Polska

Kiedy Konkurencja Było Wyniki
2019-05-25 (16:00)Indywidualne mistrzostwa świata juniorów | Kval KrakowStadion Sportowy KS WandaWyniki
2019-05-24 (20:30)PGE Ekstraliga | forBET Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta WrocławSGP Arena Czestochowa41 - 49
2019-05-24 (18:00)PGE Ekstraliga | truly.work Stal Gorzów - MRGARDEN GKM GrudziądzEdward Jancarz Stadion51 - 39
2019-05-22 (16:00)Indywidualnych Mistrzostw Polski | Kvartsfinal BydgoszczStadion PoloniiWyniki
2019-05-21 (17:30)Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów | GorzowEdward Jancarz StadionWyniki
2019-05-21 (16:00)Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów | GdanskZbigniew Podlecki StadionWyniki
2019-05-21 (16:00)Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów | RybnikStadion Miejski RybnikWyniki
2019-05-20 (18:00)Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów | PardubiceSpeedway track AMK Zlatá prilba Pardubice-SvítkovWyniki
2019-05-19 (20:15)PGE Ekstraliga | Betard Sparta Wrocław - Get Well ToruńStadion Olimpijski54 - 36
2019-05-19 (17:00)2. Liga Żużlowa | Wilki Krosno - OK Kolejarz OpoleSpeedwaystadion Krosno48 - 42
2019-05-19 (16:30)Nice 1. Liga Żużlowa | Orzel Lodz - Car Gwarant Start GnieznoStadion Orla41 - 49
2019-05-19 (15:30)PGE Ekstraliga | forBET Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia LesznoSGP Arena Czestochowa31 - 59
2019-05-18 (19:00)Indywidualne mistrzostwa świata | WarszawaStadion NarodowyWyniki
2019-05-18 (14:00)Nice 1. Liga Żużlowa | Unia Tarnow - Orzel LodzJaskółcze Gniazdo Stadion49 - 41
2019-05-17 (18:00)PGE Ekstraliga | truly.work Stal Gorzów - Betard Sparta WrocławEdward Jancarz Stadion48 - 42
2019-05-12 (17:00)2. Liga Żużlowa | Wilki Krosno - ZOOleszcz Polonia BydgoszczSpeedwaystadion Krosno44 - 46
2019-05-12 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa | Orzel Lodz - Lokomotiv DaugavpilsStadion Orla57 - 33
2019-05-11 (16:00)2. Liga Żużlowa | Stainer Unia Kolejarz Rawicz - OK Kolejarz OpoleFlorian Kapala Stadion39 - 50
2019-05-11 (14:45)Mistrzostw Polski Par Klubowych | Final BydgoszczStadion PoloniiWyniki
2019-05-11 (13:15)Nice 1. Liga Żużlowa | ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże GdańskStadion Miejski Rybnik58 - 32
2019-05-10 (18:00)PGE Ekstraliga | Falubaz Zielona Góra - Speed Car Motor LublinSwiss Krono Arena54 - 36
2019-05-08 (18:30)Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów | Zielona GoraSwiss Krono ArenaWyniki
2019-05-08 (17:00)Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów | OstrowStadion MiejskiWyniki
2019-05-08 (16:30)Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów | GrudziadzStadion GKM GrudziadzWyniki
2019-05-08 (16:30)Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów | LublinStadion MOSIRWyniki
2019-05-07 (18:30)Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów | Zielona GoraSwiss Krono ArenaWyniki
2019-05-07 (16:30)Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów | LublinStadion MOSIRWyniki
2019-05-07 (16:00)Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów | TorunMotoarena Toruń im. Mariana RosegoWyniki
2019-05-07 (15:00)Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów | OpoleStadion KolejarzWyniki
2019-05-05 (19:00)PGE Ekstraliga | truly.work Stal Gorzów - Falubaz Zielona GóraEdward Jancarz Stadion41 - 49
2019-05-05 (16:30)PGE Ekstraliga | Get Well Toruń - forBET Włókniarz CzęstochowaMotoarena Toruń im. Mariana Rosego39 - 51
2019-05-05 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa | Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arged Malesa TŻ OstroviaZbigniew Podlecki Stadion52 - 38
2019-05-03 (20:30)PGE Ekstraliga | Speed Car Motor Lublin - Fogo Unia LesznoStadion MOSIR40 - 50
2019-05-03 (18:00)PGE Ekstraliga | MRGARDEN GKM Grudziądz - Betard Sparta WrocławStadion GKM Grudziadz50 - 40
2019-05-01 (17:00)Konkurs para | Puchar Prezydenta GdanskZbigniew Podlecki StadionWyniki
2019-04-30 (17:00)Mistrzostw Polski Par Klubowych | 1.Liga GnieznoFranciszka Hynka StadionWyniki
2019-04-28 (16:00)PGE Ekstraliga | Fogo Unia Leszno - truly.work Stal GorzówAlfred Smoczyk Stadion51 - 39
2019-04-28 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa | Arged Malesa TŻ Ostrovia - Lokomotiv DaugavpilsStadion Miejski50 - 40
2019-04-28 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa | ROW Rybnik - Unia TarnowStadion Miejski Rybnik43 - 35
2019-04-28 (14:30)2. Liga Żużlowa | Polonia Pila - Power Duck Iveston PSŻ PoznańSpeedwaystadion Pila1 - 40
2019-04-27 (16:00)Indywidualne mistrzostwa Europy | Kval PoznanGolecinie StadionWyniki
2019-04-26 (20:30)PGE Ekstraliga | Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM GrudziądzSwiss Krono Arena46 - 44
2019-04-26 (18:00)PGE Ekstraliga | forBET Włókniarz Częstochowa - Speed Car Motor LublinSGP Arena Czestochowa52 - 38
2019-04-23 (17:00)Brązowy Kask | Kval RybnikStadion Miejski RybnikWyniki
2019-04-23 (16:30)Brązowy Kask | Kval GdanskZbigniew Podlecki StadionWyniki
2019-04-22 (15:00)Sparingi | Polen - VärldenStadion Miejski Rzeszow51 - 38
2019-04-22 (15:00)Konkurs indywidualny | 100-årsjubileet av Storpolenupproret PoznanGolecinie StadionWyniki
2019-04-21 (18:00)Nice 1. Liga Żużlowa | ROW Rybnik - Orzel LodzStadion Miejski Rybnik53 - 37
2019-04-16 (16:30)Srebrny Kask | Kval RawiczFlorian Kapala StadionWyniki
2019-04-16 (16:30)Srebrny Kask | Kval BydgoszczStadion PoloniiWyniki
2019-04-16 (16:00)Srebrny Kask | Kval KrosnoSpeedwaystadion KrosnoWyniki
2019-04-14 (19:00)PGE Ekstraliga | Betard Sparta Wrocław - Falubaz Zielona GóraStadion Olimpijski49 - 41
2019-04-14 (16:00)PGE Ekstraliga | Get Well Toruń - Fogo Unia LesznoMotoarena Toruń im. Mariana Rosego42 - 48
2019-04-14 (16:00)2. Liga Żużlowa | Power Duck Iveston PSŻ Poznań - ZOOleszcz Polonia BydgoszczGolecinie Stadion50 - 40
2019-04-14 (15:00)2. Liga Żużlowa | OK Kolejarz Opole - Polonia PilaStadion Kolejarz55 - 35
2019-04-14 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa | Car Gwarant Start Gniezno - ROW RybnikFranciszka Hynka Stadion50 - 40
2019-04-13 (20:15)Nice 1. Liga Żużlowa | Unia Tarnow - Arged Malesa TŻ OstroviaJaskółcze Gniazdo Stadion43 - 47
2019-04-13 (16:00)2. Liga Żużlowa | Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Wilki KrosnoFlorian Kapala Stadion36 - 54
2019-04-12 (20:30)PGE Ekstraliga | MRGARDEN GKM Grudziądz - forBET Włókniarz CzęstochowaStadion GKM Grudziadz47 - 43
2019-04-12 (18:00)PGE Ekstraliga | truly.work Stal Gorzów - Speed Car Motor LublinEdward Jancarz Stadion49 - 41
2019-04-07 (19:00)PGE Ekstraliga | Speed Car Motor Lublin - MRGARDEN GKM GrudziądzStadion MOSIR49 - 41
2019-04-07 (16:00)PGE Ekstraliga | Fogo Unia Leszno - Betard Sparta WrocławAlfred Smoczyk Stadion50 - 40
2019-04-07 (15:15)2. Liga Żużlowa | Wilki Krosno - Wanda KrakówSpeedwaystadion Krosno53 - 37
2019-04-07 (14:45)2. Liga Żużlowa | Polonia Pila - Stainer Unia Kolejarz RawiczSpeedwaystadion Pila49 - 41
2019-04-07 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa | Arged Malesa TŻ Ostrovia - Car Gwarant Start GnieznoStadion Miejski56 - 34
2019-04-07 (14:30)2. Liga Żużlowa | ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz - OK Kolejarz OpoleStadion Polonii47 - 43
2019-04-07 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa | Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia TarnowZbigniew Podlecki Stadion40 - 50
2019-04-05 (20:30)PGE Ekstraliga | forBET Włókniarz Częstochowa - truly.work Stal GorzówSGP Arena Czestochowa47 - 43
2019-04-05 (18:00)PGE Ekstraliga | Falubaz Zielona Góra - Get Well ToruńSwiss Krono Arena53 - 37
2019-04-02 (16:00)Złoty Kask | Kval TarnowJaskółcze Gniazdo StadionWyniki
2019-04-02 (16:00)Złoty Kask | Kval OstrowStadion MiejskiWyniki
2019-04-02 (16:00)Złoty Kask | Kval PilaSpeedwaystadion PilaWyniki
2019-03-31 (17:45)Polski Memoriał | Edwarda Jancarza GorzowEdward Jancarz StadionWyniki
2019-03-31 (15:15)Polski Memoriał | Tomasza Jędrzejaka WroclawStadion OlimpijskiWyniki
2019-03-31 (15:00)2. Liga Żużlowa | OK Kolejarz Opole - Power Duck Iveston PSŻ PoznańStadion Kolejarz48 - 42
2019-03-31 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa | Unia Tarnow - Lokomotiv DaugavpilsJaskółcze Gniazdo Stadion46 - 44
2019-03-31 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa | Car Gwarant Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże GdańskFranciszka Hynka Stadion40 - 49
2019-03-30 (20:15)Nice 1. Liga Żużlowa | Orzel Lodz - Arged Malesa TŻ OstroviaStadion Orla47 - 43
2019-03-30 (15:30)2. Liga Żużlowa | Stainer Unia Kolejarz Rawicz - ZOOleszcz Polonia BydgoszczFlorian Kapala Stadion45 - 45
2019-03-30 (15:00)Sparingi | Betard Sparta Wrocław - forBET Włókniarz CzęstochowaStadion Olimpijski42 - 36
2019-03-29 (17:30)Sparingi | Falubaz Zielona Góra - ROW RybnikSwiss Krono Arena54 - 36
2019-03-29 (16:45)Sparingi | Fogo Unia Leszno - MRGARDEN GKM GrudziądzAlfred Smoczyk Stadion47 - 43
2019-03-29 (16:00)Sparingi | Polonia Pila - Lokomotiv DaugavpilsSpeedwaystadion Pila52 - 37
2019-03-29 (14:30)Sparingi | Car Gwarant Start Gniezno - Power Duck Iveston PSŻ PoznańFranciszka Hynka Stadion44 - 33
2019-03-28 (14:30)Sparingi | Car Gwarant Start Gniezno - truly.work Stal GorzówFranciszka Hynka Stadion47 - 43
2019-03-27 ()Sparingi | MRGARDEN GKM Grudziądz - Lokomotiv DaugavpilsStadion GKM Grudziadz60 - 30
2019-03-27 ()Sparingi | Orzel Lodz - OK Kolejarz OpoleStadion Orla42 - 36
2019-03-27 ()Sparingi | ROW Rybnik - Falubaz Zielona GóraStadion Miejski Rybnik46 - 44
2019-03-26 (15:00)Sparingi | forBET Włókniarz Częstochowa - Zdunek Wybrzeże GdańskSGP Arena Czestochowa47 - 31
2019-03-26 ()Sparingi | ROW Rybnik - LejonenStadion Miejski Rybnik48 - 42
2019-03-24 (15:15)Polski Memoriał | Alfreda Smoczyka LesznoAlfred Smoczyk StadionWyniki
2019-03-24 (15:00)Sparingi | truly.work Stal Gorzów - MRGARDEN GKM GrudziądzEdward Jancarz Stadion44 - 46
2019-03-24 (15:00)Sparingi | forBET Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta WrocławSGP Arena Czestochowa49 - 41
2019-03-24 (14:45)Północ vs. Południe | Polski Północ - Polski PołudnieStadion Orla42 - 48
2019-03-24 (14:30)Sparingi | Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Speed Car Motor LublinZbigniew Podlecki Stadion31 - 53
2019-03-24 (14:30)Sparingi | Car Gwarant Start Gniezno - ZOOleszcz Polonia BydgoszczFranciszka Hynka Stadion53 - 37
2019-03-23 (15:30)Sparingi | Get Well Toruń - ROW RybnikMotoarena Toruń im. Mariana Rosego53 - 37
2019-03-23 (15:00)Sparingi | Polonia Pila - Zdunek Wybrzeże GdańskSpeedwaystadion Pila39 - 51
2019-03-23 (15:00)Sparingi | MRGARDEN GKM Grudziądz - truly.work Stal GorzówStadion GKM Grudziadz44 - 46
2019-03-23 (15:00)Sparingi | ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz - Car Gwarant Start GnieznoStadion Polonii30 - 48
2019-03-23 (15:00)Polski Super Mecz | Arged Malesa TŻ Ostrovia - Fogo Unia LesznoStadion Miejski30 - 60
2019-03-23 (15:00)Polski Memoriał | B.Idzikowskiego i M.Czernego CzestochowaSGP Arena CzestochowaWyniki
2019-03-23 (14:30)Sparingi | Unia Tarnow - Wilki KrosnoJaskółcze Gniazdo Stadion44 - 46
2019-03-23 (14:00)Sparingi | OK Kolejarz Opole - Orzel LodzStadion Kolejarz51 - 39
2019-03-22 (16:30)Sparingi | Unia Tarnow - Speed Car Motor LublinJaskółcze Gniazdo Stadion34 - 44
2019-03-22 (16:00)Konkurs indywidualny | PilaSpeedwaystadion PilaWyniki
2019-03-22 (16:00)Sparingi | Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Power Duck Iveston PSŻ PoznańFlorian Kapala Stadion35 - 49
2019-03-21 ()Sparingi | Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia LesznoSwiss Krono Arena32 - 58
2019-03-21 ()Sparingi | Betard Sparta Wrocław - Arged Malesa TŻ OstroviaStadion Olimpijski63 - 27
2019-03-21 ()Sparingi | Power Duck Iveston PSŻ Poznań - Stainer Unia Kolejarz RawiczGolecinie Stadion46 - 44
2019-03-20 ()Sparingi | Fogo Unia Leszno - Falubaz Zielona GóraAlfred Smoczyk Stadion49 - 41
2019-03-20 ()Sparingi | Arged Malesa TŻ Ostrovia - Betard Sparta WrocławStadion Miejski42 - 48
2019-03-18 ()Sparingi | OK Kolejarz Opole - ROW RybnikStadion Kolejarz58 - 32
2019-03-17 ()Sparingi | ROW Rybnik - OK Kolejarz OpoleStadion Miejski Rybnik56 - 34
2019-03-16 ()Sparingi | Get Well Toruń - Arged Malesa TŻ OstroviaMotoarena Toruń im. Mariana Rosego58 - 32