Unia Tarnow

Unia Tarnów ŻSSA |
Nazwisko Imię Urodzony Średnia
Główny skład
LjungPeter1982-10-302.234
CzajaArtur1994-01-231.611
KaczmarekDaniel1997-06-021.534 (EL)
MroczkaArtur1989-11-021.136 (EL)
KulakovViktor1992-08-171.133 (EL)
GzylMateusz0.250
KoniecznyPrzemysław2001-06-130.250
CierniakMateusz2002-10-030.250
RempalaDawid2002-12-260.250
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
Nice 1. Liga Żużlowa
SverigePeter Ljung839942.4101952.4362.4802.357
RysslandViktor Kulakov839892.2826952.4362.4002.500
PolenArtur Mroczka28172.1250172.1251.8002.667
PolenDaniel Kaczmarek837581.5688661.7841.8331.692
PolenArtur Czaja839561.4368641.6411.7601.429
PolenMateusz Cierniak830311.0331321.0671.1051.000
PolenErnest Koza520140.7002160.8000.9170.625
PolenPrzemysław Konieczny51350.385050.3850.1430.667
PolenDawid Rempala41120.182020.1820.1250.333
Sparingi
PolenArtur Mroczka25122.4001132.6002.6000.000
PolenMateusz Cierniak26132.1671142.3332.3330.000
Mistrzostw Polski Par Klubowych
PolenDaniel Kaczmarek16122.0001132.1670.0002.167
PolenArtur Czaja1691.5002111.8330.0001.833
Sparingi
SverigePeter Ljung1471.750071.7501.7500.000
PolenArtur Czaja210161.6000161.6001.6000.000
RysslandViktor Kulakov28101.2501111.3751.3750.000
PolenDaniel Kaczmarek29101.1112121.3331.3330.000
PolenDawid Rempala2881.0002101.2501.2500.000
PolenMateusz Swidnicki1111.000011.0001.0000.000
PolenPrzemysław Konieczny1510.200010.2000.2000.000
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
22/03 (16:30)Sparingi | Unia Tarnow - Speed Car Motor LublinJaskółcze Gniazdo Stadion34 - 44
23/03 (14:30)Sparingi | Unia Tarnow - Wilki KrosnoJaskółcze Gniazdo Stadion44 - 46
31/03 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa | Unia Tarnow - Lokomotiv DaugavpilsJaskółcze Gniazdo Stadion800046 - 44
07/04 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa | Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia TarnowZbigniew Podlecki Stadion40 - 50
13/04 (20:15)Nice 1. Liga Żużlowa | Unia Tarnow - Arged Malesa TŻ OstroviaJaskółcze Gniazdo Stadion43 - 47
28/04 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa | ROW Rybnik - Unia TarnowStadion Miejski Rybnik43 - 35
30/04 (17:00)Mistrzostw Polski Par Klubowych 1.Liga | GnieznoFranciszka Hynka StadionWyniki
18/05 (14:00)Nice 1. Liga Żużlowa | Unia Tarnow - Orzel LodzJaskółcze Gniazdo Stadion49 - 41
09/06 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa | Unia Tarnow - Car Gwarant Start GnieznoJaskółcze Gniazdo Stadion46 - 44
16/06 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa | Orzel Lodz - Unia TarnowStadion Orla44 - 46
23/06 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa | Unia Tarnow - ROW RybnikJaskółcze Gniazdo Stadion51 - 39
30/06 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa | Car Gwarant Start Gniezno - Unia TarnowFranciszka Hynka Stadion
06/07 ()Nice 1. Liga Żużlowa | Arged Malesa TŻ Ostrovia - Unia TarnowStadion Miejski
27/07 ()Nice 1. Liga Żużlowa | Unia Tarnow - Zdunek Wybrzeże GdańskJaskółcze Gniazdo Stadion
03/08 ()Nice 1. Liga Żużlowa | Lokomotiv Daugavpils - Unia TarnowLatvijas Spidveja Centrs