Millenium Stadium

Cardiff | Wielka
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
Indywidualne mistrzostwa świata
DanmarkLeon Madsen17172.4290172.4292.4290.000
PolenBartosz Zmarzlik428632.2500632.2502.0712.429
SverigeJimmy Nilsen16132.1670132.1670.0002.167
AustralienDarcy Ward17152.1430152.1432.1430.000
AustralienChris Holder8501052.10001052.1002.2632.000
SverigeTony Rickardsson630632.1000632.1002.0002.429
AustralienJason Crump12731492.04101492.0411.4002.283
AustralienTodd Wiltshire315302.0000302.0001.7502.091
StorbritannienTai Woffinden947931.9790931.9791.9002.037
USAGreg Hancock181011901.88101901.8811.7452.000
RysslandEmil Sajfutdinov744821.8640821.8641.7271.909
SverigePeter Karlsson1471.750071.7500.0001.750
DanmarkHans Andersen742711.6900711.6901.9501.455
AustralienJason Doyle530501.6670501.6671.7271.632
PolenMaciej Janowski530501.6670501.6671.6671.667
PolenPrzemyslaw Pawlicki16101.6670101.6671.6670.000
DanmarkNicki Pedersen17931461.57001461.5701.5411.589
SverigeMikael Max413201.5380201.5381.0001.700
PolenJaroslaw Hampel845691.5330691.5331.4501.600
DanmarkBjarne Pedersen735531.5140531.5141.6881.368
DanmarkNiels Kristian Iversen845681.5110681.5111.7081.286
AustralienRyan Sullivan520301.5000301.5001.5000.000
PolenTomasz Bajerski1461.500061.5001.5000.000
AustralienLeigh Adams947701.4890701.4891.5671.353
SverigeAndreas Jonsson15811171.44401171.4441.0831.733
StorbritannienLee Richardson527391.4440391.4440.0001.444
DanmarkPeter Kildemand318261.4440261.4441.2731.714
SverigeFredrik Lindgren1164921.4380921.4381.2731.613
PolenTomasz Gollob1367961.4330961.4331.3911.524
SverigeAntonio Lindbäck951731.4310731.4311.5281.200
StorbritannienScott Nicholls1266941.4240941.4241.4001.452
DanmarkMichael Jepsen Jensen212171.4170171.4171.4170.000
StorbritannienDavid Norris210141.4000141.4000.0001.400
StorbritannienDaniel King1571.400071.4000.0001.400
PolenTomasz Chrzanowski1571.400071.4001.4000.000
SverigeTomas Jonasson1571.400071.4000.0001.400
DanmarkKenneth Bjerre421291.3810291.3811.6361.100
PolenPiotr Pawlicki211151.3640151.3641.3640.000
SverigeMagnus Zetterström211151.3640151.3641.3640.000
SlovenienMatej Zagar950681.3600681.3601.2191.611
PolenKrzysztof Kasprzak531421.3550421.3551.2501.421
PolenPatryk Dudek317231.3530231.3531.1821.667
StorbritannienMark Loram315201.3330201.3331.2501.364
TysklandMartin Smolinski1681.333081.3330.0001.333
StorbritannienChris Harris1156741.3210741.3211.3131.325
SverigeNiklas Klingberg211141.2730141.2730.0001.273
PolenSebastian Ulamek211141.2730141.2730.0001.273
SlovakienMartin Vaculik527341.2590341.2591.6670.933
RysslandArtem Laguta210121.2000121.2001.2001.200
TjeckienBohumil Brhel2561.200061.2000.0001.200
DanmarkRonni Pedersen1561.200061.2000.0001.200
StorbritannienJoe Screen1561.200061.2000.0001.200
AustralienDavid Watt1561.200061.2000.0001.200
StorbritannienCarl Stonehewer2781.143081.1430.0001.143
USABilly Hamill2781.143081.1431.2501.000
UngernMatej Ferjan2891.125091.1250.0001.125
PolenPiotr Protasiewicz420211.0500211.0500.5001.188
StorbritannienCharles Wright1551.000051.0001.0000.000
DanmarkBrian Andersen1441.000041.0000.0001.000
SverigeHenrik Gustafsson1331.000031.0000.0001.000
StorbritannienMartin Dugard1331.000031.0000.0001.000
StorbritannienJoshua Auty1111.000011.0000.0001.000
PolenRune Holta940380.9500380.9500.9391.000
TjeckienLukas Dryml416150.9380150.9380.6671.286
StorbritannienCraig Cook523210.9130210.9130.4001.056
PolenJanusz Kolodziej21080.800080.8000.0000.800
AustralienTroy Batchelor2970.778070.7780.0000.778
StorbritannienEdward Kennett31290.750090.7500.0000.750
TjeckienAles Dryml2860.750060.7500.0000.750
StorbritannienRobert Lambert31180.727080.7270.2001.167
StorbritannienDavid Howe2750.714050.7140.8000.500
PolenGrzegorz Walasek31390.692090.6921.0000.500
StorbritannienJoshua Bates 1320.667020.6670.0000.667
StorbritannienChris Louis2530.600030.6000.0000.600
StorbritannienAndy Smith2530.600030.6000.0000.600
StorbritannienSimon Stead31050.500050.5000.6000.400
DanmarkJesper Bruun Monberg1210.500010.5000.0000.500
AustralienJason Lyons1210.500010.5000.0000.500
PolenKrzysztof Ciegelski1210.500010.5000.0000.500
PolenWieslaw Jagus1500.000000.0000.0000.000
SverigePeter Ljung1500.000000.0000.0000.000
StorbritannienAdam Ellis1300.000000.0000.0000.000
FinlandKaj Laukkanen1200.000000.0000.0000.000
StorbritannienJason Garrity1100.000000.0000.0000.000
StorbritannienDaniel Bewley1100.000000.0000.0000.000
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
21/09 (19:00)Indywidualne mistrzostwa świata | CardiffMillenium StadiumWyniki