Andzejs Lebedevs

1994-11-04
Wybrany sezon
Mistrzostwa świata par
Mistrzostwa Europy par
Drużynowe mistrzostwa Europy juniorów
Elitserien
Allsvenskan
PGE Ekstraliga
Nice 1. Liga Żużlowa
The Premiership
Metal Speedway League
Wybrany sezon
Indywidualne mistrzostwa świata
Eliminacje do IMŚ
Indywidualne mistrzostwa Europy
Indywidualne mistrzostwa świata juniorów
Indywidualne mistrzostwa Europy juniorów
Kiedy Konkurencja Było Punkty Wyniki
Październik
06/10 (15:00)Czeski Złoty Kask Huvudtävling PardubiceSpeedway track AMK Zlatá prilba Pardubice-Svítkov26p - (4,3,4,4,2,5,4)Wyniki
06/10 (12:00)Czeski Złoty Kask Kvaltävling PardubiceSpeedway track AMK Zlatá prilba Pardubice-Svítkov10p - (5,5,N)Wyniki
Wrzesień
25/09 (19:00)Elitserien Final Dackarna - Eskilstuna SmedernaEskilstuna Motorstadion8p - (3,2,0,3)37 - 53
24/09 (19:00)Elitserien Final Eskilstuna Smederna - DackarnaEskilstuna Motorstadion6p - (2,1,2,1)54 - 36
14/09 (19:00)Słoweński złoty hełm KrskoStadion Matija Gubca11p - (2,3,3,1,2)Wyniki
10/09 (19:00)Elitserien Semifinal Vetlanda Speedway - Eskilstuna SmedernaVetlanda Motorstadion3p - (0,1,1,1)44 - 45
03/09 (19:00)Elitserien Semifinal Eskilstuna Smederna - Vetlanda SpeedwayEskilstuna Motorstadion12p - (3,2,3,3,1)46 - 44
01/09 (14:15)Konkurs indywidualny 67. Turniej o Łańcuch Herbowy OstrowStadion Miejski9p - (3,1,R,1,3,1)Wyniki
Sierpień
29/08 (18:15)Mistrzostwa Europy par Final BalakovoStadium "Trud"17p - (2,3,3,3,3,3)Wyniki
27/08 (19:00)Elitserien Kvartsfinal Eskilstuna Smederna - LejonenEskilstuna Motorstadion10p - (1,2,3,2,2)55 - 35
20/08 (19:00)Elitserien Eskilstuna Smederna - PiraternaEskilstuna Motorstadion13p - (3,2,2,1,3,2)49 - 41
15/08 (17:00)Konkurs indywidualny Turniej o Koronę B. Chrobrego GnieznoFranciszka Hynka Stadion13p - (2,1,2,3,2,2,1)Wyniki
14/08 (19:00)Elitserien Eskilstuna Smederna - Vetlanda SpeedwayEskilstuna Motorstadion8p - (3,2,1,2,0)47 - 43
10/08 (18:00)Indywidualne mistrzostwa Europy VojensVojens Speedway Center8p - (2,2,1,1,2)Wyniki
04/08 (17:00)Nice 1. Liga Żużlowa Lokomotiv Daugavpils - Unia TarnowLatvijas Spidveja Centrs11p - (3,3,3,2)48 - 42
02/08 (20:30)Konkurs indywidualny Schildbürger-Cup TeterowArena am Kellerholz3p - (Fx,3)Wyniki
Lipiec
30/07 (19:00)Elitserien Västervik - Eskilstuna SmedernaHejla Arena5p - (2,Fx,3,0)37 - 53
02/07 (19:00)Elitserien Eskilstuna Smederna - Kumla IndianernaEskilstuna Motorstadion13p - (3,2,3,2,3)53 - 37
Czerwiec
30/06 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv DaugavpilsZbigniew Podlecki Stadion15p - (3,3,3,1,3,2)47 - 43
27/06 (19:00)Elitserien Eskilstuna Smederna - DackarnaEskilstuna Motorstadion0p - (0,0,N,0)35 - 55
25/06 (19:00)Elitserien Kumla Indianerna - Eskilstuna SmedernaGlottra Skog Arena6p - (0,2,0,3,1,0)43 - 47
23/06 (17:00)Nice 1. Liga Żużlowa Lokomotiv Daugavpils - Arged Malesa TŻ OstroviaLatvijas Spidveja Centrs15p - (3,3,3,3,3)55 - 35
18/06 (19:00)Elitserien Eskilstuna Smederna - RospiggarnaEskilstuna Motorstadion9p - (3,2,1,3,0)48 - 42
14/06 (18:00)Nice 1. Liga Żużlowa ROW Rybnik - Lokomotiv DaugavpilsStadion Miejski Rybnik11p - (2,3,3,2,1)54 - 36
09/06 (16:00)Nice 1. Liga Żużlowa Lokomotiv Daugavpils - Orzel LodzLatvijas Spidveja Centrs11p - (3,2,3,3)44 - 34
08/06 (15:00)Eliminacje do IMŚ Kval ZarnovicaZarnovica Stadion10p - (1,3,2,1,3)Wyniki
04/06 (19:00)Elitserien Vetlanda Speedway - Eskilstuna SmedernaVetlanda Motorstadion9p - (2,0,3,2,2)50 - 40
02/06 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa Car Gwarant Start Gniezno - Lokomotiv DaugavpilsFranciszka Hynka Stadion11p - (X,3,2,2,3,1)51 - 39
Maj
28/05 (19:00)Elitserien Eskilstuna Smederna - VästervikEskilstuna Motorstadion4p - (2,0,2,0)49 - 41
26/05 (17:15)Nice 1. Liga Żużlowa Lokomotiv Daugavpils - Car Gwarant Start GnieznoLatvijas Spidveja Centrs10p - (2,2,3,2,1)42 - 48
25/05 (15:00)Indywidualne mistrzostwa Europy Challange NagyhalászNagyhalász Speedway Ring 3p - (0,X,1,2,0)Wyniki
21/05 (19:00)Elitserien Lejonen - Eskilstuna SmedernaOnePartnerGroup Arena4p - (1,2,0,1)48 - 42
14/05 (19:00)Elitserien Eskilstuna Smederna - MasarnaEskilstuna Motorstadion7p - (3,2,1,0,1)43 - 47
12/05 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa Orzel Lodz - Lokomotiv DaugavpilsStadion Orla11p - (2,2,3,1,3)57 - 33
11/05 (20:00)Mistrzostwa świata par Kval ManchesterNational Speedway Stadium14p - (2,3,3,3,2,1)Wyniki
09/05 (19:00)Elitserien Dackarna - Eskilstuna SmedernaG&B Arena8p - (1,2,2,1,2)41 - 49
07/05 (19:00)Elitserien Piraterna - Eskilstuna SmedernaMotala Arena5p - (1,2,1,N,1)48 - 42
05/05 (15:15)Nice 1. Liga Żużlowa Lokomotiv Daugavpils - ROW RybnikLatvijas Spidveja Centrs9p - (2,2,2,2,1,0)37 - 53
02/05 (15:00)Indywidualne mistrzostwa Europy Kval RivneRivnensjyy Mototrek17p - (2,3,3,3,1,3,2)Wyniki
Kwiecień
28/04 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa Arged Malesa TŻ Ostrovia - Lokomotiv DaugavpilsStadion Miejski12p - (X,3,2,3,3,1)50 - 40
14/04 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże GdańskLatvijas Spidveja Centrs15p - (3,3,3,3,3)51 - 38
Marzec
31/03 (14:30)Nice 1. Liga Żużlowa Unia Tarnow - Lokomotiv DaugavpilsJaskółcze Gniazdo Stadion10p - (3,2,3,1,1)46 - 44
27/03 ()Sparingi MRGARDEN GKM Grudziądz - Lokomotiv DaugavpilsStadion GKM Grudziadz6p - (2,2,N,2)60 - 30
23/03 (15:00)Polski Memoriał B.Idzikowskiego i M.Czernego CzestochowaSGP Arena Czestochowa11p - (2,3,3,0,3)Wyniki
Zawodnicy M B Pu Pu/B
Elitserien
SverigeEskilstuna Motorstadion, Eskilstuna271252151.720
SverigeMotala Arena, Motala314221.571
SverigeG&B Arena, Målilla626371.423
SverigeVetlanda Motorstadion, Vetlanda733431.303
SverigeAvesta Motorstadion, Avesta420261.300
SverigeHejla Arena, Västervik28101.250
SverigeHZ Bygg Arena, Hallstavik729341.172
SverigeGlottra Skog Arena, Kumla314141.000
SverigeOnePartnerGroup Arena, Gislaved314120.857
SverigeICA Maxi Arena, Norrköping1200.000
Allsvenskan
SverigeAvesta Motorstadion, Avesta1482.000
SverigeHZ Bygg Arena, Hallstavik1310.333
PGE Ekstraliga
PolenStadion Miejski Rybnik, Rybnik211252.273
PolenStadion Olimpijski, Wroclaw1141611.488
PolenSwiss Krono Arena, Zielona Gora211151.364
PolenStadion GKM Grudziadz, Grudziadz1561.200
PolenEdward Jancarz Stadion, Gorzow2540.800
PolenAlfred Smoczyk Stadion, Leszno2630.500
PolenSGP Arena Czestochowa, Czestochowa2620.333
PolenJaskółcze Gniazdo Stadion, Tarnow1200.000
PolenMotoarena Toruń im. Mariana Rosego, Torun1100.000
Nice 1. Liga Żużlowa
PolenSpeedwaystadion Krosno, Krosno15132.600
PolenFlorian Kapala Stadion, Rawicz29212.333
LettlandLatvijas Spidveja Centrs, Daugavpils391934152.150
PolenZbigniew Podlecki Stadion, Gdansk529622.138
PolenStadion Sportowy KS Wanda, Krakow315322.133
PolenStadion Polonii, Bydgoszcz421432.048
PolenJaskółcze Gniazdo Stadion, Tarnow15102.000
PolenStadion Orla, Lodz842821.952
PolenFranciszka Hynka Stadion, Gniezno527511.889
PolenSpeedwaystadion Pila, Pila29171.889
PolenStadion MOSIR, Lublin422391.773
PolenStadion Miejski Rybnik, Rybnik733561.697
PolenStadion Miejski, Ostrow420321.600
PolenStadion GKM Grudziadz, Grudziadz315211.400
PolenStadion Miejski Rzeszow, Rzeszow29121.333
PolenSGP Arena Czestochowa, Czestochowa1561.200
PolenStadion Kolejarz, Opole1441.000
The Premiership
StorbritannienBelle Vue Stadium, Gorton1551.000
StorbritannienBrandon Stadium, Brandon1760.857
StorbritannienNorfolk Arena, Kings Lynn31280.667
Metal Speedway League
DanmarkFjelsted Speedway Center, Harndrup16101.667
DanmarkVarde Motor Arena, Outrup213211.615
DanmarkKjærgaard Speedway Arena, Grindsted1561.200
DanmarkSlangerup Speedway Center, Slangerup1630.500
Bundesliga
TysklandHeidering-Speedwaystadion, Wittstock15153.000
TysklandRhein-Main-Stadion, Diedenbergen15142.800
TysklandSpeedwaystadion Ellermühle, Landshut526471.808
TysklandEichenring Wolfslake, Oberkrämer213221.692
TysklandPaul-Greifzu-Stadion, Stralsund1571.400
TysklandStadion des MSC Brokstedt, Brokstedt1781.143
Indywidualne mistrzostwa świata
LettlandLatvijas Spidveja Centrs, Daugavpils211121.091
Indywidualne mistrzostwa Europy juniorów
PolenSpeedwaystadion Pila, Pila15153.000
TjeckienSpeedway track AMK Zlatá prilba Pardubice-Svítkov, Pardubice15142.800
UngernDebrecen Speedway, Debrecen15142.800
TysklandSpeedway-Stadion Güstrow, Güstrow15132.600
PolenStadion Miejski Rybnik, Rybnik16142.333
PolenStadion Kolejarz, Opole1591.800
DanmarkEllingbanen, Silkeborg1581.600
SlovenienStadion Ilirija, Ljubljana1540.800
Czeski Złoty Kask
TjeckienSpeedway track AMK Zlatá prilba Pardubice-Svítkov, Pardubice12105.000
Mistrzostwa Łotewskie
LettlandLatvijas Spidveja Centrs, Daugavpils316362.250
Eliminacje do IMŚ
UngernDebrecen Speedway, Debrecen15142.800
DanmarkSlangerup Speedway Center, Slangerup1591.800
SlovakienZarnovica Stadion, Zarnovica316281.750
KroatienStadion Milenium, Donji Kraljevec212191.583
LettlandBiķernieku Sport Complex, Riga1571.400
DanmarkMoldow Speedway Arena, Holsted1551.000
LettlandLatvijas Spidveja Centrs, Daugavpils1540.800
TysklandSpeedway-Stadion Güstrow, Güstrow1520.400
World Cup
LettlandBiķernieku Sport Complex, Riga15153.000
PolenAlfred Smoczyk Stadion, Leszno16152.500
ItalienOlimpia Stadium, Terenzano16122.000
SverigeHejla Arena, Västervik212161.333
TjeckienStadion Markéta, Prag1551.000
Indywidualne mistrzostwa świata juniorów
UkrainaStadium Girnuk, Chervonograd15132.600
PolenSpeedwaystadion Pila, Pila15112.200
PolenStadion MOSIR, Lublin15112.200
ItalienOlimpia Stadium, Terenzano15102.000
TjeckienSpeedway track AMK Zlatá prilba Pardubice-Svítkov, Pardubice315281.867
StorbritannienShielfield Park, Berwick-upon-Tweed1571.400
TysklandSpeedwaystadion Ellermühle, Landshut1561.200
ItalienSanta Marina Stadion, Lonigo1551.000
Indywidualne mistrzostwa Europy
SlovenienStadion Matija Gubca, Krsko15142.800
UkrainaRivnensjyy Mototrek, Rivne17172.429
PolenStadion MOSIR, Lublin16142.333
UkrainaStadium Girnuk, Chervonograd15112.200
SverigeHZ Bygg Arena, Hallstavik16132.167
ÖsterrikeSpeedway Center, Mureck211232.091
PolenFlorian Kapala Stadion, Rawicz15102.000
LettlandLatvijas Spidveja Centrs, Daugavpils526491.885
UngernDebrecen Speedway, Debrecen211201.818
TysklandSpeedway-Stadion Güstrow, Güstrow421341.619
DanmarkVojens Speedway Center, Vojens1581.600
RysslandAnatoly Stepanov’s Stadium, Toljatti210141.400
PolenMotoarena Toruń im. Mariana Rosego, Torun212141.167
PolenStadion Miejski Rybnik, Rybnik1551.000
KroatienStadion Milenium, Donji Kraljevec1551.000
PolenFranciszka Hynka Stadion, Gniezno1551.000
DanmarkMoldow Speedway Arena, Holsted1540.800
PolenStadion Śląski, Chorzów1530.600
PolenSGP Arena Czestochowa, Czestochowa1530.600
UngernNagyhalász Speedway Ring , Nagyhalász1530.600
Mistrzostwa Europy par
UngernBorsod Volán Stadionmer , Miskolc16132.167
Speedway Best Pairs
TysklandSpeedwaystadion Ellermühle, Landshut212201.667
PolenMotoarena Toruń im. Mariana Rosego, Torun1561.200
Sparingi
LettlandLatvijas Spidveja Centrs, Daugavpils1393.000
PolenFranciszka Hynka Stadion, Gniezno14112.750
PolenStadion Olimpijski, Wroclaw15112.200
PolenStadion Orla, Lodz15102.000
PolenStadion Miejski, Ostrow1482.000
PolenZbigniew Podlecki Stadion, Gdansk1362.000
PolenStadion GKM Grudziadz, Grudziadz27121.714
PolenSGP Arena Czestochowa, Czestochowa29141.556
PolenEdward Jancarz Stadion, Gorzow1441.000
Konkurs indywidualny
PolenFranciszka Hynka Stadion, Gniezno214241.714
PolenStadion Sportowy KS Wanda, Krakow1581.600
PolenStadion Miejski, Ostrow212181.500
PolenStadion Kolejarz, Opole1681.333
Konkurs drużynowy
PolenZbigniew Podlecki Stadion, Gdansk1561.200
Konkurs indywidualny
SverigeAvesta Motorstadion, Avesta17152.143
Puchar Nice PLZ
PolenStadion MOSIR, Lublin1561.200
Międzynarodowy zespół dla 2 drużyn
TysklandSpeedwaybahn Eichenring, Dohren15112.200
Słoweński złoty hełm
SlovenienStadion Matija Gubca, Krsko15112.200
Polski Memoriał
PolenSGP Arena Czestochowa, Czestochowa15112.200
PolenAlfred Smoczyk Stadion, Leszno1540.800
Konkurs indywidualny
TysklandArena am Kellerholz, Teterow530943.133
TysklandStädtisches Stadion, Cloppenburg213211.615
TysklandSpeedway-Stadion Güstrow, Güstrow1581.600


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/u/u5486966/www/aktuellspeedway.eu/wp-includes/functions.php on line 3729