Vargarna

SMK Östgöta |
Nazwisko Imię Urodzony Średnia
Główny skład
NilssonKim1990-02-042.524
GapinskiTomasz1982-07-082.083
AnderssonJoel1996-04-101.660
ThörnblomMathias1992-07-141.574
DavidssonDaniel1983-03-171.466
BergströmViktor1986-11-141.205
FagerkrantzDennis1990-02-021.115
BergströmHenrik2000-03-121.115
SalonenTimi0.500
BorkAnton0.500
ForsbergBilly1988-05-130.500
OhlssonViktor1998-09-080.500
HolstenssonOscar2001-12-110.500
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
Allsvenskan
SverigeKim Nilsson11551432.60011442.6182.7592.462
SverigeDaniel Davidsson312282.3331292.4172.5002.250
SverigeMathias Thörnblom625512.0404552.2002.4671.800
SverigeLudvig Lindgren15112.2000112.2002.2000.000
SverigeDaniel Henderson16122.0001132.1670.0002.167
SverigeJoel Andersson1152991.904111102.1152.4501.906
SverigeChristoffer Selvin16111.8331122.0000.0002.000
DanmarkJonas Seifert-Salk420301.5006361.8001.5001.875
SverigeViktor Bergström1145671.4898751.6671.9501.440
SverigeHenrik Bergström1046531.15210631.3701.6251.091
SverigeDennis Fagerkrantz1540.800261.2001.2000.000
SverigeOscar Holstensson1033280.8487351.0611.3680.643
FinlandTimi Salonen824110.4582130.5421.0000.154
SverigeViktor Ohlsson41220.167130.2500.5000.000
Drużynowy Puchar Vetlanda
SverigeViktor Bergström28111.3750111.3750.0001.375
FinlandTimi Salonen2840.500040.5000.0000.500
SverigeHenrik Bergström2830.375030.3750.0000.375
SverigeOscar Holstensson2820.250020.2500.0000.250
SverigeViktor Ohlsson2810.125010.1250.0000.125
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
18/04 (15:00)Drużynowy Puchar Vetlanda Kval | VetlandaVetlanda MotorstadionWyniki
19/04 (10:00)Drużynowy Puchar Vetlanda B-Final | VetlandaVetlanda MotorstadionWyniki
15/05 (19:00)Allsvenskan | Vargarna - ValsarnaICA Maxi Arena93054 - 35
20/05 (19:00)Allsvenskan | Griparna - VargarnaNyköpings Motorstadion45 - 45
29/05 (19:00)Allsvenskan | Vargarna - VIP SpeedwayICA Maxi Arena72866 - 23
26/06 (19:00)Allsvenskan | Vargarna - Team SmålandICA Maxi Arena55352 - 38
03/07 (19:00)Allsvenskan | Team Småland - VargarnaOnePartnerGroup Arena43 - 47
17/07 (19:00)Allsvenskan | Team Rapid - VargarnaEskilstuna Motorstadion26147 - 42
24/07 (19:00)Allsvenskan | Vargarna - Team RapidICA Maxi Arena68545 - 45
02/08 (19:00)Allsvenskan | VIP Speedway - VargarnaMotala Arena36250 - 40
07/08 (19:00)Allsvenskan | Vargarna - GriparnaICA Maxi Arena78027 - 21
16/08 (19:00)Allsvenskan | Valsarna - VargarnaHagfors Elmontage Arena71246 - 44
26/08 (19:00)Allsvenskan Semifinal | Griparna - VargarnaNyköpings Motorstadion100252 - 38
05/09 (19:00)Allsvenskan Semifinal | Vargarna - GriparnaICA Maxi Arena65450 - 40