Stadion Śląski

Chorzów | Polska
Zawodnicy M B Pu Pu/B Pr Pu+Pr Pu+Pr/B Się w domu Przeminęło
Indywidualne mistrzostwa świata
SverigeTony Rickardsson210262.6000262.6002.6000.000
DanmarkNicki Pedersen213292.2310292.2310.0002.231
PolenKrzysztof Ciegelski213251.9230251.9230.0001.923
AustralienJason Crump29171.8890171.8891.8890.000
USABilly Hamill1591.800091.8000.0001.800
PolenPiotr Protasiewicz27121.7140121.7140.0001.714
StorbritannienScott Nicholls210171.7000171.7000.0001.700
PolenTomasz Bajerski1351.667051.6670.0001.667
SverigeMikael Max29141.5560141.5561.5560.000
PolenTomasz Gollob210151.5000151.5001.8331.000
TjeckienBohumil Brhel1461.500061.5000.0001.500
TjeckienLukas Dryml211161.4550161.4550.7501.857
StorbritannienMark Loram1571.400071.4000.0001.400
AustralienLeigh Adams211151.3640151.3641.3640.000
PolenRune Holta211151.3640151.3640.7501.714
PolenRafal Kurmanski1341.333041.3330.0001.333
PolenJaroslaw Hampel1341.333041.3330.0001.333
DanmarkHans Andersen1341.333041.3330.0001.333
USAGreg Hancock2791.286091.2861.2860.000
PolenSebastian Ulamek28101.2500101.2500.0001.250
StorbritannienLee Richardson29111.2220111.2220.0001.222
SverigeNiklas Klingberg1561.200061.2000.0001.200
AustralienRyan Sullivan2891.125091.1251.1250.000
SverigeAndreas Jonsson1331.000031.0000.0001.000
DanmarkBjarne Pedersen1221.000021.0000.0001.000
SverigePeter Karlsson2530.600030.6000.0000.600
AustralienTodd Wiltshire2420.500020.5000.0000.500
StorbritannienAndy Smith1210.500010.5000.0000.500
UngernMatej Ferjan1210.500010.5000.0000.500
AustralienJason Lyons1210.500010.5000.0000.500
Indywidualne mistrzostwa Europy
DanmarkLeon Madsen16183.0000183.0003.0000.000
PolenKacper Woryna16132.1670132.1670.0002.167
DanmarkMikkel Michelsen16132.1670132.1670.0002.167
PolenJaroslaw Hampel17142.0000142.0000.0002.000
SverigeAntonio Lindbäck17142.0000142.0002.0000.000
PolenPiotr Pawlicki1581.600081.6000.0001.600
StorbritannienRobert Lambert1581.600081.6000.0001.600
RysslandEmil Sajfutdinov1691.500091.5001.5000.000
PolenKrzysztof Kasprzak1571.400071.4000.0001.400
DanmarkPeter Kildemand1571.400071.4000.0001.400
TjeckienVaclav Milik1561.200061.2001.2000.000
RysslandAndrej Kudriashov1551.000051.0000.0001.000
PolenJakub Miskowiak1331.000031.0000.0001.000
TjeckienJosef Franc1530.600030.6000.6000.000
LettlandAndzejs Lebedevs1530.600030.6000.6000.000
PolenRafal Karczmarz1510.200010.2000.0000.200
TysklandKai Huckenbeck1300.000000.0000.0000.000
SverigeAndreas Jonsson0000.000000.0000.0000.000
Międzynarodowy zespół dla 2 drużyn
PolenMaciej Janowski15132.6002153.0003.0000.000
SlovenienMatej Zagar15112.2000112.2000.0002.200
PolenJanusz Kolodziej15102.0000102.0002.0000.000
AustralienChris Holder1591.800091.8000.0001.800
DanmarkNicki Pedersen1581.6003112.2000.0002.200
PolenBartosz Zmarzlik1581.600081.6001.6000.000
AustralienJack Holder1571.400291.8000.0001.800
PolenKacper Woryna1561.200171.4001.4000.000
SlovakienMartin Vaculik1561.200171.4000.0001.400
PolenPatryk Dudek1561.200061.2001.2000.000
PolenPrzemyslaw Pawlicki1530.600140.8000.8000.000
RysslandAndrej Kudriashov1530.600030.6000.0000.600
Kiedy Konkurencja Było Frekwencja Wyniki
28/09 ()Indywidualne mistrzostwa Europy | ChorzówStadion Śląski