Mjösa Speedwaybane

Mjösa | Norwegia
DataKonkurencjaBiegZawodnicyCzasPrędkość
2014-08-16Speedway LigaHeat 6Emil Rindal59,7 sek0.0 km/h
2014-08-16Speedway LigaHeat 11Benny Johansson60,0 sek0.0 km/h
2014-08-16Speedway LigaHeat 12Espen Hansen60,4 sek0.0 km/h
2014-08-16Speedway LigaHeat 9Kenneth Smith60,6 sek0.0 km/h
2014-08-16Speedway LigaHeat 4Emil Rindal60,8 sek0.0 km/h
2014-08-16Speedway LigaHeat 16Vegar Starsveen60,9 sek0.0 km/h
2013-05-14ElitserienHeat 5Kim Nilsson60.2 sek0.0 km/h
2014-08-16Speedway LigaHeat 17Benny Johansson61,0 sek0.0 km/h
2014-08-16Speedway LigaHeat 13Jarle Skjaeveland61,6 sek0.0 km/h
2014-08-16Speedway LigaHeat 20Benny Johansson62,0 sek0.0 km/h
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
Speedway Liga
NorgeGlenn Moi212342.8332363.0000.0003.000
SverigeBenny Johansson528752.6790752.6790.0002.679
NorgeCarl Johan Raugstad16162.6672183.0000.0003.000
NorgeJarle Skjaeveland528642.2864682.4290.0002.429
NorgeRemi Ueland1492.2502112.7500.0002.750
NorgeTruls Kamhaug422482.1824522.3642.3642.364
NorgeEspen Sundvor317331.9411342.0000.0002.000
NorgeEspen Hansen16111.8330111.8330.0001.833
NorgeOla Pedersen1591.8002112.2002.2000.000
NorgeTage Skretting1471.750071.7500.0001.750
NorgeTommy Thu28131.6252151.8750.0001.875
NorgeKenneth Smith420321.6009412.0500.0002.050
NorgeEspen Sola1581.6002102.0000.0002.000
NorgeVegar Starsveen421331.5712351.6671.6670.000
NorgeGöran Cae1461.500392.2502.2500.000
NorgeEmil Rindal419271.4216331.7371.7370.000
NorgeTarald Haaland1451.250382.0000.0002.000
NorgeLars Figved210121.2002141.4000.0001.400
1671.167071.1670.0001.167
NorgeThomas Topstad1441.000041.0000.0001.000
NorgeEmil Omsland1441.000041.0000.0001.000
NorgeRoy Martinsen1441.000041.0000.0001.000
NorgeJoachim Aslaksen21090.9003121.2000.0001.200
NorgeTherese Smith1540.800040.8000.8000.000
NorgeDaniel Hauge314100.7140100.7140.0000.714
NorgeSverre Omsland1420.500130.7500.0000.750
NorgeIver Sveen1420.500020.5000.5000.000
PolenTomek Fryza1420.500020.5000.0000.500
NorgeRafael Evensen1520.400020.4000.4000.000
NorgeStein Roar Pedersen21140.364040.3640.0000.364
NorgeMartin Eriksen1510.200010.2000.0000.200
PolenWojciech Szlapka0000.000000.0000.0000.000
NorgeMikke Bjerk0000.000000.0000.0000.000
Speedway Liga 2
NorgeTage Skretting15153.0000153.0000.0003.000
SverigeAlexander Liljeqvist16152.5000152.5000.0002.500
NorgeOla Pedersen15122.4000122.4002.4000.000
NorgeEmil Rindal15112.2000112.2002.2000.000
NorgeGlenn Moi15102.0000102.0000.0002.000
NorgeGöran Cae15102.0000102.0002.0000.000
NorgeEspen Molund1691.500091.5000.0001.500
SverigeMartin Liljeqvist1341.333041.3330.0001.333
NorgeOle Martin Börli1561.200061.2001.2000.000
NorgeKenneth Smith1671.167071.1670.0001.167
NorgeTommy Thu1781.143081.1430.0001.143
NorgeStein Roar Pedersen1650.833050.8330.0000.833
NorgeMartin Eriksen1540.800040.8000.0000.800
NorgeLars-Kristian Topstad1530.600030.6000.0000.600
Norweskie mistrzostwa drużyn
NorgeGlenn Moi17192.7141202.8570.0002.857
NorgeJarle Skjaeveland16142.3331152.5000.0002.500
NorgeKenneth Smith16142.3330142.3330.0002.333
NorgeCarl Johan Raugstad17152.1432172.4290.0002.429
NorgeOla Pedersen1591.800091.8001.8000.000
NorgeRemi Ueland1471.750292.2500.0002.250
NorgeEspen Sundvor1691.500091.5000.0001.500
NorgeTruls Kamhaug1691.500091.5000.0001.500
NorgeVegar Starsveen1681.333191.5001.5000.000
NorgeTommy Thu1451.250051.2500.0001.250
NorgeGöran Cae1551.000161.2001.2000.000
NorgeSverre Omsland1640.667150.8330.0000.833
NorgeRoy Martinsen1640.667150.8330.0000.833
NorgeJoachim Aslaksen1310.333010.3330.0000.333
Mistrzostwa Par Norwegii
NorgeTruls Kamhaug14112.7501123.0000.0003.000
NorgeGlenn Moi14102.5001112.7500.0002.750
NorgeEspen Sola1482.0003112.7500.0002.750
NorgeKenneth Smith1482.000192.2500.0002.250
NorgeJarle Skjaeveland1461.500171.7500.0001.750
NorgeEmil Rindal1451.250051.2501.2500.000
NorgeTherese Smith1441.000041.0000.0001.000
NorgeThomas Biensö1441.000041.0000.0001.000
NorgeIver Sveen1430.750141.0001.0000.000
NorgeRafael Evensen1410.250010.2500.0000.250
Mistrzostwa Norwegii
NorgeGlenn Moi16183.0000183.0003.0000.000
NorgeTruls Kamhaug16152.5000152.5002.5000.000
NorgeJarle Skjaeveland16142.3330142.3332.3330.000
NorgeKenneth Smith1482.000082.0000.0002.000
NorgeGöran Cae16111.8330111.8330.0001.833
NorgeRoy Martinsen1571.400071.4001.4000.000
NorgeDaniel Hauge1551.000051.0000.0001.000
NorgeEmil Rindal1540.800040.8000.8000.000
PolenMarek Bieniaszewski1430.750030.7500.7500.000
NorgeRafael Evensen1420.500020.5000.5000.000
NorgeJarle Evensen1400.000000.0000.0000.000
NorgeRolf Imerslund1100.000000.0000.0000.000
Norges serie
NorgeTruls Kamhaug1492.250092.2502.2500.000
NorgeGöran Cae1482.000082.0002.0000.000
NorgeVegar Starsveen1471.750071.7501.7500.000
PolenWojciech Szlapka1451.250051.2501.2500.000
NorgeEmil Rindal1451.250051.2501.2500.000
PolenMarek Bieniaszewski1100.000000.0000.0000.000
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
22/06 (13:15)Mistrzostwa Par Norwegii | MjösaMjösa SpeedwaybaneWyniki
18/08 ()Speedway Liga | MjösaMjösa Speedwaybane