Carhue

Carhue | Argentyna
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
Otwarte Mistrzostwa Argentyny
ArgentinaJonathan Iturre17192.7140192.7142.7140.000
PolenJakub Jamrog16152.5000152.5002.5000.000
ItalienNicolas Covatti17162.2860162.2860.0002.286
RysslandOleg Bestjastnov17152.1430152.1430.0002.143
ArgentinaAlejandro Ruiz16111.8330111.8330.0001.833
ItalienGuglielmo Franchetti16101.6670101.6670.0001.667
ArgentinaFernando Garcia17111.5710111.5710.0001.571
ArgentinaMaximiliano Westdorp1571.400071.4000.0001.400
ArgentinaMattias Lopez1681.333081.3330.0001.333
ArgentinaSebastien Clemente1341.333041.3331.3330.000
ArgentinaSantiago Martinez1561.200061.2001.2000.000
BulgarienMilen Manev1561.200061.2001.2000.000
ArgentinaJulio Romano1551.000051.0001.0000.000
ArgentinaAlejandro Iglesias1320.667020.6670.6670.000
ArgentinaLuciano Goicoechea1400.000000.0000.0000.000
ArgentinaGustavo Curzio1300.000000.0000.0000.000
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki