Hejla Arena

Västervik | Szwecja
DataKonkurencjaBiegZawodnicyCzasPrędkość
2005-09-28ElitserienHeat 3Niels Kristian Iversen55.2 sek77.2 km/h
2005-09-28ElitserienHeat 1Bjarne Pedersen55.2 sek77.2 km/h
2009-08-11ElitserienHeat 3Scott Nicholls55.3 sek77.1 km/h
2013-05-07ElitserienHeat 1Tomasz Jedrzejak55.4 sek76.9 km/h
2005-08-09ElitserienHeat 1Bjarne Pedersen55.4 sek76.9 km/h
2005-06-21ElitserienHeat 9Tony Rickardsson55.4 sek76.9 km/h
2005-09-28ElitserienHeat 8Sebastian Ulamek55.4 sek76.9 km/h
2013-05-07ElitserienHeat 4Niels Kristian Iversen55.5 sek76.8 km/h
2006-08-08ElitserienHeat 1Bjarne Pedersen55.5 sek76.8 km/h
2001-08-07ElitserienHeat 1Tony Rickardsson55.5 sek76.8 km/h
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
Elitserien
SverigeTony Rickardsson9501392.78041432.8600.0002.860
AustralienJason Doyle14112.7500112.7500.0002.750
RysslandGleb Chugunov14112.7500112.7500.0002.750
USARonnie Correy17182.5710182.5710.0002.571
PolenKrzysztof Ciegelski15122.4001132.6000.0002.600
AustralienDarcy Ward315342.2672362.4000.0002.400
AustralienJason Crump15851912.24751962.3060.0002.306
AustralienLeigh Adams10541192.20461252.3150.0002.315
PolenJacek Krzyżaniak15112.2000112.2000.0002.200
StorbritannienChris Louis26132.1670132.1670.0002.167
PolenTomasz Gollob914529702.1466810382.2962.2892.667
AustralienTodd Wiltshire542785812.090476282.2592.2590.000
SverigeAndreas Jonsson221162402.069162562.2070.0002.207
RysslandEmil Sajfutdinov317352.0591362.1180.0002.118
USAGreg Hancock191062172.047172342.2080.0002.208
DanmarkNicki Pedersen452344782.043395172.2092.1522.329
PolenWieslaw Jagus843862.0003892.0700.0002.070
StorbritannienRobert Lambert16122.0004162.6670.0002.667
DanmarkBrian Andersen16122.0001132.1670.0002.167
SverigeSebastian Carlsson1122.000133.0003.0000.000
SverigeTomas Karlsson1122.000133.0000.0003.000
USASam Ermolenko15831651.988171822.1932.4091.949
AustralienRyan Sullivan12641271.98471342.0940.0002.094
AustralienJack Holder841801.95110902.1952.1950.000
PolenJaroslaw Hampel16851641.92981722.0240.0002.024
DanmarkBjarne Pedersen643206071.897526592.0592.1201.682
StorbritannienTai Woffinden733621.8794662.0000.0002.000
PolenBartosz Zmarzlik629541.8622561.9310.0001.931
USABilly Hamill526481.8463511.9620.0001.962
PolenSebastian Ulamek452123871.825294161.9621.9891.838
DanmarkMikkel Michelsen315271.8002291.9330.0001.933
TjeckienTomas Topinka210181.8002202.0000.0002.000
PolenMaksym Drabik29161.7781171.8890.0001.889
NorgeLars Gunnestad526461.7694501.9230.0001.923
SverigeStefan Andersson251242191.766142331.8792.1081.194
PolenBartosz Smektala19891561.753121681.8881.8880.000
DanmarkMads Korneliussen736631.7506691.9171.8002.182
PolenMaciej Janowski628491.7504531.8930.0001.893
DanmarkBrian Karger524421.7502441.8330.0001.833
AustralienCameron Woodward1471.750292.2500.0002.250
PolenKacper Gomolski1471.750071.7500.0001.750
RysslandGrigorij Laguta14671171.746111281.9101.8462.133
PolenTomasz Jedrzejak361712971.737303271.9121.9191.800
PolenGrzegorz Walasek12651121.72391211.8620.0001.862
PolenTomasz Gapinski12611051.721141191.9511.8712.033
DanmarkNiels Kristian Iversen562764721.710695411.9601.9052.364
SverigeNiklas Karlsson524411.7082431.7920.0001.792
SverigeFredrik Lindgren18891521.708171691.8990.0001.899
SlovenienMatej Zagar420341.7001351.7502.6001.467
AustralienMax Fricke210171.7002191.9000.0001.900
PolenRobert Sawina526441.6924481.8460.0001.846
TjeckienAntonín Kasper, Jr.316271.6883301.8750.0001.875
StorbritannienChris Harris713455821.687896711.9451.9761.000
SverigeMikael Max211011701.683121821.8021.7241.833
PolenPiotr Protasiewicz17931561.67791651.7740.0001.774
SverigePeter Karlsson221141901.667142041.7890.0001.789
USABilly Janniro16101.6671111.8330.0001.833
SlovakienMartin Vaculik837611.6497681.8382.1671.526
AustralienCraig Boyce482403951.646534481.8671.8670.000
PolenRune Holta251262071.643172241.7781.0911.923
AustralienTroy Batchelor15731191.63091281.7531.9141.133
AustralienChris Holder840651.6257721.8000.0001.800
StorbritannienMark Loram634551.6186611.7940.0001.794
DanmarkPeter Kildemand20961551.615171721.7921.8401.533
UkrainaAndrej Karpov210161.6001171.7000.0001.700
RysslandDaniil Ivanov1581.6002102.0000.0002.000
DanmarkRasmus Jensen1581.600191.8000.0001.800
PolenJakub Jamrog1581.600191.8000.0001.800
SverigeKenneth Nyström1581.600081.6000.0001.600
RysslandDenis Gizatullin212191.5832211.7502.5001.000
PolenJacek Gollob21911441.582161601.7581.7580.000
PolenKrzysztof Kasprzak15671061.58291151.7161.9091.622
PolenRobert Kościecha732501.5635551.7190.0001.719
SverigePeter Ljung773625651.561676321.7461.7741.286
AustralienSean Wilson1461951.557121071.7541.7540.000
DanmarkMichael Jepsen Jensen836561.55610661.8330.0001.833
PolenKrzysztof Słaboń418281.5563311.7220.0001.722
PolenArtur Mroczka29141.5562161.7780.0001.778
DanmarkJohn Jørgensen29141.5560141.5560.0001.556
StorbritannienLee Richardson12651011.554121131.7380.0001.738
PolenDamian Balinski838591.5537661.7370.0001.737
UngernMatej Ferjan311442201.528202401.6671.7581.100
SverigeErik Stenlund419291.5265341.7890.0001.789
AustralienJason Lyons731471.5163501.6130.0001.613
DanmarkHans Andersen331602421.513262681.6751.7401.621
PolenPatryk Dudek628421.5006481.7140.0001.714
RysslandArtem Laguta420301.5001311.5500.0001.550
TjeckienVaclav Milik210151.5000151.5000.0001.500
PolenDaniel Jeleniewski1691.5003122.0000.0002.000
SverigeNiklas Klingberg843641.4882661.5350.0001.535
KroatienJurica Pavlic731461.4843491.5811.5771.600
SverigeDavid Ruud251261831.452242071.6431.7581.222
DanmarkMikkel Bech1556811.44614951.6961.6472.200
PolenAdrian Miedzinski1256811.44610911.6250.0001.625
StorbritannienScott Nicholls1265941.446141081.6620.0001.662
DanmarkNicolai Klindt20931341.441211551.6671.7201.273
TjeckienAntonín Šváb625361.4408441.7601.7600.000
SverigeBilly Forsberg19721021.417171191.6531.6621.500
SverigePeter Nahlin632451.4064491.5310.0001.531
SverigeJimmy Nilsen420281.4002301.5000.0001.500
StorbritannienAndy Smith1571.4003102.0000.0002.000
SverigePatrik Olsson331502091.393282371.5801.5800.000
SverigeJonas Davidsson1571981.380111091.5350.0001.535
StorbritannienDavid Howe316221.3754261.6250.0001.625
DanmarkLeon Madsen525341.3600341.3600.0001.360
PolenJanusz Kolodziej839531.3593561.4360.0001.436
AustralienMark Lemon214191.3571201.4290.0001.429
SverigeDaniel Davidsson1248651.3549741.5421.7331.455
SverigeMagnus Zetterström241121501.339181681.5001.5371.479
DanmarkKenneth Bjerre1154721.3339811.5001.1821.581
PolenAdam Skornicki630401.3333431.4330.0001.433
PolenRobert Miskowiak312161.3331171.4171.5001.375
StorbritannienJames Wright29121.3331131.4441.4440.000
SverigeJens Henry Nielsen1681.333191.5000.0001.500
StorbritannienRichard Hall1341.333041.3331.3330.000
SverigeJörgen Johansson1873971.329181151.5751.5750.000
AustralienDavid Watt1773971.32981051.4381.4131.481
DanmarkJesper Bruun Monberg949651.3276711.4490.0001.449
StorbritannienJoe Screen628371.3215421.5000.0001.500
StorbritannienDaniel King728371.3213401.4291.2922.250
PolenPiotr Pawlicki419251.3161261.3680.0001.368
SverigeDaniel Andersson313171.3080171.3080.0001.308
SverigeClaes Ivarsson420261.3001271.3500.0001.350
PolenRafal Okoniewski1874961.297121081.4591.6111.050
PolenTomasz Chrzanowski411902461.295412871.5111.5270.750
AustralienKevin Doolan314181.2862201.4291.4290.000
PolenPawel Przedpelski314181.2861191.3570.0001.357
SverigeFilip Hjelmland2791.2862111.5710.0001.571
PolenKrzysztof Buczkowski1353681.28310781.4721.6361.355
RysslandRoman Povazhny418231.2781241.3330.0001.333
PolenMichal Szczepaniak311141.2731151.3640.0001.364
PolenPawel Hlib630381.2676441.4671.6921.294
SverigeJacob Thorssell834431.2656491.4410.0001.441
PolenMiroslaw Kowalik527341.2596401.4810.0001.481
SverigeJoakim Karlsson731391.2587461.4841.4840.000
PolenGrzegorz Zengota731391.2587461.4841.4291.600
LettlandAndzejs Lebedevs28101.2501111.3750.0001.375
PolenAdrian Gomolski1451.250271.7500.0001.750
SverigeJörgen Hultgren411872331.246622951.5781.5780.000
TjeckienLukas Dryml839481.2317551.4100.0001.410
SverigeRobert Johansson512132621.230513131.4691.4690.000
SverigeJoonas Kylmäkorpi1354661.22211771.4261.1251.478
AustralienAdam Shields836441.2223471.3061.2861.310
PolenSlawomir Drabik29111.2222131.4441.4440.000
UkrainaAleksandr Loktayev 29111.2221121.3330.0001.333
SverigeFredrik Engman29111.2221121.3330.0001.333
DanmarkKenni Larsen29111.2220111.2220.0001.222
PolenSzymon Wozniak314171.2142191.3570.0001.357
DanmarkCharlie Gjedde733401.2128481.4550.0001.455
PolenPrzemyslaw Pawlicki629351.2074391.3451.3331.350
SverigeHenrik Gustafsson1255661.2006721.3090.0001.309
SverigeOliver Berntzon725301.2006361.4400.0001.440
RysslandVadim Tarasenko1561.200171.4000.0001.400
PolenKacper Woryna1561.200061.2000.0001.200
TjeckienAles Dryml521251.1905301.4290.0001.429
SverigeAntonio Lindbäck1566781.1824821.2420.0001.242
SverigeLinus Sundström1044521.18212641.4550.0001.455
AustralienSam Masters311131.1826191.7272.1431.000
FinlandTimo Lahti311131.1824171.5450.0001.545
SverigeTomas Jonasson1661721.18012841.3770.0001.377
SverigeStefan Dannö839461.1795511.3080.0001.308
SverigeMarcus Andersson1671.167071.1670.0001.167
AustralienSteve Johnston943501.1639591.3721.3811.364
SverigeDaniel Nermark1768791.16212911.3381.7501.050
USAJohn Cook213151.1543181.3850.0001.385
SverigePatrik Dybeck628321.1436381.3570.0001.357
FinlandKaj Laukkanen1051581.1379671.3140.0001.314
SverigeKim Nilsson1246521.1303551.1960.0001.196
PolenKrzysztof Jablonski520221.1005271.3501.4291.308
StorbritannienLeigh Lanham210111.1003141.4000.0001.400
SverigePontus Aspgren2174811.095211021.3781.3101.625
PolenTobiasz Musielak311121.0911131.1821.8000.667
RysslandRenat Gafurov211121.0910121.0910.0001.091
SverigeRicky Kling934371.0884411.2060.0001.206
AustralienRory Schlein417181.0592201.1760.0001.176
SverigeSebastian Aldén735371.0574411.1710.0001.171
PolenRafal Dobrucki737391.0546451.2160.0001.216
AustralienTravis McGowan520211.0502231.1501.3331.000
SverigeStefan Ekberg832331.0314371.1561.2221.130
SverigeFreddie Eriksson525251.0007321.2800.0001.280
DanmarkRonni Pedersen210101.0002121.2000.0001.200
PolenMariusz Staszewski3991.0001101.1110.0001.111
DanmarkMorten Risager2991.0001101.1110.0001.111
PolenLukasz Jankowski2991.0001101.1110.0001.111
SverigeNiklas Fridell2881.000081.0000.0001.000
SverigeArnt Förland1661.000171.1670.0001.167
SverigeConny Samuelsson1661.000061.0000.0001.000
RysslandViktor Kulakov1551.000051.0000.0001.000
DanmarkAnders Thomsen1441.000151.2500.0001.250
SverigeHenrik Tolkstam1441.000151.2500.0001.250
PolenRoman Chromik1441.000151.2500.0001.250
SverigeAlexander Woentin1331.000251.6670.0001.667
SverigeJimmy Jansson1331.000031.0000.0001.000
SverigeNiklas Larsson1221.000021.0000.0001.000
SverigeTobias Ingesson1111.000011.0000.0001.000
SverigeMathias Thörnblom826250.9621261.0001.2500.167
SverigeDennis Andersson726250.9621261.0000.0001.000
SverigeChrister Rohlén316150.9387221.3750.0001.375
SverigeConny Ivarsson314130.9293161.1430.0001.143
TysklandChristian Hefenbrock313120.9233151.1540.0001.154
SverigeRobert Lönnblom929260.89711371.2761.2760.000
SverigePeter I. Karlsson418160.8891170.9440.0000.944
SverigeLudvig Lindgren1965570.87718751.1541.2571.033
SverigeEric Andersson516140.8751150.9381.0000.875
PolenMaciej Kuciapa2870.875070.8750.0000.875
StorbritannienOliver Allen315130.8673161.0670.0001.067
AustralienShane Parker315130.8673161.0670.0001.067
SverigeKim Jansson522190.8641200.9090.0000.909
DanmarkPatrick Hougaard314120.8574161.1430.0001.143
SverigeJonas Messing2760.857281.1430.0001.143
StorbritannienGary Havelock624200.8334241.0000.0001.000
SverigeEmil Kramer312100.8330100.8330.0000.833
StorbritannienStuart Robson2650.833271.1670.0001.167
NorgeEinar Kyllingstad2650.833161.0000.0001.000
PolenRafal Kurmanski1650.833161.0000.0001.000
SverigeMats Malmberg1650.833161.0000.0001.000
SverigeAndreas Messing416130.8134171.0630.0001.063
FinlandTero Aarnio2540.800151.0000.0001.000
StorbritannienLewis Bridger1540.800151.0000.0001.000
SverigeAnton Karlsson1544350.79511461.0451.0450.000
SverigeTobias Johansson519150.7892170.8950.0000.895
SverigeNiklas Aspgren518140.7784181.0000.0001.000
SverigeJoel Kling413100.7693131.0000.0001.000
SverigeViktor Bergström817130.7654171.0001.1330.000
SverigeSimon Gustafsson516120.7506181.1250.0001.125
SverigeEmil Lindqvist2860.750170.8750.0000.875
PolenMarcin Rempala1430.750030.7500.0000.750
FinlandPetri Kokko1430.750030.7500.0000.750
TysklandKevin Wölbert1430.750030.7500.0000.750
NorgeBjörn G. Hansen414100.7143130.9290.0000.929
SverigeJoel Andersson414100.7141110.7860.0000.786
SverigeMark Keast2750.714271.0000.0001.000
FinlandKauko Nieminen2750.714050.7140.0000.714
SverigeVictor Palovaara724170.7086230.9580.0000.958
PolenPiotr Paluch417120.7063150.8820.0000.882
SverigeAnders Ljung1027190.7047260.9630.8802.000
TjeckienBohumil Brhel31070.700070.7000.0000.700
StorbritannienDean Barker31280.6673110.9170.0000.917
PolenKarol Zabik31280.667190.7500.0000.750
SverigeKenneth Lindby1640.667261.0000.0001.000
SverigeRobin Törnqvist3640.667040.6670.0000.667
PolenPiotr Swist2640.667040.6670.0000.667
PolenAdrian Gala1320.667020.6670.0000.667
DanmarkFrederik Jakobsen1320.667020.6670.0000.667
FrankrikeDavid Bellego1320.667020.6670.0000.667
SverigeThomas Ljung1320.667020.6670.0000.667
SverigeEmil Millberg1320.667020.6670.0000.667
SverigeChrister Antonsson1320.667020.6670.0000.667
SverigeRobert Eriksson31170.636290.8180.0000.818
AustralienBrady Kurtz31170.636180.7270.0000.727
SverigeRikard Sedelius41170.636070.6360.0000.636
SverigeAnders Mellgren31060.600060.6000.0000.600
SverigeJoel Larsson1530.600251.0000.0001.000
StorbritannienSimon Stead1530.600140.8000.0000.800
PolenRobert Dados1530.600030.6000.0000.600
SverigeAnton Rosén927160.5933190.7040.7500.571
SverigeMichael Teurnberg31160.545170.6360.0000.636
SverigeJonas Andersson61370.538180.6150.6150.000
TysklandMartin Smolinski31580.5332100.6670.0000.667
SverigeRobin Aspegren61890.5003120.6670.0000.667
SverigeAndreas Bergström51890.5002110.6110.0000.611
SverigePer Wester41470.500180.5710.0000.571
SverigeLinus Eklöf41260.500280.6670.0000.667
SverigeMattias Karlsson (-74)1420.500241.0000.0001.000
AustralienRohan Tungate1420.500020.5000.0000.500
SverigeSebastian Bengtsson1210.500121.0000.0001.000
SverigeDavid Rohlén1210.500010.5000.0000.500
SverigeKenny Olsson31360.4624100.7690.7500.778
SverigeMarcus Andersson (-84)2940.444040.4440.0000.444
SverigeJohan Liljegren2730.429030.4290.0000.429
SverigePer-Ola Klasson31250.417270.5830.0000.583
TjeckienGeorge Stancl1520.400130.6000.0000.600
SverigeMarcus Andersson (-74)1520.400020.4000.0000.400
PolenArtur Czaja1520.400020.4000.0000.400
SverigeBenny Olsson2830.375140.5000.0000.500
SverigeMagnus Karlsson (-81)929100.3454140.4830.3330.550
SverigeJoakim Aspgren2620.333130.5000.0000.500
SverigeJesper Persson1310.333120.6670.0000.667
SverigeKenny Wennerstam1310.333120.6670.0000.667
SverigeMattias Gustavsson1310.333120.6670.0000.667
SverigeHenrik Karlsson1310.333010.3330.0000.333
SverigeMattias Appelgren1310.333010.3330.0000.333
SverigeHenric Lindqvist1310.333010.3330.0000.333
SverigeFredrik Pettersson2720.286020.2860.0000.286
SverigeTrygve Jensen2720.286020.2860.0000.286
SverigeRobin Bergqvist71640.250150.3130.3130.000
SverigeTim Gudmundsson2410.250120.5000.6670.000
SverigeStefan Larsson2410.250120.5000.0000.500
PolenKrystian Pieszczek1410.250120.5000.0000.500
SverigeDaniel Aspegren1410.250010.2500.0000.250
SverigeTomas Messing1410.250010.2500.0000.250
USARyan Fisher1410.250010.2500.0000.250
SverigeAndreas Lekander1410.250010.2500.0000.250
PolenPawel Miesiac1410.250010.2500.0000.250
SverigeJimmy Johansson1410.250010.2500.0000.250
TysklandKai Huckenbeck1510.200010.2000.0000.200
PolenMariusz Wegrzyk2710.143010.1430.0000.143
SverigeMarcus Johansson2710.143010.1430.0000.143
SverigeRobin Messing6910.111010.1110.1110.000
PolenRafal Szombierski2800.000000.0000.0000.000
SverigeOskar Karlsson2600.000000.0000.0000.000
PolenPiotr Swiderski2600.000000.0000.0000.000
SverigeJörgen Zetterberg2600.000000.0000.0000.000
SverigePer Wiklander2500.000000.0000.0000.000
SverigeMattias Nilsson1400.000000.0000.0000.000
SverigeMikael Klingberg1400.000000.0000.0000.000
SverigeJohan Engman3300.000000.0000.0000.000
SverigeJohn Lindman1300.000000.0000.0000.000
SverigeStefan Hjerne1300.000000.0000.0000.000
StorbritannienBenjamin Barker1300.000000.0000.0000.000
SverigeBjörn Gustavsson1300.000000.0000.0000.000
SverigeWilliam Björling1300.000000.0000.0000.000
SverigeAndreas Westlund1300.000000.0000.0000.000
SverigeJeremia Thelaus1300.000000.0000.0000.000
SverigePhilip Hellström-Bängs1300.000000.0000.0000.000
SverigePatrik Gustavsson1300.000000.0000.0000.000
SverigeTomas Olsson1200.000000.0000.0000.000
SverigeTobias Messing1200.000000.0000.0000.000
PolenRobert Flis1200.000000.0000.0000.000
SverigePer Jansson1200.000000.0000.0000.000
PolenRobert Kasprzak1200.000000.0000.0000.000
SverigeRobert Pettersson1200.000000.0000.0000.000
SverigeRobert Henderson1100.000000.0000.0000.000
SverigeHampus Gustavsson1100.000000.0000.0000.000
SverigeRobin Burestad1100.000000.0000.0000.000
SverigeChristian Ingesson1100.000000.0000.0000.000
SverigeAlexander Edberg0000.000000.0000.0000.000
SverigeKim Johansson0000.000000.0000.0000.000
Allsvenskan
DanmarkMads Hansen15142.8000142.8002.8000.000
SverigeAntonio Lindbäck314342.4291352.5000.0002.500
SverigePeter Ljung18831982.386102082.5062.5060.000
SverigeKim Nilsson528632.2504672.3930.0002.393
SverigePeter Karlsson16132.1670132.1670.0002.167
SverigeJacob Thorssell11541162.14861222.2592.2590.000
SverigeLinus Sundström739812.0773842.1542.3332.121
DanmarkMikkel Bech730602.0005652.1672.1670.000
LettlandMaksims Bogdanovs29182.0001192.1110.0002.111
FinlandTimo Lahti28162.0002182.2500.0002.250
PolenDamian Balinski16122.0001132.1670.0002.167
PolenDaniel Jeleniewski16122.0001132.1670.0002.167
PolenKacper Woryna16122.0001132.1670.0002.167
AustralienMax Fricke16122.0000122.0000.0002.000
PolenOskar Fajfer211211.9091222.0000.0002.000
SverigeTomas Jonasson211211.9091222.0000.0002.000
SverigeMikael Max729541.8622561.9312.0831.200
DanmarkRasmus Jensen419351.8425402.1052.2311.833
PolenTomasz Gapinski16111.8333142.3330.0002.333
DanmarkPatrick Hougaard1591.800091.8000.0001.800
SverigeRicky Kling1047801.7028881.8721.8751.867
SverigePontus Aspgren629491.6905541.8620.0001.862
SverigeRobin Aspegren731521.67711632.0322.0320.000
SverigeMagnus Zetterström315251.6671261.7330.0001.733
SverigeVictor Palovaara1043701.6284741.7211.8711.333
SverigeJoel Larsson942681.6199771.8331.8330.000
DanmarkAnders Thomsen1581.600081.6001.6000.000
PolenArtur Czaja1581.600081.6000.0001.600
SverigeSebastian Aldén1691.5001101.6670.0001.667
SverigeJonas Davidsson1357841.47410941.6491.6671.625
SverigeLudvig Lindgren419281.4742301.5790.0001.579
SverigeJoel Andersson1254791.46317961.7781.9131.000
SverigeChristoffer Selvin211161.4553191.7271.7270.000
SverigeViktor Bergström29131.4443161.7781.7780.000
SverigeWilliam Björling17101.4293131.8570.0001.857
SverigeJoel Kling1665921.415141061.6311.5422.500
SverigeAnton Karlsson310141.4002161.6001.6000.000
SverigeBilly Forsberg28111.3751121.5001.5000.000
SverigeViktor Lockström1341.333041.3330.0001.333
SverigeLinus Eklöf628371.3215421.5000.0001.500
SverigeMagnus Karlsson (-81)422291.3185341.5450.0001.545
SverigeDaniel Henderson416211.3134251.5630.0001.563
DanmarkRene Bach28101.2502121.5000.0001.500
SverigeAnton Rosén1451.250271.7500.0001.750
SverigeFredrik Engman833401.2129491.4851.5771.143
SverigeFilip Hjelmland415181.2002201.3330.0001.333
PolenPawel Miesiac1561.200171.4000.0001.400
SverigeOliver Berntzon731371.1949461.4841.5001.455
SverigeAnders Mellgren2891.125091.1250.0001.125
DanmarkJonas Jeppesen210111.1001121.2000.0001.200
SverigeFreddie Eriksson725261.0404301.2001.2000.000
DanmarkKenneth Kruse Hansen3991.0002111.2220.0001.222
PolenAdrian Cyfer2881.000081.0000.0001.000
FinlandNike Lunna1441.000041.0000.0001.000
SverigeJesper Persson1441.000041.0000.0001.000
SverigeAdrian Bergqvist1331.000031.0000.0001.000
SverigeKenny Wennerstam1345440.97810541.2001.3330.667
SverigeMathias Thörnblom420180.9003211.0500.0001.050
SverigeJohan Jensen21090.900090.9000.0000.900
SverigeDaniel Davidsson414120.8573151.0710.0001.071
SverigeJonatan Grahn2760.857171.0001.0000.000
SverigeAlexander Johansson2650.833161.0000.0001.000
SverigeJohannes Stark2860.750170.8750.0000.875
SverigeAlexander Liljeqvist1430.750361.5000.0001.500
DanmarkJesper Sögaard1430.750030.7500.0000.750
SverigeSebastian Carlsson2750.714050.7140.0000.714
SverigeJohn Lindman730210.7002230.7671.1250.636
SverigeRobin Norman1320.667020.6670.0000.667
SverigeRasmus Broberg31170.636290.8180.0000.818
SverigeAlexander Woentin2740.571040.5710.0000.571
SverigeAlexander Edberg520100.5001110.5500.0000.550
SverigeRobin Törnqvist1420.500241.0000.0001.000
SverigeAndreas Westlund2520.400130.6000.0000.600
SverigeJonathan Ejnermark1310.333010.3330.0000.333
SverigeOskar Thulin1310.333010.3330.0000.333
SverigePhilip Olofsson2720.286020.2860.2860.000
SverigeMaksymilian Bogdanowicz1410.250010.2500.0000.250
SverigeDennis Fagerkrantz1410.250010.2500.0000.250
SverigeDennis Jonsson1410.250010.2500.0000.250
SverigeTony Gudbrand1610.167010.1670.0000.167
SverigeHenrik Fernström1300.000000.0000.0000.000
SverigeDaniel Halling1300.000000.0000.0000.000
PolenMiroslaw Jablonski0000.000000.0000.0000.000
PolenKrzysztof Jablonski0000.000000.0000.0000.000
PolenKamil Brzozowski0000.000000.0000.0000.000
DanmarkKasper Lykke Nielsen0000.000000.0000.0000.000
Division 1
SverigePhilip Hellström-Bängs28243.0000243.0000.0003.000
SverigeAlexander Johansson29262.8890262.8890.0002.889
SverigeOliver Berntzon28232.8750232.8753.0002.750
SverigeFreddie Eriksson312342.8330342.8333.0002.750
FinlandJooa Partanen15142.8000142.8000.0002.800
SverigeTobias Johansson15142.8000142.8000.0002.800
SverigeJoel Andersson14112.7500112.7502.7500.000
SverigeChristoffer Selvin1382.667082.6670.0002.667
SverigeDaniel Henderson414372.6430372.6432.8002.250
SverigePatrik Olsson29232.5562252.7782.7780.000
SverigeMagnus Karlsson (-81)16152.5001162.6670.0002.667
SverigeJoakim Karlsson14102.5002123.0003.0000.000
SverigeJonatan Grahn1252.500052.5000.0002.500
SverigeRobert Lönnblom12601492.48381572.6172.6170.000
SverigeJörgen Hultgren9441092.47781172.6592.6590.000
SverigeJohn Lindman313322.4620322.4620.0002.462
SverigeJoel Kling835862.4570862.4572.3873.000
SverigeKenny Wennerstam313312.3850312.3852.2502.444
SverigeRobert Johansson734802.3537872.5592.5590.000
SverigeAndreas Westlund417402.3530402.3530.0002.353
SverigeAnton Karlsson830692.3000692.3002.3000.000
SverigeAlexander Woentin1492.250092.2500.0002.250
SverigeAnton Lundin1492.250092.2500.0002.250
SverigeThomas Ljung15112.2000112.2000.0002.200
SverigeAnders Ljung735762.1717832.3712.3710.000
SverigeSebastian Bengtsson16132.1671142.3330.0002.333
SverigeCasper Henriksson26132.1670132.1670.0002.167
SverigeLennart Persson16132.1670132.1670.0002.167
DanmarkMads B. Petersen16132.1670132.1670.0002.167
SverigeAndreas Bergström211232.0910232.0910.0002.091
SverigeHenrik Bergström519392.0530392.0532.0530.000
SverigeRasmus Broberg626522.0000522.0002.5001.909
SverigeJesper Persson210202.0000202.0000.0002.000
SverigeNiklas Gallon16122.0000122.0000.0002.000
FinlandToni Salmela15102.0001112.2000.0002.200
SverigeJerry Magnusson1482.0003112.7500.0002.750
FinlandMika Loppi1482.000082.0000.0002.000
SverigeRicky Kling1482.000082.0000.0002.000
SverigeEmil Nilsson1362.000062.0000.0002.000
SverigeAnton Woss1242.000042.0000.0002.000
SverigeViktor Bergström420391.9503422.1002.7501.938
SverigePhilip Olofsson519371.9470371.9471.9470.000
SverigeJoakim Christensen418351.9440351.9442.0771.600
SverigeNorvy Brandin211211.9090211.9090.0001.909
SverigeJonas Engdahl29171.8890171.8890.0001.889
SverigeJoel Larsson28151.8750151.8750.0001.875
SverigeOskar Karlsson315281.8670281.8671.8670.000
FinlandTomi Reima16111.8332132.1670.0002.167
SverigeFredrik Johansson16111.8330111.8330.0001.833
NorgeSteven Andersen16111.8330111.8330.0001.833
SverigeFilip Hjelmland416291.8130291.8130.0001.813
SverigeViktor Lockström315271.8000271.8001.8000.000
SverigeFredrik Antfolk1591.8001102.0000.0002.000
SverigeAndreas Messing1591.8001102.0000.0002.000
SverigeHenrik Tolkstam1591.8001102.0000.0002.000
FinlandJiri Nieminen1591.800091.8000.0001.800
SverigeHenrik Martinsson1591.800091.8000.0001.800
SverigeBenny Johansson942751.7861761.8101.6671.833
SverigeMattias Nilsson29161.7780161.7780.0001.778
SverigeRickard Karlsson314231.6433261.8570.0001.857
SverigeGustav Johansson418291.6110291.6111.6110.000
SverigeEric Åshede1581.600081.6000.0001.600
SverigeWilliam Björling312191.5830191.5832.2501.250
SverigeHampus Gustavsson1355841.5279931.6911.6910.000
SverigeJohannes Stark523351.5220351.5220.0001.522
SverigeJohan Jensen314211.5000211.5000.0001.500
RumänienAdrian Gheorghe28121.5000121.5000.0001.500
SverigeJohn Larsson1691.5002111.8330.0001.833
FinlandTero Aarnio1691.500091.5000.0001.500
SverigeRobert Eriksson1691.500091.5000.0001.500
SverigeKristoffer Matsson2461.500171.7500.0001.750
FinlandJanne Nyman1461.500061.5000.0001.500
SverigeOscar Fyhrman1354801.48115951.7591.7590.000
SverigeRobin Norman417251.4710251.4710.0001.471
SverigeRobert S Johansson1351721.41215871.7061.7060.000
SverigeTommy Carlberg1571.400181.6000.0001.600
SverigeMikael Wallgren1571.400181.6000.0001.600
SverigeEmil Millberg1571.400071.4000.0001.400
SverigeGöran Flood212161.3331171.4170.0001.417
SverigeJohn Kvarnevång2681.333081.3330.0001.333
SverigeNoel Wahlqvist2681.333081.3331.3330.000
SverigeElias Juhlén1341.333041.3330.0001.333
FinlandTimi Salonen2791.286091.2860.0001.286
SverigeOscar Holstensson312151.2500151.2500.0001.250
SverigeDennis Fagerkrantz28101.2500101.2500.0001.250
FinlandJere Lehtonen1451.250051.2500.0001.250
SverigeAndreas Lekander29111.2223141.5560.0001.556
SverigeTobias Messing1561.200281.6000.0001.600
DanmarkCarsten Hansen1561.200171.4000.0001.400
FinlandNiklas Säyriö1561.200061.2000.0001.200
SverigeMartin Liljeqvist1561.200061.2000.0001.200
SverigeEric Andersson1561.200061.2000.0001.200
FinlandJoni Keskinen1561.200061.2000.0001.200
SverigeAnders Sohlberg211131.1822151.3640.0001.364
SverigeEmil Claesson212141.1672161.3330.0001.333
SverigeMarcus Andersson (-74)1671.167291.5000.0001.500
SverigeHåkan Rahbe1671.167291.5000.0001.500
DanmarkKarsten Hojhus1671.167181.3330.0001.333
SverigeJonas Björk832361.1258441.3751.4291.000
SverigeJimmy Jansson211121.0911131.1820.0001.182
SverigeMikael Sjöblom728291.0369381.3571.4230.500
SverigeJonathan Ejnermark312121.0000121.0000.0001.000
SverigeAlexander Liljeqvist2991.000091.0000.0001.000
SverigeAdrian Bergqvist2991.000091.0000.0001.000
SverigeMaksymilian Bogdanowicz2881.000081.0000.0001.000
SverigeGottfrid Erlandsson2881.000081.0000.0001.000
SverigePontus Steen2661.000061.0000.0001.000
SverigeRicky Törnqvist1661.000061.0000.0001.000
SverigeLinus Jansson1551.000271.4000.0001.400
SverigeAndreas Lindblom1441.000041.0000.0001.000
SverigeJesper Brolin1331.000031.0000.0001.000
SverigeWilliam Hedengren1221.000021.0000.0001.000
FinlandToni Hyyryläinen1221.000021.0000.0001.000
NorgeTruls Kamhaug2650.833050.8330.0000.833
SverigeJörn Pöker31080.800080.8000.0000.800
RumänienMarian Gheorghe21080.800080.8000.0000.800
SverigeChristian Isomettä1540.800151.0000.0001.000
SverigeJoakim Brolin1540.800040.8000.0000.800
SverigeBenny Woentin2970.778070.7780.0000.778
SverigeTony Gudbrand2860.750060.7500.0000.750
FinlandRene Lehtinen1430.750251.2500.0001.250
SverigeAvon Van Dyck1430.750030.7500.7500.000
SverigeLudvig Eriksson21070.700070.7000.0000.700
SverigeMagnus Persson1320.667131.0000.0001.000
SverigeDaniel Halling1320.667020.6670.0000.667
SverigeViktor Andersson616100.6252120.7500.7500.000
SverigeJohan Nord2850.625381.0000.0001.000
SverigeTimothy Turesson2850.625050.6250.0000.625
SverigeKenny Persson31370.538070.5380.0000.538
SverigeEmil Näreby2840.500040.5000.0000.500
SverigeMikael Axelsson2840.500040.5000.0000.500
SverigePierre Lekander1420.500130.7500.0000.750
SverigeVilgot Erlandsson1420.500020.5000.0000.500
SverigeÖrjan Jansson1420.500020.5000.0000.500
SverigeAnders Johansson1420.500020.5000.0000.500
SverigeLinus Stuxberg1420.500020.5000.0000.500
SverigeViktor Ohlsson625120.4800120.4800.0000.480
SverigeAnton Bork41670.438070.4380.2500.500
SverigeJerry Kvarnevång2730.429030.4290.0000.429
SverigeMattias Mattsson2730.429030.4290.0000.429
SverigePontus Högberg1520.400020.4000.0000.400
SverigeViktor Flood1520.400020.4000.0000.400
SverigeJonas Adolfsson2930.333030.3330.0000.333
SverigePatrik Jarnstam1620.333020.3330.0000.333
SverigeJimmy Owetz1310.333120.6670.0000.667
SverigeMathias Karlsson1310.333010.3330.0000.333
SverigeKalle Lindgren1310.333010.3330.0000.333
SverigeMats Lööf1310.333010.3330.0000.333
SverigeJonas Karlsson1310.333010.3330.0000.333
SverigePer-Olof Nilsson21030.300030.3000.0000.300
SverigeHenrik Fernström2720.286020.2860.0000.286
SverigeDavid Adiels2410.250010.2500.0000.250
SverigeHans Johansson31330.231030.2310.2000.250
SverigeRickard Zetterstrand2510.200010.2000.0000.200
SverigeJonas Kvarnevång1500.000000.0000.0000.000
SverigeOskar Rikardsson1400.000000.0000.0000.000
SverigeAlbin Born1400.000000.0000.0000.000
SverigePatrik Sohlberg1400.000000.0000.0000.000
SverigeJohn Jensen1400.000000.0000.0000.000
SverigeRobert Henderson1400.000000.0000.0000.000
SverigeAnders Gustavsson1300.000000.0000.0000.000
SverigeJens Oskarsson1300.000000.0000.0000.000
SverigeKent Johansson1300.000000.0000.0000.000
SverigeFredrik Agerskov1300.000000.0000.0000.000
SverigeSören Östergren1300.000000.0000.0000.000
SverigeAlexander Rånge1200.000000.0000.0000.000
FinlandVille Turkia0000.000000.0000.0000.000
Juniorserien
SverigeAnton Rosén14112.7501123.0000.0003.000
SverigeFredrik Engman14102.5002123.0000.0003.000
SverigeJoel Larsson14102.5001112.7500.0002.750
SverigeOskar Karlsson15122.4000122.4002.4000.000
SverigeJoel Andersson15112.2000112.2000.0002.200
SverigeVictor Palovaara1482.000192.2500.0002.250
SverigeTim Gudmundsson1581.600081.6000.0001.600
SverigeViktor Lockström1231.500142.0000.0002.000
SverigeDennis Jonsson1341.333041.3330.0001.333
SverigeAdrian Bergqvist1551.000161.2000.0001.200
SverigeKenny Wennerstam1441.000041.0000.0001.000
SverigeTim Svensson1520.400020.4000.4000.000
SverigeJohan Jensen1310.333010.3330.0000.333
SverigeAlexander Johansson1310.333010.3330.0000.333
SverigeDennis Karlsson1500.000000.0000.0000.000
Ungdomsserien
SverigeOskar Thulin16152.5000152.5000.0002.500
SverigeJoel Kling16152.5000152.5000.0002.500
SverigeGustav Johansson318442.4443472.6112.6110.000
SverigeAlexander Woentin16122.0001132.1670.0002.167
SverigeMaksymilian Bogdanowicz1591.8001102.0000.0002.000
SverigeAnton Karlsson318301.6676362.0002.0000.000
SverigeJakob Kraft16101.6672122.0000.0002.000
SverigeJonathan Andersson318291.6116351.9441.9440.000
SverigeHenrik Bergström318291.6112311.7221.7220.000
SverigeFilip Hjelmland1691.5001101.6670.0001.667
SverigeTimothy Turesson1681.333191.5000.0001.500
SverigeAndreas Runesson1681.333191.5000.0001.500
SverigeOskar Ohliw1681.333081.3330.0001.333
SverigeMax Ruthström1551.000161.2000.0001.200
SverigeHugo Sandahl1441.000151.2500.0001.250
SverigeLinus Stuxberg1650.833050.8330.0000.833
SverigeFilip Nyberg1640.667261.0000.0001.000
SverigeEmil Albrechtsen1320.667131.0000.0001.000
SverigeSebastian Nyström1420.500020.5000.5000.000
SverigeDavid Maijala1520.400130.6000.0000.600
SverigeJonas Karlsson1410.250010.2500.2500.000
SverigeWilliam Björling1510.200010.2000.2000.000
SverigePhilip Olofsson1300.000000.0000.0000.000
Konkurs dla młodzieży
SverigeJoel Kling15153.0000153.0003.0000.000
SverigeAlexander Rånge15153.0000153.0000.0003.000
SverigeFilip Hjelmland15142.8000142.8002.8000.000
SverigeNoel Wahlqvist211292.6360292.6363.0002.200
SverigeAlexander Woentin211292.6360292.6362.6002.667
SverigeLukas Woentin211262.3640262.3642.3640.000
SverigeAnton Karlsson211252.2730252.2732.2730.000
SverigeGustav Johansson15112.2000112.2002.2000.000
SverigeMaximilian Belsing15112.2000112.2002.2000.000
SverigeTheo Johansson211242.1820242.1820.0002.182
SverigeHenrik Bergström211242.1820242.1820.0002.182
SverigeNicklas Wrem Eisel15102.0000102.0002.0000.000
SverigeCasper Henriksson211201.8180201.8182.1671.400
SverigeVilgot Erlandsson316291.8130291.8131.7272.000
SverigeAleks Lundquist1591.800091.8001.8000.000
SverigeWilliam Bäckström1591.800091.8000.0001.800
SverigeAndreas Runesson1591.800091.8001.8000.000
SverigeOskar Thulin1591.800091.8000.0001.800
SverigeWilliam Björling211191.7270191.7271.7270.000
SverigeGottfrid Erlandsson316261.6250261.6251.5001.700
SverigeJoakim Christensen1581.600081.6000.0001.600
SverigeAvon Van Dyck1581.600081.6001.6000.000
SverigeJonathan Andersson1571.400071.4000.0001.400
SverigeEdwin Pohjantähti316201.2500201.2500.0001.250
SverigeLiam Andersson210101.0000101.0001.2000.800
SverigeAlbin Born1551.000051.0000.0001.000
SverigeWilliam Hedengren1331.000031.0001.0000.000
SverigeSammy Van Dyck1331.000031.0001.0000.000
SverigeTimothy Turesson21090.900090.9001.0000.800
SverigeFabian Kvarnevång21190.818090.8180.8180.000
SverigeLinus Stuxberg1540.800040.8000.0000.800
SverigeJörn Pöker21060.600060.6000.6000.600
SverigeJakob Kraft1520.400020.4000.0000.400
SverigeFilip Nyberg1520.400020.4000.4000.000
SverigeTim Gunnar1520.400020.4000.4000.000
SverigeJakob Kvarnström1520.400020.4000.0000.400
SverigeJosef Kvarnström1510.200010.2000.2000.000
SverigeKarl Hjelmland1300.000000.0000.0000.000
SverigeJoel Strid0000.000000.0000.0000.000
Eliminacje do IMŚ
FinlandKaj Laukkanen15122.4000122.4002.4000.000
StorbritannienScott Nicholls15122.4000122.4000.0002.400
SverigeAndreas Jonsson15112.2000112.2000.0002.200
AustralienSean Wilson15102.0000102.0000.0002.000
AustralienJason Lyons1591.800091.8000.0001.800
NorgeLars Gunnestad1591.800091.8001.8000.000
SverigeStefan Andersson1581.600081.6000.0001.600
USASam Ermolenko1581.600081.6000.0001.600
DanmarkHans Clausen1581.600081.6001.6000.000
StorbritannienGary Havelock1581.600081.6001.6000.000
StorbritannienStuart Robson1561.200061.2001.2000.000
SverigeNiklas Karlsson1551.000051.0000.0001.000
USAJohn Cook1540.800040.8000.8000.000
AustralienSteve Johnston1540.800040.8000.8000.000
DanmarkJesper Bruun Monberg1540.800040.8000.0000.800
FinlandKauko Nieminen1520.400020.4000.4000.000
DanmarkBjarne Pedersen1100.000000.0000.0000.000
World Cup
DanmarkMads Korneliussen15132.6000132.6000.0002.600
SverigeAntonio Lindbäck210242.4000242.4002.2002.600
DanmarkPeter Kildemand15122.4000122.4000.0002.400
AustralienJason Doyle15122.4000122.4002.4000.000
RysslandGrigorij Laguta15122.4000122.4000.0002.400
DanmarkHans Andersen15122.4000122.4000.0002.400
USAGreg Hancock16142.3330142.3330.0002.333
SverigeAndreas Jonsson315342.2670342.2671.6002.600
DanmarkBjarne Pedersen15112.2000112.2000.0002.200
SverigeTomas Jonasson15112.2000112.2000.0002.200
SverigeFredrik Lindgren210212.1000212.1002.0002.200
SverigePeter Ljung210202.0000202.0000.0002.000
RysslandEmil Sajfutdinov15102.0000102.0000.0002.000
AustralienChris Holder15102.0000102.0002.0000.000
DanmarkNiels Kristian Iversen1591.800091.8000.0001.800
AustralienMax Fricke1591.800091.8001.8000.000
TjeckienEduard Krcmar1591.800091.8001.8000.000
TysklandMartin Smolinski16101.6670101.6670.0001.667
SverigeLinus Sundström1581.600081.6001.6000.000
TjeckienVaclav Milik1571.400071.4001.4000.000
RysslandVadim Tarasenko1571.400071.4000.0001.400
SverigeOliver Berntzon1571.400071.4000.0001.400
DanmarkMichael Jepsen Jensen1571.400071.4000.0001.400
LettlandAndzejs Lebedevs212161.3330161.3330.0001.333
DanmarkKenneth Bjerre1561.200061.2000.0001.200
DanmarkLeon Madsen1561.200061.2000.0001.200
AustralienSam Masters1551.000051.0001.0000.000
TysklandTobias Kroner1540.800040.8000.0000.800
LettlandMaksims Bogdanovs21180.727080.7270.0000.727
LettlandJevgenijs Kostigovs2640.667040.6670.0000.667
LettlandKjastas Puodzuks21170.636070.6360.0000.636
TjeckienAles Dryml1530.600030.6000.6000.000
TjeckienJosef Franc1530.600030.6000.6000.000
RysslandGleb Chugunov1210.500010.5000.0000.500
TysklandKevin Wölbert1520.400020.4000.0000.400
USARyan Fisher1520.400020.4000.0000.400
USABilly Janniro1520.400020.4000.0000.400
USARicky Wells1410.250010.2500.0000.250
TysklandKai Huckenbeck1410.250010.2500.0000.250
RysslandAndrej Kudriashov1300.000000.0000.0000.000
Międzynarodowy dla młodzieży
DanmarkPatrick Hansen15142.8000142.8000.0002.800
DanmarkFrederik Jakobsen15132.6000132.6000.0002.600
DanmarkMartin Steen Hansen15122.4001132.6000.0002.600
DanmarkAndreas Lyager1591.8003122.4000.0002.400
SverigeJoel Kling1581.600081.6001.6000.000
SverigeJohannes Stark1461.500171.7501.7500.000
SverigeFilip Hjelmland1451.250051.2501.2500.000
SverigeAlexander Johansson1561.200061.2001.2000.000
DanmarkSam Jensen1561.200061.2000.0001.200
SverigeJohan Jensen1441.000041.0001.0000.000
SverigeGustav Johansson1540.800151.0001.0000.000
DanmarkEmil Engstrøm1530.600140.8000.0000.800
SverigeChristoffer Selvin1300.000000.0000.0000.000
Elit B-Serien
SverigeRobin Aspegren15142.8000142.8000.0002.800
SverigeMathias Thörnblom15142.8000142.8002.8000.000
SverigeTomas Olsson14112.7500112.7500.0002.750
SverigeJoel Larsson210272.7001282.8000.0002.800
SverigeJörgen Hultgren416422.6255472.9382.9380.000
SverigeFreddy Godlund15132.6001142.8000.0002.800
SverigeDaniel Davidsson14102.5000102.5000.0002.500
SverigePatrik Olsson416392.4383422.6252.5003.000
SverigeAnders Mellgren15122.4001132.6000.0002.600
SverigeSebastian Carlsson15122.4001132.6000.0002.600
SverigeKenny Wennerstam15122.4000122.4000.0002.400
SverigeEmil Lindqvist28182.2501192.3750.0002.375
SverigeAnders Ljung518402.2226462.5562.5002.750
SverigeDaniel Henderson210222.2000222.2000.0002.200
SverigeJonas Engdahl15112.2001122.4002.4000.000
SverigeRobert Johansson517352.0593382.2352.3331.500
SverigeAndreas Bergström28162.0003192.3750.0002.375
SverigeNiklas Fridell1482.0002102.5002.5000.000
SverigePeter Ljung1482.000082.0000.0002.000
SverigeTobias Messing1482.000082.0000.0002.000
SverigeThomas Ljung1482.000082.0000.0002.000
SverigeOskar Karlsson315291.9331302.0002.0000.000
SverigeTim Gudmundsson210191.9002212.1000.0002.100
SverigeBenny Johansson316301.8753332.0630.0002.063
SverigeFredrik Lindgren28151.8750151.8752.5001.250
SverigeRobert Lönnblom416291.8133322.0001.7502.083
SverigeChristian Agö1591.8002112.2000.0002.200
SverigeAdrian Bergqvist1591.800091.8000.0001.800
SverigeMattias Trofast1471.750071.7500.0001.750
SverigeHampus Gustavsson521361.7144401.9052.0001.500
SverigeTed Hagansbo210161.6003191.9001.9000.000
SverigeMattias Nilsson1581.600191.8001.8000.000
SverigeDennis Jonsson1581.600081.6000.0001.600
SverigeMaksymilian Bogdanowicz211171.5451181.6360.0001.636
SverigeBenjamin Shields1691.500091.5000.0001.500
SverigeHenrik Gustavsson1461.500282.0000.0002.000
SverigeOscar Fyhrman1461.500282.0000.0002.000
SverigePer-Ola Klasson1461.500171.7500.0001.750
SverigeJohan Engman1461.500171.7501.7500.000
SverigePatrik Gustavsson1461.500061.5000.0001.500
FinlandErno Lahtinen1461.500061.5000.0001.500
SverigeJoel Kling1571.4004112.2000.0002.200
SverigeFredrik Antfolk1571.4003102.0000.0002.000
SverigeJohannes Stark1571.400291.8000.0001.800
SverigeHenrik Martinsson1571.400181.6000.0001.600
SverigeViktor Lockström1571.400181.6000.0001.600
SverigeZackarias Tardelius1571.400181.6000.0001.600
SverigeMartin Liljeqvist1571.400071.4000.0001.400
SverigeMikael Sjöblom417231.3536291.7062.0001.375
SverigeJonas Björk1681.3333111.8330.0001.833
SverigeViktor Flood1681.3332101.6670.0001.667
SverigeViktor Bergström1341.333041.3330.0001.333
SverigeAlexander Edberg1561.200391.8000.0001.800
SverigeSimon Eriksson1561.200171.4000.0001.400
SverigeJohan Jensen1561.200061.2000.0001.200
SverigeJohn Lindman1561.200061.2000.0001.200
SverigeRobert S Johansson522251.1365301.3641.3851.333
SverigeJohn Jensen2891.125091.1250.0001.125
SverigeMarcus Andersson (-84)312121.0002141.1670.0001.167
SverigeRasmus Broberg210101.0002121.2000.0001.200
FinlandPerttu Lahtinen1551.000161.2000.0001.200
SverigeLinus Eklöf1551.000161.2000.0001.200
SverigeBenny Woentin1331.000141.3330.0001.333
SverigeJörgen Zetterberg1331.000031.0000.0001.000
SverigeJimmy Jansson1331.000031.0000.0001.000
SverigeAndreas Messing1430.750141.0000.0001.000
SverigeJesper Lindroth1430.750030.7500.0000.750
SverigeDaniel Aspegren1430.750030.7500.0000.750
SverigeMikael Axelsson1430.750030.7500.0000.750
SverigeGustav Johansson315100.6671110.7330.7330.000
SverigeAndreas Westlund1530.600140.8000.0000.800
SverigeHans Johansson1420.500241.0000.0001.000
SverigeSonny Holm1420.500020.5000.5000.000
SverigePatrik Malmfeldt1420.500020.5000.0000.500
SverigeMikael Wallgren1420.500020.5000.0000.500
SverigePer Wiklander1420.500020.5000.0000.500
SverigeMikael Edvardsson1420.500020.5000.0000.500
SverigeTony Krantz1420.500020.5000.0000.500
SverigeSven Ytterell1310.333010.3330.0000.333
SverigeTomas Runebrandt1410.250120.5000.0000.500
SverigeTony Åhlen1410.250120.5000.5000.000
SverigeJoakim Lindroth1410.250010.2500.0000.250
SverigeAndreas Runesson1510.200120.4000.0000.400
SverigeOskar Thulin1510.200010.2000.0000.200
SverigePär Mårtensson2800.000000.0000.0000.000
SverigeAlexander Liljeqvist1100.000000.0000.0000.000
FinlandJyri Palomäki1100.000000.0000.0000.000
SverigeThomas Carlsson0000.000000.0000.0000.000
SverigeKim Aspegren0000.000000.0000.0000.000
SverigeMattias Gustavsson0000.000000.0000.0000.000
SverigeGöran Flood0000.000000.0000.0000.000
SverigeBjörn Gustavsson0000.000000.0000.0000.000
SverigePatrik Sohlberg0000.000000.0000.0000.000
SverigeLennart Persson0000.000000.0000.0000.000
SverigePontus Steen0000.000000.0000.0000.000
U1 Serien
SverigeFilip Hjelmland210252.5001262.6000.0002.600
SverigeJoakim Christensen210242.4004282.8000.0002.800
SverigeChristoffer Selvin210242.4003272.7000.0002.700
SverigeAlexander Woentin525592.3600592.3602.3332.400
SverigeHenrik Bergström630642.1333672.2332.2330.000
SverigeJonatan Grahn315322.1332342.2670.0002.267
SverigeJesper Persson420422.1000422.1000.0002.100
SverigeJakob Kraft210202.0002222.2000.0002.200
SverigeSonny Karlsson15102.0003132.6000.0002.600
SverigeEric Ivarsson421411.9524452.1430.0002.143
SverigeAnton Karlsson630561.8673591.9671.9670.000
SverigePhilip Hellström-Bängs420351.7500351.7500.0001.750
SverigeAnton Woss315251.6671261.7330.0001.733
SverigeWilliam Björling419311.6321321.6840.0001.684
SverigeEmil Millberg1581.600081.6000.0001.600
SverigeNoel Wahlqvist630461.5332481.6001.6000.000
SverigeSebastian Selvin420301.5002321.6000.0001.600
SverigeTimmie Eriksson210151.5000151.5000.0001.500
SverigeAndreas Svensson315201.3332221.4670.0001.467
SverigeElias Juhlén210131.3000131.3000.0001.300
SverigeGustav Grahn210121.2000121.2000.0001.200
SverigeViktor Ohlsson1561.200391.8001.8000.000
SverigeTimothy Turesson420231.1502251.2500.0001.250
SverigeJonathan Ejnermark1441.000371.7500.0001.750
SverigeSebastian Nyström21080.8002101.0001.0000.000
SverigeLudvig Selvin21080.800190.9000.0000.900
SverigeGottfrid Erlandsson21080.800080.8000.0000.800
SverigeAlexandra Svensson1540.800040.8000.0000.800
SverigeAxl Lindborg21060.600170.7000.0000.700
SverigeVilgot Erlandsson1530.600251.0000.0001.000
SverigeEdwin Pohjantähti1530.600030.6000.0000.600
SverigeEmil Albrechtsen1530.600030.6000.0000.600
SverigeJacob Nilsson21040.400150.5000.0000.500
SverigeJoel Strid2920.222020.2220.0000.222
SverigeAnton Lundin1510.200010.2000.0000.200
SverigeLinus Stuxberg1510.200010.2000.0000.200
SverigeElliot Holm1400.000000.0000.0000.000
Konkurs indywidualny
SverigeMikael Max15153.0000153.0000.0003.000
SverigeOliver Berntzon315392.6000392.6002.6002.600
SverigeJacob Thorssell210262.6000262.6000.0002.600
SverigePhilip Hellström-Bängs16142.3330142.3332.3330.000
SverigeDaniel Henderson16142.3330142.3330.0002.333
SverigeVictor Palovaara28182.2500182.2500.0002.250
SverigeJoel Andersson418392.1670392.1672.0002.375
SverigeFilip Hjelmland313272.0770272.0770.0002.077
SverigeKenny Wennerstam419392.0530392.0532.2731.750
SverigeAlexander Woentin625491.9602512.0402.3331.600
SverigeJoel Kling524461.9173492.0422.0712.000
SverigeJohn Lindman312231.9170231.9172.8001.286
SverigeViktor Bergström210191.9000191.9001.9000.000
SverigeRasmus Broberg28151.8750151.8752.2001.333
SverigeLinus Eklöf211191.7270191.7270.0001.727
SverigeWilliam Björling422361.6360361.6361.4001.706
SverigeFredrik Engman28131.6252151.8752.3331.600
SverigeJoel Larsson210161.6000161.6001.6000.000
SverigeChristoffer Selvin313201.5380201.5381.3331.600
SverigeJonathan Ejnermark1571.400071.4000.0001.400
SverigeRobin Norman211141.2730141.2730.4002.000
SverigeJohan Jensen210121.2000121.2001.2001.200
SverigeJesper Persson1561.200061.2001.2000.000
SverigeAnton Karlsson524271.1250271.1251.2380.333
SverigeJoakim Christensen2881.000081.0000.3331.400
SverigeOskar Rikardsson1661.000061.0001.0000.000
SverigeFreddie Eriksson1551.000271.4001.4000.000
SverigeHenrik Bergström421190.9050190.9051.2730.500
SverigeEmil Millberg313110.8460110.8461.0000.750
SverigeGustav Johansson1540.800040.8000.0000.800
SverigeJonatan Grahn1540.800040.8000.0000.800
SverigeAlexander Johansson2860.750170.8750.0000.875
SverigeViktor Lockström1320.667020.6670.6670.000
SverigeAlexander Edberg1530.600140.8000.0000.800
SverigeJohannes Stark21040.400040.4000.0000.400
SverigeTimothy Turesson2830.375030.3750.7500.000
FinlandNiklas Säyriö1310.333010.3330.3330.000
SverigePhilip Olofsson21020.200020.2000.2000.000
SverigeMikael Axelsson1500.000000.0000.0000.000
SverigeMartin Liljeqvist1300.000000.0000.0000.000
250cc-Serien
SverigePhilip Hellström-Bängs15153.0000153.0000.0003.000
FinlandViljam Lappi15132.6000132.6000.0002.600
SverigeCasper Henriksson15122.4000122.4002.4000.000
SverigeNoel Wahlqvist15102.0004142.8002.8000.000
SverigeMaximilian Belsing15102.0000102.0000.0002.000
SverigeWilliam Hedengren1591.8001102.0000.0002.000
SverigeGottfrid Erlandsson1571.400291.8000.0001.800
SverigeVilgot Erlandsson1571.400071.4000.0001.400
SverigeAleks Lundquist1540.800151.0000.0001.000
SverigeJörn Pöker1520.400130.6000.0000.600
Region serien
SverigeNorvy Brandin16172.8330172.8330.0002.833
FinlandPerttu Lahtinen16162.6671172.8330.0002.833
SverigeHampus Gustavsson16162.6671172.8332.8330.000
FinlandErno Lahtinen15102.0001112.2000.0002.200
SverigeMikael Sjöblom1591.8003122.4002.4000.000
SverigeSebastian Bengtsson16101.6673132.1670.0002.167
SverigeRobert S Johansson1581.600191.8001.8000.000
SverigeMarcus Andersson (-84)1461.500171.7500.0001.750
SverigeMikael Edvardsson1681.333081.3330.0001.333
SverigeEmil Näreby1661.000061.0000.0001.000
SverigeJörgen Zetterberg1331.000141.3330.0001.333
SverigeMikael Axelsson1640.667150.8330.0000.833
SverigeHåkan Rahbe1320.667241.3330.0001.333
SverigeFredrik Agerskov1630.500030.5000.0000.500
SverigeJohan Halming1410.250010.2500.0000.250
SverigeBenny Woentin1200.000000.0000.0000.000
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
01/05 (14:00)Konkurs indywidualny Toyota Open | VästervikHejla ArenaWyniki
07/05 (19:00)Elitserien | Västervik - Vetlanda SpeedwayHejla Arena162350 - 40
21/05 (18:00)Elitserien | Västervik - Kumla IndianernaHejla Arena173745 - 45
04/06 (19:00)Elitserien | Västervik - DackarnaHejla Arena262158 - 32
12/06 (19:00)Allsvenskan | VIP Speedway - Team SmålandHejla Arena22844 - 46
25/06 (19:00)Elitserien | Västervik - MasarnaHejla Arena161154 - 36
04/07 (19:00)Elitserien | Västervik - LejonenHejla Arena133250 - 39
09/07 (19:00)Elitserien | Västervik - PiraternaHejla Arena222658 - 31
30/07 (19:00)Elitserien | Västervik - Eskilstuna SmedernaHejla Arena254337 - 53
09/08 (19:00)Allsvenskan | VIP Speedway - Team RapidHejla Arena39 - 51
13/08 (19:00)Elitserien | Västervik - RospiggarnaHejla Arena167347 - 37
29/08 (19:00)Elitserien Kvartsfinal | Västervik - Kumla IndianernaHejla Arena51 - 39
03/09 (19:00)Elitserien Semifinal | Västervik - DackarnaHejla Arena289644 - 46