Rosebank Speedway

Auckland | Nowa Zelandia
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
Mistrzostwa Nowej Zelandii
StorbritannienJason Bunyan16183.0000183.0003.0000.000
Nya ZeelandDale Finch16152.5000152.5000.0002.500
Nya ZeelandJake Turner15122.4000122.4002.4000.000
Nya ZeelandBradley Wilson-Dean29212.3330212.3333.7501.200
Nya ZeelandDylan Hancock210232.3000232.3003.2501.667
Nya ZeelandJake Gillespie15112.2000112.2002.2000.000
Nya ZeelandRyan Terry-Daley29192.1110192.1112.7501.600
Nya ZeelandAndrew Aldridge17142.0000142.0002.0000.000
Nya ZeelandSean Mason16122.0000122.0000.0002.000
Nya ZeelandBrady Mudgway16122.0000122.0000.0002.000
Nya ZeelandGrant Tregoning16111.8330111.8331.8330.000
Nya ZeelandMichael Patey1471.750071.7501.7500.000
Nya ZeelandJamie Moohan1581.600081.6000.0001.600
Nya ZeelandCodey Mudgway1451.250051.2501.2500.000
Nya ZeelandTony Hendrey1441.000041.0000.0001.000
Nya ZeelandCraig Ramsey1540.800040.8000.8000.000
Nya ZeelandRyan Chopper-Bagshaw1540.800040.8000.8000.000
Nya ZeelandHayden Sims1540.800040.8000.8000.000
Nya ZeelandJason McKay2960.667060.6670.6670.000
Nya ZeelandBilly Graham1520.400020.4000.4000.000
Nya ZeelandConner Spriggs1410.250010.2500.0000.250
Nya ZeelandDaniel Millar1100.000000.0000.0000.000
Nya ZeelandDarrin Wilson1100.000000.0000.0000.000
Provincial Solo League
StorbritannienJason Bunyan15153.0000153.0000.0003.000
StorbritannienJames Sarjeant15112.2001122.4000.0002.400
Nya ZeelandJake Turner315312.0673342.2672.2670.000
Nya ZeelandBradley Wilson-Dean420412.0502432.1502.1500.000
Nya ZeelandDylan Moohan15102.0000102.0002.0000.000
Nya ZeelandDale Finch315291.9332312.0670.0002.067
Nya ZeelandSean Mason415281.8671291.9331.9330.000
Nya ZeelandGrant Tregoning315281.8671291.9330.0001.933
Nya ZeelandHayden Sims29161.7780161.7780.0001.778
Nya ZeelandBrady Mudgway419331.7371341.7891.7890.000
Nya ZeelandAndrew Aldridge316241.5000241.5000.0001.500
Nya ZeelandPaul Hayes1691.500091.5000.0001.500
Nya ZeelandRyan Terry-Daley312171.4175221.8331.8330.000
Nya ZeelandDylan Hancock524281.1679371.5421.5420.000
Nya ZeelandRyan Moss313141.0770141.0770.0001.077
Nya ZeelandKody Tocher21070.700180.8000.0000.800
Nya ZeelandRyan Chopper-Bagshaw2850.625160.7500.7500.000
Nya ZeelandBilly Graham2840.500150.6250.0000.625
Nya ZeelandKonnor McClusky-Young1420.500130.7500.0000.750
Nya ZeelandBrannon Coppard1410.250010.2500.0000.250
Nya ZeelandJack MacRae21020.200020.2000.0000.200
Nowozelandzkie Mistrzostwa Północne
Nya ZeelandJake Turner14133.2500133.2503.2500.000
Nya ZeelandBradley Wilson-Dean29273.0000273.0003.0000.000
StorbritannienJason Bunyan15153.0000153.0003.0000.000
Nya ZeelandSean Mason14112.7500112.7500.0002.750
Nya ZeelandRyan Terry-Daley28182.2500182.2502.2500.000
Nya ZeelandBrady Mudgway1482.000082.0000.0002.000
Nya ZeelandDylan Hancock210181.8000181.8001.8000.000
Nya ZeelandMichael Patey28101.2500101.2501.2500.000
Nya ZeelandJuan Doubell1451.250051.2501.2500.000
Nya ZeelandBilly Graham29111.2220111.2221.2220.000
Nya ZeelandTony Hendrey1561.200061.2001.2000.000
Nya ZeelandBradley Andrews1561.200061.2000.0001.200
Nya ZeelandMike Head1331.000031.0001.0000.000
Nya ZeelandSteve Mudgway1410.250010.2500.2500.000
Nya ZeelandCodey Mudgway1100.000000.0000.0000.000
Nya ZeelandJason McKay0000.000000.0000.0000.000
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
06/01 ()Mistrzostwa Nowej Zelandii Final | AucklandRosebank SpeedwayWyniki
20/01 ()Nowozelandzkie Mistrzostwa Północne Final | AucklandRosebank SpeedwayWyniki