Dania

Kiedy Konkurencja Było Wyniki
2019-05-23 (18:00)Mistrzostwa Danii | Semifinal BrovstNordjylland Speedway CenterWyniki
2019-05-22 (18:30)Metal Speedway League | Holsted Tigers - Team FjelstedMoldow Speedway Arena47 - 40
2019-05-18 (13:00)2.Division | FladbroFladbro MotorbaneWyniki
2019-05-18 (11:00)1.Division | HolstedMoldow Speedway ArenaWyniki
2019-05-18 (10:00)2.Division | VojensVojens Speedway CenterWyniki
2019-05-18 (10:00)1.Division | SlangerupSlangerup Speedway CenterWyniki
2019-05-15 (18:30)Metal Speedway League | Team Fjelsted - Holsted TigersFjelsted Speedway Center45 - 39
2019-05-15 (18:30)Metal Speedway League | Slangerup Speedway Klub - GSK LigaSlangerup Speedway Center46 - 38
2019-05-15 (18:30)Metal Speedway League | Esbjerg Vikings - Region Varde ElitesportGranly Speedway Arena49 - 35
2019-05-11 (11:00)1.Division | HolstedMoldow Speedway ArenaWyniki
2019-05-11 (10:00)2.Division | SilkeborgEllingbanenWyniki
2019-05-08 (18:30)Metal Speedway League | Holsted Tigers - Esbjerg VikingsMoldow Speedway Arena49 - 37
2019-05-05 (14:00)Konkurs indywidualny | Kurt Bøgh`s mindeløb HolstedMoldow Speedway ArenaWyniki
2019-05-04 (14:00)Mistrzostwa Danii | Kvartsfinal Glumsø Glumsø SpeedwaycenterWyniki
2019-05-04 (10:00)Mistrzostwa Danii | Kvartsfinal Glumsø Glumsø SpeedwaycenterWyniki
2019-05-03 (19:15)Metal Speedway League | Region Varde Elitesport - Esbjerg VikingsVarde Motor Arena51 - 35
2019-05-01 (18:00)Metal Speedway League | GSK Liga - Slangerup Speedway KlubKjærgaard Speedway Arena42 - 42
2019-04-27 (14:00)Indywidualne mistrzostwa świata juniorów | Nationellt Glumsø Glumsø SpeedwaycenterWyniki
2019-04-24 (18:30)Metal Speedway League | Holsted Tigers - Slangerup Speedway KlubMoldow Speedway Arena47 - 40
2019-04-20 (14:00)Eliminacje do IMŚ | Nationellt kval OutrupVarde Motor ArenaWyniki
2019-04-13 (14:00)1.Division | BrovstNordjylland Speedway CenterWyniki
2019-04-13 (10:10)2.Division | SilkeborgEllingbanenWyniki
2019-04-13 (10:00)2.Division | VojensVojens Speedway CenterWyniki
2019-04-13 (09:00)1.Division | HarndrupFjelsted Speedway CenterWyniki
2019-04-12 (19:15)Konkurs indywidualny | Mads Korneliusen jubilærumsløb OutrupVarde Motor ArenaWyniki
2019-04-06 (18:00)Fritte Cup | Semifinal VojensVojens Speedway CenterWyniki
2019-04-06 (13:00)Konkurs indywidualny | Opstartstævne HolstebroHolstebro Speedway StadionWyniki
2019-04-02 (18:00)Fritte Cup | Semifinal VojensVojens Speedway CenterWyniki
2019-03-30 (13:00)Konkurs indywidualny | Hanestævnet BrovstNordjylland Speedway CenterWyniki