Belle Vue Stadium

Gorton | Wielka
DataKonkurencjaBiegZawodnicyCzasPrędkość
2014-09-01The PremiershipHeat 1Matej Zagar58.4 sek70.3 km/h
2014-09-01The PremiershipHeat 3Craig Cook59.2 sek69.3 km/h
2014-07-16The PremiershipHeat 6Chris Harris59.6 sek68.9 km/h
2014-09-01The PremiershipHeat 6Hans Andersen59.7 sek68.7 km/h
2014-07-16The PremiershipHeat 1Matej Zagar59.7 sek68.7 km/h
2014-07-16The PremiershipHeat 3Craig Cook60.0 sek68.4 km/h
2017-04-14The PremiershipHeat 3Kenneth Bjerre60.1 sek68.3 km/h
2014-09-01The PremiershipHeat 10Chris Harris60.1 sek68.3 km/h
2017-04-14The PremiershipHeat 1Kyle Howarth60.1 sek68.3 km/h
2014-09-01The PremiershipHeat 13Matej Zagar60.1 sek68.3 km/h
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
The Premiership
USABilly Hamill15142.8001153.0000.0003.000
AustralienJason Crump623642.7830642.7832.7830.000
StorbritannienMark Loram28222.7500222.7500.0002.750
AustralienLeigh Adams213352.6920352.6920.0002.692
SverigeMikael Max313322.4621332.5380.0002.538
USAGreg Hancock28192.3752212.6250.0002.625
StorbritannienJoe Screen27162.2861172.4292.4002.500
SverigeFreddie Eriksson15112.2001122.4000.0002.400
SverigeAndreas Jonsson521462.1901472.2382.7502.118
DanmarkKenneth Bjerre16761652.17161712.2502.5421.750
SverigeJimmy Nilsen630652.1671662.2002.2000.000
StorbritannienTai Woffinden418392.1672412.2780.0002.278
AustralienDarcy Ward311232.0912252.2730.0002.273
SlovenienMatej Zagar572495172.076435602.2492.2490.000
PolenKrzysztof Kasprzak421432.0481442.0950.0002.095
DanmarkHans Andersen12591192.01761252.1190.0002.119
DanmarkBrian Andersen210202.0001212.1000.0002.100
SverigeTony Rickardsson15102.0001112.2000.0002.200
AustralienRohan Tungate271292571.992272842.2022.2192.152
AustralienJason Doyle944861.9553892.0230.0002.023
AustralienTroy Batchelor14651271.954131402.1543.0002.083
AustralienJason Lyons13581131.94871202.0692.0690.000
StorbritannienCraig Cook833797341.937708042.1212.1210.000
AustralienMax Fricke482174181.926314492.0692.0662.250
SverigeFredrik Lindgren1050961.920101062.1200.0002.120
StorbritannienPaul Hurry311211.9091222.0000.0002.000
StorbritannienRobert Lambert733621.8796682.0610.0002.061
DanmarkNiels Kristian Iversen735651.8577722.0571.5002.129
StorbritannienAndy Smith627501.8524542.0002.0000.000
DanmarkBrian Karger623421.8263451.9571.9570.000
AustralienChris Holder734621.8245671.9710.0001.971
DanmarkJesper Bruun Monberg311201.8183232.0910.0002.091
DanmarkKenni Larsen210181.8002202.0000.0002.000
StorbritannienJason Garrity943771.7911781.8141.0001.946
AustralienJack Holder418321.7784362.0000.0002.000
SverigePeter Karlsson835621.7717691.9710.0001.971
StorbritannienScott Nicholls542494371.755514881.9602.0281.529
StorbritannienCarl Stonehewer211191.7272211.9091.9090.000
AustralienBrady Kurtz628481.7142501.7862.5001.667
AustralienDavid Watt521361.7142381.8100.0001.810
FrankrikeDavid Bellego420341.7001351.7500.0001.750
DanmarkPeter Kildemand732541.6884581.8130.0001.813
StorbritannienChris Louis212201.6672221.8330.0001.833
StorbritannienDavid Howe312201.6671211.7500.0001.750
DanmarkMads Korneliussen29151.6671161.7780.0001.778
StorbritannienDaniel King1256931.66171001.7862.1431.667
StorbritannienDaniel Bewley211031701.650241941.8831.8830.000
TysklandErik Riss314231.6433261.8572.6001.444
StorbritannienSteven Worrall522363871.640554421.8731.8352.208
DanmarkLasse Bjerre629471.6214511.7591.5792.100
SverigeMagnus Zetterström1460971.61781051.7501.8001.200
AustralienSam Masters840641.6004681.7000.0001.700
PolenPrzemyslaw Pawlicki210161.6000161.6000.0001.600
TysklandMartin Smolinski1581.6003112.2000.0002.200
AustralienRyan Sullivan212191.5834231.9170.0001.917
AustralienJosh Grajczonek261101741.582201941.7641.7581.771
AustralienDakota North1054851.5749941.7411.7501.738
StorbritannienDavid Norris27111.5711121.7141.0002.667
StorbritannienChris Harris15651021.569141161.7852.2311.673
StorbritannienJoe Jacobs17711111.563161271.7891.8211.250
PolenKrzysztof Ciegelski29141.5561151.6670.0001.667
DanmarkMichael Palm Toft21941461.553141601.7021.6291.844
Nya ZeelandBradley Wilson-Dean311171.5452191.7270.0001.727
DanmarkMikkel Bech313201.5380201.5380.0001.538
StorbritannienSimon Stead521321.5242341.6192.0001.333
AustralienJustin Sedgmen730451.5006511.7001.7141.667
PolenTobiasz Musielak520301.5001311.5500.0001.550
NorgeLars Gunnestad1461.5004102.5000.0002.500
StorbritannienGary Havelock1461.500392.2500.0002.250
PolenJaroslaw Hampel1461.500171.7500.0001.750
DanmarkJonas Jeppesen1461.500061.5000.0001.500
DanmarkPatrick Hougaard937551.4866611.6492.0001.480
StorbritannienJoshua Auty736531.4726591.6390.0001.639
DanmarkBjarne Pedersen522321.4551331.5000.0001.500
StorbritannienRichard Worrall371552251.452292541.6391.6881.235
AustralienNick Morris1354761.4079851.5740.0001.574
SverigeJoonas Kylmäkorpi625351.4005401.6000.0001.600
TysklandKai Huckenbeck415211.4003241.6000.0001.600
AustralienMikey Dyer310141.4003171.7002.0001.500
AustralienKevin Doolan210141.4002161.6001.8001.400
PolenSebastian Ulamek1571.400181.6000.0001.600
USASam Ermolenko623321.3916381.6521.7371.250
TysklandKevin Wölbert1564881.375171051.6411.6410.000
FinlandTimo Lahti416221.3751231.4380.0001.438
StorbritannienRichard Lawson1046631.3706691.5000.0001.500
SverigeLudvig Lindgren314191.3575241.7140.0001.714
FinlandKauko Nieminen835471.3438551.5711.5710.000
FinlandKaj Laukkanen833441.3336501.5151.5150.000
FrankrikeDimitri Berge318241.3332261.4441.4440.000
PolenPiotr Pawlicki29121.3331131.4440.0001.444
StorbritannienScott Robson1681.3332101.6671.6670.000
TjeckienZdenek Tesar1681.333191.5000.0001.500
TjeckienAntonín Šváb1341.333151.6670.0001.667
StorbritannienDanny Bird1341.333151.6670.0001.667
StorbritannienBenjamin Barker419251.3164291.5260.0001.526
PolenAdam Skornicki519251.3163281.4740.0001.474
PolenArtur Mroczka726341.3081351.3461.3460.000
StorbritannienLewis Bridger523301.3042321.3910.0001.391
AustralienTyron Proctor520261.3002281.4000.0001.400
StorbritannienKyle Newman731401.2907471.5160.0001.516
StorbritannienJeremy Doncaster2791.2862111.5710.0001.571
AustralienJye Ethridge833421.27310521.5761.6001.333
DanmarkStefan Nielsen271101391.264281671.5181.5241.429
PolenMaciej Janowski731391.2584431.3870.0001.387
DanmarkNicklas Porsing520251.2502271.3500.0001.350
StorbritannienOliver Greenwood28101.2501111.3751.2501.500
PolenRobert Miskowiak1451.250051.2500.0001.250
PolenMichal Szczepaniak1451.250051.2500.0001.250
StorbritannienLee Richardson1451.250051.2500.0001.250
StorbritannienKyle Howarth1250621.2402641.2800.0001.280
AustralienRory Schlein1460741.2337811.3500.0001.350
DanmarkUlrich Östergaard730371.2335421.4001.4000.000
DanmarkKenneth Kruse Hansen418221.2224261.4440.0001.444
DanmarkThomas Jörgensen418221.2223251.3890.0001.389
AustralienCameron Heeps418221.2223251.3891.4001.385
AustralienCraig Boyce29111.2220111.2220.0001.222
StorbritannienCharles Wright1044531.2053561.2730.0001.273
AustralienSteve Johnston210121.2003151.5000.0001.500
AustralienCameron Woodward1561.200281.6000.0001.600
DanmarkJesper Olsen1561.200061.2001.2000.000
AustralienTodd Wiltshire1561.200061.2000.0001.200
PolenMateusz Szczepaniak311131.1821141.2730.0001.273
SverigeJacob Thorssell1252611.1735661.2690.0001.269
StorbritannienStuart Robson835411.1717481.3710.0001.371
PolenPiotr Swiderski2671.167181.3330.0001.333
StorbritannienTom Perry313151.1541161.2310.0001.231
StorbritannienLewis Kerr834391.1478471.3820.0001.382
TjeckienVaclav Milik314161.1430161.1430.0001.143
DanmarkJan Graversen2781.143191.2861.0001.667
PolenDamian Drozdz836411.13911521.4441.4440.000
AustralienJake Allen315171.1332191.2670.0001.267
AustralienMark Lemon2891.1252111.3750.7502.000
USARicky Wells1042471.1196531.2620.0001.262
StorbritannienEdward Kennett628311.1071321.1430.0001.143
StorbritannienPaul Starke1148531.10416691.4381.3531.484
StorbritannienNeil Collins729321.1036381.3101.3100.000
DanmarkNicolai Klindt625271.0800271.0800.0001.080
StorbritannienJoshua Bates 526281.0771291.1150.0001.115
SverigeLinus Sundström417181.0594221.2940.0001.294
StorbritannienLewis Rose520211.0504251.2500.0001.250
SverigeKim Nilsson732331.0315381.1880.0001.188
TjeckienAles Dryml1247471.00012591.2551.3330.875
AustralienAaron Summers732321.0003351.0940.0001.094
PolenKacper Woryna418181.0004221.2220.0001.222
SverigeSimon Gustafsson312121.0001131.0830.0001.083
LettlandAndzejs Lebedevs1551.000161.2000.0001.200
DanmarkNikolaj Busk Jakobsen1441.000261.5000.0001.500
PolenKrystian Pieszczek1441.000041.0000.0001.000
StorbritannienHugh Skidmore1441.000041.0000.0001.000
DanmarkTom P Madsen1441.000041.0000.0001.000
AustralienCraig Watson1441.000041.0000.0001.000
StorbritannienDean Barker1221.000131.5000.0001.500
StorbritannienShaun Tacey1221.000021.0001.0000.000
StorbritannienAdam Ellis1044420.9553451.0230.0001.023
UngernMatej Ferjan622210.9553241.0911.0561.250
PolenSzymon Wozniak314130.9292151.0710.0001.071
SverigeTomas Jonasson311100.9090100.9090.0000.909
StorbritannienDaniel Halsey3980.8895131.4440.0001.444
SverigeDaniel Nermark2980.8893111.2220.0001.222
StorbritannienZach Wajtknecht417150.8825201.1760.0001.176
StorbritannienCarl Wilkinson2870.875291.1251.0001.250
StorbritannienAshley Birks2870.875181.0000.0001.000
PolenGrzegorz Walasek3870.875070.8750.0000.875
StorbritannienJames Sarjeant728240.8575291.0360.0001.036
StorbritannienEllis Perks314120.8571130.9290.8001.000
USARyan Fisher2760.857060.8570.0000.857
PolenTomasz Jedrzejak312100.8331110.9170.9170.000
StorbritannienMax Clegg941340.8292360.8780.0000.878
SverigeHenrik Gustafsson416130.8133161.0001.0000.000
StorbritannienWayne Carter620160.8005211.0501.0500.000
StorbritannienRobert Mear21080.800190.9000.0000.900
PolenGrzegorz Zengota518140.7781150.8330.0000.833
PolenKacper Gomolski517130.7654171.0000.0001.000
StorbritannienLee Complin31290.7502110.9170.9170.000
TjeckienLukas Dryml31290.7501100.8330.0000.833
AustralienRobert Branford31290.7501100.8330.0000.833
PolenKrzysztof Buczkowski2860.750281.0000.0001.000
DanmarkJonas B Andersen1430.750251.2500.0001.250
PolenArtur Pietrzyk1430.750141.0000.0001.000
FinlandNike Lunna1430.750141.0000.0001.000
AustralienTodd Kurtz1430.750030.7500.0000.750
AustralienTravis McGowan2750.714160.8570.0001.500
StorbritannienSimon Lambert726180.6923210.8080.5000.944
StorbritannienAndrew Appleton2640.667150.8330.0000.833
StorbritannienSavalas Clouting2640.667040.6670.0000.667
SverigeStefan Andersson1320.667241.3330.0001.333
StorbritannienConnor Mountain1320.667131.0000.0001.000
StorbritannienColin White1320.667131.0000.0001.000
DanmarkJan Andersen1320.667020.6670.0000.667
StorbritannienJason Bunyan2850.625270.8750.0000.875
StorbritannienLee Payne1556340.6078420.7500.7920.000
DanmarkMorten Risager1530.600140.8000.0000.800
FinlandTero Aarnio1530.600140.8000.8000.000
StorbritannienMatthew Williamson21160.545060.5450.0000.545
StorbritannienAshley Morris724120.5003150.6250.0000.625
StorbritannienJames Shanes31050.500160.6000.0000.600
StorbritannienBen Reade31050.500160.6000.6000.000
StorbritannienBen Hopwood2630.500030.5000.0000.500
SverigeAnders Mellgren1420.500130.7500.0000.750
StorbritannienLewis Blackbird1420.500130.7500.0000.750
StorbritannienDanny Ayres1420.500130.7500.0000.750
DanmarkKasper Andersen1420.500130.7500.0000.750
StorbritannienNathan Greaves621100.4762120.5710.5000.588
StorbritannienJack Smith1659270.4589360.6100.6790.000
TysklandMark Riss41560.400170.4670.4670.000
StorbritannienBen Morley31040.400150.5000.0000.500
AustralienShane Parker2830.375140.5000.0000.500
PolenNorbert Kosciuch1310.333120.6670.0000.667
ÖsterrikeDaniel Gappmaier1310.333010.3330.3330.000
StorbritannienWayne Broadhurst1310.333010.3330.0000.333
SverigeEmil Kramer1310.333010.3330.0000.333
SverigePeter Ljung1410.250010.2500.0000.250
StorbritannienRichard Hall1510.200010.2000.0000.200
StorbritannienLee Smethills2610.167010.1670.1670.000
StorbritannienBlair Scott2500.000000.0000.0000.000
StorbritannienAdam Roynon1400.000000.0000.0000.000
StorbritannienGrant MacDonald1300.000000.0000.0000.000
StorbritannienRobert Shuttleworth1300.000000.0000.0000.000
StorbritannienMark Burrows1300.000000.0000.0000.000
StorbritannienAndrew Tully1300.000000.0000.0000.000
StorbritannienJamie Smith1300.000000.0000.0000.000
ItalienNicolas Covatti1300.000000.0000.0000.000
PolenPiotr Protasiewicz0000.000000.0000.0000.000
PolenPawel Przedpelski0000.000000.0000.0000.000
National League
StorbritannienJoe Jacobs15153.0000153.0003.0000.000
StorbritannienDaniel Bewley10511462.86311472.8822.8820.000
StorbritannienDrew Kemp15132.6000132.6000.0002.600
StorbritannienDanny Ayres315382.5331392.6000.0002.600
StorbritannienMatthew Williamson10501252.50001252.5002.5332.200
StorbritannienJames Shanes211272.4551282.5450.0002.545
StorbritannienAdam Roynon210242.4000242.4000.0002.400
StorbritannienAshley Morris15122.4000122.4000.0002.400
StorbritannienJack Smith211052472.35292562.4382.4392.429
StorbritannienZach Wajtknecht16142.3330142.3330.0002.333
StorbritannienLee Payne12551262.29171332.4182.4180.000
AustralienMitchell Davey314322.2861332.3570.0002.357
StorbritannienLeon Flint17162.2860162.2860.0002.286
StorbritannienThomas Bacon525552.2001562.2400.0002.240
StorbritannienMark Baseby15112.2000112.2000.0002.200
StorbritannienBen Wilson837772.0815822.2162.2732.133
StorbritannienKyle Bickley17831712.060231942.3372.3370.000
StorbritannienTom Perry12551102.00071172.1272.1951.929
StorbritannienLee Dicken1482.000192.2500.0002.250
StorbritannienDaniel Phillips315291.9332312.0672.2502.000
StorbritannienGeorge Wood210191.9001202.0000.0002.000
StorbritannienNathan Greaves524451.8751461.9171.9231.909
StorbritannienJack Parkinson-Blackburn420361.8005412.0500.0002.050
StorbritannienJake Knight210181.8000181.8000.0001.800
StorbritannienConnor Mountain210181.8000181.8000.0001.800
StorbritannienRyan Burton1591.8001102.0000.0002.000
StorbritannienLiam Carr314251.7862271.9292.6001.556
StorbritannienJon Armstrong1046821.7835871.8912.0911.708
StorbritannienJosh Bailey29161.7781171.8890.0001.889
StorbritannienJack Thomas29161.7780161.7780.0001.778
StorbritannienRobert Shuttleworth16771351.753141491.9351.9441.800
AustralienRobert Branford316281.7501291.8130.0001.813
StorbritannienTom Brennan28141.7500141.7500.0001.750
StorbritannienDanyon Hume1471.750182.0000.0002.000
StorbritannienLuke Bowen1471.750071.7501.7500.000
StorbritannienNathan Stoneman316271.6882291.8130.0001.813
StorbritannienBen Woodhull1144691.56811801.8181.8180.000
StorbritannienBen Morley315231.5331241.6000.0001.600
StorbritannienDarryl Ritchings1461.500061.5000.0001.500
StorbritannienBen Hopwood417251.4713281.6470.0001.647
StorbritannienJames Cockle313191.4620191.4620.0001.462
StorbritannienTom Woolley1359861.45810961.6271.5711.900
StorbritannienMax Clegg314201.4292221.5710.0001.571
USAScott Campos210141.4001151.5000.0001.500
StorbritannienJason Edwards210141.4001151.5000.0001.500
StorbritannienDaniel Greenwood1571.400071.4000.0001.400
StorbritannienTony Atkin312151.2503181.5000.0001.500
StorbritannienJordan Jenkins28101.2503131.6250.0001.625
StorbritannienSteve Boxall1451.250051.2500.0001.250
StorbritannienJoe Lawlor1875901.200151051.4001.5560.583
StorbritannienRyan Blacklock1561.200061.2000.0001.200
StorbritannienBenji Compton1561.200061.2000.0001.200
StorbritannienDavid Wallinger211131.1821141.2730.0001.273
StorbritannienAndy Mellish2081951.173211161.4321.4320.000
StorbritannienLuke Priest312141.1673171.4171.2501.500
StorbritannienLuke Woodhull1040451.12518631.5751.5750.000
StorbritannienGeorge Hunter210111.1001121.2000.0001.200
StorbritannienLuke Harris211121.0913151.3640.0001.364
StorbritannienPaul Bowen727281.0375331.2221.3480.500
StorbritannienConnor Coles315151.0003181.2000.0001.200
StorbritannienAlfie Bowtell2991.0003121.3330.0001.333
StorbritannienHenry Atkins2991.0001101.1110.0001.111
StorbritannienAnders Rowe2881.0002101.2500.0001.250
StorbritannienCharlie Brooks1551.000271.4000.0001.400
StorbritannienLuke Clifton1441.000261.5000.0001.500
StorbritannienLee Smart1441.000041.0000.0001.000
StorbritannienRichard Andrews315140.9335191.2670.0001.267
StorbritannienLayne Cupitt313110.8461120.9230.0000.923
StorbritannienTaylor Hampshire314110.7863141.0000.0001.000
StorbritannienAlex Spooner316120.7501130.8130.0000.813
Nya ZeelandBradley Andrews31290.7503121.0000.0001.000
StorbritannienDanny Verge31290.7501100.8330.0000.833
StorbritannienSam Woolley2860.750391.1251.7500.500
StorbritannienAdam Extance1430.750251.2500.0001.250
StorbritannienLuke Ruddick1430.750141.0000.0001.000
StorbritannienSam Beebe1430.750141.0000.0001.000
StorbritannienConnor Locke1430.750141.0000.0001.000
StorbritannienDavid Morgan1430.750141.0000.0001.000
StorbritannienJosh Embleton1430.750030.7500.0000.750
StorbritannienKean Dicken938270.7114310.8160.8160.000
StorbritannienJamie Halder317120.7062140.8240.0000.824
StorbritannienDavid Holt831200.6455250.8060.8060.000
StorbritannienPaul Burnett2950.556270.7780.0000.778
StorbritannienRyan Kinsley2950.556160.6670.0000.667
StorbritannienCallum Walker31260.500170.5830.0000.583
AustralienMatthew Marson1420.500130.7500.0000.750
StorbritannienDale Lamb1420.500020.5000.0000.500
StorbritannienShelby Rutherford31360.462390.6920.0000.692
StorbritannienCharley Powell31150.455160.5450.0000.545
StorbritannienConor Dwyer21040.400370.7000.0000.700
StorbritannienCorban Pavitt1520.400020.4000.0000.400
StorbritannienSam Woods2830.375030.3750.0000.375
StorbritannienChris Widman31240.333040.3330.0000.333
StorbritannienAaron Butcher1310.333010.3330.0000.333
StorbritannienBen Basford2720.286020.2860.0000.286
StorbritannienKelsey Dugard31130.273250.4550.0000.455
StorbritannienLee Geary31130.273140.3640.0000.364
StorbritannienJamie Sealey1410.250120.5000.0000.500
StorbritannienDaniel Halsey1410.250010.2500.0000.250
StorbritannienMatt Saul1410.250010.2500.0000.250
StorbritannienBen Rathbone1410.250010.2500.2500.000
StorbritannienJoe Alcock1510.200010.2000.0000.200
StorbritannienJamie Couzins1510.200010.2000.0000.200
Nya ZeelandRyan Terry-Daley2610.167010.1670.0000.167
StorbritannienRyan MacDonald2610.167010.1670.0000.167
StorbritannienMacauley Leek2710.143120.2860.0000.286
StorbritannienShaun Tedham31110.091010.0910.0000.091
StorbritannienLewis Whitmore2700.000000.0000.0000.000
StorbritannienKieron Douglas1500.000000.0000.0000.000
StorbritannienMatthew Bates1400.000000.0000.0000.000
StorbritannienNick Laurence1400.000000.0000.0000.000
StorbritannienCarl Basford1400.000000.0000.0000.000
StorbritannienDavid Speight1300.000000.0000.0000.000
StorbritannienWilliam O Keefe1300.000000.0000.0000.000
StorbritannienJames Purchase0000.000000.0000.0000.000
StorbritannienDavid Mason0000.000000.0000.0000.000
StorbritannienTom Stokes0000.000000.0000.0000.000
National KOC
StorbritannienTony Atkin1393.000093.0000.0003.000
StorbritannienThomas Bacon15142.8000142.8000.0002.800
StorbritannienMatthew Williamson1382.667082.6672.6670.000
StorbritannienBen Hopwood1382.667082.6670.0002.667
StorbritannienBen Wilson1372.333072.3330.0002.333
StorbritannienNathan Greaves1492.2501102.5002.5000.000
StorbritannienJack Smith15102.0002122.4000.0002.400
StorbritannienDanyon Hume15102.0000102.0000.0002.000
StorbritannienDaniel Bewley28151.8750151.8751.8750.000
StorbritannienLee Payne28141.7500141.7501.7500.000
StorbritannienDaniel Phillips1341.333151.6670.0001.667
StorbritannienTom Perry1451.250051.2500.0001.250
StorbritannienDavid Holt2781.143191.2861.2860.000
StorbritannienTom Woolley2881.000191.1251.1250.000
StorbritannienRobert Shuttleworth2771.000181.1431.1430.000
StorbritannienJack Parkinson-Blackburn1441.000151.2500.0001.250
StorbritannienDaniel Halsey1430.750141.0000.0001.000
StorbritannienDavid Morgan1430.750030.7500.0000.750
StorbritannienShaun Tedham1430.750030.7500.0000.750
StorbritannienDarryl Ritchings1420.500130.7500.0000.750
StorbritannienAndy Mellish1420.500020.5000.5000.000
StorbritannienPaul Burnett1210.500010.5000.0000.500
StorbritannienJoe Lawlor1310.333120.6670.6670.000
Mecz Towarzyski
StorbritannienDaniel Bewley15132.6002153.0003.0000.000
AustralienRohan Tungate1492.2501102.5002.5000.000
StorbritannienCraig Cook1492.250092.2502.2500.000
AustralienMax Fricke15112.2002132.6002.6000.000
PolenKrzysztof Kasprzak17142.0001152.1430.0002.143
StorbritannienCharles Wright1471.7503102.5002.5000.000
AustralienJye Ethridge1461.500171.7501.7500.000
StorbritannienChris Harris1451.250161.5000.0001.500
StorbritannienScott Nicholls1551.000051.0000.0001.000
StorbritannienPaul Starke1441.000151.2501.2500.000
AustralienAaron Summers1530.600030.6000.0000.600
DanmarkNikolaj Busk Jakobsen1520.400130.6000.0000.600
StorbritannienMax Clegg1520.400020.4000.0000.400
StorbritannienEdward Kennett0000.000000.0000.0000.000
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii
StorbritannienRobert Lambert213342.6150342.6153.0002.286
StorbritannienCraig Cook318432.3890432.3892.3332.417
StorbritannienDaniel Bewley17152.1430152.1432.1430.000
StorbritannienDaniel King317342.0000342.0002.0000.000
StorbritannienScott Nicholls318341.8890341.8890.0001.889
AustralienRory Schlein212221.8330221.8331.8001.857
StorbritannienSteven Worrall316261.6250261.6251.4291.778
StorbritannienRichard Lawson316261.6250261.6251.5451.800
StorbritannienPaul Starke210161.6000161.6000.0001.600
StorbritannienJoshua Auty210151.5000151.5001.5000.000
StorbritannienChris Harris315211.4000211.4001.8001.200
StorbritannienJason Garrity315201.3330201.3330.7501.545
StorbritannienBenjamin Barker212161.3330161.3331.3330.000
StorbritannienRichard Worrall315191.2670191.2670.0001.267
StorbritannienSimon Stead1561.200061.2001.2000.000
StorbritannienKyle Howarth316181.1250181.1251.2730.800
StorbritannienLewis Kerr210101.0000101.0001.0000.000
StorbritannienLewis Rose1551.000051.0001.0000.000
StorbritannienCharles Wright1111.000011.0000.0001.000
StorbritannienStuart Robson1540.800040.8000.0000.800
StorbritannienAshley Morris1530.600030.6000.0000.600
StorbritannienAdam Ellis1530.600030.6000.0000.600
StorbritannienRichard Hall1530.600030.6000.0000.600
StorbritannienJoshua Bates 1520.400020.4000.4000.000
StorbritannienCarl Wilkinson1500.000000.0000.0000.000
StorbritannienJack Smith2300.000000.0000.0000.000
StorbritannienKyle Bickley1100.000000.0000.0000.000
StorbritannienAndy Mellish1100.000000.0000.0000.000
World Cup
StorbritannienTai Woffinden16162.6670162.6670.0002.667
DanmarkNiels Kristian Iversen16142.3330142.3330.0002.333
AustralienJason Doyle210222.2000222.2000.0002.200
DanmarkMichael Jepsen Jensen15112.2000112.2000.0002.200
PolenBartosz Zmarzlik15112.2000112.2002.2000.000
RysslandEmil Sajfutdinov16132.1670132.1672.1670.000
PolenPiotr Pawlicki15102.0000102.0002.0000.000
PolenPatryk Dudek15102.0000102.0002.0000.000
AustralienMax Fricke1122.000022.0000.0002.000
DanmarkKenneth Bjerre1471.750071.7500.0001.750
AustralienChris Holder211191.7270191.7270.0001.727
SverigeFredrik Lindgren16101.6670101.6670.0001.667
SverigeAndreas Jonsson1581.600081.6000.0001.600
PolenKrzysztof Kasprzak1581.600081.6001.6000.000
AustralienSam Masters211171.5450171.5450.0001.545
SverigeAntonio Lindbäck1461.500061.5000.0001.500
AustralienBrady Kurtz1461.500061.5000.0001.500
DanmarkLeon Madsen1571.400071.4000.0001.400
StorbritannienDaniel King1451.250051.2500.0001.250
RysslandArtem Laguta1451.250051.2501.2500.000
SverigePeter Ljung1561.200061.2000.0001.200
RysslandGrigorij Laguta1671.167071.1671.1670.000
StorbritannienCraig Cook1551.000051.0000.0001.000
RysslandAndrej Kudriashov1441.000041.0001.0000.000
USARyan Fisher1540.800040.8000.0000.800
USABilly Janniro1530.600030.6000.0000.600
StorbritannienRobert Lambert1530.600030.6000.0000.600
USABroc Nicol1500.000000.0000.0000.000
USALuke Becker1500.000000.0000.0000.000
AustralienJosh Grajczonek1300.000000.0000.0000.000
Indywidualne mistrzostwa świata juniorów
FrankrikeDimitri Berge1393.000093.0003.0000.000
AustralienJack Holder1382.667082.6670.0002.667
TysklandErik Riss1372.333072.3330.0002.333
DanmarkMikkel B Andersen1372.333072.3332.3330.000
StorbritannienRobert Lambert1362.000062.0002.0000.000
FinlandNike Lunna1362.000062.0000.0002.000
PolenMarcin Nowak1351.667162.0002.0000.000
AustralienBrady Kurtz1351.667051.6670.0001.667
SverigeAlexander Johansson1341.333041.3331.3330.000
PolenPawel Przedpelski1341.333041.3330.0001.333
DanmarkEmil Grøndal1331.000031.0000.0001.000
SverigeChristoffer Selvin1331.000031.0001.0000.000
SverigeJoel Kling1320.667020.6670.0000.667
Nya ZeelandJake Turner1310.333010.3330.3330.000
StorbritannienMax Clegg1310.333010.3330.0000.333
TjeckienPatrik Mikel1310.333010.3330.3330.000
Midland & Southern Development League
StorbritannienJack Parkinson-Blackburn26183.0000183.0000.0003.000
StorbritannienJamie Halder1393.000093.0000.0003.000
StorbritannienCorban Pavitt1393.000093.0003.0000.000
StorbritannienBen Woodhull37202.8571213.0003.0000.000
StorbritannienKean Dicken412322.6672342.8332.8330.000
StorbritannienCarl Basford26162.6672183.0003.0000.000
StorbritannienLee Payne26162.6670162.6670.0002.667
StorbritannienLuke Crang1382.667082.6670.0002.667
Nya ZeelandBradley Andrews1382.667082.6670.0002.667
StorbritannienBen Basford1382.667082.6672.6670.000
StorbritannienBen Rathbone14102.5001112.7500.0002.750
Nya ZeelandRyan Terry-Daley14102.5000102.5000.0002.500
StorbritannienMax Clegg412292.4170292.4172.4170.000
StorbritannienAndrew Mountain1372.333072.3330.0002.333
StorbritannienJoe Lawlor1372.333072.3332.3330.000
StorbritannienTom Woolley618402.2220402.2222.3131.500
StorbritannienDaniel Phillips311242.1820242.1820.0002.182
StorbritannienShaun Tedham415322.1333352.3333.0002.091
StorbritannienChris Watts1362.000062.0000.0002.000
StorbritannienLuke Whitehead1362.000062.0002.0000.000
StorbritannienAlex Wilson515291.9331302.0002.8331.444
StorbritannienSam Woolley1028541.9298622.2142.2402.000
StorbritannienMichael Neale925481.9201491.9601.9600.000
StorbritannienRyan Burton310191.9000191.9000.0001.900
StorbritannienRobert Shuttleworth930561.8674602.0001.9262.667
StorbritannienConnor King27131.8570131.8570.0001.857
StorbritannienTom Spencer39161.7782182.0000.0002.000
StorbritannienMatthew Williamson618301.6670301.6671.6670.000
StorbritannienChris Hay26101.6671111.8330.0001.833
StorbritannienNiall Strudwick1351.667162.0002.0000.000
StorbritannienNathan Greaves1351.667051.6670.0001.667
StorbritannienGeorge Rothery1351.667051.6671.6670.000
StorbritannienLayne Cupitt38131.6250131.6250.0001.625
StorbritannienAaron Butcher310161.6001171.7000.0001.700
StorbritannienDavid Holt1134541.58811651.9121.9120.000
StorbritannienAndy Mellish1136551.5287621.7221.8440.750
StorbritannienPaul Bowen2571.400291.8000.0001.800
StorbritannienJames Hitchen2571.400181.6001.6000.000
StorbritannienSheldon Davies516221.3753251.5631.6671.429
StorbritannienSam Chapman515201.3332221.4670.0001.467
StorbritannienJake Isherwood412161.3332181.5001.5000.000
StorbritannienRobert Parker1341.333151.6671.6670.000
StorbritannienLee Geary1341.333041.3330.0001.333
StorbritannienConor Dwyer412151.2502171.4173.0000.889
StorbritannienJames Chattin412141.1674181.5000.0001.500
StorbritannienJosh Embleton2781.143191.2860.0001.286
StorbritannienConnor Fletcher412131.0833161.3331.0001.667
StorbritannienAdam Barber2661.000171.1670.0001.167
StorbritannienGavin Parr1331.000141.3330.0001.333
StorbritannienConnor Mountain1331.000031.0000.0001.000
StorbritannienTrevor Bebbington1331.000031.0000.0001.000
StorbritannienLuke Woodhull1331.000031.0001.0000.000
StorbritannienJohn Gaskell1331.000031.0000.0001.000
StorbritannienDan Gilkes1221.000131.5000.0001.500
StorbritannienWilliam O Keefe1221.000021.0000.0001.000
StorbritannienSam Wright41090.9002111.1000.6671.750
StorbritannienStephen Whitehouse515130.8670130.8670.8331.000
StorbritannienLloyd Ditchburn31080.800190.9000.0000.900
StorbritannienSamuel James Ward619150.7892170.8952.0000.688
StorbritannienScooter Webster1430.750141.0000.0001.000
StorbritannienRyan MacDonald2750.714050.7141.3330.250
StorbritannienKyle Roberts1320.667131.0000.0001.000
StorbritannienJames Spencer1320.667131.0000.0001.000
StorbritannienGareth Isherwood1320.667131.0001.0000.000
StorbritannienRachel Hellowell1320.667020.6670.0000.667
StorbritannienStuart Freeman1320.667020.6670.0000.667
StorbritannienCharles Wallace1320.667020.6670.0000.667
StorbritannienAdam Portwood2630.500030.5000.0000.500
StorbritannienThomas Bacon1210.500010.5000.0000.500
StorbritannienJoe Alcock2520.400130.6000.6670.500
StorbritannienSamual Darroch62070.350180.4000.0000.571
StorbritannienDaniel Woodward2620.333020.3330.3330.333
StorbritannienDan Miles2720.286130.4290.0000.429
StorbritannienSean Phillips1410.250120.5000.0000.500
StorbritannienOllie Rutter1410.250010.2500.2500.000
StorbritannienCraig Osbourne31010.100010.1000.0000.100
StorbritannienTim Colley1300.000000.0000.0000.000
StorbritannienLuke McKenna1200.000000.0000.0000.000
StorbritannienBradley Seal1100.000000.0000.0000.000
StorbritannienLee Springthorpe0000.000000.0000.0000.000
KOC Premiership
StorbritannienCraig Cook15153.0000153.0003.0000.000
SverigePeter Karlsson15142.8000142.8000.0002.800
AustralienJason Crump14112.7500112.7500.0002.750
DanmarkKenneth Bjerre15132.6001142.8002.8000.000
StorbritannienScott Nicholls14102.5000102.5002.5000.000
AustralienRyan Sullivan15122.4000122.4000.0002.400
AustralienJason Lyons211242.1821252.2732.2730.000
TjeckienZdenek Tesar15102.0000102.0000.0002.000
StorbritannienSimon Stead1482.000192.2500.0002.250
StorbritannienDaniel Bewley1482.000192.2502.2500.000
USASam Ermolenko1591.8001102.0002.0000.000
UngernMatej Ferjan1471.750182.0002.0000.000
DanmarkNicki Pedersen1471.750182.0000.0002.000
StorbritannienSteven Worrall1471.750071.7501.7500.000
StorbritannienAndy Smith16101.6671111.8331.8330.000
FinlandKaj Laukkanen1581.600191.8001.8000.000
DanmarkHans Andersen1581.600081.6000.0001.600
AustralienJustin Sedgmen1461.500392.2502.2500.000
DanmarkBrian Karger1461.500061.5001.5000.000
AustralienBrady Kurtz1461.500061.5000.0001.500
PolenKrzysztof Kasprzak1571.400071.4000.0001.400
AustralienMax Fricke1451.250271.7501.7500.000
SverigeNiklas Klingberg1561.200391.8000.0001.800
SverigeFreddie Eriksson1561.200171.4000.0001.400
AustralienJack Holder1551.000271.4000.0001.400
PolenTomasz Jedrzejak1551.000271.4001.4000.000
SverigeJimmy Nilsen1441.000261.5001.5000.000
StorbritannienWayne Carter1331.000031.0001.0000.000
DanmarkNicolai Klindt1760.857171.0000.0001.000
AustralienShane Parker1540.800040.8000.0000.800
StorbritannienJack Smith1430.750141.0001.0000.000
StorbritannienNeil Collins1320.667131.0001.0000.000
DanmarkHenning Bager1420.500241.0000.0001.000
DanmarkTom P Madsen1420.500020.5000.0000.500
PolenPiotr Protasiewicz1420.500020.5000.0000.500
StorbritannienGarry Stead1310.333120.6670.0000.667
SverigeHenrik Gustafsson1310.333010.3330.3330.000
TjeckienBohumil Brhel1410.250010.2500.0000.250
StorbritannienJames Shanes1410.250010.2500.0000.250
StorbritannienLee Complin1410.250010.2500.2500.000
StorbritannienLewis Kerr0000.000000.0000.0000.000
Premiership Supporters Cup
StorbritannienLee Richardson15142.8001153.0000.0003.000
StorbritannienPaul Hurry15132.6001142.8000.0002.800
AustralienJason Crump15122.4001132.6002.6000.000
SverigeMikael Max1492.2501102.5000.0002.500
USABilly Hamill210212.1000212.1000.0002.100
StorbritannienJoe Screen15102.0000102.0000.0002.000
SverigeAndreas Jonsson1482.000082.0000.0002.000
AustralienJason Lyons317311.8240311.8241.8240.000
USAGreg Hancock1591.8004132.6000.0002.600
USASam Ermolenko29161.7781171.8891.7502.000
SverigeDaniel Nermark1471.750182.0000.0002.000
SverigePeter Karlsson210171.7000171.7001.7000.000
AustralienSteve Johnston1691.500091.5001.5000.000
DanmarkBrian Karger1461.500282.0002.0000.000
PolenAdam Skornicki1461.500171.7500.0001.750
StorbritannienCarl Stonehewer1571.400181.6001.6000.000
UngernMatej Ferjan29121.3332141.5561.5560.000
DanmarkJesper Bruun Monberg1451.250051.2500.0001.250
PolenTomasz Jedrzejak313161.2313191.4621.4620.000
USABilly Janniro212141.1673171.4170.0001.417
StorbritannienSimon Stead1540.800151.0000.0001.000
StorbritannienAlun Rossiter1430.750141.0000.0001.000
TjeckienTomas Topinka31180.727190.8180.5711.250
FinlandKaj Laukkanen2750.714160.8570.8570.000
USARyan Fisher1530.600140.8000.0000.800
StorbritannienMark Burrows1420.500130.7500.7500.000
StorbritannienPaul Lee1520.400020.4000.0000.400
StorbritannienStuart Robson0000.000000.0000.0000.000
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki