Stadion Narodowy

Warszawa | Polska
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
Indywidualne mistrzostwa świata
PolenJaroslaw Hampel1372.333072.3330.0002.333
SverigeFredrik Lindgren427592.1850592.1852.0772.286
StorbritannienTai Woffinden528531.8930531.8932.0431.200
DanmarkLeon Madsen17131.8570131.8570.0001.857
PolenMaciej Janowski423421.8260421.8261.8821.667
PolenPatryk Dudek424431.7920431.7921.6671.833
PolenBartosz Zmarzlik525441.7600441.7602.0001.684
PolenBartosz Smektala27121.7140121.7141.6672.000
DanmarkMichael Jepsen Jensen1351.667051.6671.6670.000
SverigeAndreas Jonsson27111.5710111.5711.5710.000
USAGreg Hancock420311.5500311.5500.8001.800
SverigeAntonio Lindbäck317261.5290261.5291.6671.200
SlovenienMatej Zagar526391.5000391.5001.4551.533
DanmarkNiels Kristian Iversen526381.4620381.4621.5001.429
RysslandArtem Laguta212171.4170171.4170.0001.417
SlovakienMartin Vaculik212171.4170171.4171.4291.400
AustralienJason Doyle525341.3600341.3601.0001.600
AustralienChris Holder421281.3330281.3331.5001.111
RysslandEmil Sajfutdinov315201.3330201.3330.0001.333
StorbritannienRobert Lambert1681.333081.3330.0001.333
SverigeTomas Jonasson1341.333041.3330.0001.333
PolenTomasz Gollob1341.333041.3331.3330.000
PolenKrzysztof Kasprzak28101.2500101.2501.2500.000
StorbritannienChris Harris28101.2500101.2500.0001.250
DanmarkPeter Kildemand1561.200061.2001.2000.000
PolenPiotr Pawlicki311121.0910121.0911.1001.000
PolenMaksym Drabik1221.000021.0000.0001.000
DanmarkNicki Pedersen417140.8240140.8241.0000.667
PolenJanusz Kolodziej1540.800040.8000.8000.000
PolenPrzemyslaw Pawlicki21060.600060.6000.6000.600
AustralienMax Fricke1530.600030.6000.6000.000
StorbritannienCraig Cook1520.400020.4000.4000.000
AustralienTroy Batchelor1300.000000.0000.0000.000
Międzynarodowy zespół dla 2 drużyn
RysslandGrigorij Laguta15142.8000142.8000.0002.800
PolenMaciej Janowski16142.3331152.5002.5000.000
DanmarkNiels Kristian Iversen1591.8002112.2000.0002.200
PolenBartosz Zmarzlik1581.600191.8001.8000.000
PolenPatryk Dudek1571.400181.6001.6000.000
DanmarkPeter Kildemand1571.400071.4000.0001.400
AustralienJason Doyle1561.200391.8000.0001.800
PolenPawel Przedpelski1561.200171.4001.4000.000
PolenPiotr Pawlicki1561.200171.4001.4000.000
SlovakienMartin Vaculik1561.200061.2000.0001.200
SverigeAntonio Lindbäck1540.800261.2000.0001.200
PolenMaksym Drabik1430.750030.7500.7500.000
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
18/05 (19:00)Indywidualne mistrzostwa świata | WarszawaStadion NarodowyWyniki