forBET Włókniarz Częstochowa

Włókniarz Częstochowa SA |
Nazwisko Imię Urodzony Średnia
Główny skład
MadsenLeon1988-09-052.433
LindgrenFredrik1985-09-152.146
ZagarMatej1983-04-031.731
MiedzinskiAdrian1985-09-201.663
PrzedpelskiPawel1995-06-231.478
UlamekSebastian1975-11-201.444 (2LZ)
MiskowiakJakub2001-08-031.421 (NSL)
GruchalskiMichal1998-11-181.185
KowalskiBartłomiej2002-03-040.767 (NSL)
LyagerAndreas1997-12-010.556
SwiącikBartosz 1997-11-020.387
DrozdzDamian1995-12-210.353
StaniszewskiPaweł1998-11-120.250
KovalVitalij2001-05-050.250
SwidnickiMateusz2001-08-100.250
NietykszaMonika2001-10-110.250
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
PGE Ekstraliga
DanmarkLeon Madsen17922112.293142252.4462.5002.386
SverigeFredrik Lindgren16841501.78691591.8931.9781.795
SlovenienMatej Zagar17861331.547111441.6741.7561.585
PolenAdrian Miedzinski1773831.137181011.3841.4761.258
PolenMichal Gruchalski1756641.14311751.3391.2961.379
PolenPawel Przedpelski1765671.03110771.1851.2861.067
PolenJakub Miskowiak1749390.7967460.9391.1430.667
PolenDamian Drozdz2540.800040.8000.0000.800
Sparingi
SlovenienMatej Zagar26183.0000183.0003.0000.000
DanmarkLeon Madsen15142.8000142.8002.8000.000
SverigeFredrik Lindgren29202.2221212.3333.0001.800
PolenAdrian Miedzinski311222.0001232.0911.8752.667
Mistrzostw Polski Par Klubowych
PolenPawel Przedpelski16122.0000122.0000.0002.000
Sparingi
PolenMichal Gruchalski313171.3084211.6151.5561.750
PolenBartłomiej Kowalski2221.000131.5003.0000.000
PolenJakub Miskowiak311131.1822151.3641.5711.000
PolenDamian Drozdz310121.2001131.3000.8332.000
PolenPawel Przedpelski312121.0002141.1671.2501.000
Mistrzostw Polski Par Klubowych
PolenDamian Drozdz1661.000171.1670.0001.167
Sparingi
PolenMateusz Swidnicki2320.667131.0001.5000.000
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
24/03 (15:00)Sparingi | forBET Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta WrocławSGP Arena Czestochowa49 - 41
26/03 (15:00)Sparingi | forBET Włókniarz Częstochowa - Zdunek Wybrzeże GdańskSGP Arena Czestochowa47 - 31
30/03 (15:00)Sparingi | Betard Sparta Wrocław - forBET Włókniarz CzęstochowaStadion Olimpijski42 - 36
05/04 (20:30)PGE Ekstraliga | forBET Włókniarz Częstochowa - truly.work Stal GorzówSGP Arena Czestochowa1600047 - 43
12/04 (20:30)PGE Ekstraliga | MRGARDEN GKM Grudziądz - forBET Włókniarz CzęstochowaStadion GKM Grudziadz47 - 43
26/04 (18:00)PGE Ekstraliga | forBET Włókniarz Częstochowa - Speed Car Motor LublinSGP Arena Czestochowa1450052 - 38
05/05 (16:30)PGE Ekstraliga | Get Well Toruń - forBET Włókniarz CzęstochowaMotoarena Toruń im. Mariana Rosego39 - 51
11/05 (14:45)Mistrzostw Polski Par Klubowych Final | BydgoszczStadion PoloniiWyniki
19/05 (15:30)PGE Ekstraliga | forBET Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia LesznoSGP Arena Czestochowa1300031 - 59
24/05 (20:30)PGE Ekstraliga | forBET Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta WrocławSGP Arena Czestochowa41 - 49
02/06 (19:00)PGE Ekstraliga | Falubaz Zielona Góra - forBET Włókniarz CzęstochowaSwiss Krono Arena49 - 41
09/06 (19:00)PGE Ekstraliga | forBET Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona GóraSGP Arena Czestochowa51 - 39
23/06 (16:15)PGE Ekstraliga | Betard Sparta Wrocław - forBET Włókniarz CzęstochowaStadion Olimpijski56 - 34
28/06 (18:00)PGE Ekstraliga | Fogo Unia Leszno - forBET Włókniarz CzęstochowaAlfred Smoczyk Stadion57 - 33
26/07 (20:30)PGE Ekstraliga | forBET Włókniarz Częstochowa - Get Well ToruńSGP Arena Czestochowa52 - 38
02/08 (20:30)PGE Ekstraliga | Speed Car Motor Lublin - forBET Włókniarz CzęstochowaStadion MOSIR45 - 45
09/08 (18:00)PGE Ekstraliga | forBET Włókniarz Częstochowa - MRGARDEN GKM GrudziądzSGP Arena Czestochowa52 - 38
23/08 (18:00)PGE Ekstraliga | truly.work Stal Gorzów - forBET Włókniarz CzęstochowaEdward Jancarz Stadion45 - 45
01/09 (16:00)PGE Ekstraliga Semifinal | forBET Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia LesznoSGP Arena Czestochowa38 - 52
08/09 (16:30)PGE Ekstraliga Semifinal | Fogo Unia Leszno - forBET Włókniarz CzęstochowaAlfred Smoczyk Stadion52 - 38
15/09 (18:00)PGE Ekstraliga Bronsmatch | forBET Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona GóraSGP Arena Czestochowa57 - 33