Norfolk Arena

Kings Lynn | Wielka
DataKonkurencjaBiegZawodnicyCzasPrędkość
2017-04-19The PremiershipHeat 6Craig Cook58.19 sek84.6 km/h
2015-05-13The PremiershipHeat 9Robert Lambert58.43 sek84.3 km/h
2014-04-16The PremiershipHeat 1Matej Zagar58.56 sek84.1 km/h
2014-06-11The PremiershipHeat 1Niels Kristian Iversen58.57 sek84.1 km/h
2017-04-19The PremiershipHeat 4Craig Cook58.72 sek83.9 km/h
2014-06-11The PremiershipHeat 13Niels Kristian Iversen58.80 sek83.8 km/h
2014-07-16The PremiershipHeat 1Niels Kristian Iversen58.83 sek83.7 km/h
2014-06-18The PremiershipHeat 10Niels Kristian Iversen58.86 sek83.7 km/h
2014-06-18The PremiershipHeat 13Niels Kristian Iversen58.99 sek83.5 km/h
2017-04-19The PremiershipHeat 9Craig Cook59.00 sek83.5 km/h
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
The Premiership
AustralienRyan Sullivan419542.8421552.8950.0002.895
AustralienJason Crump17852352.76542392.8122.8003.000
SverigeTony Rickardsson316422.6250422.6250.0002.625
DanmarkNiels Kristian Iversen612946632.255296922.3542.3540.000
AustralienLeigh Adams422492.2273522.3640.0002.364
USABilly Hamill419422.2113452.3680.0002.368
StorbritannienMark Loram420442.2002462.3000.0002.300
DanmarkNicki Pedersen241252732.184232962.3682.3680.000
StorbritannienJoe Screen211242.1821252.2730.0002.273
PolenMaciej Janowski736782.1677852.3610.0002.361
AustralienDarcy Ward314302.1431312.2140.0002.214
AustralienJason Doyle11481002.08351052.1883.0002.093
SverigeAndreas Jonsson839812.0776872.2310.0002.231
AustralienCraig Boyce526532.0383562.1542.0002.267
SverigeFredrik Lindgren942852.0248932.2142.1672.222
StorbritannienTai Woffinden735702.0005752.1432.1332.150
SlovenienMatej Zagar732642.0001652.0310.0002.031
PolenPiotr Pawlicki211222.0000222.0000.0002.000
StorbritannienDanny Ayres1362.000282.6670.0002.667
SverigeLinus Sundström1362.000062.0000.0002.000
StorbritannienRobert Lambert763607131.981827952.2082.2080.000
AustralienJack Holder630591.9672612.0330.0002.033
PolenKrzysztof Kasprzak629571.9660571.9660.0001.966
AustralienJason Lyons314271.9291282.0000.0002.000
AustralienTodd Wiltshire211211.9092232.0910.0002.091
AustralienChris Holder1252991.90461052.0191.7332.409
PolenKrzysztof Ciegelski210191.9003222.2000.0002.200
AustralienTroy Batchelor261162161.86282241.9311.7642.205
PolenSebastian Ulamek844811.8412831.8861.8860.000
TysklandErik Riss19921671.815201872.0332.0721.667
AustralienNick Morris15701271.814131402.0000.0002.000
StorbritannienCraig Cook251132041.805172211.9562.0341.873
USASam Ermolenko315271.8003302.0000.0002.000
RysslandDenis Gizatullin1591.800091.8000.0001.800
StorbritannienMartin Dugard1591.800091.8000.0001.800
DanmarkKenneth Bjerre331492651.779262911.9531.9511.963
TjeckienTomas Topinka29161.7780161.7780.0001.778
PolenGrzegorz Walasek422391.7733421.9090.0001.909
AustralienJustin Sedgmen417301.7652321.8820.0001.882
USAGreg Hancock28141.7500141.7500.0001.750
StorbritannienLewis Kerr472133721.746474191.9671.9791.857
SverigeJacob Thorssell12631101.74651151.8252.2001.793
DanmarkThomas Jörgensen311402431.736332761.9711.9710.000
StorbritannienDean Barker315261.7332281.8670.0001.867
AustralienBrady Kurtz626451.7312471.8080.0001.808
DanmarkMads Korneliussen21851451.70691541.8121.8031.889
DanmarkJesper Bruun Monberg213221.6924262.0000.0002.000
AustralienTyron Proctor19811371.691111481.8271.8701.583
PolenTobiasz Musielak628471.6796531.8930.0001.893
SverigeMikael Max212201.6670201.6670.0001.667
StorbritannienBenjamin Barker29151.6672171.8890.0001.889
PolenMariusz Staszewski1351.667051.6670.0001.667
DanmarkHans Andersen1153881.6602901.6980.0001.698
SverigeSebastian Aldén839641.6418721.8461.8460.000
AustralienRory Schlein472093421.636453871.8521.8002.368
StorbritannienChris Harris231121821.625192011.7951.5331.835
StorbritannienScott Nicholls20961561.625141701.7711.7861.768
RysslandRoman Povazhny28131.6250131.6250.6672.200
AustralienDakota North838611.6055661.7371.6001.758
StorbritannienAdam Ellis17771231.597111341.7401.7651.733
AustralienMax Fricke1257911.59691001.7542.0001.731
SverigeNiklas Klingberg1357901.5795951.6671.6670.000
StorbritannienSimon Stead1045711.57812831.8442.0741.500
FinlandKaj Laukkanen314221.5713251.7860.0001.786
PolenAdam Skornicki27111.5711121.7140.0001.714
DanmarkBjarne Pedersen625391.5604431.7200.0001.720
StorbritannienRichard Worrall20961491.552191681.7501.7821.707
DanmarkMichael Palm Toft301312031.550302331.7791.8051.375
AustralienCameron Heeps524371.5424411.7080.0001.708
AustralienCameron Woodward628431.5368511.8212.1001.667
StorbritannienDaniel King1358891.5347961.6551.7501.648
StorbritannienSteven Worrall1465991.52371061.6310.0001.631
AustralienSam Masters1151771.5106831.6271.7691.579
StorbritannienNeil Collins1461.500282.0000.0002.000
RysslandSergey Darkin1461.500282.0000.0002.000
StorbritannienAdam Roynon1461.500171.7501.7500.000
SverigeStefan Andersson1461.500061.5000.0001.500
AustralienKozza Smith731461.4845511.6451.6450.000
DanmarkPatrick Hougaard629431.4834471.6210.0001.621
TjeckienVaclav Milik627401.4817471.7411.6431.846
PolenKrzysztof Buczkowski417251.4713281.6470.0001.647
StorbritannienDaniel Bewley630441.4670441.4670.0001.467
StorbritannienChris Louis315221.4672241.6000.0001.600
SverigePeter Karlsson935511.4573541.5432.0001.059
TjeckienZdenek Tesar211161.4552181.6360.0001.636
TjeckienAntonín Šváb211161.4550161.4550.0001.455
SverigeJoonas Kylmäkorpi940581.4506641.6000.0001.600
DanmarkRasmus Jensen29131.4441141.5560.0001.556
ItalienNicolas Covatti316231.4387301.8750.0001.875
DanmarkRonni Pedersen416231.4385281.7501.7500.000
PolenTomasz Jedrzejak212171.4171181.5000.0001.500
DanmarkTom P Madsen271241751.411402151.7341.7340.000
AustralienTravis McGowan835491.4003521.4861.4860.000
TysklandKevin Wölbert1571.400181.6001.6000.000
StorbritannienCharles Wright1043601.3958681.5810.0001.581
USABilly Janniro418251.3896311.7220.0001.722
TysklandMark Riss313181.3853211.6150.0001.615
AustralienAdam Shields416221.3752241.5001.1431.778
PolenArtur Pietrzyk727371.3701381.4071.4070.000
DanmarkPeter Kildemand419261.3685311.6320.0001.632
AustralienMark Lemon211151.3641161.4550.0001.455
StorbritannienLewis Rose331301761.354302061.5851.6071.250
PolenJaroslaw Hampel29121.3333151.6670.0001.667
PolenPiotr Protasiewicz29121.3331131.4440.0001.444
DanmarkHans Clausen1341.333041.3330.0001.333
DanmarkNicklas Porsing471872481.326352831.5131.5130.000
DanmarkNicolai Klindt1153701.32111811.5281.3331.605
PolenSzymon Wozniak313171.3082191.4620.0001.462
AustralienJosh Grajczonek1773951.3013981.3421.0001.391
StorbritannienJason Garrity940521.30013651.6251.1671.706
StorbritannienJoshua Bates 630391.3008471.5670.0001.567
TjeckienLukas Dryml417221.2943251.4710.0001.471
FinlandTimo Lahti417221.2942241.4120.0001.412
SverigeTomas Jonasson624311.2924351.4581.5241.000
AustralienSteve Johnston421271.2868351.6670.0001.667
TysklandKai Huckenbeck241021301.275141441.4121.4120.000
SverigeFreddie Eriksson221081361.259361721.5931.5930.000
StorbritannienDavid Howe524301.2505351.4581.6251.375
PolenMichal Szczepaniak28101.2502121.5000.0001.500
DanmarkClaus Vissing1451.250161.5000.0001.500
AustralienSean Wilson1451.250161.5001.5000.000
DanmarkBrian Karger1451.250051.2500.0001.250
DanmarkLasse Bjerre933411.2426471.4241.4761.333
StorbritannienEdward Kennett936441.2223471.3060.0001.306
StorbritannienLee Richardson418221.2222241.3331.0001.429
StorbritannienKyle Newman1150611.2207681.3600.0001.447
DanmarkMikkel Bech419231.2113261.3680.0001.368
TjeckienAles Dryml419231.2112251.3160.0001.316
AustralienRohan Tungate1359711.2036771.3050.0001.305
StorbritannienStuart Robson1150601.2005651.3000.0001.300
AustralienKevin Doolan315181.2005231.5330.0001.533
UngernMatej Ferjan210121.2001131.3000.0001.300
DanmarkMikkel Michelsen1561.200171.4000.0001.400
SverigeDaniel Nermark1561.200061.2000.0001.200
AustralienDavid Watt521251.1901261.2380.0001.238
DanmarkBrian Andersen311131.1822151.3640.0001.364
USARicky Wells1251601.1766661.2940.0001.294
PolenGrzegorz Zengota417201.1762221.2940.0001.294
StorbritannienJoshua Auty1363741.17511851.3491.4881.050
FrankrikeDavid Bellego520231.1500231.1500.0001.150
StorbritannienCarl Wilkinson1354621.14812741.3701.4400.500
AustralienAaron Summers1041471.1465521.2680.0001.268
StorbritannienJames Shanes2781.1433111.5710.0001.571
StorbritannienAndy Smith2891.1252111.3750.0001.375
DanmarkStefan Nielsen518201.1114241.3330.0001.333
AustralienCraig Watson29101.1113131.4440.0001.444
AustralienShane Parker314151.0714191.3570.0001.357
StorbritannienPaul Hurry314151.0713181.2860.0001.286
StorbritannienSimon Lambert371571671.064392061.3121.3501.050
StorbritannienGary Havelock316171.0632191.1880.0001.188
StorbritannienKyle Howarth1147491.0435541.1491.0001.159
StorbritannienRichard Lawson1357591.03510691.2110.0001.211
StorbritannienLewis Bridger625251.0003281.1200.0001.120
AustralienNigel Sadler419191.0001201.0530.8001.143
PolenTomasz Bajerski313131.0002151.1541.1540.000
StorbritannienLewis Blackbird311111.0002131.1820.0001.182
TjeckienMarián Jirout211111.0001121.0910.2501.571
DanmarkKenneth Kruse Hansen2881.000081.0000.0001.000
PolenPrzemyslaw Pawlicki2881.000081.0000.0001.000
StorbritannienDanny Bird1771.000291.2860.0001.286
TysklandMartin Smolinski1551.000051.0000.0001.000
StorbritannienLeigh Lanham1441.000261.5000.0001.500
FinlandKauko Nieminen1441.000041.0000.0001.000
StorbritannienPaul Starke832310.9693341.0630.0001.063
PolenPiotr Swiderski523220.9574261.1300.0001.130
PolenKacper Woryna522210.9557281.2730.0001.273
SverigeEmil Kramer1037350.9464391.0541.0540.000
StorbritannienAshley Birks313120.9231131.0000.0001.000
SverigeKim Nilsson313120.9231131.0000.0001.000
AustralienJake Allen522200.9093231.0450.0001.045
PolenDawid Stachyra2760.857391.2860.0001.286
SverigeMagnus Zetterström418150.8330150.8330.0000.833
ArgentinaFernando Garcia1650.833050.8330.0000.833
Nya ZeelandBradley Wilson-Dean416130.8133161.0000.0001.000
PolenKrystian Pieszczek21080.8002101.0000.0001.000
StorbritannienJason Bunyan624190.7927261.0831.1760.857
StorbritannienZach Wajtknecht2970.778291.0000.0001.000
StorbritannienAshley Morris2286650.75618830.9651.0690.750
StorbritannienRobert Mear1430.750141.0000.0001.000
PolenKrzysztof Jablonski1430.750030.7500.0000.750
PolenKacper Gomolski419140.7373170.8950.0000.895
StorbritannienEllis Perks315110.7336171.1330.0001.133
StorbritannienSavalas Clouting414100.7142120.8570.0000.857
StorbritannienTom Perry21070.700290.9000.0000.900
SverigeSimon Gustafsson415100.6671110.7330.0000.733
LettlandAndzejs Lebedevs31280.667080.6670.6670.000
DanmarkUlrich Östergaard2960.667280.8890.7501.000
USABrent Werner2960.667170.7780.0000.778
AustralienTyson Nelson1320.667131.0000.0001.000
AustralienCory Gathercole1320.667020.6670.0000.667
DanmarkKenni Larsen1320.667020.6670.0000.667
USARyan Fisher520130.6507201.0000.0001.000
StorbritannienJames Sarjeant1037240.6496300.8111.7500.697
USALuke Becker2850.625050.6250.0000.625
StorbritannienLee Redmond41380.615190.6920.6920.000
AustralienJaimon Lidsey21060.600170.7000.0000.700
SverigeMarcus Andersson (-74)1530.600140.8000.0000.800
StorbritannienNathan Greaves619110.5794150.7890.6670.813
StorbritannienJeremy Doncaster3950.556270.7780.0000.778
DanmarkFrederik Jakobsen31160.545170.6360.0000.636
DanmarkKasper Andersen2630.500140.6670.6670.000
DanmarkJan Graversen1420.500130.7500.0000.750
FinlandTero Aarnio1420.500130.7500.7500.000
AustralienBrett Woodifield1420.500020.5000.5000.000
PolenMateusz Szczepaniak1420.500020.5000.0000.500
NorgeLars Gunnestad1420.500020.5000.0000.500
TjeckienMatej Kus31360.462060.4620.0000.462
TysklandJoachim Kugelmann51670.4384110.6880.6880.000
StorbritannienDavid Norris41670.438290.5630.0000.563
DanmarkNikolaj Busk Jakobsen31460.429170.5000.5000.000
StorbritannienShaun Tacey2730.429030.4290.2500.667
FrankrikeDimitri Berge31250.417160.5000.0000.500
StorbritannienJosh Bailey51770.412290.5290.5290.000
SverigeLudvig Lindgren1520.400130.6000.0000.600
StorbritannienBen Reade1520.400130.6000.0000.600
StorbritannienJoe Jacobs31140.364040.3640.0000.364
StorbritannienMax Clegg41450.357270.5000.0000.500
StorbritannienAndrew Appleton41240.333040.3331.0000.111
NorgeBjörn G. Hansen2620.333130.5000.5000.000
StorbritannienLee Payne1310.333120.6670.0000.667
StorbritannienPaul Lee1310.333120.6670.0000.667
SverigeJimmy Nilsen1310.333120.6670.0000.667
StorbritannienBen Hopwood1310.333120.6670.0000.667
StorbritannienWayne Broadhurst1310.333120.6670.0000.667
PolenNorbert Kosciuch1310.333010.3330.0000.333
DanmarkHenning Bager1310.333010.3330.0000.333
StorbritannienBen Morley51650.313160.3750.0000.462
StorbritannienDaniel Halsey31030.300030.3000.0000.300
StorbritannienJack Smith3820.250130.3750.0000.375
StorbritannienOliver Allen1410.250010.2500.0000.250
SlovenienJernej Kolenko1410.250010.2500.2500.000
AustralienRobert Branford1510.200010.2000.0000.200
StorbritannienAlun Rossiter2610.167010.1670.0000.167
StorbritannienDarren Mallett2610.167010.1670.1670.000
StorbritannienConnor Mountain31000.000000.0000.0000.000
StorbritannienRyan Kinsley2700.000000.0000.0000.000
StorbritannienBenji Compton2600.000000.0000.0000.000
AustralienMitchell Davey1400.000000.0000.0000.000
AustralienRyan Douglas1400.000000.0000.0000.000
AustralienJoshua MacDonald1400.000000.0000.0000.000
PolenRobert Miskowiak1300.000000.0000.0000.000
PolenTomasz Chrzanowski1300.000000.0000.0000.000
StorbritannienJake Knight1300.000000.0000.0000.000
AustralienSteve Masters1300.000000.0000.0000.000
PolenDamian Drozdz1300.000000.0000.0000.000
SverigeDennis Andersson1300.000000.0000.0000.000
StorbritannienLuke Clifton1300.000000.0000.0000.000
StorbritannienBlair Scott1300.000000.0000.0000.000
PolenAdam Labedzki1300.000000.0000.0000.000
StorbritannienCarl Baldwin1200.000000.0000.0000.000
National League
StorbritannienSimon Lambert15142.8000142.8000.0002.800
StorbritannienCharles Wright15142.8000142.8000.0002.800
StorbritannienZach Wajtknecht28212.6251222.7500.0002.750
StorbritannienSteve Boxall15132.6000132.6000.0002.600
StorbritannienRobert Lambert738962.5262982.5792.5790.000
DanmarkStefan Nielsen211272.4550272.4550.0002.455
StorbritannienBen Wilson29222.4440222.4440.0002.444
StorbritannienJoe Jacobs210242.4001252.5000.0002.500
StorbritannienLewis Blackbird28192.3751202.5000.0002.500
StorbritannienJon Armstrong630712.3673742.4672.8002.300
StorbritannienDarryl Ritchings315352.3330352.3330.0002.333
StorbritannienOliver Greenwood210232.3001242.4000.0002.400
StorbritannienAshley Morris210232.3000232.3000.0002.300
StorbritannienTom Perry1492.2502112.7500.0002.750
AustralienRobert Branford421472.2380472.2380.0002.238
StorbritannienLewis Rose1044982.22771052.3862.3860.000
StorbritannienLiam Carr29202.2220202.2220.0002.222
Nya ZeelandBradley Wilson-Dean210222.2001232.3000.0002.300
StorbritannienJoshua Bates 419402.1053432.2630.0002.263
StorbritannienNathan Greaves13631302.063101402.2222.2592.000
StorbritannienTom Stokes22982012.051202212.2552.2550.000
StorbritannienBen Morley421432.0481442.0951.4002.313
StorbritannienSteven Worrall522452.0456512.3181.9232.889
StorbritannienPaul Starke313262.0003292.2310.0002.231
StorbritannienAdam Ellis17142.0000142.0000.0002.000
StorbritannienJack Smith1482.000192.2500.0002.250
StorbritannienJames Sarjeant1482.000082.0000.0002.000
StorbritannienLewis Kerr838741.9476802.1052.1050.000
StorbritannienEllis Perks315291.9330291.9332.0001.900
StorbritannienJames Cockle13571091.91271162.0352.1151.200
StorbritannienDarren Mallett14601121.86781202.0002.0000.000
StorbritannienMax Clegg418331.8334372.0561.5002.214
StorbritannienMatthew Williamson527491.8151501.8520.0001.852
StorbritannienDanyon Hume1591.8001102.0000.0002.000
AustralienMitchell Davey1591.8001102.0000.0002.000
StorbritannienDaniel Greenwood419341.7893371.9470.0001.947
StorbritannienJames Shanes314251.7862271.9290.0001.929
StorbritannienRyan Kinsley20941671.777231902.0212.0210.000
StorbritannienKyle Hughes626461.7692481.8461.9441.625
StorbritannienJosh Bailey291352271.681262531.8741.9160.500
StorbritannienAdam McKinna16101.6671111.8330.0001.833
USAScott Campos281251991.592512502.0002.0000.000
StorbritannienLuke Crang27111.5710111.5710.0001.571
StorbritannienDaniel Halsey732501.5635551.7190.0001.719
StorbritannienShane Hazelden22931441.548241681.8061.8060.000
StorbritannienJake Knight833511.5454551.6671.7241.250
StorbritannienLuke Chessell211171.5450171.5450.0001.545
StorbritannienConnor Mountain421311.4763341.6190.0001.619
StorbritannienDanny Ayres316231.4381241.5000.0001.500
StorbritannienTony Atkin419271.4213301.5790.0001.579
StorbritannienMarc Owen940561.40012681.7001.6572.000
StorbritannienGeorge Wood1571.400071.4000.0001.400
StorbritannienBrendan Johnson29121.3333151.6670.0001.667
StorbritannienDaniel Phillips316211.3131221.3750.0001.375
StorbritannienMartin Knuckey210131.3002151.5000.0001.500
StorbritannienJack Thomas211141.2732161.4550.0001.455
Nya ZeelandJade Mudgway1451.250051.2500.0001.250
StorbritannienRyan Blacklock313161.2312181.3850.0001.385
StorbritannienLuke Priest526301.1543331.2691.0001.333
StorbritannienConnor Coles524271.1253301.2500.0001.250
StorbritannienRobert Shuttleworth316181.1253211.3130.0001.313
StorbritannienBen Hopwood417171.0002191.1180.0001.118
StorbritannienTaylor Hampshire315151.0001161.0671.0670.000
StorbritannienMacauley Leek2881.0002101.2500.0001.250
StorbritannienTommy Fenwick1661.000171.1670.0001.167
StorbritannienJack Parkinson-Blackburn1441.000261.5000.0001.500
StorbritannienGareth Isherwood1441.000261.5000.0001.500
StorbritannienJames Purchase1441.000151.2500.0001.250
StorbritannienLee Smart1441.000041.0000.0001.000
StorbritannienAaron Baseby1441.000041.0000.0001.000
StorbritannienDaniel Bewley1441.000041.0000.0001.000
Nya ZeelandRyan Terry-Daley420190.9501201.0000.0001.000
StorbritannienGeorge Hunter316150.9382171.0630.0001.063
StorbritannienAdam Kirby315140.9331151.0000.0001.000
StorbritannienShane Waldron829270.9317341.1721.1720.000
StorbritannienAaron Mogridge211100.9092121.0910.0001.091
StorbritannienDavid Mason3980.889191.0000.0001.000
StorbritannienSam Chapman2980.889191.0000.0001.000
StorbritannienBenji Compton2870.875181.0000.0001.000
StorbritannienTom Woolley418150.8330150.8330.0000.833
StorbritannienConnor Locke21190.8182111.0000.0001.000
StorbritannienThomas Bacon21080.800080.8000.0000.800
StorbritannienJamie Halder1540.800261.2000.0001.200
StorbritannienLayne Cupitt1453420.79210520.9811.0230.800
StorbritannienSteve Jones1430.750030.7500.0000.750
StorbritannienCallum Walker2750.714050.7140.0000.714
StorbritannienRyan Burton1640.667150.8330.0000.833
StorbritannienAdam Extance2850.625050.6250.0000.625
StorbritannienChris Widman729180.6215230.7931.0000.760
StorbritannienRichard Andrews1530.600030.6000.0000.600
StorbritannienLee Geary2740.571260.8570.0000.857
StorbritannienKelsey Dugard2950.556160.6670.0000.667
StorbritannienDavid Holt2950.556050.5560.0000.556
StorbritannienLewis Whitmore831160.5168240.7740.8460.400
StorbritannienConor Dwyer2840.500260.7500.0000.750
StorbritannienRyan MacDonald2840.500150.6250.0000.625
StorbritannienRobert Watts1420.500130.7500.0000.750
StorbritannienReece Downes1420.500020.5000.0000.500
StorbritannienJack Kingston2940.444040.4440.0000.444
StorbritannienTyler Govier2940.444040.4440.0000.444
StorbritannienShaun Tedham2730.429140.5710.0000.571
StorbritannienNathan Stoneman1730.429140.5710.0000.571
StorbritannienMatthew Bates1520.400130.6000.0000.600
StorbritannienLuke Ruddick1520.400020.4000.0000.400
StorbritannienLuke Harris1520.400020.4000.0000.400
StorbritannienSam Woods31660.375170.4380.0000.438
StorbritannienRobert Parker2830.375030.3750.0000.375
StorbritannienBen Basford31550.333270.4670.0000.467
StorbritannienAlfie Bowtell2930.333250.5560.0000.556
StorbritannienDanny Verge3930.333030.3330.0000.333
StorbritannienCharley Powell1310.333120.6670.0000.667
StorbritannienShelby Rutherford1310.333120.6670.0000.667
StorbritannienAlex Wilson1310.333010.3330.0000.333
StorbritannienJason Garrard1510.200120.4000.0000.400
StorbritannienMatt Saul2710.143010.1430.0000.143
Nya ZeelandBradley Andrews1600.000000.0000.0000.000
StorbritannienStefan Farnaby1400.000000.0000.0000.000
StorbritannienLewis Miller1400.000000.0000.0000.000
StorbritannienSean Phillips1400.000000.0000.0000.000
StorbritannienRichard Franklin1300.000000.0000.0000.000
StorbritannienJames McBain1300.000000.0000.0000.000
StorbritannienLee Payne1300.000000.0000.0000.000
StorbritannienGeorge Pijper1300.000000.0000.0000.000
StorbritannienJack Hall1200.000000.0000.0000.000
StorbritannienMichael Neale0000.000000.0000.0000.000
StorbritannienSam Beebe0000.000000.0000.0000.000
StorbritannienJamie Couzins0000.000000.0000.0000.000
National KOC
StorbritannienRobert Lambert212352.9171363.0003.0000.000
StorbritannienSteven Worrall15132.6002153.0003.0000.000
StorbritannienAshley Morris15132.6000132.6000.0002.600
StorbritannienJon Armstrong15132.6000132.6000.0002.600
StorbritannienLewis Rose29232.5561242.6672.6670.000
StorbritannienDaniel Greenwood29222.4442242.6670.0002.667
StorbritannienAaron Mogridge15122.4001132.6000.0002.600
StorbritannienJames Cockle419432.2632452.3682.3680.000
StorbritannienNathan Greaves29202.2222222.4440.0002.444
StorbritannienLee Payne15112.2002132.6000.0002.600
StorbritannienSimon Lambert212262.1671272.2502.2500.000
StorbritannienMax Clegg314302.1435352.5000.0002.500
StorbritannienTom Stokes526522.0005572.1922.1920.000
StorbritannienRyan Kinsley316322.0002342.1252.1250.000
StorbritannienLewis Kerr210202.0004242.4002.4000.000
StorbritannienKyle Hughes27142.0001152.1433.0001.000
StorbritannienMatthew Williamson29171.8891182.0000.0002.000
StorbritannienDaniel Halsey29171.8891182.0000.0002.000
StorbritannienTony Atkin1591.800091.8000.0001.800
StorbritannienTom Perry1471.750071.7500.0001.750
USAScott Campos627471.7416531.9631.9630.000
StorbritannienDarren Mallett314241.7145292.0712.0710.000
StorbritannienConnor Mountain16101.6670101.6670.0001.667
StorbritannienSteve Jones1581.600081.6000.0001.600
StorbritannienJake Knight29141.5564182.0002.0000.000
StorbritannienLee Smart1461.500061.5000.0001.500
StorbritannienJames Sarjeant1461.500061.5000.0001.500
StorbritannienBen Reade1571.400071.4000.0001.400
StorbritannienLewis Blackbird1571.400071.4000.0001.400
StorbritannienPaul Starke28111.3750111.3750.0001.375
StorbritannienDarryl Ritchings29121.3334161.7782.5001.200
StorbritannienRyan Blacklock1451.250051.2500.0001.250
StorbritannienShane Hazelden520241.2008321.6001.6000.000
StorbritannienLuke Ruddick1561.200281.6000.0001.600
StorbritannienJosh Bailey623271.1749361.5651.5650.000
StorbritannienMarc Owen211111.0002131.1821.1820.000
StorbritannienLuke Priest1551.000161.2000.0001.200
StorbritannienTom Woolley1540.800261.2000.0001.200
StorbritannienJack Parkinson-Blackburn1540.800151.0000.0001.000
StorbritannienAdam Kirby2860.750060.7500.0000.750
StorbritannienDaniel Phillips1430.750141.0000.0001.000
StorbritannienDanny Verge1430.750141.0000.0001.000
StorbritannienSam Woods1430.750030.7500.0000.750
StorbritannienShane Waldron2850.625050.6250.6250.000
StorbritannienNick Laurence1530.600140.8000.0000.800
StorbritannienRobert Shuttleworth1530.600030.6000.0000.600
StorbritannienThomas Bacon1530.600030.6000.0000.600
StorbritannienLayne Cupitt3840.500260.7500.7500.000
StorbritannienDavid Speight1630.500030.5000.0000.500
StorbritannienBen Hopwood1420.500020.5000.0000.500
StorbritannienLuke Chessell1420.500020.5000.0000.500
StorbritannienConnor Coles1420.500020.5000.0000.500
StorbritannienAdam Portwood2520.400130.6000.0000.750
StorbritannienTyler Govier1520.400020.4000.0000.400
Nya ZeelandRyan Terry-Daley1520.400020.4000.0000.400
StorbritannienChris Widman1410.250120.5000.0000.500
StorbritannienBen Basford1510.200120.4000.0000.400
StorbritannienShaun Tedham1510.200010.2000.0000.200
StorbritannienGareth Isherwood1400.000000.0000.0000.000
StorbritannienLiam Sanderson1400.000000.0000.0000.000
StorbritannienRyan MacDonald1400.000000.0000.0000.000
Charity Shield
SverigePeter Karlsson14112.7500112.7502.7500.000
AustralienJason Crump15122.4001132.6002.6000.000
PolenMaciej Janowski15122.4001132.6000.0002.600
DanmarkNiels Kristian Iversen15122.4001132.6002.6000.000
StorbritannienJoe Screen16142.3331152.5000.0002.500
AustralienTodd Kurtz15112.2000112.2000.0002.200
TysklandErik Riss15112.2000112.2002.2000.000
AustralienDakota North16132.1670132.1670.0002.167
DanmarkNikolaj Busk Jakobsen1482.000192.2500.0002.250
SverigeNiklas Klingberg1482.000192.2502.2500.000
AustralienJosh Grajczonek1482.000082.0000.0002.000
DanmarkThomas Jörgensen1591.8001102.0002.0000.000
DanmarkNicki Pedersen1591.8001102.0002.0000.000
SverigeFreddie Eriksson1471.7503102.5002.5000.000
AustralienRory Schlein1471.750071.7501.7500.000
AustralienDavid Watt1471.750071.7500.0001.750
StorbritannienRichard Worrall1461.500171.7500.0001.750
DanmarkNicolai Klindt1461.500061.5000.0001.500
DanmarkMichael Palm Toft1571.400291.8001.8000.000
DanmarkKenneth Bjerre1571.400291.8001.8000.000
StorbritannienPaul Hurry1571.400071.4000.0001.400
StorbritannienRobert Lambert29121.3335171.8891.8890.000
USABrent Werner1681.333081.3330.0001.333
ItalienNicolas Covatti1451.250271.7500.0001.750
AustralienTyron Proctor1451.250271.7501.7500.000
StorbritannienAshley Morris1561.200171.4001.4000.000
AustralienJack Holder1561.200171.4000.0001.400
StorbritannienAdam Ellis1671.167071.1670.0001.167
StorbritannienLewis Kerr210101.0000101.0001.0000.000
StorbritannienDave Mullett1331.000141.3331.3330.000
DanmarkTom P Madsen1650.833271.1671.1670.000
StorbritannienDavid Norris1430.750030.7500.0000.750
StorbritannienPaul Starke1740.571150.7140.0000.714
StorbritannienDean Barker1420.500241.0000.0001.000
SverigeJoonas Kylmäkorpi1310.333010.3330.0000.333
SverigeMarcus Andersson (-74)1300.000000.0000.0000.000
DanmarkKasper Andersen1300.000000.0000.0000.000
AustralienChris Holder1200.000000.0000.0000.000
DanmarkNicklas Porsing0000.000000.0000.0000.000
PolenKacper Gomolski0000.000000.0000.0000.000
Mecz Towarzyski
StorbritannienJack Parkinson-Blackburn16183.0000183.0000.0003.000
StorbritannienRobert Lambert15142.8001153.0003.0000.000
StorbritannienDanyon Hume1492.250092.2500.0002.250
DanmarkThomas Jörgensen15112.2000112.2002.2000.000
StorbritannienChris Harris15102.0001112.2000.0002.200
StorbritannienLewis Kerr15102.0001112.2002.2000.000
StorbritannienJosh Bailey15102.0001112.2002.2000.000
DanmarkMichael Palm Toft18151.8753182.2502.2500.000
StorbritannienLayne Cupitt16111.8332132.1670.0002.167
DanmarkNiels Kristian Iversen1471.750292.2502.2500.000
USAScott Campos1471.750071.7501.7500.000
StorbritannienDaniel Phillips1571.400181.6001.6000.000
StorbritannienScott Nicholls1571.400181.6000.0001.600
StorbritannienThomas Bacon1571.400071.4000.0001.400
StorbritannienDarryl Ritchings1451.250051.2500.0001.250
DanmarkNikolaj Busk Jakobsen1661.000171.1670.0001.167
StorbritannienStuart Robson1551.000271.4000.0001.400
StorbritannienRyan Kinsley1551.000161.2001.2000.000
StorbritannienMacauley Leek1540.800151.0000.0001.000
StorbritannienTaylor Hampshire2750.714160.8570.8570.000
AustralienAaron Summers1320.667020.6670.0000.667
PolenKrzysztof Kasprzak1420.500020.5000.0000.500
DanmarkKasper Andersen1210.500010.5000.5000.000
StorbritannienConnor Locke1520.400130.6000.6000.000
StorbritannienMax Clegg1300.000000.0000.0000.000
AustralienTyron Proctor0000.000000.0000.0000.000
StorbritannienLewis Whitmore0000.000000.0000.0000.000
StorbritannienChris Hay0000.000000.0000.0000.000
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii
StorbritannienKyle Howarth15112.2000112.2000.0002.200
StorbritannienLeigh Lanham15112.2000112.2000.0002.200
StorbritannienDaniel King15112.2000112.2002.2000.000
StorbritannienCraig Cook15112.2000112.2002.2000.000
StorbritannienScott Nicholls15112.2000112.2000.0002.200
StorbritannienTai Woffinden15102.0000102.0000.0002.000
StorbritannienCarl Wilkinson1591.800091.8000.0001.800
StorbritannienAdam Roynon1591.800091.8001.8000.000
StorbritannienCharles Wright1581.600081.6000.0001.600
StorbritannienSteven Worrall1581.600081.6001.6000.000
DanmarkStefan Nielsen1571.400071.4001.4000.000
StorbritannienSimon Lambert1551.000051.0000.0001.000
StorbritannienRobert Lambert1221.000021.0001.0000.000
StorbritannienKyle Newman1540.800040.8000.0000.800
StorbritannienLewis Rose1520.400020.4000.4000.000
USAScott Campos1310.333010.3330.0000.333
StorbritannienJames Wright1300.000000.0000.0000.000
StorbritannienRyan Kinsley1200.000000.0000.0000.000
Konkurs indywidualny
StorbritannienCraig Cook15153.0000153.0003.0000.000
AustralienRory Schlein15122.4000122.4000.0002.400
DanmarkBjarne Pedersen16122.0000122.0000.0002.000
AustralienJason Doyle1482.000082.0000.0002.000
StorbritannienSimon Stead1122.000022.0002.0000.000
StorbritannienChris Harris1591.800091.8000.0001.800
DanmarkUlrich Östergaard1471.750071.7500.0001.750
StorbritannienSteven Worrall1471.750071.7500.0001.750
StorbritannienRobert Lambert16101.6670101.6671.6670.000
DanmarkNicolai Klindt1581.600081.6001.6000.000
StorbritannienJoshua Auty1461.500061.5000.0001.500
StorbritannienJoshua Bates 1461.500061.5000.0001.500
TysklandKai Huckenbeck1341.333041.3330.0001.333
AustralienRyan Douglas1451.250051.2500.0001.250
DanmarkMads Korneliussen1441.000041.0001.0000.000
StorbritannienRichard Worrall1441.000041.0001.0000.000
PolenKrzysztof Kasprzak1221.000021.0001.0000.000
StorbritannienDaniel King1430.750030.7500.0000.750
PolenKacper Woryna1320.667020.6670.0000.667
AustralienKevin Doolan1420.500020.5000.0000.500
DanmarkEmil Grøndal1420.500020.5000.0000.500
StorbritannienBenjamin Barker1420.500020.5000.5000.000
MPK National League
StorbritannienKyle Hughes26213.5001223.6673.6670.000
StorbritannienJon Armstrong14143.5001153.7500.0003.750
StorbritannienMax Clegg26203.3330203.3330.0003.333
StorbritannienBen Morley26183.0003213.5000.0003.500
StorbritannienZach Wajtknecht14123.0000123.0000.0003.000
StorbritannienDanny Ayres26172.8332193.1670.0003.167
AustralienRobert Branford26172.8331183.0003.0000.000
StorbritannienTom Stokes26172.8330172.8330.0002.833
StorbritannienDaniel Halsey14112.7500112.7502.7500.000
StorbritannienMartin Knuckey14112.7500112.7500.0002.750
Nya ZeelandBradley Wilson-Dean1492.2502112.7500.0002.750
StorbritannienTom Perry1482.000192.2500.0002.250
StorbritannienEllis Perks26111.8331122.0000.0002.000
StorbritannienLiam Carr1471.750071.7500.0001.750
StorbritannienMarc Owen1461.500061.5000.0001.500
StorbritannienRyan Blacklock1451.250051.2500.0001.250
StorbritannienJosh Bailey2671.167291.5000.0001.500
StorbritannienConnor Mountain1430.750141.0001.0000.000
StorbritannienMark Baseby1420.500130.7500.0000.750
StorbritannienLee Payne1400.000000.0000.0000.000
IM Premiership
AustralienTroy Batchelor16162.6670162.6670.0002.667
AustralienJason Doyle16132.1670132.1670.0002.167
PolenMaciej Janowski17142.0000142.0002.0000.000
DanmarkBjarne Pedersen16122.0000122.0002.0000.000
SlovenienMatej Zagar16122.0000122.0002.0000.000
StorbritannienChris Harris1591.800091.8001.8000.000
AustralienRory Schlein1581.600081.6000.0001.600
TjeckienVaclav Milik1581.600081.6001.6000.000
DanmarkHans Andersen1691.500091.5001.5000.000
StorbritannienDaniel King1571.400071.4000.0001.400
AustralienDakota North1561.200061.2000.0001.200
SverigeJacob Thorssell1551.000051.0000.0001.000
DanmarkPeter Kildemand1551.000051.0000.0001.000
StorbritannienRichard Lawson1540.800040.8000.8000.000
StorbritannienRobert Lambert1530.600030.6000.0000.600
StorbritannienJames Cockle1210.500010.5000.0000.500
AustralienDavid Watt1300.000000.0000.0000.000
USAScott Campos1200.000000.0000.0000.000
Eliminacje do IMŚ
SverigeFredrik Lindgren15132.6000132.6002.6000.000
PolenKrzysztof Kasprzak16152.5000152.5000.0002.500
DanmarkKenneth Bjerre16142.3330142.3332.3330.000
DanmarkHans Andersen15112.2000112.2000.0002.200
SverigeJoonas Kylmäkorpi15102.0000102.0000.0002.000
AustralienSam Masters15102.0000102.0002.0000.000
StorbritannienLewis Kerr1122.000022.0000.0002.000
StorbritannienCraig Cook16111.8330111.8331.8330.000
AustralienBrady Kurtz1591.800091.8000.0001.800
StorbritannienRobert Lambert16101.6670101.6670.0001.667
USARicky Wells1571.400071.4000.0001.400
TjeckienMatej Kus1561.200061.2001.2000.000
StorbritannienJason Garrity1551.000051.0001.0000.000
Nya ZeelandBradley Wilson-Dean1530.600030.6000.0000.600
NorgeLasse Fredriksen1520.400020.4000.4000.000
FrankrikeAlexandre Dubrana1520.400020.4000.0000.400
FrankrikeGabriel Dubernard1500.000000.0000.0000.000
World Cup
PolenKrzysztof Kasprzak15153.0000153.0000.0003.000
PolenPiotr Protasiewicz15132.6000132.6000.0002.600
PolenTomasz Gollob15132.6000132.6000.0002.600
StorbritannienSteven Worrall15132.6000132.6000.0002.600
DanmarkNiels Kristian Iversen15132.6000132.6000.0002.600
DanmarkNicki Pedersen15132.6000132.6000.0002.600
AustralienJason Doyle210252.5000252.5000.0002.500
AustralienChris Holder421512.4290512.4290.0002.429
StorbritannienChris Harris738922.4210922.4212.4002.429
AustralienJason Crump15122.4000122.4000.0002.400
DanmarkMichael Jepsen Jensen15122.4000122.4000.0002.400
USAGreg Hancock318402.2220402.2220.0002.222
AustralienDavid Watt210222.2000222.2000.0002.200
PolenJanusz Kolodziej15112.2000112.2000.0002.200
DanmarkKenneth Bjerre15112.2000112.2000.0002.200
SverigeFredrik Lindgren15112.2000112.2000.0002.200
AustralienTroy Batchelor526552.1150552.1150.0002.115
StorbritannienScott Nicholls315312.0670312.0670.0002.067
StorbritannienTai Woffinden632652.0310652.0312.5001.818
StorbritannienRobert Lambert210202.0000202.0001.4002.600
StorbritannienLee Richardson15102.0000102.0000.0002.000
PolenJaroslaw Hampel15102.0000102.0000.0002.000
StorbritannienBenjamin Barker1362.000062.0000.0002.000
AustralienNick Morris29171.8890171.8890.0001.889
StorbritannienDaniel King314261.8570261.8572.1001.250
SverigePeter Ljung16111.8330111.8331.8330.000
StorbritannienCraig Cook210181.8000181.8000.0001.800
StorbritannienSimon Stead210171.7000171.7002.0001.400
AustralienMax Fricke1581.600081.6000.0001.600
SverigeJonas Davidsson29141.5560141.5560.0002.333
TjeckienAles Dryml29141.5560141.5560.0001.556
StorbritannienEdward Kennett28121.5000121.5000.0001.500
AustralienDarcy Ward210141.4000141.4000.0001.400
RysslandRoman Povazhny1681.333081.3331.3330.000
SverigeAntonio Lindbäck1561.200061.2000.0001.200
AustralienRory Schlein1561.200061.2000.0001.200
TjeckienLukas Dryml211131.1821141.2730.0001.273
SverigeJoonas Kylmäkorpi1671.167181.3331.3330.000
USAGino Manzares419201.0530201.0530.0001.053
TysklandMartin Smolinski1661.000061.0001.0000.000
ItalienNicolas Covatti1661.000061.0000.0001.000
RysslandRenat Gafurov1551.000051.0001.0000.000
TjeckienVaclav Milik1551.000051.0001.0000.000
TysklandKevin Wölbert1551.000051.0001.0000.000
TjeckienTomas Topinka1650.833050.8330.0000.833
SverigeMagnus Zetterström1650.833050.8330.0000.833
LettlandAndzejs Lebedevs1650.833050.8330.0000.833
USARicky Wells315120.8000120.8000.0000.800
USARyan Fisher21080.800080.8000.0000.800
TjeckienJosef Franc2970.778070.7780.8000.750
TjeckienHynek Stichauer1430.750030.7500.7500.000
SverigeDaniel Nermark2960.667060.6670.8330.333
TjeckienFilip Sitera1640.667040.6670.0000.667
RysslandSergey Darkin1640.667040.6670.6670.000
USAMax Ruml2850.625050.6250.0000.625
LettlandMaksims Bogdanovs1530.600030.6000.0000.600
USADillion Ruml1530.600030.6000.0000.600
RysslandIlya Bondarenko1630.500030.5000.5000.000
USALuke Becker1420.500020.5000.0000.500
TjeckienMatej Kus31460.429060.4290.0000.667
FinlandJuha Hautamäki1520.400130.6000.6000.000
SverigeDennis Andersson1520.400020.4000.4000.000
FinlandTero Aarnio1520.400020.4000.4000.000
ItalienMichele Paco Castagna1620.333020.3330.0000.333
TysklandMax Dilger1410.250120.5000.5000.000
ItalienMattia Carpanese1410.250010.2500.0000.250
AustralienCameron Woodward1410.250010.2500.0000.250
LettlandKjastas Puodzuks1510.200010.2000.0000.200
TysklandTobias Kroner1510.200010.2000.2000.000
FinlandKauko Nieminen1510.200010.2000.2000.000
LettlandJevgenijs Kostigovs1400.000000.0000.0000.000
ItalienNicolas Vicentin1400.000000.0000.0000.000
FinlandTimo Lahti1400.000000.0000.0000.000
USABroc Nicol1100.000000.0000.0000.000
TjeckienEduard Krcmar1100.000000.0000.0000.000
Indywidualne mistrzostwa świata juniorów
PolenKrystian Pieszczek17202.8570202.8572.8570.000
StorbritannienRobert Lambert17192.7140192.7142.7140.000
AustralienJack Holder16132.1670132.1672.1670.000
StorbritannienJoshua Bates 16122.0000122.0000.0002.000
AustralienMax Fricke17121.7140121.7140.0001.714
PolenPawel Przedpelski1461.500061.5000.0001.500
TysklandErik Riss17101.4290101.4291.4290.000
TjeckienEduard Krcmar1561.200061.2000.0001.200
FrankrikeDimitri Berge1561.200061.2001.2000.000
DanmarkPatrick Hansen1561.200061.2001.2000.000
RysslandViktor Kulakov1561.200061.2000.0001.200
PolenBartosz Smektala1671.167071.1671.1670.000
SverigeJoel Andersson1551.000051.0000.0001.000
StorbritannienAdam Ellis1551.000051.0001.0000.000
DanmarkMikkel B Andersen1530.600030.6000.0000.600
StorbritannienZach Wajtknecht1510.200010.2000.0000.200
StorbritannienMax Clegg1200.000000.0000.0000.000
Midland & Southern Development League
StorbritannienJack Kingston14123.0000123.0000.0003.000
StorbritannienRicky Scarborough1382.667082.6670.0002.667
StorbritannienLewis Rose1382.667082.6672.6670.000
StorbritannienAndrew Mountain412312.5830312.5832.5830.000
StorbritannienDanyon Hume39232.5560232.5563.0002.333
Nya ZeelandRyan Terry-Daley14102.5001112.7500.0002.750
StorbritannienRyan MacDonald1252.500052.5000.0002.500
StorbritannienJordan Jenkins27172.4290172.4290.0002.429
StorbritannienJosh Bailey1338922.4210922.4212.4210.000
StorbritannienDanny Ayres25122.4000122.4000.0002.400
StorbritannienTaylor Hampshire414332.3573362.5712.5003.000
StorbritannienLee Springthorpe1372.333072.3330.0002.333
StorbritannienRobert Shuttleworth1492.250092.2500.0002.250
StorbritannienAlec Wright413292.2311302.3082.3080.000
StorbritannienLewis Whitmore517342.0000342.0002.0000.000
StorbritannienHenry Atkins1362.000172.3330.0002.333
Nya ZeelandBradley Andrews1362.000062.0000.0002.000
StorbritannienAdam Portwood1234661.9418742.1762.1432.231
StorbritannienAdam Kirby1129511.7595561.9312.0740.000
StorbritannienSam Beebe1471.750071.7500.0001.750
StorbritannienLee Geary310171.7000171.7000.0001.700
StorbritannienMatthew Williamson1351.667051.6670.0001.667
StorbritannienStefan Farnaby1351.667051.6670.0001.667
StorbritannienConnor Mountain411181.6360181.6361.3333.000
StorbritannienBen Basford310161.6002181.8002.0001.714
StorbritannienConnor King412191.5831201.6670.0001.667
StorbritannienMark Baldock1461.500061.5000.0001.500
StorbritannienMartin Knuckey1231.500031.5000.0001.500
StorbritannienLayne Cupitt1131461.4846521.6771.6770.000
StorbritannienDavid Holt413191.4621201.5380.0001.538
StorbritannienThomas Bacon37101.4290101.4290.0001.429
StorbritannienRyan Kinsley1231441.4195491.5811.5810.000
StorbritannienConor Dwyer514191.3573221.5710.0001.571
StorbritannienTom Woolley2681.3332101.6670.0001.667
StorbritannienGeorge Hunter310131.3000131.3001.0002.000
StorbritannienSam Woods818231.2783261.4442.6671.200
StorbritannienJack Thomas722251.1368331.5001.5000.000
StorbritannienRobert Watts3991.0001101.1110.0001.111
StorbritannienLewis Griggs2551.000161.2001.2000.000
StorbritannienNiall Strudwick2551.000051.0000.0001.000
StorbritannienKyle Roberts1331.000251.6670.0001.667
StorbritannienSam Chapman1331.000031.0000.0001.000
StorbritannienAdam Sheppard618160.8891170.9440.0000.944
StorbritannienStephen Whitehouse3980.889080.8891.6670.500
StorbritannienBen Hewitt1430.750251.2500.0001.250
StorbritannienAlex Spooner2750.714160.8570.0000.857
StorbritannienSamuel James Ward1320.667241.3330.0001.333
StorbritannienMitchell Beckett1320.667131.0000.0001.000
StorbritannienConnor Fletcher1320.667020.6670.0000.667
StorbritannienSaul Bulley1320.667020.6670.0000.667
StorbritannienLewis Austen416100.6254140.8750.8750.000
StorbritannienScooter Webster2530.600030.6000.0000.600
StorbritannienAaron Butcher2730.429140.5711.3330.000
StorbritannienSamual Darroch61760.353280.4710.0000.471
StorbritannienSam Wright1310.333120.6670.0000.667
StorbritannienKurtis Scarborough1310.333120.6670.0000.667
StorbritannienMichael Neale1410.250120.5000.0000.500
StorbritannienChristopher Neame1410.250010.2500.0000.250
StorbritannienBradley Seal1300.000000.0000.0000.000
StorbritannienHarry Jones1200.000000.0000.0000.000
StorbritannienRikki Mullins1200.000000.0000.0000.000
StorbritannienDanny Verge1200.000000.0000.0000.000
StorbritannienSean Phillips1100.000000.0000.0000.000
StorbritannienWilliam O Keefe0000.000000.0000.0000.000
StorbritannienAlex Wilson0000.000000.0000.0000.000
Midland Development KOC
StorbritannienDanny Ayres14123.0000123.0000.0003.000
StorbritannienJosh Bailey1393.000093.0003.0000.000
StorbritannienAlec Wright1372.333182.6672.6670.000
StorbritannienAdam Portwood1482.0002102.5002.5000.000
StorbritannienAdam Sheppard1351.667051.6670.0001.667
StorbritannienAdam Kirby1341.333262.0002.0000.000
StorbritannienSam Woods1341.333151.6670.0001.667
StorbritannienLayne Cupitt2791.2861101.4291.4290.000
StorbritannienLee Geary1451.250161.5000.0001.500
StorbritannienLee Springthorpe1221.000131.5000.0001.500
StorbritannienRyan Kinsley2430.750030.7500.7500.000
StorbritannienRobert Watts1430.750030.7500.0000.750
StorbritannienMacauley Leek1400.000000.0000.0000.000
StorbritannienJason Garrard0000.000000.0000.0000.000
Międzynarodowy zespół dla 2 drużyn
StorbritannienAdam Ellis14102.5000102.5002.5000.000
StorbritannienCharles Wright14102.5000102.5002.5000.000
DanmarkRasmus Jensen15102.0002122.4000.0002.400
DanmarkNiels Kristian Iversen16111.8330111.8330.0001.833
StorbritannienAnders Rowe1591.8003122.4002.4000.000
StorbritannienCraig Cook1581.600191.8001.8000.000
DanmarkMathias Nielsen1451.250051.2500.0001.250
StorbritannienDaniel Bewley1451.250051.2501.2500.000
StorbritannienDrew Kemp1561.200061.2001.2000.000
StorbritannienLewis Kerr1551.000051.0001.0000.000
DanmarkMikkel Bech1441.000151.2500.0001.250
DanmarkHans Andersen1441.000041.0000.0001.000
DanmarkKasper Andersen1430.750141.0000.0001.000
TysklandBenjamin Basso1300.000000.0000.0000.000
KOC Premiership
SverigeAndreas Jonsson15153.0000153.0000.0003.000
AustralienJason Crump28232.8750232.8752.8750.000
SverigePeter Karlsson14112.7503143.5003.5000.000
SverigeFredrik Lindgren14112.7500112.7500.0002.750
SverigeJacob Thorssell15132.6000132.6000.0002.600
AustralienRyan Sullivan14102.5000102.5000.0002.500
StorbritannienRobert Lambert420472.3503502.5002.5000.000
SverigeNiklas Klingberg28182.2501192.3752.3750.000
StorbritannienMark Loram1492.2501102.5000.0002.500
AustralienSam Masters1492.2501102.5000.0002.500
AustralienJason Doyle1492.250092.2500.0002.250
StorbritannienLewis Kerr15112.2002132.6002.6000.000
PolenTobiasz Musielak16132.1670132.1670.0002.167
DanmarkNicki Pedersen314302.1432322.2862.2860.000
AustralienRory Schlein210202.0003232.3000.0002.300
AustralienChris Holder15102.0002122.4002.4000.000
USABilly Hamill15102.0001112.2000.0002.200
StorbritannienJoe Screen15102.0000102.0000.0002.000
AustralienTroy Batchelor211211.9092232.0912.0002.200
PolenSebastian Ulamek16111.8331122.0002.0000.000
AustralienTyron Proctor210181.8001191.9001.9000.000
FrankrikeDavid Bellego1591.800091.8000.0001.800
StorbritannienPaul Hurry1471.750071.7500.0001.750
ItalienNicolas Covatti17121.7143152.1430.0002.143
DanmarkMichael Palm Toft17121.7141131.8571.8570.000
FinlandKaj Laukkanen16101.6670101.6670.0001.667
StorbritannienJoshua Auty1581.6004122.4002.4000.000
StorbritannienChris Harris1581.600191.8000.0001.800
TysklandErik Riss316251.5636311.9382.2501.000
DanmarkNiels Kristian Iversen2691.5001101.6671.6670.000
StorbritannienRichard Lawson1691.500091.5000.0001.500
AustralienNick Morris1461.500171.7500.0001.750
DanmarkTom P Madsen313191.4623221.6921.6920.000
USABilly Janniro1571.4003102.0000.0002.000
DanmarkThomas Jörgensen314181.2863211.5001.5000.000
StorbritannienKyle Howarth28101.2502121.5000.0001.500
AustralienShane Parker1451.250161.5000.0001.500
AustralienTravis McGowan1451.250051.2501.2500.000
AustralienJason Lyons29111.2220111.2220.0001.222
SverigeJimmy Nilsen1561.200061.2000.0001.200
StorbritannienPaul Starke1561.200061.2000.0001.200
USARicky Wells1561.200061.2000.0001.200
StorbritannienSimon Lambert2991.0001101.1111.1110.000
AustralienNigel Sadler1661.000061.0000.0001.000
StorbritannienLewis Rose1551.000051.0001.0000.000
StorbritannienNathan Greaves1441.000041.0000.0001.000
SverigeEmil Kramer1331.000031.0001.0000.000
USARyan Fisher1760.857171.0000.0001.000
SverigeFreddie Eriksson313110.8464151.1541.1540.000
DanmarkKasper Andersen1430.750251.2501.2500.000
AustralienTodd Kurtz1640.667040.6670.0000.667
StorbritannienCarl Wilkinson1640.667040.6670.6670.000
FinlandTero Aarnio1320.667131.0001.0000.000
PolenArtur Pietrzyk1320.667131.0001.0000.000
StorbritannienKyle Newman1420.500130.7500.0000.750
StorbritannienJason Bunyan1420.500020.5000.5000.000
StorbritannienJames Sarjeant1520.400020.4000.0000.400
StorbritannienNeil Collins1310.333120.6670.0000.667
AustralienDavid Watt1310.333120.6670.6670.000
ArgentinaFernando Garcia1310.333010.3330.0000.333
NederländernaTheo Pijper1720.286130.4290.0000.429
PolenKrystian Pieszczek1410.250010.2500.0000.250
StorbritannienJake Knight1410.250010.2500.2500.000
StorbritannienDavid Howe1410.250010.2500.0000.250
StorbritannienWayne Carter2610.167120.3330.0000.333
StorbritannienAndy Smith1300.000000.0000.0000.000
USAScott Campos1300.000000.0000.0000.000
StorbritannienAdam Ellis0000.000000.0000.0000.000
StorbritannienStuart Robson0000.000000.0000.0000.000
DanmarkNicklas Porsing0000.000000.0000.0000.000
AustralienAaron Summers0000.000000.0000.0000.000
Premiership Supporters Cup
AustralienRyan Sullivan15153.0000153.0000.0003.000
AustralienJason Doyle15142.8000142.8000.0002.800
AustralienJason Crump210262.6001272.7002.7000.000
AustralienBrady Kurtz15132.6001142.8000.0002.800
AustralienTroy Batchelor15122.4000122.4000.0002.400
AustralienJack Holder15122.4000122.4000.0002.400
PolenJaroslaw Hampel212282.3331292.4170.0002.417
StorbritannienRobert Lambert315342.2672362.4002.4000.000
DanmarkNicki Pedersen315332.2002352.3332.3330.000
StorbritannienMark Loram15102.0001112.2000.0002.200
DanmarkMichael Palm Toft318351.9443382.1112.1110.000
StorbritannienScott Nicholls210191.9001202.0000.0002.000
DanmarkThomas Jörgensen315281.8672302.0002.0000.000
AustralienJake Allen1591.800091.8000.0001.800
PolenKrzysztof Słaboń1471.750292.2500.0002.250
AustralienCraig Boyce29151.6671161.7780.0001.778
AustralienCameron Heeps16101.6670101.6670.0001.667
SverigeFreddie Eriksson316261.6251271.6881.6880.000
AustralienTravis McGowan1581.600191.8001.8000.000
DanmarkNicolai Klindt1581.600081.6000.0001.600
TysklandErik Riss314211.5006271.9291.9290.000
DanmarkRonni Pedersen28121.5000121.5001.5000.000
PolenSebastian Ulamek1461.500061.5001.5000.000
StorbritannienSimon Lambert1231.500031.5001.5000.000
AustralienJosh Grajczonek1571.4004112.2000.0002.200
StorbritannienDaniel King1571.400181.6000.0001.600
PolenTobiasz Musielak1571.400071.4000.0001.400
ItalienNicolas Covatti1341.333151.6670.0001.667
SverigeKim Jansson1341.333151.6670.0001.667
TjeckienMarián Jirout1791.2862111.5710.0001.571
AustralienNigel Sadler1561.200281.6000.0001.600
StorbritannienDanny Bird1561.200171.4000.0001.400
StorbritannienLewis Kerr2991.0001101.1111.1110.000
StorbritannienDavid Howe1551.000051.0000.0001.000
StorbritannienRichard Lawson1441.000151.2500.0001.250
SlovenienJernej Kolenko1441.000151.2501.2500.000
DanmarkNikolaj Busk Jakobsen1331.000141.3330.0001.333
StorbritannienChris Harris1331.000031.0000.0001.000
TjeckienTomas Topinka1331.000031.0000.0001.000
StorbritannienZach Wajtknecht1760.857060.8570.0000.857
DanmarkTom P Madsen313110.8465161.2311.2310.000
AustralienTyron Proctor31290.750090.7500.7500.000
SverigeNiklas Klingberg2860.7505111.3751.3750.000
StorbritannienChris Louis1430.750141.0000.0001.000
PolenKrystian Pieszczek1430.750030.7500.0000.750
StorbritannienAdam Ellis1640.667150.8330.0000.833
SverigeJoonas Kylmäkorpi1320.667131.0000.0001.000
StorbritannienSavalas Clouting1320.667020.6670.0000.667
FrankrikeDavid Bellego1320.667020.6670.0000.667
StorbritannienJason Bunyan1420.500241.0000.0001.000
StorbritannienRichard Worrall1420.500130.7500.0000.750
StorbritannienJeremy Doncaster1310.333010.3330.0000.333
DanmarkNiels Kristian Iversen1410.250010.2500.2500.000
DanmarkKasper Andersen2610.167010.1670.1670.000
StorbritannienJames Shanes1300.000000.0000.0000.000
StorbritannienAndrew Appleton1300.000000.0000.0000.000
PolenDawid Lampart0000.000000.0000.0000.000
AustralienShane Parker0000.000000.0000.0000.000
Testimonial
DanmarkPeter Kildemand15132.6000132.6000.0002.600
DanmarkNiels Kristian Iversen317442.5880442.5882.6672.400
AustralienSam Masters17172.4290172.4292.4290.000
StorbritannienCraig Cook16142.3330142.3330.0002.333
DanmarkKenneth Bjerre317392.2940392.2942.5001.800
DanmarkMads Korneliussen1492.250092.2502.2500.000
AustralienDakota North15102.0000102.0000.0002.000
SverigeJoonas Kylmäkorpi15102.0000102.0002.0000.000
StorbritannienChris Harris1591.800091.8001.8000.000
StorbritannienRichard Worrall1471.750071.7500.0001.750
StorbritannienSimon Stead1471.750071.7501.7500.000
SverigePeter Ljung1471.750071.7501.7500.000
DanmarkMichael Palm Toft16101.6670101.6671.6670.000
StorbritannienDaniel King17111.5710111.5710.0001.571
AustralienRory Schlein29141.5560141.5561.6001.500
DanmarkBjarne Pedersen1461.500061.5000.0001.500
AustralienChris Holder1461.500061.5001.5000.000
AustralienCameron Woodward1461.500061.5000.0001.500
DanmarkLasse Bjerre1681.333081.3331.3330.000
StorbritannienScott Nicholls28101.2500101.2501.2501.250
DanmarkHans Andersen1451.250051.2500.0001.250
AustralienTodd Kurtz1561.200061.2000.0001.200
AustralienJosh Grajczonek1671.167071.1671.1670.000
StorbritannienJames Sarjeant1551.000051.0000.0001.000
DanmarkKenneth Kruse Hansen1551.000051.0001.0000.000
StorbritannienDavid Howe1551.000051.0000.0001.000
AustralienJason Doyle1441.000041.0000.0001.000
StorbritannienDanny Ayres1331.000031.0000.0001.000
DanmarkThomas Jörgensen1540.800040.8000.0000.800
DanmarkNicolai Klindt1430.750030.7500.0000.750
DanmarkMorten Risager1430.750030.7500.0000.750
AustralienTroy Batchelor2850.625050.6250.0001.250
StorbritannienCarl Wilkinson1530.600030.6000.0000.600
DanmarkPatrick Hougaard1420.500020.5000.5000.000
DanmarkUlrich Östergaard1520.400020.4000.4000.000
StorbritannienSimon Lambert1410.250010.2500.0000.250
AustralienTyron Proctor1400.000000.0000.0000.000
StorbritannienOliver Allen1400.000000.0000.0000.000
Cup Challange
DanmarkKenneth Bjerre15122.4001132.6002.6000.000
StorbritannienCarl Wilkinson1372.333072.3332.3330.000
PolenPiotr Protasiewicz1492.2501102.5000.0002.500
DanmarkNiels Kristian Iversen29182.0000182.0002.0000.000
PolenKamil Adamczewski15102.0002122.4000.0002.400
DanmarkMikkel Bech15102.0001112.2000.0002.200
StorbritannienScott Nicholls15102.0000102.0002.0000.000
StorbritannienTai Woffinden28151.8751162.0001.5002.500
PolenMaksym Drabik1591.800091.8000.0001.800
PolenMaciej Janowski1471.750182.0000.0002.000
PolenJaroslaw Hampel1471.750071.7500.0001.750
DanmarkMads Korneliussen1581.600191.8001.8000.000
PolenKrzysztof Jablonski1461.500282.0000.0002.000
PolenAdam Strzelec1461.500171.7500.0001.750
AustralienNick Morris1451.250271.7500.0001.750
StorbritannienRobert Lambert1451.250051.2501.2500.000
PolenDamian Drozdz1451.250051.2500.0001.250
PolenSzymon Wozniak1561.200171.4000.0001.400
AustralienRory Schlein2891.1251101.2501.2500.000
PolenPatryk Dudek1441.000151.2500.0001.250
DanmarkNicklas Porsing1441.000041.0001.0000.000
PolenTomasz Jedrzejak1540.800040.8000.0000.800
TysklandKai Huckenbeck1430.750141.0001.0000.000
StorbritannienLewis Kerr1430.750030.7500.7500.000
StorbritannienLewis Rose2740.571150.7140.7140.000
PolenAdrian Gala0000.000000.0000.0000.000
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
08/04 (20:30)Charity Shield | King's Lynn Stars - Poole PiratesNorfolk Arena40 - 50
15/04 (20:30)Premiership Supporters Cup | King's Lynn Stars - Ipswich WitchesNorfolk Arena52 - 38
29/04 (20:30)Premiership Supporters Cup | King's Lynn Stars - Swindon RobinsNorfolk Arena47 - 43
20/05 (20:30)Premiership Supporters Cup | King's Lynn Stars - Poole PiratesNorfolk Arena41 - 49
03/06 (20:30)The Premiership | King's Lynn Stars - Wolverhampton WolvesNorfolk Arena52 - 38
17/06 (20:30)The Premiership | King's Lynn Stars - Ipswich WitchesNorfolk Arena45 - 45
24/06 (20:30)The Premiership | King's Lynn Stars - Belle Vue AcesNorfolk Arena54 - 36
01/07 (20:30)The Premiership | King's Lynn Stars - Swindon RobinsNorfolk Arena49 - 40
08/07 (20:30)The Premiership | King's Lynn Stars - Poole PiratesNorfolk Arena57 - 33
25/07 (20:30)The Premiership | King's Lynn Stars - Peterborough PanthersNorfolk Arena55 - 35
05/08 (20:30)The Premiership | King's Lynn Stars - Ipswich WitchesNorfolk Arena57 - 33
15/08 (20:30)The Premiership | King's Lynn Stars - Wolverhampton WolvesNorfolk Arena54 - 36
19/08 (20:30)The Premiership | King's Lynn Stars - Peterborough PanthersNorfolk Arena53 - 37
22/08 (20:30)The Premiership | King's Lynn Stars - Belle Vue AcesNorfolk Arena55 - 35
16/09 (20:30)The Premiership | King's Lynn Stars - Swindon RobinsNorfolk Arena39 - 51
19/09 (20:30)The Premiership | King's Lynn Stars - Poole PiratesNorfolk Arena39 - 51
23/10 (20:30)Międzynarodowy zespół dla 2 drużyn | Storbritannien - DanmarkNorfolk Arena53 - 37