speed Car Motor LublinAlfred Smoczyk Stadion
04/08 ()PGE Ekstraliga | truly.work Stal Gorzów - Fogo Unia LesznoEdward Jancarz Stadion
09/08 ()PGE Ekstraliga | Fogo Unia Leszno - Get Well ToruńAlfred Smoczyk Stadion
25/08 ()PGE Ekstraliga | Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia LesznoStadion Olimpijski