Young Wolves

MSC Wittstock |
Nazwisko Imię Urodzony Średnia
Główny skład
KetelsenMelfJunior C
ErnstBenJunior C
BaumannLukasU21
WegnerLukasRes Junior C
LiebmannCelinaRes U21
WolterMirko1976-09-06Senior
MauerSteven1995-04-28U25
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
Liga Nord
TysklandSteven Mauer314362.5710362.5712.8002.444
TysklandBen Ernst311282.5450282.5452.3332.625
TysklandLukas Wegner414322.2860322.2862.5002.250
TysklandLukas Baumann29202.2220202.2222.8001.500
TysklandMelf Ketelsen27142.0000142.0002.3331.750
TysklandCelina Liebmann414211.5000211.5002.2501.200
TysklandFynn Ole Schmietendorf1461.500061.5000.0001.500
TysklandMarvin Kleinert1441.000041.0000.0001.000
NederländernaJeffrey Sijbesma2540.800040.8000.0000.800
TysklandTom Meyer1420.500020.5000.0000.500
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
21/04 (14:00)Liga Nord | WittstockHeidering-SpeedwaystadionWyniki
06/07 (10:00)Liga Nord | AlbersdorfDithmarschenringWyniki
11/08 (13:00)Liga Nord | DohrenSpeedwaybahn EichenringWyniki
24/08 (17:00)Liga Nord | MoorwinkelsdammSpeedwaystadion MoorwinkelsdammWyniki