Zdunek Wybrzeże Gdańsk

GKŻ Wybrzeże Gdańsk |
Nazwisko Imię Urodzony Średnia
Główny skład
BechMikkel1994-05-202.098
KlingJoel1997-04-301.692
CyferAdrian1995-05-211.224
ThorssellJacob1993-07-241.184 (EL)
GomolskiKacper1993-03-021.111 (EL)
ZupinskiKarol2002-06-031.000
PieszczekKrystian1995-09-230.923 (EL)
Seifert-SalkJonas2000-06-270.250
MajchrzakDominik2001-11-180.250
Zielinski Denis2002-10-110.250
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
Nice 1. Liga Żużlowa
SverigeJacob Thorssell627491.8158572.1112.0772.143
PolenKrystian Pieszczek947871.8513901.9152.0001.862
DanmarkMikkel Bech942721.7147791.8811.6882.000
PolenKacper Gomolski942671.5955721.7141.6881.731
PolenAdrian Cyfer625301.2005351.4001.9091.000
Nya ZeelandBradley Wilson-Dean1441.000151.2500.0001.250
SverigeKim Nilsson39101.1111111.2221.5000.667
PolenKarol Zupinski931300.9683331.0651.5380.722
SverigeJoel Kling2630.500250.8331.0000.750
PolenDenis Zielinski 924140.5831150.6250.9170.333
Sparingi
PolenKrystian Pieszczek26162.6671172.8330.0002.833
Konkurs para
PolenKrystian Pieszczek15142.8000142.8002.8000.000
Sparingi
PolenKacper Gomolski39232.5560232.5562.6672.500
Konkurs para
PolenKacper Gomolski16152.5000152.5000.0002.500
PolenPawel Hlib16142.3331152.5000.0002.500
Mistrzostw Polski Par Klubowych
PolenKrystian Pieszczek1482.0002102.5000.0002.500
Konkurs para
PolenPatryk Dudek16142.3330142.3330.0002.333
Mistrzostw Polski Par Klubowych
PolenKacper Gomolski1482.000192.2500.0002.250
Konkurs para
DanmarkNicki Pedersen16132.1670132.1670.0002.167
DanmarkLeon Madsen16132.1670132.1670.0002.167
PolenAdrian Cyfer16111.8332132.1670.0002.167
Sparingi
PolenAdrian Cyfer312221.8333252.0832.0002.111
Konkurs para
DanmarkMikkel Bech16101.6671111.8330.0001.833
Sparingi
SverigeJoel Kling310161.6002181.8001.6671.857
Nya ZeelandBradley Wilson-Dean29141.5562161.7781.4002.250
Konkurs para
SverigeJacob Thorssell1451.250271.7501.7500.000
SverigeTomas Jonasson1341.333151.6670.0001.667
Sparingi
DanmarkMikkel Bech2891.1251101.2501.4001.000
Mistrzostw Polski Par Klubowych
PolenAdrian Cyfer1451.250051.2500.0001.250
Konkurs para
PolenKamil Brzozowski1640.667040.6670.0000.667
Sparingi
PolenKarol Zupinski2730.429140.5710.0000.571
PolenDenis Zielinski 31160.545060.5450.3330.625
Konkurs para
PolenKarol Zupinski1620.333130.5000.0000.500
Sparingi
DanmarkJonas Seifert-Salk3940.444040.4440.0000.667
Konkurs para
PolenDominik Kossakowski2310.333010.3330.0000.333
PolenMiroslaw Jablonski1410.250010.2500.0000.250
PolenSebastian Ulamek1500.000000.0000.0000.000
Sparingi
PolenDominik Majchrzak2400.000000.0000.0000.000
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
23/03 (15:00)Sparingi | Polonia Pila - Zdunek Wybrzeże GdańskSpeedwaystadion Pila39 - 51
24/03 (14:30)Sparingi | Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Speed Car Motor LublinZbigniew Podlecki Stadion31 - 53
26/03 (15:00)Sparingi | forBET Włókniarz Częstochowa - Zdunek Wybrzeże GdańskSGP Arena Czestochowa47 - 31
31/03 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa | Car Gwarant Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże GdańskFranciszka Hynka Stadion1000040 - 49
07/04 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa | Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia TarnowZbigniew Podlecki Stadion40 - 50
14/04 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa | Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże GdańskLatvijas Spidveja Centrs51 - 38
30/04 (17:00)Mistrzostw Polski Par Klubowych 1.Liga | GnieznoFranciszka Hynka StadionWyniki
01/05 (17:00)Konkurs para Puchar Prezydenta | GdanskZbigniew Podlecki StadionWyniki
05/05 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa | Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arged Malesa TŻ OstroviaZbigniew Podlecki Stadion52 - 38
11/05 (13:15)Nice 1. Liga Żużlowa | ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże GdańskStadion Miejski Rybnik58 - 32
26/05 (17:00)Nice 1. Liga Żużlowa | Orzel Lodz - Zdunek Wybrzeże GdańskStadion Orla47 - 43
01/06 (16:00)Nice 1. Liga Żużlowa | Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzel LodzZbigniew Podlecki Stadion31 - 17
09/06 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa | Zdunek Wybrzeże Gdańsk - ROW RybnikZbigniew Podlecki Stadion40 - 50
15/06 (16:15)Nice 1. Liga Żużlowa | Arged Malesa TŻ Ostrovia - Zdunek Wybrzeże GdańskStadion Miejski49 - 41
06/07 ()Nice 1. Liga Żużlowa | Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv DaugavpilsZbigniew Podlecki Stadion
27/07 ()Nice 1. Liga Żużlowa | Unia Tarnow - Zdunek Wybrzeże GdańskJaskółcze Gniazdo Stadion
03/08 ()Nice 1. Liga Żużlowa | Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Car Gwarant Start GnieznoZbigniew Podlecki Stadion