Niemcy

Kiedy Konkurencja Było Wyniki
2019-09-14 (18:35)Indywidualne mistrzostwa świata juniorów | GüstrowSpeedway-Stadion GüstrowWyniki
2019-09-13 (19:30)Konkurs indywidualny | Night CloppenburgStädtisches StadionWyniki
2019-09-07 (19:30)Bundesliga | Wölfe Wittstock - Brokstedt WikingerHeidering-Speedwaystadion40 - 44
2019-09-01 (13:00)Team Cup | GüstrowSpeedway-Stadion GüstrowWyniki
2019-08-31 (19:30)Team Cup | BerghauptenSparkassen-SpeedodromeWyniki
2019-08-31 (19:00)Indywidualne mistrzostwa świata | TeterowArena am KellerholzWyniki
2019-08-24 (17:00)Liga Nord | MoorwinkelsdammSpeedwaystadion MoorwinkelsdammWyniki
2019-08-17 (15:00)Liga Nord | BrokstedtStadion des MSC BrokstedtWyniki
2019-08-16 (19:00)Bundesliga | Nordsterne Stralsund - Landshut DevilsPaul-Greifzu-Stadion44 - 40
2019-08-15 (19:30)Bundesliga | Landshut Devils - DMV White TigersSpeedwaystadion Ellermühle47 - 39
2019-08-11 (13:00)Liga Nord | DohrenSpeedwaybahn EichenringWyniki
2019-08-10 (18:00)Team Cup | DohrenSpeedwaybahn EichenringWyniki
2019-08-10 (15:00)Mistrzostw Europy w klasie 85 cc | Final GüstrowSpeedway-Stadion GüstrowWyniki
2019-08-09 (21:00)Euro U19 Cup | Kval GüstrowSpeedway-Stadion GüstrowWyniki
2019-08-02 (20:30)Konkurs indywidualny | Schildbürger-Cup TeterowArena am KellerholzWyniki
2019-07-28 (14:00)Mistrzostwa Niemiec U21 | Final LudwiglustMotodrom LudwiglustWyniki
2019-07-14 (14:00)Mistrzostwa Niemiec | Final AbensbergSpeedwaystadion AbensbergWyniki
2019-07-13 (19:00)Indywidualne mistrzostwa Europy | GüstrowSpeedway-Stadion GüstrowWyniki
2019-07-06 (10:00)Liga Nord | AlbersdorfDithmarschenringWyniki
2019-06-23 (14:00)Team Cup | LandshutSpeedwaystadion EllermühleWyniki
2019-06-22 (15:00)Bundesliga | Brokstedt Wikinger - Nordsterne StralsundStadion des MSC Brokstedt57 - 29
2019-06-20 (14:00)Konkurs indywidualny | German Open OlchingOlchinger Speedway-StadionWyniki
2019-06-16 (14:00)Bundesliga | DMV White Tigers - Brokstedt WikingerRhein-Main-Stadion37 - 47
2019-06-15 (17:00)Team Cup | DiedenbergenRhein-Main-StadionWyniki
2019-06-10 (14:00)Eliminacje do IMŚ | Kval AbensbergSpeedwaystadion AbensbergWyniki
2019-06-09 (21:00)Konkurs indywidualny | Pfingstpokal GüstrowSpeedway-Stadion GüstrowWyniki
2019-06-09 (14:30)Konkurs indywidualny | Störtebeker Super Pokal NordenMotodrom HalbemondWyniki
2019-06-09 (11:00)Konkurs indywidualny | Störtebeker Super Pokal Gr.B NordenMotodrom HalbemondWyniki
2019-06-08 (19:00)Konkurs indywidualny | Auerhahnpokal TeterowArena am KellerholzWyniki
2019-06-07 (21:00)Konkurs indywidualny | Pfingstchallenge GüstrowSpeedway-Stadion GüstrowWyniki
2019-06-02 (14:00)Bundesliga | Landshut Devils - Wölfe WittstockSpeedwaystadion Ellermühle52 - 33
2019-05-30 (14:00)Konkurs indywidualny | AlbersdorfDithmarschenringWyniki
2019-05-30 (10:00)Konkurs indywidualny | OberkrämerEichenring WolfslakeWyniki
2019-05-25 (16:00)Indywidualne mistrzostwa świata juniorów | Kval StralsundPaul-Greifzu-StadionWyniki
2019-05-24 (19:00)Bundesliga | Wölfe Wittstock - DMV White TigersHeidering-Speedwaystadion48 - 39
2019-05-12 (14:00)Friendship League | DiedenbergenRhein-Main-StadionWyniki
2019-05-12 (10:00)Bundesliga | DMV White Tigers - Nordsterne StralsundRhein-Main-Stadion50 - 34
2019-05-05 (14:00)Team Cup | OberkrämerEichenring WolfslakeWyniki
2019-05-05 (13:00)Konkurs indywidualny | Autohaus-Cup MeissenSpeedwaystadion MeissenWyniki
2019-05-04 (19:00)Mistrzostwa świata par | Kval LandshutSpeedwaystadion EllermühleWyniki
2019-05-04 (16:00)Konkurs indywidualny | Master of Speedway B MoorwinkelsdammSpeedwaystadion MoorwinkelsdammWyniki
2019-05-04 (16:00)Konkurs indywidualny | Master of Speedway MoorwinkelsdammSpeedwaystadion MoorwinkelsdammWyniki
2019-05-04 (15:00)Bundesliga | Nordsterne Stralsund - Wölfe WittstockPaul-Greifzu-Stadion40 - 44
2019-05-01 (14:00)Bundesliga | Brokstedt Wikinger - Landshut DevilsStadion des MSC Brokstedt41 - 42
2019-04-28 (14:00)Międzynarodowy zespół dla 4 drużyn | Neustadt DonauAnton-Treffer-StadionWyniki
2019-04-21 (15:00)Międzynarodowy zespół dla 4 drużyn | PockingRottal-StadionWyniki
2019-04-21 (14:00)Liga Nord | WittstockHeidering-SpeedwaystadionWyniki
2019-04-21 (14:00)Konkurs indywidualny | European Open PetershagenSpeedwaybahn LindenauWyniki
2019-04-21 (10:30)Konkurs indywidualny | European Open B PetershagenSpeedwaybahn LindenauWyniki
2019-04-20 (15:00)Konkurs indywidualny | Osterpokal GüstrowSpeedway-Stadion GüstrowWyniki
2019-04-14 (13:30)Team Cup | CloppenburgStädtisches StadionWyniki
2019-04-13 (14:00)Para konkurencji | Speedway Paar Cup CloppenburgStädtisches StadionWyniki
2019-04-07 (14:00)Międzynarodowy zespół dla 4 drużyn | HerxheimWaldstadion Herxheim Wyniki
2019-04-07 (14:00)Konkurs indywidualny | Oberkrämer Pokal OberkrämerEichenring WolfslakeWyniki
2019-04-06 (14:00)Konkurs indywidualny | Der Hammer WittstockHeidering-SpeedwaystadionWyniki