Avesta Motorstadion

Avesta | Szwecja
DataKonkurencjaBiegZawodnicyCzasPrędkość
2019-05-07ElitserienHeat 1Kenneth Bjerre56.7 sek74.2 km/h
2019-07-02ElitserienHeat 1Nicki Pedersen56.7 sek74.2 km/h
2006-08-01ElitserienHeat 1Leigh Adams57.0 sek73.8 km/h
2006-08-15ElitserienHeat 1Leigh Adams57.1 sek73.6 km/h
2008-05-27ElitserienHeat 1Leigh Adams57.1 sek73.6 km/h
2018-07-03ElitserienHeat 3Robert Lambert57.1 sek73.6 km/h
2018-06-19ElitserienHeat 3Tai Woffinden57.1 sek73.6 km/h
2019-05-07ElitserienHeat 6Kenneth Bjerre57.2 sek73.5 km/h
2019-05-07ElitserienHeat 4Tai Woffinden57.3 sek73.4 km/h
2018-07-03ElitserienHeat 1Jason Doyle57.4 sek73.3 km/h
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
Elitserien
SverigeTony Rickardsson713508702.486739432.6942.6940.000
AustralienLeigh Adams8342610562.4794811042.5922.5952.333
PolenPiotr Pawlicki211272.4552292.6360.0002.636
PolenKrzysztof Buczkowski16142.3331152.5000.0002.500
PolenKrzysztof Ciegelski1492.250092.2500.0002.250
PolenMaksym Drabik210222.2003252.5000.0002.500
PolenBartosz Zmarzlik421462.1903492.3330.0002.333
AustralienJason Doyle317372.1760372.1760.0002.176
StorbritannienTai Woffinden14681462.147131592.3382.2982.545
PolenMaciej Janowski210212.1001222.2000.0002.200
PolenPrzemyslaw Pawlicki19891842.067131972.2132.2022.400
StorbritannienMark Loram631642.0656702.2580.0002.258
AustralienRyan Sullivan13691382.00071452.1010.0002.101
SlovenienMatej Zagar523462.0002482.0870.0002.087
DanmarkAndreas Lyager15102.0001112.2000.0002.200
DanmarkNicolai Klindt1482.000192.2500.0002.250
USAGreg Hancock13701381.971101482.1140.0002.114
DanmarkNicki Pedersen12701381.971101482.1140.0002.114
StorbritannienRobert Lambert523451.9574492.1301.8893.000
TjeckienVaclav Milik318351.9440351.9440.0001.944
TjeckienAntonín Kasper, Jr.241122151.920162312.0632.0630.000
FinlandTimo Lahti420371.8502391.9500.0001.950
SverigeAndreas Jonsson13671221.82191311.9550.0001.955
USAJohn Cook315271.8005322.1330.0002.133
TysklandKevin Wölbert1591.8002112.2000.0002.200
AustralienChris Holder528501.7863531.8930.0001.893
SverigeAntonio Lindbäck854147321.768858171.9731.9662.500
PolenRune Holta12661161.75861221.8480.0001.848
DanmarkLeon Madsen312211.7502231.9171.9170.000
PolenKrzysztof Kasprzak1151891.7456951.8632.0001.708
AustralienRory Schlein318311.7222331.8330.0001.833
PolenPatryk Dudek318311.7222331.8330.0001.833
AustralienJason Crump525431.7202451.8000.0001.800
SverigeKim Nilsson301422441.718242681.8871.9280.500
PolenKrzysztof Słaboń524411.7086471.9580.0001.958
StorbritannienGary Havelock452143641.701654292.0052.0330.000
StorbritannienCarl Stonehewer210171.7000171.7000.0001.700
AustralienJason Lyons739661.6925711.8210.0001.821
PolenJaroslaw Hampel12631061.68371131.7940.0001.794
PolenSzymon Wozniak315251.6672271.8000.0001.800
DanmarkAnders Thomsen29151.6671161.7780.0001.778
SlovakienMartin Vaculik29151.6670151.6670.0001.667
StorbritannienLee Richardson12611001.639131131.8520.0001.852
SverigeMichael Teurnberg28131.6252151.8750.0001.875
USABilly Hamill1152841.6158921.7691.5331.865
DanmarkBjarne Pedersen211051691.610261951.8572.0391.685
DanmarkMichael Jepsen Jensen523371.6093401.7390.0001.739
SverigeNiklas Klingberg17841351.60781431.7021.8331.528
PolenSebastian Ulamek843691.6054731.6980.0001.698
DanmarkNiels Kristian Iversen848771.6046831.7290.0001.729
DanmarkBrian Andersen13651041.600111151.7691.8471.000
PolenDominik Kubera1581.6003112.2000.0002.200
RysslandRenat Gafurov1581.600191.8000.0001.800
StorbritannienShaun Tacey1581.600191.8000.0001.800
PolenMariusz Staszewski1581.600191.8000.0001.800
PolenTomasz Gollob317271.5884311.8240.0001.824
DanmarkJohn Jørgensen212191.5832211.7500.0001.750
PolenMichal Szczepaniak212191.5831201.6670.0001.667
StorbritannienScott Nicholls1054851.57412971.7960.0001.796
SverigeBilly Forsberg37111.5710111.5710.0001.571
SverigePeter Ljung1158911.5696971.6720.0001.672
SverigePeter Karlsson1361951.55781031.6890.7501.830
AustralienMax Fricke29141.5561151.6670.0001.667
DanmarkMikkel Michelsen420311.5507381.9000.0001.900
PolenKrzysztof Jablonski211171.5450171.5450.0001.545
RysslandEmil Sajfutdinov1052801.5385851.6351.7230.800
PolenGrzegorz Zengota315231.5331241.6000.0001.600
PolenMiroslaw Kowalik18851301.529161461.7181.7631.000
AustralienAdam Shields317261.5292281.6470.0001.647
PolenGrzegorz Walasek838581.5265631.6580.0001.658
AustralienDavid Watt20901371.522131501.6671.6821.000
PolenDamian Balinski522331.5005381.7270.0001.727
PolenJanusz Kolodziej420301.5006361.8000.0001.800
DanmarkBrian Karger318271.5002291.6110.0001.611
AustralienTodd Wiltshire318271.5002291.6110.0001.611
PolenKacper Woryna28121.5005172.1250.0002.125
SverigeDaniel Andersson2691.5002111.8330.0001.833
PolenLukasz Jankowski1691.5001101.6670.0001.667
StorbritannienDaniel King1691.5001101.6670.0001.667
StorbritannienAndre Compton1691.500091.5000.0001.500
SverigeMarcus Andersson1461.500061.5000.0001.500
PolenTomasz Gapinski529431.4835481.6550.0001.655
PolenPiotr Protasiewicz1046681.4786741.6090.0001.609
TysklandMartin Smolinski942621.4769711.6901.7581.444
PolenRobert Sawina419281.4741291.5260.0001.526
SverigeLinus Sundström311341971.470322291.7091.7011.857
PolenTomasz Jedrzejak315221.4672241.6000.0001.600
SverigeOliver Berntzon418261.4444301.6670.0001.667
DanmarkKenneth Bjerre14701011.44361071.5291.3821.667
PolenWieslaw Jagus525361.4404401.6000.0001.600
StorbritannienSimon Stead221041491.433171661.5961.5960.000
PolenJacek Krzyżaniak314201.4293231.6430.0001.643
SverigeMikael Max1155771.4004811.4730.0001.473
SverigePontus Aspgren620281.4002301.5002.0001.474
PolenPiotr Swiderski1571.400291.8000.0001.800
AustralienJack Holder1571.400181.6000.0001.600
RysslandDenis Gizatullin1571.400181.6000.0001.600
RysslandGleb Chugunov1571.400071.4000.0001.400
FinlandKaj Laukkanen836501.3894541.5000.0001.500
SverigeFredrik Lindgren351712371.386402771.6201.6181.625
UngernMatej Ferjan526361.3852381.4620.0001.462
SverigeBenny Olsson28111.3751121.5001.5000.000
SverigeMattias Nilsson28111.3751121.5000.0001.500
PolenArtur Czaja1349671.36713801.6331.6741.000
RysslandRoman Povazhny422301.3645351.5910.0001.591
FrankrikeDavid Bellego422301.3643331.5001.5000.000
AustralienCraig Boyce422301.3642321.4550.0001.455
AustralienSean Wilson211151.3642171.5450.0001.545
SverigeTomas Jonasson836491.3614531.4720.0001.472
TjeckienAntonín Šváb214191.3571201.4290.0001.429
SverigeJoonas Kylmäkorpi17851141.341111251.4712.0401.233
DanmarkHans Andersen1053711.3406771.4530.0001.453
PolenRafal Dobrucki627361.3330361.3330.0001.333
PolenRobert Kościecha418241.3332261.4440.0001.444
SverigeFredrik Pettersson1341.333151.6670.0001.667
SverigeKenneth Nyström1341.333151.6670.0001.667
SverigeAndreas Lekander1341.333151.6670.0001.667
USARonnie Correy1341.333041.3330.0001.333
AustralienSteve Johnston16791051.329141191.5061.5181.478
SverigeJacob Thorssell422291.3186351.5910.0001.591
SverigeNiklas Karlsson422291.3180291.3180.0001.318
RysslandVadim Tarasenko836471.3062491.3611.3610.000
LettlandAndzejs Lebedevs420261.3001271.3500.0001.350
AustralienBrady Kurtz210131.3004171.7000.0001.700
TjeckienAles Dryml1257741.2988821.4391.4331.444
StorbritannienDean Barker314181.2863211.5000.0001.500
StorbritannienLeigh Lanham2791.2861101.4290.0001.429
PolenAdrian Miedzinski839501.2826561.4361.3851.462
StorbritannienAndy Smith832411.2818491.5311.3462.333
SverigeMagnus Zetterström20931191.280181371.4731.7611.191
SverigeSebastian Aldén351582021.278162181.3801.3731.600
SverigeJimmy Nilsen211141.2730141.2730.0001.273
SverigeLudvig Lindgren1041521.26820721.7561.9601.438
SverigeRicky Kling619241.2634281.4740.0001.474
AustralienRohan Tungate419241.2631251.3161.7000.889
StorbritannienChris Harris420251.2507321.6000.0001.600
DanmarkPeter Kildemand420251.2503281.4000.0001.400
TjeckienLubos Tomicek1451.250161.5000.0001.500
NorgeEinar Kyllingstad1451.250161.5000.0001.500
SverigeStefan Andersson625311.2403341.3600.0001.360
USASam Ermolenko421261.2381271.2860.0001.286
SverigePeter Nahlin422271.2274311.4090.0001.409
SverigeMattias Karlsson (-74)1356681.2147751.3391.3781.182
DanmarkMorten Risager210121.2003151.5000.0001.500
PolenRoman Chromik1561.200171.4000.0001.400
PolenKacper Gomolski1561.200061.2000.0001.200
RysslandArtem Laguta1561.200061.2000.0001.200
SverigePeter I. Karlsson241071281.196231511.4111.4121.400
SverigeHenrik Gustafsson943511.1861521.2090.0001.209
RysslandViktor Kulakov1671.167071.1670.0001.167
DanmarkJesper Bruun Monberg732371.1564411.2810.0001.281
PolenPawel Przedpelski313151.1542171.3080.0001.308
PolenRobert Dados314161.1431171.2140.0001.214
AustralienTravis McGowan2781.143191.2860.0001.286
PolenRafal Okoniewski422251.1363281.2730.0001.273
PolenAdrian Cyfer515171.1332191.2671.4620.000
PolenOskar Fajfer623261.1304301.3041.4290.000
SverigeStefan Dannö632361.1256421.3130.0001.313
SverigeStefan Ekberg416181.1252201.2500.0001.250
PolenPawel Hlib2891.125091.1250.0001.125
SverigeDaniel Davidsson1253591.11310691.3021.3501.273
SverigeDaniel Nermark627301.1116361.3330.0001.333
SverigeJoakim Aspgren518201.1113231.2781.2780.000
SverigeJonas Davidsson938421.1057491.2890.0001.289
StorbritannienOliver Allen419211.1055261.3681.5000.667
PolenAdam Skornicki420221.1005271.3500.0001.350
TjeckienBohumil Brhel210111.1001121.2000.0001.200
SverigeAndreas Bergström1871781.09921991.3941.2981.786
USABilly Janniro631341.0977411.3231.3601.167
UkrainaAleksandr Loktayev 622241.0913271.2271.2270.000
DanmarkMads Korneliussen211121.0911131.1820.0001.182
DanmarkCharlie Gjedde834371.0886431.2650.0001.265
StorbritannienDavid Howe312131.0833161.3330.0001.333
PolenPiotr Swist313141.0772161.2310.0001.231
SverigePer-Ola Klasson414151.0710151.0710.0001.364
SverigeRobert Johansson629311.0693341.1720.0001.172
SverigeDavid Ruud832341.0632361.1250.0001.125
SverigeTobias Johansson316171.0633201.2500.0001.250
SverigeMagnus Karlsson (-81)1655581.05512701.2731.2121.364
AustralienShane Parker422231.04510331.5000.0001.500
SverigeJoel Andersson1248491.02112611.2711.3330.833
SverigeNiklas Aspgren552032051.010392441.2021.2020.000
SverigeFreddie Eriksson727271.0003301.1110.0001.111
SverigePer Wester311111.0004151.3640.0001.364
TjeckienTomas Topinka210101.0000101.0000.0001.000
DanmarkFrederik Jakobsen1661.000281.3330.0001.333
TysklandErik Riss1661.000281.3330.0001.333
SverigeJörgen Johansson2661.000171.1670.0001.167
PolenPawel Miesiac1551.000161.2001.2000.000
TysklandKai Huckenbeck1441.000371.7500.0001.750
SverigeFilip Hjelmland1441.000151.2500.0001.250
SverigeAlexander Edberg1441.000041.0000.0001.000
SverigeRobert Pettersson2331.000251.6672.0001.500
FinlandTero Aarnio1331.000141.3330.0001.333
SverigeFredrik Engman1331.000031.0000.0001.000
SverigeRobert Eriksson1331.000031.0000.0001.000
PolenRobert Flis1331.000031.0000.0001.000
AustralienNick Morris1331.000031.0001.0000.000
SverigeChristian Isomettä1331.000031.0000.0001.000
TjeckienLukas Dryml626250.9625301.1540.8571.500
SverigeJörgen Hultgren417160.9412181.0590.0001.059
SverigePatrik Olsson313120.9231131.0000.0001.000
SverigeVictor Palovaara311100.9091111.0000.0001.000
StorbritannienJoe Screen518160.8891170.9440.0000.944
SverigePatrik Dybeck1869610.88413741.0721.0001.625
AustralienSam Masters2870.875181.0000.0001.000
DanmarkMikkel Bech2870.875181.0000.0001.000
SverigeAndreas Messing315130.8673161.0670.0001.067
SverigeKim Jansson728240.8574281.0000.0001.000
SverigeClaes Ivarsson1650.833161.0000.0001.000
NorgeLars Gunnestad522180.8184221.0000.0001.000
SverigeMathias Thörnblom31190.8181100.9090.0000.909
SverigeLinus Eklöf621170.8104211.0000.0001.000
SverigePhilip Hellström-Bängs515120.8002140.9330.9330.000
DanmarkRonni Pedersen1540.800261.2000.0001.200
SverigeAnders Ljung1540.800040.8000.0000.800
PolenMaciej Kuciapa2860.750170.8750.7501.000
SverigeJörgen Zetterberg2430.750141.0000.0001.000
PolenTobiasz Musielak1430.750141.0000.0001.000
StorbritannienJames Wright1430.750141.0000.0001.000
RysslandGrigorij Laguta1430.750141.0000.0001.000
SverigeErik Stenlund31390.6921100.7690.0000.769
SverigeRikard Sedelius829200.6903230.7931.0000.571
PolenPiotr Paluch416110.6883140.8750.0000.875
SverigeJesper Persson2640.667150.8330.8330.000
PolenBartosz Smektala2640.667040.6670.0000.667
TjeckienGeorge Stancl1320.667131.0000.0001.000
StorbritannienRichard Hall1320.667131.0000.0001.000
SverigeAnton Karlsson1320.667131.0000.0001.000
PolenMiroslaw Jablonski1320.667020.6670.0000.667
SverigeEmil Kramer31170.636180.7270.0000.727
SverigeAnton Rosén821130.6191140.6670.6670.000
SverigeSimon Gustafsson2530.600140.8000.0000.800
FinlandNike Lunna1530.600030.6000.0000.600
SverigeEric Andersson934200.5885250.7350.6960.818
SverigeRobert Lönnblom31270.5833100.8330.0000.833
PolenTomasz Chrzanowski31480.571190.6430.0000.643
SverigeKenny Olsson2740.571150.7140.0000.714
SverigeDennis Andersson4950.556160.6670.6670.000
SverigeJimmy Jansson2950.556050.5560.0000.556
SverigeJohan Liljegren41160.5454100.9090.5711.500
TysklandChristian Hefenbrock21050.500050.5000.0000.500
SverigeTomas Olsson2630.500140.6670.0000.667
SverigeNiklas Larsson2420.500130.7500.0000.750
SverigeEmil Lindqvist1420.500130.7500.0000.750
FinlandPetri Kokko1420.500130.7500.0000.750
SverigeThomas Ljung2420.500020.5000.0000.500
PolenKrystian Pieszczek1420.500020.5000.0000.500
PolenTomasz Bajerski1420.500020.5000.0000.500
PolenKrystian Klecha1420.500020.5000.0000.500
SverigePatrik Gustavsson1210.500010.5000.0000.500
SverigeHenrik Tolkstam1210.500010.5000.0000.500
SverigeHenrik Karlsson1210.500010.5000.0000.500
NorgeBjörn G. Hansen2520.400240.8000.0000.800
SverigeGöran Flood1520.400240.8000.0000.800
StorbritannienDavid Norris2520.400020.4000.0000.400
DanmarkClaus Kristensen2520.400020.4000.0000.400
SverigeEmil Millberg72180.3812100.4760.4760.000
SverigeMark Keast2830.375030.3750.0000.375
PolenKarol Zabik2620.333020.3330.0000.333
SverigeChristoffer Selvin1310.333120.6670.0000.667
AustralienMark Lemon1310.333120.6670.0000.667
SverigeAlexander Johansson1310.333010.3330.0000.333
PolenRafal Szombierski1310.333010.3330.0000.333
SverigeRobin Bergqvist4720.286130.4290.4290.000
SverigeBjörn Gustavsson2720.286020.2860.0000.286
SverigeWilliam Björling1410.250120.5000.0000.500
SverigeSebastian Bengtsson2410.250010.2500.0000.250
SverigeRobin Törnqvist1410.250010.2500.0000.250
SverigeMattias Gustavsson1410.250010.2500.0000.250
SverigeJoel Kling41220.167020.1670.0000.167
SverigeChrister Rohlén2810.125120.2500.0000.250
SverigePontus Herou4810.125010.1250.1250.000
SverigeJohn Lindman3900.000000.0000.0000.000
PolenRobert Miskowiak2500.000000.0000.0000.000
SverigeDaniel Aspegren1400.000000.0000.0000.000
SverigeJimmy Nicander1400.000000.0000.0000.000
SverigeKenny Wennerstam1300.000000.0000.0000.000
PolenMariusz Wegrzyk1300.000000.0000.0000.000
LettlandMaksims Bogdanovs1300.000000.0000.0000.000
SverigeTrygve Jensen1300.000000.0000.0000.000
SverigeJoel Larsson1300.000000.0000.0000.000
SverigeAndreas Westlund1300.000000.0000.0000.000
SverigeDaniel Henderson1300.000000.0000.0000.000
SverigeStefan Larsson1300.000000.0000.0000.000
SverigeNiklas Fridell1200.000000.0000.0000.000
SverigeMarcus Andersson (-74)1200.000000.0000.0000.000
SverigeDan Kjellberg1200.000000.0000.0000.000
FinlandMico Brotkin1200.000000.0000.0000.000
DanmarkRasmus Jensen1200.000000.0000.0000.000
SverigeTobias Ingesson1200.000000.0000.0000.000
SverigeMarcus Johansson1200.000000.0000.0000.000
SverigeAlexander Woentin1100.000000.0000.0000.000
SverigeTobias Messing1100.000000.0000.0000.000
SverigeFredrik Andersson1100.000000.0000.0000.000
UkrainaAndrej Karpov0000.000000.0000.0000.000
StorbritannienChris Louis0000.000000.0000.0000.000
Allsvenskan
NorgeRune Sola14112.7500112.7500.0002.750
PolenTomasz Bajerski315392.6002412.7330.0002.733
UkrainaAleksandr Loktayev 15132.6000132.6000.0002.600
StorbritannienOliver Allen522562.5451572.5912.7222.000
SverigeHenrik Bergström14102.5002123.0000.0003.000
SverigeFredrik Lindgren630732.4335782.6002.8502.100
SverigeDaniel Nermark317412.4121422.4710.0002.471
SverigeRobert Lönnblom15122.4001132.6000.0002.600
PolenGrzegorz Walasek15122.4001132.6000.0002.600
SverigeAntonio Lindbäck452285462.395235692.4962.4843.000
StorbritannienSimon Stead524572.3752592.4582.4580.000
PolenNorbert Kosciuch523542.3483572.4780.0002.478
PolenPawel Hlib16142.3331152.5000.0002.500
SverigeAndreas Jonsson316372.3134412.5630.0002.563
SverigePeter Karlsson421482.2862502.3810.0002.381
SverigeJoonas Kylmäkorpi1492.250092.2500.0002.250
PolenTomasz Gapinski1492.250092.2500.0002.250
DanmarkMikkel Bech15112.2002132.6000.0002.600
PolenMariusz Staszewski15112.2001122.4000.0002.400
SverigeLinus Sundström251182572.178222792.3642.3792.267
SverigeMikael Max734742.1763772.2650.0002.265
DanmarkMads Korneliussen314302.1431312.2140.0002.214
SverigeDavid Ruud415322.1331332.2000.0002.200
PolenPawel Miesiac524512.1254552.2922.4741.600
PolenBartosz Zmarzlik210212.1001222.2000.0002.200
TysklandMartin Smolinski315312.0672332.2000.0002.200
SverigeSebastian Aldén452074272.063274542.1932.1562.667
SverigeNiklas Karlsson838782.0537852.2370.0002.237
SverigeMagnus Zetterström842862.0483892.1190.0002.119
FinlandKauko Nieminen733662.0008742.2420.0002.242
SverigePeter Nahlin317342.0004382.2350.0002.235
AustralienNigel Sadler16122.0002142.3330.0002.333
PolenDamian Balinski15102.0002122.4000.0002.400
LettlandAndzejs Lebedevs1482.000082.0002.0000.000
LettlandMaksims Bogdanovs301452881.986203082.1242.1240.000
SverigeBilly Forsberg624471.9583502.0832.0002.286
SverigeMagnus Karlsson (-81)19941841.957141982.1062.5231.740
SverigeKim Nilsson945881.9564922.0440.0002.044
PolenAdrian Gomolski838731.9213762.0002.0000.000
DanmarkKenni Larsen211211.9091222.0000.0002.000
SverigeNiklas Klingberg838721.8955772.0260.0002.026
PolenLukasz Jankowski418341.8897412.2782.2780.000
TysklandMathias Schultz29171.8892192.1112.1110.000
SverigeNiklas Aspgren411963701.888364062.0712.0781.750
SverigeRikard Sedelius18851601.88241641.9291.9451.833
SverigeDaniel Davidsson16731361.86361421.9452.2941.641
SverigeJoel Andersson1152941.808111052.0192.1111.813
SverigePeter Ljung526471.8080471.8080.0001.808
SverigeClaes Ivarsson315271.8002291.9330.0001.933
PolenRafal Osumek1591.8002112.2000.0002.200
DanmarkNiels Kristian Iversen1591.800091.8000.0001.800
PolenKacper Gomolski1591.800091.8001.8000.000
SverigeTomas Jonasson527481.7788562.0741.8002.136
TysklandChristian Hefenbrock732561.7504601.8752.0000.000
NorgeMarius Rökeberg1471.750292.2500.0002.250
SverigeRobin Burestad1471.750182.0000.0002.000
SverigeDennis Andersson19841461.738131591.8931.7632.200
SverigePatrik Dybeck19861491.733141631.8951.8950.000
PolenJacek Rempala317291.7061301.7650.0001.765
PolenPiotr Paluch210171.7005222.2000.0002.200
PolenTomasz Piszcz210171.7000171.7000.0001.700
TjeckienTomas Topinka423391.6963421.8260.0001.826
UkrainaAndrej Karpov526441.6924481.8460.0001.846
SverigeEmil Kramer629491.6904531.8280.0001.828
PolenMiroslaw Jablonski732541.6882561.7500.0001.750
PolenRobert Flis318301.6670301.6670.0001.667
PolenGrzegorz Zengota29151.6673182.0002.0000.000
DanmarkJohn Jørgensen29151.6672171.8890.0001.889
DanmarkNicolai Klindt29151.6670151.6670.0001.667
DanmarkCasper Wortmann16101.6670101.6670.0001.667
SverigeJörgen Hultgren417281.6474321.8820.0001.882
DanmarkMorten Risager211181.6362201.8180.0001.818
SverigeStefan Ekberg838611.60513741.9470.0001.947
SverigeThomas Ljung420321.6002341.7000.0001.700
AustralienSteve Masters210161.6001171.7000.0001.700
PolenJaroslaw Lukaszewski210161.6001171.7000.0001.700
NorgeLars Gunnestad1581.600191.8000.0001.800
TysklandThomas Stange1581.600081.6000.0001.600
PolenRafal Okoniewski1581.600081.6000.0001.600
SverigeMarcus Andersson (-84)527431.5935481.7780.0001.778
SverigeEric Andersson502283591.575403991.7501.7222.000
SverigeConny Ivarsson29141.5563171.8890.0001.889
SverigeArnt Förland29141.5560141.5560.0001.556
PolenAdam Skornicki211171.5453201.8180.0001.818
SverigePontus Aspgren231011521.505221741.7231.6961.818
PolenArtur Mroczka2691.5002111.8331.8330.000
DanmarkLeon Madsen1691.5001101.6670.0001.667
SverigeJonas Messing1691.5001101.6670.0001.667
PolenKamil Brzozowski1691.500091.5000.0001.500
SverigeHenrik Gustafsson1461.500171.7500.0001.750
DanmarkKenneth Bjerre1461.500061.5000.0001.500
PolenDaniel Jeleniewski835521.4863551.5711.7780.875
SverigeSebastian Bengtsson833491.4854531.6061.5561.833
SverigeRobin Törnqvist1148711.4797781.6250.0001.625
SverigeJohn Lindman417251.4712271.5882.2001.333
SverigeStefan Dannö211161.4552181.6360.0001.636
SverigeFredrik Engman18781121.43681201.5381.5001.667
SverigeTobias Johansson523331.4353361.5650.0001.565
FinlandJuha Hautamäki735501.4295551.5710.0001.571
SverigeAnders Ljung629411.4147481.6550.0001.655
SverigeAnton Rosén512343301.410613911.6711.6710.000
SverigeRicky Kling944621.4098701.5910.0001.591
SverigeEmil Lindqvist732451.4068531.6560.0001.656
SverigeViktor Bergström935491.4007561.6000.0001.600
AustralienCraig Watson1571.400071.4000.0001.400
SverigeJacob Thorssell1671991.39481071.5071.5001.529
SverigeAndré Hertzberg523321.3916381.6520.0001.652
FinlandTero Aarnio623321.3914361.5650.0001.565
SverigeRobin Aspegren936501.38913631.7500.0001.750
SverigeLudvig Lindgren1146631.37011741.6091.7061.333
SverigeNiklas Fridell419261.3683291.5260.0001.526
SverigeAndreas Bergström22991351.364231581.5961.5691.667
SverigeRobert Johansson314191.3571201.4290.0001.429
SverigePontus Herou271241681.355181861.5001.5000.000
DanmarkRasmus Jensen29121.3332141.5560.0001.556
DanmarkClaus Vissing1681.3332101.6670.0001.667
PolenDaniel Pytel1341.333151.6670.0001.667
DanmarkKlaus Jacobsen1341.333041.3330.0001.333
SverigeLinus Eklöf1151671.3146731.4310.0001.431
SverigeRobert Eriksson732421.3136481.5000.0001.500
SverigeVictor Palovaara526341.3083371.4230.0001.423
SverigeJoakim Brolin210131.3001141.4000.0001.400
SverigeBjörn Gustavsson210131.3001141.4000.0001.400
SverigeOliver Berntzon731401.2905451.4520.0001.452
SverigeAlexander Edberg732411.2815461.4380.0001.438
SverigeDennis Jonsson311141.2731151.3640.3331.750
DanmarkPatrick Hougaard526331.2693361.3850.0001.385
DanmarkMikkel Michelsen1451.250161.5000.0001.500
StorbritannienLeigh Lanham1451.250161.5000.0001.500
PolenRafal Dobrucki1451.250051.2500.0001.250
SverigeJonas Grönstrand1353661.24512781.4721.4720.000
SverigeTomas Olsson938471.2376531.3950.0001.395
SverigeJoakim Aspgren261111371.234321691.5231.5230.000
SverigeAnders Mellgren626321.2316381.4620.0001.462
PolenRonnie Jamrozy522271.2275321.4550.0001.455
DanmarkJesper Sögaard314171.2142191.3570.0001.357
AustralienAdam Shields1561.200171.4001.4000.000
SverigeHampus Gustavsson1561.200171.4000.0001.400
SverigeFreddie Eriksson526311.1925361.3850.0001.385
FinlandTimo Lahti1254641.18510741.3701.4741.125
SverigeMathias Thörnblom1044521.1828601.3640.0001.364
DanmarkKenneth Kruse Hansen522261.1821271.2270.0001.227
SverigeAndreas Messing1043501.16313631.4651.3601.611
SverigeAnders Henriksson419221.1582241.2630.0001.263
SverigeJohan Liljegren1665751.15413881.3541.5000.941
AustralienShane Parker313151.1544191.4620.0001.462
StorbritannienPhil Morris2781.143081.1430.0001.143
SverigeRobin Bergqvist1250571.14011681.3601.3600.000
SverigeJoel Larsson623261.1304301.3040.0001.304
SverigeJonas Davidsson416181.1251191.1880.0001.188
SverigeHenric Lindqvist29101.1112121.3330.0001.333
SverigeDavid Hillborg210111.1001121.2000.0001.200
SverigeTim Gudmundsson311121.0912141.2730.0001.273
SverigeKenny Wennerstam312131.0832151.2500.0001.250
DanmarkNicklas Porsing313141.0773171.3080.0001.308
SverigePatrik Björk414151.0713181.2861.2860.000
SverigeSebastian Carlsson417181.0592201.1760.0001.176
SverigeKenny Olsson418191.0566251.3890.0001.389
SverigeRobert Pettersson1136371.0286431.1941.7330.810
SverigeDaniel Henderson832321.0004361.1251.1671.115
SverigeJimmy Jansson416161.0002181.1250.0001.125
SverigeJohannes Stark1551.000271.4000.0001.400
StorbritannienAndrew Appleton1551.000271.4000.0001.400
SverigeMichael Berntsson2551.000161.2000.0001.200
DanmarkRene Bach1551.000161.2000.0001.200
PolenArtur Pietrzyk1551.000051.0000.0001.000
SverigeLennart Persson1551.000051.0000.0001.000
SverigeOskar Karlsson1441.000261.5000.0001.500
PolenPatryk Dudek1441.000041.0000.0001.000
SverigeRobin Norman1441.000041.0001.0000.000
SverigeJohan Engman1441.000041.0000.0001.000
SverigeDennis Fagerkrantz1331.000251.6670.0001.667
PolenArtur Czaja1331.000141.3330.0001.333
SverigeAndreas Berglund1331.000031.0000.0001.000
SverigeJörgen Zetterberg1331.000031.0000.0001.000
SverigeAnton Göthberg1111.000122.0000.0002.000
SverigeFreddy Godlund728270.9649361.2860.0001.286
SverigeAndreas Westlund2595910.958141051.1051.1410.000
SverigeChristian Agö1042390.9297461.0950.0001.095
SverigeHenrik Karlsson412110.9171121.0000.0001.000
SverigeJeremia Thelaus311100.9090100.9090.0000.909
DanmarkLars Hansen31090.9001101.0000.0001.000
SverigeMattias Nilsson627240.8894281.0370.0001.037
SverigeSimon Gustafsson2870.8753101.2500.0001.250
SverigeRasmus Eklöf2870.8753101.2500.0001.250
SverigePer-Ola Klasson1663550.87315701.1111.2310.545
SverigeRasmus Broberg1241350.8544390.9510.9700.875
SverigeAndreas Lekander938320.8429411.0790.0001.079
SverigeTed Hagansbo1455450.81810551.0001.0780.000
SverigeAlexander Söderholm721170.8107241.1431.1430.000
SverigePatrik Malmfeldt1540.800151.0000.0001.000
SverigeJonas Henriksson1540.800151.0000.0001.000
SverigeViktor Göthberg1540.800040.8000.0000.800
SverigeBenny Johansson41290.7501100.8330.0000.833
SverigeOlof Nilsson1430.750141.0000.0001.000
SverigeTobias Messing1430.750030.7500.0000.750
DanmarkJesper Kristiansen31180.7272100.9090.0000.909
SverigeDennis Kull2750.714160.8570.8570.000
SverigeDaniel Gunnestad2750.714160.8570.0000.857
SverigeChristian Isomettä31390.6921100.7690.0000.769
SverigeFredrik Andersson1634230.6765280.8240.8240.000
SverigePatrik Olsson2960.667060.6670.0000.667
FinlandTomi Reima2640.667261.0000.0001.000
DanmarkPeter Juul1640.667040.6670.0000.667
SverigeMartin Andersson1320.667131.0000.0001.000
SverigeJesper Brolin1320.667131.0000.0001.000
PolenKrystian Klecha1320.667020.6670.0000.667
SverigeDennis Ekstrand1320.667020.6670.0000.667
SverigeMichael Teurnberg1320.667020.6670.0000.667
SverigePeter Larsson2850.625050.6250.0000.625
SverigeTomas Aronsson31060.600170.7000.0000.700
SverigeJohan Nord1530.600030.6000.0000.600
SverigeKalle Lindgren31270.583180.6670.0000.667
SverigeAlexander Johansson2740.571260.8570.0000.857
SverigeKim Almqvist2740.571150.7140.0000.714
SverigeJesper Lindroth2740.571040.5710.0000.571
SverigePontus Steen2950.556380.8890.0000.889
SverigeTomas Karlsson51160.545170.6360.0000.636
FinlandKalle Katajisto41680.5004120.7500.8750.625
SverigeNiklas Gallon51680.5003110.6880.7140.667
SverigeRobert Henderson31470.500070.5000.0000.500
SverigeTomas Messing2840.500260.7500.0000.750
KanadaKyle Legault 1420.500020.5000.5000.000
FinlandTimi Salonen1420.500020.5000.5000.000
SverigeMarcus Broqvist1420.500020.5000.0000.500
SverigePatrik Jarnstam1210.500121.0000.0001.000
SverigeJoakim Engstrand1210.500121.0000.0001.000
SverigeHenrik Lindby1210.500121.0000.0001.000
SverigeHenrik Linde1210.500010.5000.0000.500
SverigeMattias Gustavsson2730.429030.4290.0000.429
DanmarkHenrik Möller31250.417160.5000.0000.500
SverigeMartin Linder2520.400020.4000.0000.400
PolenSzymon Wozniak2830.375140.5000.0000.500
FinlandJari Mäkinen3830.375030.3750.0000.375
SverigePär Mårtensson41240.333040.3330.0000.333
SverigeAdrian Bergqvist2930.333140.4440.0000.444
PolenRobert Miskowiak2620.333020.3330.0000.333
SverigeChristian Ingesson1310.333120.6670.0000.667
PolenKrzysztof Jablonski1310.333120.6670.0000.667
USAMatt Browne1310.333010.3330.0000.333
SverigeJonatan Grahn1310.333010.3330.3330.000
SverigeMaksymilian Bogdanowicz1310.333010.3330.0000.333
SverigeDaniel Westerlund1310.333010.3330.3330.000
PolenJordan Jurczynski1310.333010.3330.3330.000
SverigeMarcus Åström1310.333010.3330.0000.333
SverigeTobias Degerhult1310.333010.3330.0000.333
SverigeDennis Blom2720.286130.4290.4290.000
SverigeFredrik Antfolk2720.286130.4290.0000.429
SverigeTimmy Norberg2410.250010.2500.0000.250
SverigeNorvy Brandin1410.250010.2500.0000.250
SverigeJoel Nyström1410.250010.2500.2500.000
TjeckienBohumil Brhel1410.250010.2500.0000.250
FinlandPerttu Lahtinen1410.250010.2500.0000.250
SverigeEric Åshede1510.200010.2000.0000.200
SverigeJerry Magnusson2810.125120.2500.0000.250
SverigeFreddie Broms51510.067010.0670.0670.000
SverigeRobin Johansson2600.000000.0000.0000.000
SverigeBjörn Nielsen3500.000000.0000.0000.000
SverigeChristoffer Selvin1400.000000.0000.0000.000
TysklandDominik Möser1400.000000.0000.0000.000
SverigeAlexander Liljeqvist1300.000000.0000.0000.000
NorgeHenrik Bauer Hansen1300.000000.0000.0000.000
SverigeJoel Kling1300.000000.0000.0000.000
SverigeDan Kjellberg1300.000000.0000.0000.000
PolenDavid Kujawa1200.000000.0000.0000.000
SverigeErik Berkehed1200.000000.0000.0000.000
SverigeJoakim Mårtensson1100.000000.0000.0000.000
FinlandToni Salmela0000.000000.0000.0000.000
SverigePontus Nilsson0000.000000.0000.0000.000
Division 1
SverigePhilip Hellström-Bängs726783.0000783.0003.0000.000
SverigeRicky Kling1393.000093.0000.0003.000
DanmarkBrian Andersen631852.7421862.7742.7740.000
SverigeVictor Palovaara1382.667082.6670.0002.667
SverigeChristoffer Selvin311282.5450282.5450.0002.545
SverigeDennis Andersson11491242.53161302.6532.6530.000
SverigeJohn Lindman731782.5161792.5482.2502.593
PolenSebastian Ulamek16152.5001162.6670.0002.667
SverigeJoel Andersson16152.5000152.5000.0002.500
SverigeJonathan Ejnermark14102.5000102.5000.0002.500
SverigeAnton Rosén9431062.46581142.6512.6510.000
SverigeEmil Millberg726642.4620642.4622.4620.000
SverigeAlexander Edberg314342.4292362.5710.0002.571
SverigeWilliam Hedengren414342.4290342.4290.0002.429
NorgeLasse Fredriksen27172.4290172.4290.0002.429
AustralienBrett Woodifield17172.4290172.4290.0002.429
SverigeJonatan Grahn417412.4120412.4120.0002.412
FinlandTeemu Lahti15122.4000122.4000.0002.400
SverigeEric Andersson13631502.38181582.5082.4563.000
SverigePeter Karlsson28192.3755243.0003.0000.000
SverigeLinus Eklöf421492.3332512.4290.0002.429
PolenMiroslaw Kowalik16142.3330142.3332.3330.000
TjeckienAntonín Kasper, Jr.16142.3330142.3330.0002.333
SverigeSebastian Aldén418412.2789502.7782.7780.000
SverigeNiklas Aspgren20942142.277292432.5852.5850.000
SverigeAndreas Bergström9451022.267161182.6222.6220.000
SverigeTomas Olsson15112.2000112.2000.0002.200
SverigeRasmus Broberg10461012.19631042.2612.0672.355
SverigeAndreas Westlund15681482.17681562.2942.3602.111
DanmarkNicki Pedersen16132.1671142.3330.0002.333
StorbritannienJoe Screen16132.1671142.3330.0002.333
DanmarkJan Andersen419412.1588492.5792.5790.000
SverigeJohannes Stark518382.1110382.1110.0002.111
SverigeFreddie Eriksson29192.1110192.1110.0002.111
SverigeEmil Lindqvist210212.1001222.2000.0002.200
SverigeWilliam Björling312252.0830252.0832.7501.750
SverigeJesper Persson830622.0670622.0672.0670.000
SverigeMattias Karlsson (-74)624492.0425542.2502.1582.600
SverigeHenrik Bergström312242.0000242.0000.0002.000
SverigeRobert Eriksson16122.0000122.0000.0002.000
SverigeJonas Engdahl15102.0000102.0000.0002.000
NorgeGlenn Moi1482.000082.0000.0002.000
SverigeNoel Wahlqvist1482.000082.0000.0002.000
SverigeAnton Göthberg1482.000082.0000.0002.000
SverigeAntonio Lindbäck524451.8752471.9581.9580.000
SverigePontus Herou315281.8673312.0672.0670.000
SverigeJonas Messing16111.8330111.8330.0001.833
SverigeJoakim Aspgren1044801.81813932.1142.1140.000
SverigeChristian Agö211201.8180201.8180.0001.818
SverigePontus Aspgren12601091.817201292.1502.1582.000
SverigeRobin Norman627491.8150491.8151.8150.000
SverigeSebastian Carlsson425451.8003481.9202.0001.889
SverigeLinus Sundström1591.8001102.0000.0002.000
SverigeJoel Kling1591.800091.8000.0001.800
NorgeTor Einar Hielm1591.800091.8000.0001.800
SverigeDennis Blom522391.7735442.0002.0000.000
SverigeDennis Jonsson313231.7693262.0001.0002.182
SverigeMattias Nilsson312211.7501221.8330.0001.833
SverigeEmil Larsson-Karlsson28141.7500141.7500.0001.750
SverigeAnders Mellgren211191.7270191.7270.0001.727
SverigeDaniel Henderson528481.7141491.7500.0001.750
SverigePatrik Dybeck17121.7140121.7140.0001.714
SverigeFredrik Andersson725421.68014562.2402.2400.000
SverigeAdrian Bergqvist16101.6674142.3330.0002.333
SverigeSebastian Bengtsson16101.6671111.8330.0001.833
StorbritannienLee Richardson16101.6671111.8330.0001.833
SverigeAvon Van Dyck26101.6670101.6670.0001.667
SverigeRobin Aspegren16101.6670101.6670.0001.667
SverigeAlbin Born16101.6670101.6670.0001.667
SverigePeter I. Karlsson423381.6527451.9571.9570.000
SverigeTed Hagansbo16771261.63691351.7531.7530.000
SverigeAlexander Johansson316261.6252281.7501.5452.200
SverigeAlexander Liljeqvist15631011.60331041.6511.7411.111
SverigeFredrik Pettersson1581.6002102.0000.0002.000
SverigeNiklas Gallon1581.600191.8000.0001.800
SverigeFreddie Broms1581.600081.6000.0001.600
SverigeDavid Hillborg1581.600081.6000.0001.600
SverigeDavid Rohlén1581.600081.6000.0001.600
DanmarkTomas Blom-Poulsen17111.5712131.8570.0001.857
SverigePatrik Gustavsson17111.5710111.5710.0001.571
SverigeNorvy Brandin17111.5710111.5710.0001.571
SverigeDennis Kull312181.5004221.8331.8330.000
SverigeFreddy Godlund210151.5003181.8000.0001.800
SverigeMaximilian Belsing28121.5000121.5000.0001.500
SverigeAnton Woss2691.500091.5000.0001.500
SverigeTobias Planberg1461.500171.7500.0001.750
SverigeAlexander Jacobsson Sundqvist1461.500061.5000.0001.500
SverigeAnton Karlsson1461.500061.5000.0001.500
SverigeChrister Jonsson1231.500142.0000.0002.000
SverigeGottfrid Erlandsson1231.500031.5000.0001.500
SverigeStefan Hurtig1571.400181.6000.0001.600
SverigeMaksymilian Bogdanowicz1571.400181.6000.0001.600
SverigeViktor Lockström1571.400071.4000.0001.400
FinlandAarni Heikkila1571.400071.4000.0001.400
SverigeBenny Johansson632441.3752461.4381.5711.400
SverigeHenrik Karlsson316221.3754261.6250.0001.625
NorgeKjell Henning Tönnesen1681.333191.5000.0001.500
SverigeDaniel Gunnestad1681.333191.5000.0001.500
StorbritannienLee Dicken1681.333081.3330.0001.333
SverigeOlof Nilsson1341.333041.3330.0001.333
SverigeGöran Flood210131.3003161.6000.0001.600
SverigeRobert Henderson210131.3003161.6000.0001.600
SverigeJohan Jensen210131.3000131.3000.0001.300
RumänienAdrian Gheorghe411141.2730141.2730.0001.273
SverigeAnton Nordh28101.2500101.2500.0001.250
SverigeRikard Andersson1451.250161.5000.0001.500
SverigeChristian Eng1451.250051.2500.0001.250
NorgeKenneth Borgenhaug1451.250051.2500.0001.250
SverigeKim Almqvist1451.250051.2500.0001.250
FinlandHenri Ahlbom1451.250051.2500.0001.250
SverigeAnton Bork29111.2220111.2220.0001.222
SverigeOscar Holstensson414171.2141181.2860.0001.286
SverigeDennis Fagerkrantz1561.200171.4000.0001.400
FinlandMarkku Autio1561.200061.2000.0001.200
SverigeRobert Ljungholm1561.200061.2000.0001.200
SverigeJonathan Forsgren1561.200061.2000.0001.200
SverigeJeremia Thelaus1561.200061.2000.0001.200
DanmarkKim Brandt1561.200061.2000.0001.200
FinlandJoni Keskinen1561.200061.2000.0001.200
FinlandJoha Hoksunen1561.200061.2000.0001.200
SverigeEric Åshede1561.200061.2000.0001.200
SverigeMartin Liljeqvist623271.1742291.2611.3890.800
SverigeRasmus Eklöf312141.1674181.5000.0001.500
SverigeFredrik Antfolk1671.167291.5000.0001.500
NorgeSteven Andersen1671.167181.3330.0001.333
SverigeRickard Karlsson1671.167071.1670.0001.167
SverigeLennart Jansson1671.167071.1670.0001.167
SverigeLeif Karlsson420231.1509321.6001.6000.000
SverigeFredrik Johansson210111.1003141.4000.0001.400
SverigeTommie Lundgren210111.1000111.1000.0001.100
SverigePer Jansson211121.0910121.0910.0001.091
SverigeAndreas Lindblom211121.0910121.0911.0910.000
SverigeAndré Hertzberg312131.0833161.3330.0001.333
SverigeAlexander Söderholm312131.0833161.3331.3330.000
SverigeChristian Isomettä1661.000281.3330.0001.333
SverigeJerry Magnusson1661.000171.1670.0001.167
SverigeTobias Johansson1661.000061.0000.0001.000
SverigeRicky Törnqvist1551.000051.0000.0001.000
SverigeTobias Ingesson1551.000051.0000.0001.000
SverigeMathias Karlsson1441.000151.2500.0001.250
SverigeJonas Grönstrand1441.000151.2501.2500.000
NorgeTruls Kamhaug1441.000041.0000.0001.000
SverigeJimmy Engman1441.000041.0000.0001.000
SverigeAndreas Runesson1441.000041.0000.0001.000
SverigeCasper Henriksson1441.000041.0000.0001.000
SverigeJörn Pöker1441.000041.0001.0000.000
NorgeMikke Bjerk1331.000362.0000.0002.000
SverigePhilip Olofsson416150.9380150.9380.0000.938
SverigeJoel Nyström315140.9330140.9331.4000.700
SverigeHugo Lundahl312110.9170110.9170.0000.917
SverigePatrik Hamberg411100.9090100.9090.0000.909
SverigeMattias Engman2870.875291.1250.0001.125
SverigeSimon Åström629250.8626311.0691.2500.200
RumänienMarian Gheorghe312100.8330100.8330.0000.833
SverigeJohn Kvarnevång416130.8130130.8130.0000.813
SverigeDennis Dahlborg1540.800040.8000.0000.800
SverigeLudvig Eriksson1540.800040.8000.0000.800
SverigeTony Samuelsson1540.800040.8000.0000.800
SverigeNiklas Eriksson1540.800040.8000.0000.800
SverigeJacob Beierholm1540.800040.8000.0000.800
SverigePontus Högberg1540.800040.8000.8000.000
SverigeTony Gudbrand31290.7501100.8330.0000.833
SverigeNiklas Larsson2860.750170.8750.0000.875
SverigeAleks Lundquist2860.750060.7501.5000.000
SverigeMichael Berntsson1430.750141.0001.0000.000
SverigeTommy Gustavsson1430.750141.0000.0001.000
SverigeJens Oskarsson1430.750030.7500.0000.750
SverigePontus Steen1430.750030.7500.0000.750
SverigeMarcus Andersson1430.750030.7500.0000.750
SverigeHenrik Fredell1430.750030.7500.0000.750
SverigePatrik Björk2750.714160.8570.8570.000
FinlandTomi Reima21070.700180.8000.0000.800
SverigeJerry Kvarnevång21070.700070.7000.0000.700
SverigeRickard Forssblad31390.6923120.9231.4000.625
SverigeAlexander Rånge2640.667040.6670.0000.667
SverigeThomas Ljung2850.625270.8750.0000.875
SverigeViktor Flood2850.625050.6250.0000.625
SverigeViktor Ohlsson2850.625050.6250.0000.625
SverigeDaniel Halling31380.615080.6150.0000.615
SverigeSimon Eriksson518110.6111120.6671.3330.533
SverigeHenrik Fernström520120.6000120.6000.0000.600
SverigeKenny Persson31590.6001100.6670.0000.667
SverigePer-Olof Nilsson1530.600251.0000.0001.000
SverigeMikael Renner1530.600140.8000.0000.800
SverigeHarald Andersson1530.600030.6000.0000.600
SverigePontus Sundström1530.600030.6000.0000.600
SverigeHåkan Rahbe1530.600030.6000.0000.600
SverigeGustav Johansson1530.600030.6000.0000.600
SverigeAnders Harrysson1530.600030.6000.0000.600
SverigeViktor Edenhall1530.600030.6000.0000.600
SverigeChristian Ingesson1530.600030.6000.0000.600
SverigeDaniel Westerlund734180.5295230.6760.6790.667
SverigeJack Dicker31260.500060.5000.0000.500
SverigePeter Blomgren1420.500130.7500.0000.750
SverigeMichael Sjöqvist1420.500130.7500.0000.750
SverigeElias Juhlén1420.500020.5000.0000.500
FinlandTimi Salonen1420.500020.5000.0000.500
SverigeOskar Axelsson1420.500020.5000.0000.500
SverigeNicklas Ericson1420.500020.5000.0000.500
SverigeAlbin Näreby1420.500020.5000.0000.500
SverigeDavid Janehult1210.500010.5000.0000.500
SverigeRobin Rundby3730.429030.4290.4290.000
SverigeTim Svensson1520.400240.8000.0000.800
SverigeLinus Jansson1520.400240.8000.0000.800
SverigeMarcus Johansson1520.400130.6000.0000.600
NorgeOla Rosland1520.400130.6000.0000.600
SverigeStefan Hjerne1520.400130.6000.0000.600
SverigePatrik Haag1520.400130.6000.0000.600
SverigeLennart Persson1520.400020.4000.0000.400
SverigeTobias Messing1520.400020.4000.0000.400
SverigeMikael Axelsson41970.368070.3680.0000.368
SverigeMattias Hård2930.333030.3330.0000.333
SverigeAndreas Hård1620.333020.3330.0000.333
SverigeAndreas Berglund1310.333120.6670.0000.667
PolenJacek Basinski1310.333120.6670.0000.667
SverigeEric Ivarsson1310.333010.3330.0000.333
SverigeAnders Kling1310.333010.3330.0000.333
SverigeStefan Brolin1310.333010.3330.0000.333
SverigeMichael Gustavsson1410.250120.5000.0000.500
SverigeChristoffer Öberg1410.250120.5000.0000.500
SverigeJoakim Mårtensson1410.250010.2500.0000.250
SverigeMikael Eriksson1410.250010.2500.0000.250
SverigeTomas Bäck1410.250010.2500.0000.250
SverigeTimothy Turesson1410.250010.2500.0000.250
SverigePeter Lindqvist1410.250010.2500.0000.250
SverigeLennart Krüger2510.200010.2000.0000.200
SverigeLeif Jonsson1510.200010.2000.0000.200
SverigeRikard Sedelius1510.200010.2000.0000.200
SverigeDennis Ekstrand1510.200010.2000.0000.200
SverigeJohan Berggren1610.167010.1670.0000.167
SverigeEmil Nilsson2700.000000.0000.0000.000
SverigeKalle Fleetwood1500.000000.0000.0000.000
SverigeJoakim Lindroth1500.000000.0000.0000.000
SverigeSören Östergren1400.000000.0000.0000.000
SverigeRobert Friman1400.000000.0000.0000.000
SverigeNatahlie Thelenius1400.000000.0000.0000.000
SverigeJimmy Hyll1400.000000.0000.0000.000
SverigeTomas Henriksson1400.000000.0000.0000.000
SverigeKent Johansson1400.000000.0000.0000.000
DanmarkTim Korneliusen1300.000000.0000.0000.000
SverigeJonas Karlsson1300.000000.0000.0000.000
SverigeMartina Wassberger1200.000000.0000.0000.000
SverigeJoakim Söderström1200.000000.0000.0000.000
SverigeBernt-Enge Larsen1200.000000.0000.0000.000
SverigeJimmy Jansson1200.000000.0000.0000.000
SverigeHenric Lindqvist0000.000000.0000.0000.000
SverigeStefan Linde0000.000000.0000.0000.000
SverigeTim Gudmundsson0000.000000.0000.0000.000
SverigePeter Wall0000.000000.0000.0000.000
SverigeMarcus Åström0000.000000.0000.0000.000
SverigeTommy Jonsson0000.000000.0000.0000.000
SverigeFredrik Engman0000.000000.0000.0000.000
SverigeOliver Berntzon0000.000000.0000.0000.000
SverigeKim Åsling0000.000000.0000.0000.000
SverigeJoel Larsson0000.000000.0000.0000.000
SverigeJimmy Börjesson0000.000000.0000.0000.000
SverigeEmil Kramer0000.000000.0000.0000.000
SverigeAndreas Messing0000.000000.0000.0000.000
SverigeJacob Thorssell0000.000000.0000.0000.000
SverigeTobias Bäck0000.000000.0000.0000.000
SverigeViktor Bergström0000.000000.0000.0000.000
SverigeMattias Persson0000.000000.0000.0000.000
SverigeRobert Pettersson0000.000000.0000.0000.000
SverigeRobin Bergqvist0000.000000.0000.0000.000
SverigeLudvig Lindgren0000.000000.0000.0000.000
SverigeLinus Lydin0000.000000.0000.0000.000
SverigeJohn Penttinen0000.000000.0000.0000.000
SverigeAndreas Andersson0000.000000.0000.0000.000
SverigePontus Nilsson0000.000000.0000.0000.000
SverigeRobin Messing0000.000000.0000.0000.000
SverigeJohan Hyll0000.000000.0000.0000.000
SverigeMagnus Karlsson (-81)0000.000000.0000.0000.000
SverigeLars Jansson0000.000000.0000.0000.000
Ungdomsserien
SverigeChristoffer Selvin16162.6670162.6670.0002.667
SverigeRobin Norman422562.5452582.6362.6360.000
SverigeJohannes Stark16152.5000152.5000.0002.500
SverigeJakob Kraft16142.3331152.5000.0002.500
SverigeAndreas Runesson16132.1673162.6670.0002.667
SverigeAlexander Woentin16132.1671142.3330.0002.333
SverigeJesper Persson422381.7274421.9091.9090.000
SverigeKasper Ahvenainen16101.6670101.6670.0001.667
SverigeAlexander Rånge1351.667162.0000.0002.000
SverigeAnton Woss1351.667051.6670.0001.667
SverigeEmil Millberg420321.6006381.9001.9000.000
SverigeLinus Nyman1691.5003122.0000.0002.000
SverigeJonatan Grahn1461.500171.7500.0001.750
SverigeOskar Thulin1681.3332101.6670.0001.667
SverigeEric Ivarsson1681.3332101.6670.0001.667
SverigeJonathan Ejnermark2671.167291.5002.0001.000
SverigeSebastian Selvin1671.167071.1670.0001.167
SverigeAndreas Lindblom2881.000081.0001.0000.000
SverigePontus Didriksson1441.000261.5000.0001.500
SverigeJonas Karlsson21080.8002101.0000.5001.750
SverigeHugo Sandahl2640.667371.1670.0001.167
SverigeJacob Nilsson1640.667150.8330.0000.833
SverigeAndreas Svensson1320.667131.0000.0001.000
SverigeDaniel Halling1420.500020.5000.0000.500
SverigeFilip Nyberg1510.200010.2000.2000.000
Indywidualne mistrzostwa świata
AustralienRyan Sullivan16162.6670162.6670.0002.667
SverigeTony Rickardsson14102.5000102.5002.5000.000
TjeckienLukas Dryml16122.0000122.0002.0000.000
AustralienJason Lyons1482.000082.0000.0002.000
SverigeMikael Max17131.8570131.8570.0001.857
USAGreg Hancock16111.8330111.8330.0001.833
AustralienLeigh Adams1471.750071.7501.7500.000
TjeckienBohumil Brhel1351.667051.6670.0001.667
PolenKrzysztof Ciegelski1581.600081.6000.0001.600
DanmarkBjarne Pedersen1581.600081.6000.0001.600
PolenTomasz Gollob1461.500061.5001.5000.000
SverigeAndreas Jonsson1341.333041.3330.0001.333
PolenTomasz Bajerski1791.286091.2860.0001.286
DanmarkNicki Pedersen1451.250051.2501.2500.000
AustralienTodd Wiltshire1551.000051.0000.0001.000
DanmarkHans Andersen1331.000031.0000.0001.000
PolenRune Holta1331.000031.0001.0000.000
DanmarkRonni Pedersen1331.000031.0000.0001.000
AustralienJason Crump1331.000031.0001.0000.000
PolenPiotr Protasiewicz1221.000021.0001.0000.000
SverigePeter Karlsson1320.667020.6670.0000.667
StorbritannienScott Nicholls1210.500010.5000.0000.500
SverigeMagnus Zetterström1200.000000.0000.0000.000
StorbritannienLee Richardson1200.000000.0000.0000.000
Mecz towarzyski
SverigeFredrik Engman1263.000063.0003.0000.000
SverigeKim Nilsson16172.8330172.8332.8330.000
SverigeLinus Sundström28202.5001212.6252.6250.000
SverigeLudvig Lindgren1372.333182.6672.6670.000
SverigeAntonio Lindbäck28182.2500182.2503.0002.143
SverigeDaniel Henderson28151.8751162.0000.0002.000
PolenNorbert Kosciuch17131.8570131.8570.0001.857
SverigePontus Aspgren1231.500031.5000.0001.500
FinlandJooa Partanen1561.200281.6000.0001.600
SverigeRasmus Broberg2891.1252111.3751.3331.500
SverigeAnton Rosén2881.0002101.2501.3331.200
SverigeRobin Norman1551.000161.2001.2000.000
SverigeEric Andersson1551.000051.0001.0000.000
SverigeJoel Andersson1441.000261.5001.5000.000
SverigeRobin Törnqvist1441.000041.0000.0001.000
SverigeLinus Eklöf1210.500121.0000.0001.000
SverigeEmil Millberg1510.200120.4000.4000.000
SverigeAlexander Liljeqvist1510.200010.2000.0000.200
SverigeAndreas Westlund1200.000000.0000.0000.000
SverigeMagnus Zetterström0000.000000.0000.0000.000
LettlandMaksims Bogdanovs0000.000000.0000.0000.000
Mistrzostwa Szwecji
SverigeTony Rickardsson15153.0000153.0003.0000.000
SverigeFredrik Lindgren16172.8330172.8332.8330.000
SverigeMikael Max15142.8000142.8002.8000.000
SverigeAntonio Lindbäck16162.6670162.6670.0002.667
SverigeNiklas Klingberg15122.4000122.4002.4000.000
SverigeLinus Sundström16132.1670132.1670.0002.167
SverigeKim Nilsson17152.1430152.1432.1430.000
SverigeAndreas Jonsson211232.0910232.0912.6001.667
SverigeStefan Andersson15102.0000102.0000.0002.000
SverigeNiklas Karlsson1591.800091.8000.0001.800
FinlandTimo Lahti16101.6670101.6671.6670.000
SverigeMagnus Zetterström1581.600081.6000.0001.600
SverigeJoel Kling1691.500091.5001.5000.000
SverigeDavid Ruud1571.400071.4000.0001.400
SverigePeter Karlsson1571.400071.4000.0001.400
SverigeJacob Thorssell1561.200061.2000.0001.200
SverigePeter Nahlin1561.200061.2001.2000.000
SverigeTomas Jonasson1561.200061.2000.0001.200
SverigePontus Aspgren1561.200061.2000.0001.200
SverigeLudvig Lindgren1561.200061.2001.2000.000
SverigeStefan Dannö1561.200061.2000.0001.200
SverigeMathias Thörnblom1561.200061.2000.0001.200
SverigePeter I. Karlsson1551.000051.0000.0001.000
SverigeJoel Andersson1111.000011.0000.0001.000
SverigeFreddie Eriksson1540.800040.8000.0000.800
SverigeHenrik Gustafsson1530.600030.6000.6000.000
SverigeVictor Palovaara1530.600030.6000.6000.000
SverigeNiklas Aspgren1530.600030.6000.0000.600
SverigeMagnus Karlsson (-81)1530.600030.6000.6000.000
SverigeLinus Eklöf1510.200010.2000.2000.000
SverigePatrik Dybeck1510.200010.2000.2000.000
SverigeClaes Ivarsson1510.200010.2000.2000.000
Mistrzostwa Szwecji juniorów
SverigeJoel Andersson16152.5000152.5002.5000.000
SverigeFilip Hjelmland16142.3330142.3330.0002.333
SverigeKenny Wennerstam16142.3330142.3330.0002.333
SverigeJoel Kling16132.1670132.1670.0002.167
SverigeAlexander Woentin17152.1430152.1432.1430.000
SverigeJesper Persson16101.6670101.6670.0001.667
SverigeHenrik Bergström1571.400071.4000.0001.400
SverigeJohan Jensen1571.400071.4001.4000.000
SverigeJohannes Stark1571.400071.4001.4000.000
SverigeEmil Millberg1681.333081.3331.3330.000
SverigeAnton Karlsson1551.000051.0001.0000.000
SverigeWilliam Björling1551.000051.0000.0001.000
SverigeJonatan Grahn1551.000051.0000.0001.000
SverigeMartin Liljeqvist1540.800040.8000.8000.000
SverigeViktor Ohlsson1410.250010.2500.0000.250
SverigeTimothy Turesson1510.200010.2000.2000.000
SverigeAndreas Lindblom1100.000000.0000.0000.000
Konkurs dla młodzieży
SverigePhilip Hellström-Bängs15142.8000142.8002.8000.000
SverigeSebastian Selvin15142.8000142.8000.0002.800
SverigeHenrik Bergström15132.6000132.6002.6000.000
SverigeJesper Persson15122.4000122.4000.0002.400
SverigeElias Juhlén15112.2000112.2002.2000.000
SverigeAnton Woss15112.2000112.2000.0002.200
SverigeCasper Henriksson1581.600081.6001.6000.000
SverigeJacob Nilsson1581.600081.6001.6000.000
SverigeTimmie Eriksson1691.500091.5001.5000.000
SverigeMaximilian Belsing1681.333081.3330.0001.333
SverigeTimothy Turesson1671.167071.1670.0001.167
SverigeElliot Holm1540.800040.8000.8000.000
SverigeOscar Holstensson1530.600030.6000.0000.600
SverigeWilliam Hedengren1520.400020.4000.0000.400
SverigeAlbin Andersson1510.200010.2000.2000.000
SverigeHenrik Fernström1510.200010.2000.0000.200
Indywidualne mistrzostwa Europy juniorów
DanmarkPatrick Hansen15142.8000142.8000.0002.800
DanmarkFrederik Jakobsen15122.4000122.4002.4000.000
DanmarkMikkel B Andersen16142.3330142.3330.0002.333
SverigeJoel Andersson211242.1820242.1822.4002.000
SverigeKenny Wennerstam211242.1820242.1822.1820.000
SverigeFilip Hjelmland210202.0000202.0000.0002.000
SverigeAlexander Woentin210202.0000202.0001.2002.800
SverigeJoel Kling29171.8890171.8890.7502.800
DanmarkAndreas Lyager16111.8330111.8330.0001.833
DanmarkJonas Jeppesen16111.8330111.8330.0001.833
SverigeJohannes Stark26101.6670101.6670.0001.667
DanmarkTim Sørensen1581.600081.6001.6000.000
SverigeJohan Jensen1571.400071.4001.4000.000
SverigeAnton Karlsson1571.400071.4000.0001.400
SverigeHenrik Bergström2681.333081.3331.6000.000
SverigeEmil Millberg1561.200061.2001.2000.000
NorgeGlenn Moi1561.200061.2000.0001.200
SverigeJesper Persson1551.000051.0000.0001.000
NorgeLasse Fredriksen1551.000051.0001.0000.000
SverigeMartin Liljeqvist1551.000051.0000.0001.000
FinlandJooa Partanen1540.800040.8000.8000.000
SverigeAndreas Lindblom1540.800040.8000.8000.000
SverigeViktor Ohlsson1520.400020.4000.4000.000
FinlandHenri Ahlbom1510.200010.2000.2000.000
SverigeWilliam Björling1510.200010.2000.0000.200
NorgeEspen Sundvor1510.200010.2000.0000.200
SverigeOskar Rikardsson0000.000000.0000.0000.000
Elit B-Serien
SverigeLinus Sundström14112.7500112.7502.7500.000
SverigeMichael Teurnberg14112.7500112.7500.0002.750
SverigeRobin Törnqvist315402.6671412.7330.0002.733
SverigeJoel Larsson29242.6670242.6670.0002.667
SverigeNiklas Aspgren416422.6253452.8132.8130.000
SverigeJoel Kling315392.6000392.6000.0002.600
SverigeRasmus Broberg314352.5000352.5002.5000.000
FinlandTero Aarnio28202.5000202.5000.0002.500
SverigeAntonio Lindbäck314342.4294382.7142.5003.000
SverigeVictor Palovaara15122.4000122.4000.0002.400
SverigeFredrik Lindgren28192.3752212.6250.0002.625
SverigeLinus Eklöf29212.3332232.5560.0002.556
SverigeEric Andersson836832.3067902.5002.2803.000
SverigeViktor Bergström210232.3000232.3000.0002.300
SverigeSebastian Aldén314322.2860322.2862.2860.000
SverigePatrik Björk1492.2503123.0003.0000.000
FinlandJyri Palomäki1492.2502112.7500.0002.750
SverigePatrik Gustavsson1492.250092.2500.0002.250
SverigeDaniel Henderson315332.2000332.2000.0002.200
SverigeJohannes Stark15112.2000112.2000.0002.200
FinlandMika Loppi15112.2000112.2000.0002.200
SverigeJoakim Aspgren522482.18210582.6362.6252.667
SverigeFreddy Godlund29192.1110192.1110.0002.111
SverigeEric Åshede29182.0000182.0000.0002.000
SverigeMagnus Zetterström16122.0000122.0002.0000.000
SverigeRobert Ljungholm1482.000192.2500.0002.250
SverigeJohan Liljegren1482.000082.0000.0002.000
SverigeAnton Rosén210191.9001202.0002.0000.000
SverigePatrik Dybeck418341.8893372.0561.7002.500
SverigeDennis Blom418331.8335382.1112.1672.000
SverigeFilip Hjelmland210181.8000181.8000.0001.800
SverigeJohan Jensen1591.800091.8000.0001.800
SverigeAlexander Edberg1591.800091.8000.0001.800
SverigeDennis Kull418321.7788402.2222.2502.167
SverigeArnt Förland29161.7780161.7780.0001.778
SverigeMattias Karlsson (-74)28141.7501151.8750.0001.875
SverigeJonas Davidsson1471.750292.2500.0002.250
SverigeFredrik Antfolk28131.6251141.7500.0001.750
SverigeRobin Norman523361.5652381.6521.6520.000
SverigeJoakim Christensen29141.5561151.6670.0001.667
SverigeAlexander Johansson210151.5000151.5000.0001.500
SverigeNiklas Fridell28121.5003151.8750.0001.875
SverigeJohan Engman1461.500061.5000.0001.500
SverigePeter Larsson1461.500061.5000.0001.500
SverigeJonas Engdahl1461.500061.5000.0001.500
SverigeHenrik Tolkstam1461.500061.5000.0001.500
SverigeDennis Jonsson1571.4003102.0002.0000.000
SverigeOskar Thulin1571.400071.4000.0001.400
SverigeChristoffer Selvin1571.400071.4000.0001.400
SverigeTobias Messing28111.3756172.1250.0002.125
SverigeViktor Lockström28111.3750111.3750.0001.375
SverigeEmil Millberg311151.3641161.4551.4550.000
SverigePontus Herou312161.3334201.6671.6670.000
SverigeAdrian Bergqvist29121.3330121.3330.0001.333
SverigeJerry Magnusson1681.333081.3331.3330.000
SverigeRickard Karlsson1451.250271.7500.0001.750
SverigePierre Lekander1451.250051.2500.0001.250
SverigeSebastian Carlsson1561.200281.6001.6000.000
FinlandJari Mäkinen1561.200281.6000.0001.600
SverigeMartin Liljeqvist313151.1540151.1540.0001.154
SverigeDennis Fagerkrantz2991.000091.0000.0001.000
SverigeRikard Sedelius2771.000181.1431.3330.000
SverigeBenny Johansson1551.000051.0000.0001.000
SverigeAlexander Woentin1331.000031.0000.0001.000
SverigeAnton Karlsson1331.000031.0000.0001.000
SverigeFredrik Engman1221.000021.0000.0001.000
SverigeJonathan Ejnermark2540.800151.0000.0001.000
SverigeDaniel Westerlund314110.7861120.8570.0000.857
SverigeAlexander Liljeqvist2970.778070.7781.0000.500
SverigeTomas Messing1430.750141.0000.0001.000
SverigeAnders Agmell1430.750030.7500.0000.750
SverigeWilliam Björling1430.750030.7500.0000.750
SverigeHenrik Martinsson1430.750030.7500.0000.750
SverigeJimmy Owetz1430.750030.7500.0000.750
SverigePeter Ljung1430.750030.7500.0000.750
SverigeRobert Brinkmark1640.667040.6670.6670.000
SverigeViktor Flood2850.625270.8750.0000.875
SverigeMaksymilian Bogdanowicz21050.500050.5000.0000.500
SverigeMattias Lundin2840.500260.7500.0000.750
SverigeKenny Persson2630.500140.6670.0000.667
SverigeOskar Rikardsson1520.400020.4000.0000.400
SverigeAndreas Lindblom1520.400020.4000.0000.400
SverigePer-Lennart Lundgren2830.375030.3750.0000.375
SverigeAnders Sohlberg1410.250010.2500.0000.250
SverigeDaniel Halling1410.250010.2500.0000.250
SverigeMagnus Karlsson (-81)1410.250010.2500.0000.250
SverigeAndreas Lekander1410.250010.2500.0000.250
SverigeJimmy Walther1400.000000.0000.0000.000
SverigeFredrik Sirland1400.000000.0000.0000.000
SverigeMarcus Andersson (-84)1100.000000.0000.0000.000
SverigeJörgen Zetterberg0000.000000.0000.0000.000
SverigeMattias Trofast0000.000000.0000.0000.000
SverigePär Mårtensson0000.000000.0000.0000.000
SverigePontus Steen0000.000000.0000.0000.000
SverigePer-Ola Klasson0000.000000.0000.0000.000
SverigeMattias Gustavsson0000.000000.0000.0000.000
SverigePatrik Malmfeldt0000.000000.0000.0000.000
SverigePetter Gottberg0000.000000.0000.0000.000
SverigeMikael Wallgren0000.000000.0000.0000.000
SverigeEmil Borg0000.000000.0000.0000.000
FinlandPerttu Lahtinen0000.000000.0000.0000.000
SverigeFredrik Nilsson0000.000000.0000.0000.000
SverigeThomas Ljung0000.000000.0000.0000.000
SverigeAlexander Klarin0000.000000.0000.0000.000
SverigeJimmy Jansson0000.000000.0000.0000.000
FinlandErno Lahtinen0000.000000.0000.0000.000
SverigeMattias Nilsson0000.000000.0000.0000.000
SverigeJesper Lindroth0000.000000.0000.0000.000
SverigeJonas Henriksson0000.000000.0000.0000.000
SverigeHans Johansson0000.000000.0000.0000.000
SverigeJonas Storm0000.000000.0000.0000.000
U1 Serien
SverigeEmil Millberg210292.9000292.9002.9000.000
SverigeChristoffer Selvin15142.8000142.8000.0002.800
SverigeAlexander Woentin210272.7000272.7000.0002.700
SverigeJesper Persson525672.6800672.6802.6800.000
SverigeJakob Kraft15132.6001142.8000.0002.800
SverigeGustav Grahn210242.4000242.4000.0002.400
SverigeJonatan Grahn420442.2000442.2000.0002.200
SverigeFilip Hjelmland15112.2000112.2000.0002.200
SverigePhilip Hellström-Bängs525522.0800522.0802.0800.000
SverigeHenrik Bergström315312.0671322.1330.0002.133
SverigeEmil Albrechtsen15102.0001112.2000.0002.200
SverigeOscar Holstensson315291.9330291.9331.9330.000
SverigeAnton Karlsson210191.9000191.9000.0001.900
SverigeSebastian Selvin210181.8002202.0000.0002.000
SverigeElias Juhlén1591.800091.8001.8000.000
SverigeWilliam Bäckström1591.800091.8000.0001.800
SverigeTimmie Eriksson210171.7000171.7000.0001.700
SverigeAnton Woss420321.6002341.7000.0001.700
SverigeWilliam Björling210161.6000161.6000.0001.600
SverigeCasper Henriksson210161.6000161.6000.0001.600
SverigeJoakim Christensen1581.6003112.2000.0002.200
SverigeJonathan Ejnermark1581.600191.8000.0001.800
SverigeEric Ivarsson210151.5002171.7000.0001.700
SverigeNoel Wahlqvist420281.4001291.4500.0001.450
SverigeNoel Eriksson210141.4000141.4000.0001.400
SverigeAlexandra Svensson1571.400291.8000.0001.800
SverigeLudvig Selvin1571.400181.6000.0001.600
SverigeTimothy Turesson1571.400181.6000.0001.600
SverigeWilliam Hedengren1571.400071.4000.0001.400
SverigeLukas Woentin210131.3000131.3000.0001.300
SverigeAleks Lundquist315171.1330171.1331.1330.000
SverigeAndreas Svensson210101.0002121.2000.0001.200
SverigeTheo Johansson2771.000071.0000.0001.000
SverigeAxl Lindborg1551.000161.2000.0001.200
SverigeNiclas Eisel21090.900090.9000.0000.900
SverigeGottfrid Erlandsson315120.8000120.8000.0000.800
SverigePhilip Olofsson315100.6670100.6670.0000.667
SverigeMax Ruthström1530.600030.6000.0000.600
SverigeAlexander Rånge1530.600030.6000.0000.600
SverigeEdwin Pohjantähti1530.600030.6000.0000.600
SverigeSonny Karlsson1530.600030.6000.0000.600
SverigeFabian Kvarnevång1630.500030.5000.0000.500
SverigeSebastian Nyström1210.500010.5000.0000.500
SverigeVilgot Erlandsson31570.467070.4670.0000.467
SverigeJoel Strid31560.400060.4000.0000.600
Konkurs indywidualny
SverigeAntonio Lindbäck17182.5710182.5712.5710.000
SverigeJoel Larsson16152.5000152.5002.5000.000
SverigeEric Andersson17162.2860162.2862.2860.000
SverigeAnton Rosén16132.1670132.1672.1670.000
DanmarkKasper Lykke Nielsen16132.1670132.1670.0002.167
AustralienJustin Sedgmen16132.1670132.1672.1670.000
LettlandAndzejs Lebedevs17152.1430152.1432.1430.000
SverigeJoel Andersson17142.0000142.0000.0002.000
LettlandMaksims Bogdanovs16122.0000122.0000.0002.000
FinlandNike Lunna212221.8330221.8331.8330.000
SverigeDaniel Henderson211201.8180201.8181.8180.000
SverigeAlexander Edberg16101.6670101.6671.6670.000
SverigeTed Hagansbo17111.5710111.5710.0001.571
SverigeDennis Jonsson1231.500031.5000.0001.500
SverigeLudvig Lindgren1571.400071.4001.4000.000
SverigeJohn Lindman1571.400071.4001.4000.000
SverigeChristian Agö1681.333081.3330.0001.333
SverigeFredrik Engman1561.200061.2000.0001.200
SverigeRicky Kling210111.1000111.1000.0001.100
SverigeAndreas Westlund210101.0000101.0001.0001.000
SverigeRasmus Broberg1551.000051.0000.0001.000
DanmarkPatrick Lykke Nielsen1540.800040.8000.0000.800
SverigeAlexander Liljeqvist1540.800040.8000.0000.800
SverigeMartin Liljeqvist1530.600030.6000.0000.600
SverigeFreddie Broms1520.400020.4000.0000.400
SverigeHenrik Karlsson1520.400020.4000.4000.000
SverigeRobin Norman1520.400020.4000.4000.000
SverigePontus Högberg1400.000000.0000.0000.000
Division 2
SverigeSebastian Aldén14123.0000123.0003.0000.000
SverigeRikard Sedelius14112.7500112.7500.0002.750
SverigeDennis Blom14102.5001112.7502.7500.000
SverigePontus Herou1482.000192.2502.2500.000
SverigeDaniel Westerlund1471.750182.0002.0000.000
SverigeMartin Andersson1471.750182.0000.0002.000
SverigeAnders Johansson1471.750071.7500.0001.750
SverigePeter Svensson1471.750071.7500.0001.750
SverigeJohan Nord1461.500171.7500.0001.750
SverigeJonny Ivarsson1441.000151.2501.2500.000
SverigePatrik Eriksson1441.000151.2500.0001.250
SverigeJesper Brolin1430.750141.0000.0001.000
SverigeLennart Johansson1520.400020.4000.0000.400
SverigeMikael Haglund1310.333010.3330.0000.333
SverigeTorbjörn Håkansson1410.250010.2500.0000.250
SverigePer-Lennart Lundgren0000.000000.0000.0000.000
SverigeEric Andersson0000.000000.0000.0000.000
SverigePatrik Sohlberg0000.000000.0000.0000.000
SverigeFredrik Antfolk0000.000000.0000.0000.000
SverigeAndreas Lekander0000.000000.0000.0000.000
SverigeThomas Björnlund0000.000000.0000.0000.000
SverigeJoakim Aspgren0000.000000.0000.0000.000
SverigeBenny Hörstedt0000.000000.0000.0000.000
SverigeTomas Karlsson0000.000000.0000.0000.000
SverigeKalle Lindgren0000.000000.0000.0000.000
SverigeKim Diop0000.000000.0000.0000.000
SverigeFredrik Johansson0000.000000.0000.0000.000
SverigeJonas Björk0000.000000.0000.0000.000
SverigeDennis Kull0000.000000.0000.0000.000
SverigeMalcom Filipsson0000.000000.0000.0000.000
SverigeRickard Nyberg0000.000000.0000.0000.000
SverigeOscar Fyhrman0000.000000.0000.0000.000
250cc-Serien
SverigePhilip Hellström-Bängs15153.0000153.0003.0000.000
SverigeNoel Wahlqvist15122.4002142.8000.0002.800
SverigeAlexander Jacobsson Sundqvist15122.4000122.4000.0002.400
SverigeCasper Henriksson15112.2003142.8000.0002.800
SverigeWilliam Hedengren15112.2000112.2000.0002.200
SverigeAvon Van Dyck1591.800091.8000.0001.800
NorgeThorstein Pettersen1551.000051.0000.0001.000
SverigeVilgot Erlandsson1540.800371.4000.0001.400
SverigeGottfrid Erlandsson1540.800261.2000.0001.200
SverigeMaximilian Belsing1540.800151.0000.0001.000
SverigeAleks Lundquist1530.600140.8000.8000.000
SverigeEmil Nilsson1500.000000.0000.0000.000
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
07/05 (19:00)Elitserien | Masarna - Kumla IndianernaAvesta Motorstadion126033 - 57
19/05 (13:00)Division 1 | AvestaAvesta Motorstadion227Wyniki
21/05 (19:00)Elitserien | Masarna - DackarnaAvesta Motorstadion163753 - 37
06/06 (19:00)Elitserien | Masarna - Vetlanda SpeedwayAvesta Motorstadion190332 - 58
18/06 (19:00)Elitserien | Masarna - LejonenAvesta Motorstadion79039 - 51
02/07 (19:00)Elitserien | Masarna - VästervikAvesta Motorstadion179645 - 45
01/08 (19:00)Elitserien | Masarna - RospiggarnaAvesta Motorstadion285357 - 33
03/08 (14:00)Division 1 | AvestaAvesta MotorstadionWyniki
13/08 (19:00)Elitserien | Masarna - Eskilstuna SmedernaAvesta Motorstadion306442 - 48
15/08 (20:30)Elitserien | Masarna - PiraternaAvesta Motorstadion208546 - 44
25/08 (14:00)Division 1 | AvestaAvesta Motorstadion272Wyniki