Circuito Motokart

Carlos Casares | Argentyna
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
Otwarte Mistrzostwa Argentyny
ArgentinaLisandro Husman212352.9170352.9172.9170.000
ItalienNicolas Covatti632922.8750922.8752.7002.955
PolenJakub Jamrog17202.8570202.8572.8570.000
SpanienFacundo Albin7421132.69001132.6903.0002.500
UkrainaStanislav Melnichuk17182.5710182.5710.0002.571
PolenPawel Miesiac318442.4440442.4442.7142.273
PolenMariusz Fierlej316392.4380392.4382.4380.000
RysslandOleg Bestjastnov17162.2860162.2862.2860.000
PolenDawid Stachyra320452.2500452.2502.2500.000
ArgentinaJonathan Iturre534722.1180722.1182.1482.000
ItalienGuglielmo Franchetti639792.0260792.0262.0312.000
SlovenienMatija Duh16122.0000122.0000.0002.000
ArgentinaFernando Garcia843841.9530841.9532.2411.357
TjeckienMatej Kus16111.8330111.8330.0001.833
ArgentinaMiguel Sanchez29151.6670151.6670.0001.667
RysslandIlya Bondarenko16101.6670101.6670.0001.667
ArgentinaJulio Romano841651.5850651.5851.5001.640
UkrainaVitalij Lysak212191.5830191.5831.8331.333
ArgentinaSebastien Clemente739581.4870581.4871.5001.471
ArgentinaAlejandro Ruiz313181.3850181.3850.0001.636
ArgentinaFacundo Cuello627361.3330361.3331.2502.000
ArgentinaAlejandro Iglesias415201.3330201.3331.4290.000
ArgentinaChristian Carrica1681.333081.3331.3330.000
BulgarienMilen Manev524301.2500301.2501.5001.167
ArgentinaOmar Maldonado1561.200061.2000.0001.200
ArgentinaChristian Zubillaga627321.1850321.1851.2381.000
ArgentinaEber Ampugnani314161.1430161.1430.6671.273
ArgentinaMaximiliano Westdorp736391.0830391.0831.0911.080
ArgentinaLucas Torresi521221.0480221.0481.7780.500
ArgentinaFernando Donnay1551.000051.0001.0000.000
ArgentinaLuciano Goicoechea417160.9410160.9411.0000.889
ArgentinaAlejandro Polenta312110.9170110.9170.0000.917
ArgentinaSantiago Martinez524200.8330200.8330.6670.933
ArgentinaMattias Lopez21080.800080.8000.4001.200
ArgentinaNicolas Marquez2970.778070.7780.7500.800
ArgentinaFacundo Groh1320.667020.6670.0000.667
ArgentinaFausto Castillo1320.667020.6670.6670.000
ArgentinaAdrian Zuccarino1530.600030.6000.6000.000
ArgentinaMicaela Bazan1530.600030.6000.0000.600
ArgentinaDiego Elano518100.5560100.5560.6150.400
ArgentinaLeonel Domelio31370.538070.5380.0000.538
ArgentinaJuan Canepa1420.500020.5000.0000.500
ArgentinaFernando Olivera1210.500010.5000.0000.500
ArgentinaGustavo Curzio523100.4350100.4350.8000.333
ArgentinaAlex Acuna1310.333010.3330.0000.333
ArgentinaGonzalo Alfonzo1410.250010.2500.0000.250
ArgentinaSebastien Arend1410.250010.2500.0000.250
ArgentinaNestor Vilar1600.000000.0000.0000.000
ArgentinaMattias Ferreras1300.000000.0000.0000.000
ArgentinaNicolas Valle1100.000000.0000.0000.000
ArgentinaGonzalo Delgado1100.000000.0000.0000.000
Mistrzostwa Argentyny
PolenMariusz Fierlej16162.6670162.6672.6670.000
ArgentinaChristian Zubillaga424602.5000602.5002.5832.417
ArgentinaFacundo Cuello424582.4170582.4172.5562.000
ArgentinaJulio Romano422512.3180512.3182.3180.000
ArgentinaAlejandro Iglesias212252.0830252.0831.6672.500
ArgentinaEber Ampugnani422411.8640411.8641.8132.000
ArgentinaLucas Torresi1581.600081.6000.0001.600
ArgentinaLuciano Goicoechea315211.4000211.4001.4000.000
ArgentinaSebastien Clemente315201.3330201.3331.1001.800
ArgentinaLeonel Domelio312151.2500151.2501.1431.400
ArgentinaFacundo Groh210121.2000121.2001.2000.000
ArgentinaRamiro Lobos1561.200061.2000.0001.200
ArgentinaDamian Boyero417171.0000171.0000.8331.400
ArgentinaAlex Acuna2881.000081.0001.0000.000
ArgentinaMicaela Bazan2870.875070.8750.0000.875
ArgentinaSantiago Martinez1430.750030.7500.7500.000
ArgentinaDiego Elano1430.750030.7500.7500.000
ArgentinaTobias Monchavi1420.500020.5000.0000.500
ArgentinaFausto Castillo1410.250010.2500.2500.000
ArgentinaRodriquez Fernandez1300.000000.0000.0000.000
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
12/01 ()Otwarte Mistrzostwa Argentyny | Carlos CasaresCircuito MotokartWyniki
10/03 ()Mistrzostwa Argentyny | Carlos CasaresCircuito MotokartWyniki
14/07 ()Mistrzostwa Argentyny | Carlos CasaresCircuito MotokartWyniki
18/08 ()Mistrzostwa Argentyny | Carlos CasaresCircuito MotokartWyniki
14/10 ()Mistrzostwa Argentyny | Carlos CasaresCircuito MotokartWyniki
17/11 ()Mistrzostwa Argentyny | Carlos CasaresCircuito Motokart